Cērpjamā mašīnīte

Grooming and Feeding of Dogs

Cērpjamā mašīnīte

Postby Kriste » 13 Aug 2010, 22:25

Iesakiet, lūdzu, labu cērpjamo mašīnīti suņiem! Vismaz firmu...Nu, un ņemot vērā to, ka es tomēr neesmu profesionālis.
Paldies!
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby ezhuks » 14 Aug 2010, 23:56

Mehaanisko vai elektrisko?
Mehaaniskaas pat nezinu kur veel var iegaadaaties. Krievijaa - noteikti. Bet tad jaameklee kaads, kas atved. Firma tur tik viena, shkjiet Peeterburgaa razho.
Elektriskaas vnk jaaiet izstaadees un jaaskataas, ko piedaavaa un no taa jaanjem. Pie mums jau var dabuut visu ko sirds kaaro. Beidzot. Labas mashiiniites ir Oster, Moser, Wahl, Andis. Tur ir gan profesionaalaas, gan neprof. Ir cilveeki ar neprof. apmierinaati, ir, kas neriskee taadu pirkt un njem prof., lai visai dziivei pietiek. Neprof. parasti nav mainaami nazhi, liidz ar to jaagriezh ar viena garuma nazi. Prof. mainaas nazis un var dabuut dazhaada garuma spalvu. Veel tagad mashiiniites ir ne tikai ar vadu, t.i. baroshana no rozetes, bet arii uz akumulatoriem. Eerti un stipri daargaak. Bet eerti. Ljoti eerti.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby Saulpurene » 05 Feb 2013, 10:55

Pacelšu tēmu.
Nevar būt, ka nevienam šis nav aktuāli, ka atbildējis tikai ezhuks. :)

Tātad es plānoju iegādāties kliperi (vai cērpjamo mašīnīti kā minēts virsrakstā).
Šobrīd šaubos starp Oster un Andis.
Kuru labāk? Ir kādam pieredze?

Kriste, kādu Tu nopirki?
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby Kriste » 05 Feb 2013, 11:07

Saulpurene wrote:
Kriste, kādu Tu nopirki?

Nopirku Thrive. Kaut kas ļoti līdzīgs Osterim, bet iekšas it kā labākas esot. Vispār Latvijā dižas izvēles nav. Pirku Selēnā, viņi regulāri piedalās izstādēs, līdz ar to visi asmeņi uz vietas nopērkami. Ja būtu sadūšojusies sūtīt caur kaut kurieni, labprātāk gribētu Andi ar uzlādējamo akumulātoru, tas ir viegls, ērts un pie tam uzliekot vienu asmeni, var regulēt visus trīs man nepieciešamos garumus. Un laba kvalitāte. Kad galīgi apniks strādāt ar šo smago rīku, ņemšu Andi. Jautājums, cik tev asmeņus vajag. Ja vairākus, tad šo pirkt noteikti atmaksājas.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby Saulpurene » 05 Feb 2013, 11:21

Kriste wrote: Ja būtu sadūšojusies sūtīt caur kaut kurieni, labprātāk gribētu Andi ar uzlādējamo akumulātoru, tas ir viegls, ērts un pie tam uzliekot vienu asmeni, var regulēt visus trīs man nepieciešamos garumus. .


Šādu:
http://www.vetfonds.lv/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=893&category_id=120&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=12

vai šādu:
http://www.vetfonds.lv/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=732&category_id=134&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=12

?
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby Kriste » 05 Feb 2013, 14:12

Ui, nē, šos ar plastmasas galiem neskaties. tikai tos ar maināmiem metāliskajem atsevišķi nopērkamiem uzgaļiem. Tie maksā Ls 80+.

Labas atsauksmes ir par šādu-
http://www.moser-animalline.com/produkt ... d=17&id=17
Tas ir tas, par ko runāju, tikai Moser firma, bet arī labi. Zinu, ka Selēnā ari tagad jau jābūt pārdošanā bezvadu kliperiem. Iesaku aiziet, paskatīties, tev arī pastāstīs ko un kā.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby Saulpurene » 05 Feb 2013, 19:31

Kriste wrote:Ui, nē, šos ar plastmasas galiem neskaties. tikai tos ar maināmiem metāliskajem atsevišķi nopērkamiem uzgaļiem. Tie maksā Ls 80+.


Pirmajā linkā redzamais tiešām ir lētucis- nepilni 40 Ls. :D
Bet otrajā linkā- gandrīz 200 Ls. Un rakstīts, ka der Oster asmeņi, tātad metāla asmeņi. :neparliecinats:

Es gan biju domājusi pirkt parastu kliperi ar vadu. Konkrēti nevaru izšķirties starp šo Andis: http://www.vetfonds.lv/index.php?page=s ... &Itemid=12 un šo Oster : http://www.vetfonds.lv/index.php?page=s ... &Itemid=12

Selēna man arī īsti nederēs, jo tur es nevarēšu sarunāt uz nomaksu- tomēr liela summa. :tikainesaki: Bet paturēšu prātā, ka ir arī tāda alternatīva.

Tu pieminēji asmeņus- cik Tev ir? Es meklējot info par setera grūmingu atradu, ka lieto vismaz 2.
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby Sympathy » 05 Feb 2013, 19:46

Iesaku Artero :) ir arī liela izvēle asmeņu!
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby Saulpurene » 05 Feb 2013, 20:03

Runājot par cenām- bāc, kāda starpība starp piedāvājumu Latvijā un kaut vai tai pašā Amazonē! Graujoša! :aknee:
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby Retrīvers » 05 Feb 2013, 20:18

Man ir fantastiska mašīnīte!

No amerikas, firma Wahl. Neko sliktu nevaru teikt, tikai tāda skaļa. Bet kāda kvalitāte. Uh.. :) :samilejies:
Rekur foto. Griežu savus zeltainos. Komplektā tur gan šķēres, spogulītis, tīrītājs, birstīte un 4 plastmasas uzgalīši, lai regulētu garumu.
Image
Cena, neticama! 15 lati, jeb 30 dolāri.
Tikai papildus jānopērk ir pārslēdzējs, kas pārveido 110W uz 220.
Pagaidām esmu vairāk kā apmierināta ar savu pirkumu.
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby Kriste » 05 Feb 2013, 20:26

Saulpurene wrote:
Tu pieminēji asmeņus- cik Tev ir? Es meklējot info par setera grūmingu atradu, ka lieto vismaz 2.

Audzētāja izmanto 3 (1, 2, 3 mm). Es divas - 1 (kas nāca komplektā) un 3, kaut gan skatos, ka vairak vajadzētu 1 un 2. 1 - pirkstu starpas (man ir ērtāk ar mašīnu, kā ar šķērēm), 2 vai 3 - priekš krūts, galvas un dupša (bet tam labi ir tieši 3 mm) :).

Mana mašīna ir analoga tavā linkā Osterim. Man pa smagu. Kaut gan citiem patīk, ja kārtīgs štrumets rokās. Iesaku uz vietas paņemt rokās un pamēģināt, kas labāk pieguļ. Kvalitāte līdzīga. Bet es tomēr ņemtu Andi.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby Saulpurene » 05 Feb 2013, 21:30

Retrīvers wrote:Man ir fantastiska mašīnīte!

No amerikas, firma Wahl. Neko sliktu nevaru teikt, tikai tāda skaļa. Bet kāda kvalitāte. Uh.. :) :samilejies:
Rekur foto. Griežu savus zeltainos. Komplektā tur gan šķēres, spogulītis, tīrītājs, birstīte un 4 plastmasas uzgalīši, lai regulētu garumu.
Cena, neticama! 15 lati, jeb 30 dolāri.
Tikai papildus jānopērk ir pārslēdzējs, kas pārveido 110W uz 220.
Pagaidām esmu vairāk kā apmierināta ar savu pirkumu.


Ne jā, Amerikā daudz kas ir lētāks- kaut vai radiosēta, kas pie mums maksā 165 Ls, tur maksā 165 $.
Bet es gribu 'iziet' uz kaut ko nopietnāku. Šī ir līdzīga mana vīra matu mašīnai (ko es slepeni izmantoju arī sunim :tikainesaki: :viltigs: )- neko, arī maināmi uzgaļi, griež labi. Bet- līdz laikam.
Osterim vai Andim asmeņus ir iespējams uzasināt.
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby Saulpurene » 05 Feb 2013, 21:39

Kriste wrote:Audzētāja izmanto 3 (1, 2, 3 mm). Es divas - 1 (kas nāca komplektā) un 3, kaut gan skatos, ka vairak vajadzētu 1 un 2. 1 - pirkstu starpas (man ir ērtāk ar mašīnu, kā ar šķērēm), 2 vai 3 - priekš krūts, galvas un dupša (bet tam labi ir tieši 3 mm) :).

Mana mašīna ir analoga tavā linkā Osterim. Man pa smagu. Kaut gan citiem patīk, ja kārtīgs štrumets rokās. Iesaku uz vietas paņemt rokās un pamēģināt, kas labāk pieguļ. Kvalitāte līdzīga. Bet es tomēr ņemtu Andi.


Nu, es Osteri (vai Andi arī- neatceros) esmu gana daudz rokās turējusi- tā tomēr tāda ejoša lieta vet klīnikās pie operācijām. Mani netraucē smagums. Es vairāk par kvalitāti, jo Andis ir druuuusku lētāks. Kāpēc Tu izvēlētos Andi?
Principā jau laikam vienalga- Andim der arī Oster asmeņi. Bet tomēr?

Ja par asmeņiem, tad es divos avotos atradu, ka gordoniem lieto Nr. 10, Nr. 7F un Nr. 5F, bet nav nojausmas, ko tas īsti nozīmē- milimetrus spalvas garumam vai asmeņa platumu, vai ko?
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby Kriste » 05 Feb 2013, 21:46

Saulpurene wrote:?

Vienagla ieteiktu aiziet uz Selēnu, tur paskaidros i par izmēriem un iedos šķirnēm nepieciešamo asmeņu skaitu. Man tagad uz sitiena ir tikai 1mm pieejams un tas ir Nr.10. Bet jebkurā tirgotavā būtu jābūt ieteikumiem ar nepieciešamajiem asmeņiem. Ar tiem F uzmanīgi. Es nopirku to F, jo ieteica Selēnā, bet springera spalvai īsti neder.
Es pat nezinu, kapēc uz Andi ieciklējos. Laikam tikai dēļ viegluma.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby Saulpurene » 05 Feb 2013, 21:53

Kriste wrote: Bet jebkurā tirgotavā būtu jābūt ieteikumiem ar nepieciešamajiem asmeņiem.


Baidos, ka tajā tirgotavā, kurā es taisos pirkt (veterinārajā lieltirgotavā) varētu arī nezināt, kādi asmeņi vajadzīgi setera grūmingam. :D

Kāpēc nederēja tas 7F?

Lab, iešu es uz tirgotavu, pacilāšu abus, pēc tam vēl padomāšu. :)
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby Kriste » 05 Feb 2013, 22:06

Saulpurene wrote:
Kriste wrote:

Kāpēc nederēja tas 7F?

Atstāja "vagas"...
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby Laura » 08 Feb 2013, 22:54

Tā kā ar daudz apspriesto Kristes mašīnīti visnotaļ regulāri tiek grūmēti arī čehu terjeri, piebildīšu par vienu no instrumenta nepilnībām - tas uzkarst, turklāt diezgan neganti, ja jāfrizē viss suns. Ja tikai ausis, dupsis un ķepas, tā nebūtu problēma. Smagums man pilnīgi netraucē, arī vads nē. Par asmeņiem īpaši neņemos spriest, jo mēs esam lietojuši tikai to vienu, kurš standartā nāca līdzi. Tā kā tajā pašā dienā identisks instruments nonāca arī zuustra rīcībā, ar to arī ir zināma pieredze - pēc papildus asmeņa iegādes gan rūc citādi, gan arī (ups, nelasiet, šnauceristi!) asspalvainos ņem perfekti.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby Eskimo » 13 Feb 2013, 13:21

Kāda atšķirība starp suņu cērojamo un cilvēku mašīnīti, manam sunim gan tas nav aktuāli, bet intereses pēc jautāju? Zinu vienu sievieti kura lieto parasto saviem suņiem, kas paredzēta cilvēkiem .
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby OrlandoSeaHorse » 13 Feb 2013, 16:46

Eskimo wrote:Kāda atšķirība starp suņu cērojamo un cilvēku mašīnīti, manam sunim gan tas nav aktuāli, bet intereses pēc jautāju? Zinu vienu sievieti kura lieto parasto saviem suņiem, kas paredzēta cilvēkiem .

Nav aktuāli? Es gan esmu redzējusi uz vasaru nocirptus haskijus, izskatījās kā no filmas "Marija Antuanete", kur dāmas korsetēs un mežģīņu biksiņās skraidīja! Super! :sarkstosa:
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Cērpjamā mašīnīte

Postby Laura » 13 Feb 2013, 21:31

No manas pieredzes - cilvēkiem domātā suni vienkārši "neņem". Vai "ņem", bet ar grūtībām un čakari.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Next

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron