RC no ārzemēm

Grooming and Feeding of Dogs

Re: RC no ārzemēm

Postby energy » 30 Oct 2010, 23:10

Mjā, es kaut kā otru stendu nemaz nepamanīju (ja bija).
Interesanta mums te LV situācija.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: RC no ārzemēm

Postby Bea » 31 Oct 2010, 23:04

Mjāā :sajucis: kā lai te kaut ko saprot...? Tāpēc jau arī ir visdrošāk vest no ārzemēm un mēs tā arī darīsim!!!
Bea
Junior
Junior
 
Posts: 595
Joined: 16 Jan 2010, 17:20

Re: RC no ārzemēm

Postby BaibaB » 01 Nov 2010, 07:19

es arī piestāju pie milzīgā stenda Royal Canin. parunājos. tā kā mani suņi jau bija aizbraukuši mājās, ar mani daudz nerunājās, paraudziņu arī nedeva ;( . kad jautāju par piegādēm un cenām, noskaidrojās, ka viņi ir "tā otrā firma". es jautāju, bet kur tad ir stends RC, kas sadarbojas ar audzētavām, man norādīja plašu vēzienu pa pushalli, ietverot visu Vidzemi un Latgali. tiešām, tāda situācija var būt tikai Latvijā, kur pa puceliņu izvērsies stends ar krāšņu uzrakstu Royal Canin, bet viņi, pēc visa te rakstītā neesot īstais RC pārstāvis. kur bija īstais, es tā arī nesapratu, viņus es neatradu.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: RC no ārzemēm

Postby energy » 01 Nov 2010, 08:07

BaibaB, es jau par to pašu. Te forumā teica, ka tā Pet Pro firma vairs nestrādā ar RC, tā kā nemaz nepieļāvu domu, ka tas lielais stends varētu būt neīstais. Un otru RC izplatītāju nemaz neredzēju :( .
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: RC no ārzemēm

Postby Ane » 01 Nov 2010, 08:51

Man liekas, ka ar RC ir tāpat kā ar Hill's - viena firma aizgājusi un otra stājusies tās vietā.
Jauna firma noteikti kaut ko mainīs savā darbā. :viltigs:
Starp citu, pasaulē dārgākā barība ir Hill's, bet pie mums RC cenas bija uzaugušas nu nesamērīgi augstas, daudz lielākas, nekā Hill'sam. :soks:
Gaidīsim labas pārmaiņas! :pedinja:
Ane
Puppy
Puppy
 
Posts: 305
Images: 5
Joined: 22 Mar 2010, 11:00

Re: RC no ārzemēm

Postby Sisija » 01 Nov 2010, 09:15

Es gan redzēju abus stendus, tikai RC mani nu pavisam neintersē :tikainesaki: .
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: RC no ārzemēm

Postby pixy » 01 Nov 2010, 09:21

Ane wrote:Man liekas, ka ar RC ir tāpat kā ar Hill's - viena firma aizgājusi un otra stājusies tās vietā.
Nu diez vai aizgājusi firma iegādātos tik lielu stendu izstādē, šaubos, ka tas tikai lai pārdotu pārpalikumus. Vai kāds aprunājās ar Elīnu, kas te pieteicās? Izskatās, ka skaidrība tikai mazinās... :huh:
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: RC no ārzemēm

Postby Elina » 01 Nov 2010, 09:50

Labdien!!! Izstade liels RC stends bija istais, un ja Jums ir jautajumi un Jus neko nesaprotat, tad kapec neviens neatnaca un neparanuja ar RC parstavim. Ka es varu redzet daudzi no Jums bija izstade.
Bea jautajums Jums. Jus uzrakstijat ka sutijat uz Franciju baribu lai noskaidrot no kurieni ta iet. Jus nevaretu paradit man ludzu tas dokumentus kurus vini Jums atsutija?

Ar cienu.
Elina
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 28 Oct 2010, 16:21

Re: RC no ārzemēm

Postby energy » 01 Nov 2010, 10:11

Elina, izstādē jautājumus neuzdevu (konsultējos ar pārdevēju tikai par mūsu sunim piemērotāko barību), jo domāju, ka tagad ir jauns RC tirgotājs, kurš garantē, ka barība būs kvalitatīva (nākšot no Francijas), bet mājās studējot uzrakstus uz maisa radās šie jautājumi:
1) Kā noteikt, no kurienes nākusi barība, ja ir tikai uzraksts, ka izgatavota EU?
2) Kādēļ uz maisiem kā LV izplatītājs norādīts Pet Pro Serviss?
P.S. Barību iegādājos tajā lielajā RC stendā un no Jūsu posta saprotu, ka tas ir jaunais RC izplatītājs.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: RC no ārzemēm

Postby Pekse » 01 Nov 2010, 11:22

Ane wrote:Man liekas, ka ar RC ir tāpat kā ar Hill's - viena firma aizgājusi un otra stājusies tās vietā.
Jauna firma noteikti kaut ko mainīs savā darbā. :viltigs:
Starp citu, pasaulē dārgākā barība ir Hill's, bet pie mums RC cenas bija uzaugušas nu nesamērīgi augstas, daudz lielākas, nekā Hill'sam. :soks:
Gaidīsim labas pārmaiņas! :pedinja:


+1

skatieties reāli, globalizācija ir atvērusi durvis uz pasauli, un izvēlieties savam sunim piemērotu kvalitatīvu barību. Nevajag parmaksāt par to, kas nemaksā to ko par to prasa. Nevajag barot Latvijas pārpircējus.
Mans iepriekšējais suns izauga uz RC, nesaku, ka tieši RC vaina tā bija, kas notika, bet liela tiesa firmas koncepcijas gan (ja dodad sunim RC tad papildus nekas nav jādod), sīkāk neizplūdīšu.
Tagad man gan suns gan kaķis ēd Hills un augšanas periodā piedevas un dabīgo barību kā uzskatu apr vajadzīgu, un pagaidām TTT viss ir OK.
Pasaule ir maza, un tagad var gan caur Igauniju pasūtīt kvalitatīvu barību, gan kā te minēja caur Nīderlandi.
User avatar
Pekse
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 05 Feb 2010, 16:48
Location: Riga

Re: RC no ārzemēm

Postby BaibaB » 01 Nov 2010, 11:56

Elina wrote:Labdien!!! Izstade liels RC stends bija istais, un ja Jums ir jautajumi un Jus neko nesaprotat, tad kapec neviens neatnaca un neparanuja ar RC parstavim. Ka es varu redzet daudzi no Jums bija izstade.

Ar cienu.

bet es jau iepriekš rakstīju, ka man šī stenda darbinieks (jauns vīrietis, taču jau RC pārstāvis?) pateica, ka viņi ar audzētavām nesadarbojas. viņi piegādā barību tikai fiziskām personām (līdz ar to barība bija dārgāka nekā barību par audzētavas cenām saņem mana audzētāja), ar audzētavām sadarbojoties "tā otra firma". un, kad es jautāju, kur to "otro firmu" meklēt, novicināja ar roku plašu žestu kaut kur uz to pusi, kur atradās Triera stends.
tiešām nezinu, ar ko vēl vajadzēja iet un runāt, ja ne ar stenda cilvēku? kurš, kā izrādās, bija nekompetents.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: RC no ārzemēm

Postby sidzeja » 01 Nov 2010, 13:02

Pekse wrote:
Ane wrote:Man liekas, ka ar RC ir tāpat kā ar Hill's - viena firma aizgājusi un otra stājusies tās vietā.
Jauna firma noteikti kaut ko mainīs savā darbā. :viltigs:
Starp citu, pasaulē dārgākā barība ir Hill's, bet pie mums RC cenas bija uzaugušas nu nesamērīgi augstas, daudz lielākas, nekā Hill'sam. :soks:
Gaidīsim labas pārmaiņas! :pedinja:


+1

skatieties reāli, globalizācija ir atvērusi durvis uz pasauli, un izvēlieties savam sunim piemērotu kvalitatīvu barību. Nevajag parmaksāt par to, kas nemaksā to ko par to prasa. Nevajag barot Latvijas pārpircējus.
Mans iepriekšējais suns izauga uz RC, nesaku, ka tieši RC vaina tā bija, kas notika, bet liela tiesa firmas koncepcijas gan (ja dodad sunim RC tad papildus nekas nav jādod), sīkāk neizplūdīšu.
Tagad man gan suns gan kaķis ēd Hills un augšanas periodā piedevas un dabīgo barību kā uzskatu apr vajadzīgu, un pagaidām TTT viss ir OK.
Pasaule ir maza, un tagad var gan caur Igauniju pasūtīt kvalitatīvu barību, gan kā te minēja caur Nīderlandi.

Es nēesmu ar Hills barojusi, bet tur gaļa ir tikai 17% pat Advancei un Eukanuba ir ap 20%.Es sākumā baroju ar Advanci tagad pārgājām uz Eukanubu..Kapēc Hills skaitās tik labs?Es parasti skatos ,kur gaļa vairāk :neparliecinats: un lai manam princim garšotu, jo Advance viņam apnika :tikainesaki:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: RC no ārzemēm

Postby murkata » 01 Nov 2010, 13:22

tauta, kādam nevajag Maxi light 27 barību no RC? Mums sanāca misēklis (vai pārdevējiem tajā stendā.... :( ) un iedeva šo te atviegloto tai vietā, lai iedotu aktīvajiem suņiem domāto piesātināto barību. lielais maiss, 37 Ls.
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: RC no ārzemēm

Postby Pekse » 01 Nov 2010, 13:46

sidzeja wrote:Es nēesmu ar Hills barojusi, bet tur gaļa ir tikai 17% pat Advancei un Eukanuba ir ap 20%.Es sākumā baroju ar Advanci tagad pārgājām uz Eukanubu..Kapēc Hills skaitās tik labs?Es parasti skatos ,kur gaļa vairāk :neparliecinats: un lai manam princim garšotu, jo Advance viņam apnika :tikainesaki:

Nesaku jau ka Hills pats labākais. Kāpēc Hills:
1) proteīna mazāk, gigantiskajiem savādāk ir par daudz
2) kaut kā viss tur ir sabalansēts, pēc dzīvnieka spalvas redzams
3) l-karnitīts klāt, man nav atsevišķi jādod
Advance nav pieredzes, Eukanuba ir par koncentrētu priekš manis.
Gaļa .... nu es neticu tiem gaļas %..... kas to sastāda, gaļa, gaļas subrodukti? kādi subrodukti? Gaļas, gaļas subrodukti? ādas un kauli, iekšas? Nu ne jau liesa gaļa un muskuļi. Es taču to nezinu .... Gaļu dodu papildus sunim svaigā veidā, mazliet un regulāri.
Es nedomāju, ka visu var tikai % sastāvos izlasīt, es nebūšu tik gudra lai pateiktu kapēc. Tas pats RC pēc sastāva jau nav slikts, tāpāt kā tās n-tas barības ko bijušais RC pārstāvis tagad ieved... Negribējās eksperimentēt ar saviem dzīvniekiem, tāpēc ņēmu pārbaudītu vērtību Hills, izskatās ka der.
Jebkurā gadījumā sausā barība ir manai ērtībai, ne suņa.
User avatar
Pekse
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 05 Feb 2010, 16:48
Location: Riga

Re: RC no ārzemēm

Postby Elina » 01 Nov 2010, 14:26

Royal Canin Латвии nepardod baribu fiziskam personam. Mes stradajam tikai ar Sia. Ja ta ir ka pagaidam mes nestradajam ar audzetavam. Lidz gada beigam ar audzetavam stradas Pet Pro Service. No 1 janvara Audzetavas vares noslegt ar mums ligumu.
Elina
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 28 Oct 2010, 16:21

Re: RC no ārzemēm

Postby energy » 01 Nov 2010, 14:56

Tāpat nekāda skaidrība neradās
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: RC no ārzemēm

Postby Elina » 01 Nov 2010, 15:03

Ja nav skaidribas tad ludzu pazvaniet uz ofisu un es jums visu paskaidrosu.

Sia Royal Canin Latvia
+371 67152302
Elina
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 28 Oct 2010, 16:21

Re: RC no ārzemēm

Postby Creme de la Creme » 01 Nov 2010, 16:04

Pet Pro Serviss vēl joprojām piedāvā RC barību. Tas laikam tāds pārejas periods, kamēr pats RC vēl nav ''iešūpjojies''. Nu man piem. viss ir skaidrs...Un, kā jau teicu, var taču vienkārši paņemt telefona klausuli (kā es to izdarīju, kaut arī man nav nekādas intereses) un piezvanīt uz šo firmu.
Es daudzus gadus sadarbojos ar Pet pro serviss. Nekādu pretenziju par barības kvalitāti man nav bijis. Tāpat arī nav bijis šaubu ka mani tur kāds māna, stāstot ka barība ievesta no Francijas, bet īstenībā...Ar RC man izaudzēti daudzi metieni. Vinkārši pašlaik ir tāds periods kad jāskatās arī uz barības cenu, tāpēc esmu izvēlējusies citu barību...bet tas līdz brīdim kad atkal būs kucēni (neko labāku par RC 42d un Starter man nav izdevies atrast).
Bet mani visu laiku ''moka'' jautājums - kā franči varēja pateikt ka Polijā ražotais RC ir teju vai sū....???! Tā taču viena un tā pati firma! Kvalitātei jābūt identiskai. Pieļauju ka atšķirās izvejvielas (tas būtu loģiski), bet ne jau sastāvs un kvalitāte. :jaut:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: RC no ārzemēm

Postby Pekse » 01 Nov 2010, 17:18

Redzi, taksis ēd krietni mazāk par sanbernāru, arī 10 takši :) varbūt ka Tev cenas atšķirības netraucē, bet citiem traucē gan.
Un cik sapratu no šeit rakstītā, RC Francijā bija norādījis, ka barībā ir pūšanas baktērijas un tas ir nepareizi glabāts un solījies RC Polijā pārbaudīt (nevar jau zināt kur tieši tas ir nepareizi glabāts), nevis ka ir galīgais sū.....
Nekomentēšu par Franciju vai Poliju, nezinu un man vairs nav svarīgi.
User avatar
Pekse
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 05 Feb 2010, 16:48
Location: Riga

Re: RC no ārzemēm

Postby Bea » 01 Nov 2010, 20:04

Elina, protams, ka dokumentus parādīšu, labprāt aizbrauktu pie Jums uz ofisu, varbūt kāda skaidrība ieviesīsies... Nosūtīju Jums PM.
Bet mums tikmēr priecīgs jaunums - RC pārstāvis Nīderlandē (tas, kurš sadarbojas ar mūsu audzētāju) pēc izlasītā laboratorijas slēdziena un visas šīs epopejas pārstāsta RC vārdā mums kompensē 2 lielos barības maisus, kas no Nīderlandes jau ceļo pie mums uz Latviju! Tāds lūk serviss Rietumu valstīs! Prāts mazliet priecīgāks kļuva :) žēl vienīgi, ka Latvijas tirgotājiem līdz tādai attieksmei vēl augt un augt... :aizsapnojusies:
Bea
Junior
Junior
 
Posts: 595
Joined: 16 Jan 2010, 17:20

PreviousNext

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests