Parunāsim par našķiem

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Parunāsim par našķiem

Postby silverequs » 16 Sep 2010, 09:08

Jā un paspiest ekspertam roku ar tādu savu rociņu, kas ir baigi feini? :hih: Es gan rittīgi nosarku vienā izstādē, ka eksperts manu roku burtiski sagrāba apsveicot, nu spānis, ko lai saka, bet Delta tak to roku bija pirms tam žļembājis un viņa nuuuu bija siekalās... :hih:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Parunāsim par našķiem

Postby adzenda » 16 Sep 2010, 09:30

- cik ~ naudas mēnesī jūs izdodat par suņu našķiem?
~5-10ls
- cik bieži tos iegādājaties?
Katru mēnesi
- kādos gadījumos suns saņem kārumu / našķi? Treniņu un nodarbību laikā? "Vienkārši tāpat"? Kad vajag novērst suņa uzmanību? Vēl?
Mācoties kādu komandu, dažkārt vienkārši, tāpat, katru reizi, kad eju prom no mājas, tiek lielāks kārums - kaltēts kunģis.
- vai un kam pievēršat uzmanību kārumu / našķu sastāvā, ja pērkat rūpnieciski gatavotos?
Pievēršu uzmanību, lai būtu dabīgas izcelsmes, tā saucamie eko-kārumi, vai arī svaigi dabīgi.
- kādiem našķiem dodat priekšroku un kāpēc?
Eko-kārumiem
- kur visbiežāk pērkat suņiem našķus / kārumus?
interneta veikals, zooveikals, depo, izstādēs vēl nav sanācis, bet doma turpmāk ieprikt vairāk tur...
- kā vērtējat šobrīd nopērkamos suņu našķus / kārumus?
Daudzi ir interesantās krāsās - izskatās pārāk nedabīgi, līdz ar to, tas atbaida mani.
Ekokārumi šobrīd ir pietiekami pieejami zooveikalos.
Žēl tikai, ka tā kā nomainījām barību un to pasūtam citā i-veikalā, tur tie nav pieejami.
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Parunāsim par našķiem

Postby Eklēriņš » 16 Sep 2010, 11:18

OrlandoSeaHorse wrote:Bišķi ne pa tēmu.
citi lieliski noder izstādēs - var sagriezt sīkos gabaliņos un suņi labi strādā uz tādiem smirduļiem
Diezgan daudziem ekspertiem nepatīk, ka suņi ringā kaut ko gremo. Var jau saprast, paskaties zobus pāris desmitiem tādu smirduļēdāju un ej pats pavemt. Mana hendlere darīja tā - ierīvē roku ar to smirduli (pēcāk nomazgās), pavicina tādu sunim gar degunu - interese rodas gan. Ringā jau ilgi nevajag, kad iziet, iedod to kārumu.

Tādēļ tas smirdulis ir tik laba lieta, gabaliņš ir pavisam mazs, nesmērē rokas (atšķirībā no desas, jēlajiem utt.) un sunim tur nav ko gremot, tas ir viens ņam un gabaliņš jau ir lejā, pat netiek sakožļāts. Es tomēr palieku pie kāda gabaliņa smirduļa, jo suņa pilns vārds sākas uz W, līdz ar to, kamēr apskata citus suņus, kuri iet pirms viņa, man ir iespēja uzturēt viņa interesi, temperamentu. Turklāt tieši izstādoties es sunim kārumu nedodu, tikai pirms eksperts mūs apskata, kamēr viņu uzkurinu un kā pateicību par labu darbu ringā, uzreiz pēc ekspertīzes (kopā labi, ja divi niecīgi gabaliņi). Līdz ar to nekādu siekalu, netīru zobu vai nez kādas smirdoņas nav :D
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Parunāsim par našķiem

Postby maksis » 16 Sep 2010, 11:25

Principā tas lielā mērā atkarīgs no eksperta izcelsmes valsts. ;) Piemēram, pie vācu eksperta es nemaz nemēģinātu uz kārumiņu izstādīt.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Parunāsim par našķiem

Postby Eklēriņš » 16 Sep 2010, 11:29

Tieši ekspertu dažādo uzskatu dēļ, esmu iemācījusies Deko izstādīt trīs veidos: uz kārumu, ar rokām un ar pavadiņas palīdzību. Bet kārums man tomēr vienmēr ir līdzi un turu to iespiestu starp plaukstu un mazo pirkstiņu, līdz ar to praktiski visa roka ir brīva, varu suni turēt, bet smirdulis atgādina sunim, ka par labu darbu viņam kas gards tiks vēderā :D
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Parunāsim par našķiem

Postby murkata » 22 Sep 2010, 14:03

silverequs wrote:Jā un paspiest ekspertam roku ar tādu savu rociņu, kas ir baigi feini? :hih: Es gan rittīgi nosarku vienā izstādē, ka eksperts manu roku burtiski sagrāba apsveicot, nu spānis, ko lai saka, bet Delta tak to roku bija pirms tam žļembājis un viņa nuuuu bija siekalās... :hih:

man toč Latvijas winnerī tā bija - Vilmos kardoš nāk apsveikt a man roka aplaizīta :) labi, ka paspēju fiksi pret brunčiem noslaucīt! šis tik smējās :)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Parunāsim par našķiem

Postby OrlandoSeaHorse » 26 Sep 2010, 18:30

murkata wrote:
silverequs wrote:Jā un paspiest ekspertam roku ar tādu savu rociņu, kas ir baigi feini? :hih: Es gan rittīgi nosarku vienā izstādē, ka eksperts manu roku burtiski sagrāba apsveicot, nu spānis, ko lai saka, bet Delta tak to roku bija pirms tam žļembājis un viņa nuuuu bija siekalās... :hih:

man toč Latvijas winnerī tā bija - Vilmos kardoš nāk apsveikt a man roka aplaizīta :) labi, ka paspēju fiksi pret brunčiem noslaucīt! šis tik smējās :)
Jus abas vienroces? Tikai laba roka ir, bet kreisas nav? To tiesi varetu izmantot slienainakiem pasakumiem. Ar labo jau vel ari rozetes un papiru jasanem. :1:
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Previous

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests