RC no ārzemēm

Grooming and Feeding of Dogs

Re: RC no ārzemēm

Postby Gabe » 01 Nov 2010, 21:52

Pekse wrote:Eukanuba ir par koncentrētu priekš manis.



kas ir koncentrēta suņu barība? kā tas izpaužās? šādu terminu attiecībā uz barību dzirdu pirmo reizi. :ninja:
User avatar
Gabe
Puppy
Puppy
 
Posts: 138
Joined: 13 Jan 2010, 22:04

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: RC no ārzemēm

Postby Pekse » 02 Nov 2010, 10:01

Gabe wrote:
Pekse wrote:Eukanuba ir par koncentrētu priekš manis.



kas ir koncentrēta suņu barība? kā tas izpaužās? šādu terminu attiecībā uz barību dzirdu pirmo reizi. :ninja:


Varbūt termins nav īsti vietā, bet īsumā - pēc normām eukanubu pec normas vajag mazāk kā citas barības, un esmu dzirdējusi, ka suņiem kuri ēd šo barību rodas urīnceļu infekcijas tieši dēļ tā, ka viņa par koncetrētu vai sāļu vai abi kopā. :riima:
PS. Lūdzu negribu ielaisties diskusijās kapēc man nepatīk šī barība, negribu taisīt antireklāmu lai man kāds pārstāvis mestos virsū :paukojas: un stāstītu ka tā nav tāpēc un tāpēc. Paliksim katrs pie savām domām :ludzu: ja jums der, barojiet, šis ir ekskluzīvi mans viedoklis. kā saka IMHO :)
User avatar
Pekse
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 05 Feb 2010, 16:48
Location: Riga

Re: RC no ārzemēm

Postby Ane » 02 Nov 2010, 16:52

Baroju ar Hill's (jērs ar rīsiem) gan takšus, gan lielo T/mastifu, papildus dodu dārzeņus, pārsvarā burkānus pagrauzt, reizēm tiek izbarots kāds vecs bebrs vai cits medījums, savārīts putrā. Visi esam ļoti apmierināti, spalva spīd un laistās. Sauso barību dodu mazāk, nekā būtu jādod, jo pie pilnas porcijas suņi dikti apveļas.
Principā nav iebildumu arī pret RC, iebildumi ir pret cenu.
Pret Eukanubu man ir nepatika, jo kādreiz rādīja TV, kā gatavo suņu barību no cālīšiem, kas tikko izšķīlušies. :shokets: Vistiņas audzē olu dēšanai, bet gailīšus... ;( . Tā ir tukša barība, kurai attiecīgi pievieno daudz citu komponentu.
Ane
Puppy
Puppy
 
Posts: 305
Images: 5
Joined: 22 Mar 2010, 11:00

Re: RC no ārzemēm

Postby Gabe » 02 Nov 2010, 19:13

Pekse wrote: Lūdzu negribu ielaisties diskusijās kapēc man nepatīk šī barība, negribu taisīt antireklāmu lai man kāds pārstāvis mestos virsū :paukojas: un stāstītu ka tā nav tāpēc un tāpēc. Paliksim katrs pie savām domām :ludzu: ja jums der, barojiet, šis ir ekskluzīvi mans viedoklis. kā saka IMHO :)


nē, nē nemetīšos virsū. mani vienkārši ieinteresēja konkrētais vārds (koncentrēta), kurš tika lietots attiecībā uz šo barību. cerēju, ka tam ir kāds pamatojums! jā, mums der un mēs barosim. :jaa:
User avatar
Gabe
Puppy
Puppy
 
Posts: 138
Joined: 13 Jan 2010, 22:04

Re: RC no ārzemēm

Postby Creme de la Creme » 02 Nov 2010, 21:51

Pekse - nu vispār jau es rakstīju ka mēs pārgājām uz citu barību jo RC mums pašlaik par dārgu... :hih:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: RC no ārzemēm

Postby Pekse » 04 Nov 2010, 11:31

Creme de la Creme wrote:Pekse - nu vispār jau es rakstīju ka mēs pārgājām uz citu barību jo RC mums pašlaik par dārgu... :hih:

Nu ja jau takšiem par dārgu, tad mēs klusējam :dejo:
User avatar
Pekse
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 05 Feb 2010, 16:48
Location: Riga

Re: RC no ārzemēm

Postby Creme de la Creme » 05 Nov 2010, 12:24

Pekse wrote:
Creme de la Creme wrote:Pekse - nu vispār jau es rakstīju ka mēs pārgājām uz citu barību jo RC mums pašlaik par dārgu... :hih:

Nu ja jau takšiem par dārgu, tad mēs klusējam :dejo:

Nu man nav viens vai divi takši. Manam ''bariņam'' vajag tik pat cik kādiem 2 liela auguma suņiem. Un specializētā takšu barība izmaksā 2x dārgāk kā vistas fileja (var jau dot piem. mini suņiem paredzēto, bet papildus jāpiepērk glukozamīns, kas tāpat šo ''procesu'' sadārdzina). Tad jau es savus labāk baroju ar vistas filejām... :hih:
Mēs vispār esam naturālās barošanas piekritēji, bet...ne jau vienmēr to var pagatavot. Un kad ir mazuļi, ir grūti sabalansēt visus mikroelementus. Tad gan es iepērku RC Starter.
Bet, jebkurā gadījumā, es esmu gana daudz valstis izbraukājusi un redzējusi cik citur maksā suņu barības. TIK daudz pārmaksāt es arī netaisos.
Bet pie mums jau visam cenas kā Šveicē...tikai algas kā Āfrikā...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: RC no ārzemēm

Postby Pekse » 06 Nov 2010, 17:03

Creme de la Creme wrote:Mēs vispār esam naturālās barošanas piekritēji, bet...ne jau vienmēr to var pagatavot. Un kad ir mazuļi, ir grūti sabalansēt visus mikroelementus. Tad gan es iepērku RC Starter.
Bet, jebkurā gadījumā, es esmu gana daudz valstis izbraukājusi un redzējusi cik citur maksā suņu barības. TIK daudz pārmaksāt es arī netaisos.
Bet pie mums jau visam cenas kā Šveicē...tikai algas kā Āfrikā...

My point exactly :jaa:
User avatar
Pekse
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 05 Feb 2010, 16:48
Location: Riga

Re: RC no ārzemēm

Postby AndrD » 16 Nov 2010, 13:32

Добрый день,

Многие из вас меня знают лично или слышали обо мне, а если и не слышали, то не страшно.
Меня зовут Андрей Дёмин.
Я занимаюсь кормами Royal Canin с 1993 года. Много лет я являлся дистрибьютором Royal Canin в Латвии.

Со всей ответственностью могу заявить (и буду отвечать за свои слова) - сухие корма Royal Canin в Латвию привозятся с завода из Франции. Производятся эти корма там же. Завод расположен в городе Aimargues, юг Франции.
За последние 8 лет корма Royal Canin в Латвию из другого завода не привозились.

Завода в Польше пока ещё не существует.

За последние 10 лет я несколько раз официально по телевизору (передача "Крылья, ноги, хвосты ..." делал предложение латвийским собачникам - Принесите мне любой пакет корма RC, ввезённый в Латвию дистрибьютором (а это 3-4 фуры в месяц) не из Франции, и я заплачу вам 50 лат.
Мне обещали привезти такие несуществующие пакеты из Польши и России, но я так и не смог расстаться со своими 50 латами.

Исходя из этого могу сказать, что все эти слухи ВРАНЬЁ (надеюсь неумышленное).

С уважением,
AndrD
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 16 Nov 2010, 13:19

Re: RC no ārzemēm

Postby AndrD » 16 Nov 2010, 14:05

Хотел бы также добавить следующее:

1. С 01 июля в Прибалтике открыто представительство RC в Эстонии, Латвии и Литве. Это объясняет появление новых лиц на стенде RC на всех выставках (хотя часть работников PPS теперь работают и в RC Latvia).

2. Компания PET PRO Service продолжило свою работу по кормам RC только c питомниками и на ветеринарном рынке.

3. За последние 6 месяцев ни PET PRO Service ни RC Latvia не получало ни одной претензии по качеству корма RC.

Дорогие друзья, у меня к вам ко всем есть многолетнеповторяющаяся просьба - Не надо выдумывать. Не знаете или не уверены - спросите!

С уважением,
AndrD
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 16 Nov 2010, 13:19

Re: RC no ārzemēm

Postby Ane » 16 Nov 2010, 14:24

Man, piemēram, līdz šim nebija pretenzijas pret barības kvalitāti, bet gan pret cenu. Man bieži RC barību veda no Francijas par daudz zemāku cenu. :)
Ane
Puppy
Puppy
 
Posts: 305
Images: 5
Joined: 22 Mar 2010, 11:00

Re: RC no ārzemēm

Postby Ivettta » 16 Nov 2010, 14:30

Parkopets "Royal Canin was set up in 1967 by Jean Cathary. The headquaters is situated in Aimargues, France. Its products are sold in 90 countries worldwide by vets and zoological shops. There is also a special line of products for fanciers. In 2004 the company employed 2,200 people. There are plants in France, RPA, USA, Brasil, Argentine and Russia at the disposal of the company. In 2004 the Royal Canin incomes amounted to EUR 742 million."

Tad sanak, ka Krievija tomer fabrikas ir?
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: RC no ārzemēm

Postby AndrD » 16 Nov 2010, 14:49

Ane wrote:Man, piemēram, līdz šim nebija pretenzijas pret barības kvalitāti, bet gan pret cenu. Man bieži RC barību veda no Francijas par daudz zemāku cenu. :)


Я могу только предположить.
В разных странах магазины делают разные наценки. Например, я знаю в Латвии магазины, которые делают наценку в 60 и 100%. Хотя большинство делает наценку в 25-40%. Это если говорить о цене магазина. Если говорить об уровне цен представителя, то нужно иметь ввиду разное налогообложение (Латвия сейчас имеем не самые маленькие налоги), стоимость транспортировки (12-16% от стоимости продукта) и другие моменты.
Однако, если говорить совсем честно, то несколько месяцев назад цены на корм RC были снижены на 5-10%. Это связано с большей оптимизацией затрат представительства RC по сравнению с прежним дистрибьютором. Я думаю, что это или замечено или будет замечено в ближайшее время всеми потребителями.
AndrD
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 16 Nov 2010, 13:19

Re: RC no ārzemēm

Postby AndrD » 16 Nov 2010, 14:53

Ivettta wrote:Parkopets "Royal Canin was set up in 1967 by Jean Cathary. The headquaters is situated in Aimargues, France. Its products are sold in 90 countries worldwide by vets and zoological shops. There is also a special line of products for fanciers. In 2004 the company employed 2,200 people. There are plants in France, RPA, USA, Brasil, Argentine and Russia at the disposal of the company. In 2004 the Royal Canin incomes amounted to EUR 742 million."

Tad sanak, ka Krievija tomer fabrikas ir?


Могу добавить, что сейчас есть ещё заводы в Канаде и Великобритании.

Завод в России находится немного севернее Москвы - в г. Дмитров.
Сразу дам ответ - везти продукты из России в Латвию крайне невыгодно. Ввозная пошлина на корма из России (страна не ЕС) в Латвию = 20% + сумашедшее количество сертификационных и ветеринарных документов.
AndrD
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 16 Nov 2010, 13:19

Re: RC no ārzemēm

Postby daiga888 » 16 Nov 2010, 15:25

Завода в Польше пока ещё не существует.


http://www.royalcanin.com.au/index.php/ ... -worldwide

News
Royal Canin to invest in Poland

27.10.2005

On October 27th, 2005 an investment agreement on constructing a Polish plant of Royal Canin was signed. French company will construct a production facility in Niepołomice at cost of EUR 50 million. Over 150 people will be employed.

Royal Canin, French producer of healthy food for dogs and cats, will build its factory on a 10-ha-plot in Niepołomice. The land was provided by Małopolskie Industrial Parks (company established by the authorities of Małopolskie voivodship in connection with MAN Nutzfahrzeuge AG investment in Niepołomice - 95%) and Kraków Industrial Park (5%).

The construction works will be commenced in February 2006, the state-of-the-art technologies are planned to be used there. The beginning of production activity is scheduled for the middle of 2007. Initially, the production will amount to ten thousands of tons of food. Eventually, the production will probably reach the level of 100,000 to 150,000 tons annually (it will depend on the demand on the Central Europe market). Royal Canin also intends to increase the amount of Polish ingredients in its products.

Royal Canin was set up in 1967 by Jean Cathary. The headquaters is situated in Aimargues, France. Its products are sold in 90 countries worldwide by vets and zoological shops. There is also a special line of products for fanciers. In 2004 the company employed 2,200 people. There are plants in France, RPA, USA, Brasil, Argentine and Russia at the disposal of the company. In 2004 the Royal Canin incomes amounted to EUR 742 million.


:jaut: kaut kā mani nepārliecināja par Poliju :neparliecinats:
User avatar
daiga888
Puppy
Puppy
 
Posts: 266
Joined: 24 Jan 2010, 17:43
Location: Jūrmala

Re: RC no ārzemēm

Postby AndrD » 16 Nov 2010, 15:36

daiga888 wrote:
Завода в Польше пока ещё не существует.


http://www.royalcanin.com.au/index.php/ ... -worldwide

News
Royal Canin to invest in Poland

27.10.2005

On October 27th, 2005 an investment agreement on constructing a Polish plant of Royal Canin was signed. French company will construct a production facility in Niepołomice at cost of EUR 50 million. Over 150 people will be employed.

Royal Canin, French producer of healthy food for dogs and cats, will build its factory on a 10-ha-plot in Niepołomice. The land was provided by Małopolskie Industrial Parks (company established by the authorities of Małopolskie voivodship in connection with MAN Nutzfahrzeuge AG investment in Niepołomice - 95%) and Kraków Industrial Park (5%).

The construction works will be commenced in February 2006, the state-of-the-art technologies are planned to be used there. The beginning of production activity is scheduled for the middle of 2007. Initially, the production will amount to ten thousands of tons of food. Eventually, the production will probably reach the level of 100,000 to 150,000 tons annually (it will depend on the demand on the Central Europe market). Royal Canin also intends to increase the amount of Polish ingredients in its products.

Royal Canin was set up in 1967 by Jean Cathary. The headquaters is situated in Aimargues, France. Its products are sold in 90 countries worldwide by vets and zoological shops. There is also a special line of products for fanciers. In 2004 the company employed 2,200 people. There are plants in France, RPA, USA, Brasil, Argentine and Russia at the disposal of the company. In 2004 the Royal Canin incomes amounted to EUR 742 million.


:jaut: kaut kā mani nepārliecināja par Poliju :neparliecinats:


Разве я написал, что завод не строится? Я написал, что корма из Польши никогда не ввозились.
Более того, в этой информации указано когда завод должен был начаться строится, но даже в 2008 году там не было ничего кроме свай в земле.
Завод до сих пор не сдан в эксплуатацию.
Дополнительно: первоначальные 10.000 тонн - этого не хватит даже на Польшу.
Ещё раз повторяю - В Латвию, официальным дистрибьютором до 1 августа и представительством RC в Латвии после 1 августа сухой корм ввозился ТОЛЬКО с южного завода во Франции.
Надеюсь теперь более понятно.
AndrD
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 16 Nov 2010, 13:19

Re: RC no ārzemēm

Postby AndrD » 17 Nov 2010, 11:14

Вчера был приятно удивлён, что меня действительно знают. Вечером поступило сразу несколько прямых сообщений и звонков.
Главный вопрос - Почему я не объяснил различие цвета гранул и запаха, которое встречается в кормах RC?

Отвечаю - Такие различия есть не только в кормах RC, а во всех кормах без исключения. Только в самых высококачественных кормах эти различия видны больше всего. Эти фирмы очень сильно работают над наличием хорошего натурального запаха и наличием различных вкусовых качеств корма.
1. Ни один производитель в мире не декларирует абсолютное совпадение цвета гранул корма. Это не возможно.
2. Также никто не декларирует подобие запаха.
Причина почти одна и та же.
Возьмём один южный завод во Франции (производитель корма для Латвии). Он производит в год более 300.000.000 кг сухого корма. Если перевести это количество в нормальную влажность (например как у куриного мяса), то окажется что для производства этого корма требуется более 2.000.000.000 кг исходных продуктов. Теперь представим что для этого корма используется только куриных компонентов, например на 50% (цифра взята с потолк только для объяснения проблемы). Значит нужно исходных компонентов более чем на 1.000.000.000 кг. Теперь предположим что одна курица весит 1 кг, а без костей весит 0,7 кг. Значит чтобы обеспечить потребность более чем 1.000.000.000 кг исходного продукта заводу необходимо более 1 млрд куриц в год. Разве возможно контролировать сорт курицы, местность в которой она выращена и корм, которым её кормили (на заводе контролируют микробиологический состав исходного сырья, его соответствие требуемым показателям)? Ответ однозначный - НЕТ. А влияют ли эти компоненты на запах мяса и его цвет. Ответ также однозначный - ДА. Вот и одна из причин различия запаха и цвета.
А теперь подумайте сколько ещё компонентов в корме и сколько из них также могут повлиять на эти показатели.
А теперь вспомните школьную программу - тему окисление. Ведь окисление происходит и в еде для людей и собак также. А влияет ли окисление на изменение цвета и запаха. Да, влияет.
Причин море, но это не значит, что они влияют обязательно на качество корма.
Так что разговор в этом случае ведётся о вторичных признаках, которые в 99,9% не влияют на качество корма, тем более его ухудшение.

Надеюсь я понятно ответил на этот вопрос.
AndrD
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 16 Nov 2010, 13:19

Re: RC no ārzemēm

Postby BaibaB » 17 Nov 2010, 14:34

es tagad mazliet nesapratu. vai Elina un AndrD pārstāv vienu RC pārstāvniecību vai katrs savu? :sajucis: kaut kā jocīgi, ja divi vienas RC oficiālās pārstāvniecības Latvijā pārstāvji te abi nāk un kaut ko skaidro. ja katrs pārstāv savu oficiālo pārstāvniecību, tad vispār no comments :D
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: RC no ārzemēm

Postby Demix » 17 Nov 2010, 16:22

BaibaB wrote:es tagad mazliet nesapratu. vai Elina un AndrD pārstāv vienu RC pārstāvniecību vai katrs savu? :sajucis: kaut kā jocīgi, ja divi vienas RC oficiālās pārstāvniecības Latvijā pārstāvji te abi nāk un kaut ko skaidro. ja katrs pārstāv savu oficiālo pārstāvniecību, tad vispār no comments :D

Nu kas te ko nesaprast,viena pārstāvniecība izplata Francijā,otra Polijā ražotu RC :kanepe:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: RC no ārzemēm

Postby Bea » 17 Nov 2010, 17:50

Ķādu laiku nebiju te iegriezusies, skatos, diskusija turpinās.
Iespējams, ka atkārtošos, bet centīšos summēt vēlreiz savus argumetus.
Man kā patērētājam ir pilnīgi vienalga no kurienes un caur kādiem pārstāvjiem RC barība nonāk veikalu plauktos, mani interesē tikai un vienīgi barības kvalitāte (un, protams vēl cena)!!! No šāda aspekta raugoties, cienījamo RC pārstāvju centieni pierādīt, kurās valstīs rūpnīcas pastāv un kurās nē, no kurienes Latvijā barību ievest ir izdevīgi un no kurienes nē, ir pilnīgi lieki. Vajadzētu būt tā, ka RC zīmols garantē barības kvalitāti, neatkarīgi no tā, kurā RC rūpnīcā barība ražota. Es ieeju vaikalā un nopērku barību, nelauzot galvu par to, 'vai barību izplata "pareizais" vai "kreisais" izplatītājs. Cienījamais, Andrej (man diemžēl nav tas gods Jūs nedz pazīt, nedz atpazīt) neapšaubu to, ka Jūs esat ievedis barību no Francijas, nestrīdos un labi vien ir, ka Jums nav nācies sastapties ar sūdzībām. Visu cieņu Jums un Jūsu darbam, kuru noteikti darāt godprātīgi. Bet es zinu vienu, ka RC barība, kuru šovasar pirku (piemēram Dinazoo veikalā) bija bojāta un tā nāk no Polijas. To pierāda dokuments - RC slēdziens par barības kvalitāti, tur arī rakstīts, ka barība ražota Polijā. (Uz maisiem stāv rakstīts izplatītājs - pet Pro Serviss)Nedomāju, ka šajā dokumentā rakstīti meli, un par to, ka es pirku barību Rīgā, tātad Latvijā, es arī pavisam pārliecināta :hih: . kaut kā taču tā barība no Polijas uz Latviju atkļuva, iespējams, ka ne caur Jums, bet vai tam ir nozīme? Nozīme ir faktam, ka barība bija sliktas kvalitātes un RC atzīstot to, kompensēja zaudējumus, atsūtot barību vietā.
Par barības krāsas un smakas atšķirībām - protams, es pieļauju, ka tās varētu būt (kaut arī manuprāt ne tik krasas). Barība nebija patīkama pēc smakas un arī tāda ķepīga, pārāk mitra. Atšķirības minēju jo tās ierosināja mani domāt par, to, ka pie vainas varētu būt barība un nosūtīt paraugus uz expertīzi. Rezultāts - manas aizdomas apstiprinājās. Barība bojāta. Personīgi es domāju, ka pie vainas nav ražotājs, bet vaina ir barības uzglabāšanā. Visticamāk - karstajā vasarā, kas bija, 'barība nav tikusi uzglabāta attiecīgos apstākļos un tāpēc sabojājusies. Vai tas ir bijis Polijā vai šeit, un kura lauciņā akmens metams - ražotāja vai izplatītāja, spriediet paši. Bet mani tas vairs neinteresē, priekš sevis esmu barības jautājumu atrisinājusi.
Pēc pēdējās informācijas man radās jauna versija - varbūt vaina ir tajā, ka barība ražota neesošā rūpnīcā? :hih: Tas, protams, joks, lai būt iemsels arī mazliet pasmaidīt par šo tēmu.
Bea
Junior
Junior
 
Posts: 595
Joined: 16 Jan 2010, 17:20

PreviousNext

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests