Kad tek actiņas

Grooming and Feeding of Dogs

Kad tek actiņas

Postby Eklēriņš » 03 Nov 2010, 16:00

Šoreiz ne kā veselības problēmu, bet gan jautājums - kā cīnās tie, kuriem ir šāda problēma ar tiem notecējumiem? Cilvēks ir mēģinājis tīrīt ar dažādiem līdzekļiem to sakrāsojušos spalvu, bet nekas nelīdz. :jaut:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kad tek actiņas

Postby Daiga » 03 Nov 2010, 16:05

Mums palīdz Diamond eye Vitacoat
Image
http://www.entirelypets.com/diamondeye.html
French bulldog - Zeus Le Monarque I'F

http://www.boomerball.lv - ļoti izturīgas bumbas un rotaļlietas suņiem!!
User avatar
Daiga
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 13 Jan 2010, 14:37
Location: Riga

Re: Kad tek actiņas

Postby Shanele » 03 Nov 2010, 16:07

gaisas krasas sunisiem ta ir liela problema.
vislabak palidz tie lidzekli kuriem klat ir balinos efekts. zinu ka sads lidzeklis ir Lily veikalina. nezinu gan nosaukumu..
User avatar
Shanele
Junior
Junior
 
Posts: 605
Joined: 20 Jan 2010, 18:44
Location: Rīga

Re: Kad tek actiņas

Postby FANE » 03 Nov 2010, 20:36

Kažam(balts suns) acis asaro un ap acīm sakrāsojas brūns no pārtikas alerģijas, tad pilinu Dexa Chlora pāris dienas(pēc veta ieteikuma). Ja novērš alergijas iemeslu, pāris nedēļu laikā spalva ap acīm paliek balta pati no sevis. Kosmētisko efektu var uzlabot sakrāsotās vietas patīrot ar citronu sulā samērcētu vates kociņu(tā, lai netiek acīs)
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: Kad tek actiņas

Postby Eklēriņš » 05 Nov 2010, 10:49

Ir jau mēģināts tīrīt actiņas ar speciālo līdzekli, bet nelīdz, ir mēģināts ar visādiem balinošiem līdzekļiem, bet atkal nelīdz. Nekādi nevaru saprast kā līdzēt šajā gadījumā! Manējam sunim arī visai stipri tecēja acis, jo viņam asaru kanāli nav pilnībā vaļā, bet, kopš viņš ēd Advane, tā ar acīm viss kārtībā. Bet tai kucītei nelīdz ne barības maiņa, ne tīrīšana, nekas :( Varbūt kucēm var būt arī kāds hormonālais fons? :neparliecinats:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Kad tek actiņas

Postby frise » 05 Nov 2010, 11:08

Tā kā man ir bishon frise , tad es saskāros ar šo problēmu un esmu izmēģinājusi visus iespējamos līdzekļus. Bet neviens nedeva vēlamos rezultātus. Esmu atradusi vienīgo, kas palīdz uz 100%. Un pilnīgi visām suņu šķirnēm ar šo problēmu. Gaidīju, ka rezultāts būs redzams pēc mēneša, bet man par lielu izbrīnu spalva ap acīm kļuva balta jau pēc kādām 5 dienām. Līdzekli sauc ANGELS EYES. Lieto to iekšīgi. Tas ir šokolādes krāsas pulverītis, kuru jāsajauc ar šķidrumu(es jaucu ar pienu). Garšo labi. Ir tikai viena problēma. Latvijā to nevar dabūt. Var pasūtīt caur ineta veikaliem. Es pasūtīju caur Ameriku, kur 120 g. pudelīte maksāja 20. $. Caur Googli pameklējot var atrast arī Eiropā, un ebay arī ir. Atsūtīšana sanāk dārgāk nekā pati pudelīte. Bet ir tā vērts. Es savu burciņu rēķinu uz kādiem 3. mēnešiem. Jo sākumā jādod katru dienu pa mazai tējkarotītei(bez kaudzes), bet pēc 2-3 ned. pa 4. reizēm nedēļā un pēc 3. mēnešiem pietiekot ar 2. reiz nedēļā.
frise
Puppy
Puppy
 
Posts: 257
Joined: 28 Jan 2010, 19:23
Location: Ādaži

Re: Kad tek actiņas

Postby frise » 05 Nov 2010, 11:10

frise
Puppy
Puppy
 
Posts: 257
Joined: 28 Jan 2010, 19:23
Location: Ādaži

Re: Kad tek actiņas

Postby FANE » 05 Nov 2010, 13:05

[quote="Eklēriņš"]
kopš viņš ēd Advane, tā ar acīm viss kārtībā

Tas tikai norāda, ka tas ir tiešā sakarā ar ēdienu. Kažam visbiežāk acis asaro no liellopa(sevišķi no kuņģiem), vai barības ar palielinātu proteīna daudzumu.
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: Kad tek actiņas

Postby Demix » 05 Nov 2010, 13:32

FANE wrote:
Eklēriņš wrote:kopš viņš ēd Advane, tā ar acīm viss kārtībā

Tas tikai norāda, ka tas ir tiešā sakarā ar ēdienu. Kažam visbiežāk acis asaro no liellopa(sevišķi no kuņģiem), vai barības ar palielinātu proteīna daudzumu.

:par:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Kad tek actiņas

Postby Eklēriņš » 05 Nov 2010, 13:42

O! Paldies! Moška palīdzēs. Jāskatās vai Anglijā tāda ģēla nav pieejama, tur es varētu dabūt bez ceļa izmaksām :D
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Kad tek actiņas

Postby Kriste » 05 Nov 2010, 15:26

Mums arī vienu brīdi dikti krāsojās zem actiņām. Bet nomainījām barību un viss pazuda!
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Kad tek actiņas

Postby FANE » 05 Nov 2010, 15:40

frise wrote:http://www.angelseyesonline.com/

Eklēriņš
Palasīju sastāvu -Gaļas pulveris un Tylosin, kas ir antibiotika http://en.wikipedia.org/wiki/Tylosin! Varbūt lai nopirktu sunim antibiotikas nemaz nav jādzenas uz Angliju?
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: Kad tek actiņas

Postby Kriste » 05 Nov 2010, 15:58

Ui, antibiotikas actiņu tecēšanas problēmu gadījumā gan noteikti nebūtu tas labākais risinājums. Noteikti iesaku paeksperimentēt ar barībām!
Ar antibiotikām šo problēmu jārisina tad, kad patiešām esi pārliecināts, ka acs problēmas izraisa baktērijas. Mūsu gadījumos parasti šos plankumus izraisa alerģiska reakcija, pārsvarā uz pārtiku. Kaut arī Nikai viens acu kanāls ir ciet, un likās, ka tas izraisa tecēšanu, tomēr kā izrādījās tieši barības maiņa novērsa šo problēmu.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Kad tek actiņas

Postby Eklēriņš » 05 Nov 2010, 18:39

Jā, jau sazinājos ar Inglandiju un tur šo produktu nevar nopirkt, tādēļ, ka tas ir aizliegts dēļ tās antibiotikas.
Man arī Dekucim palīdzēja tieši pārtikas maiņa. Kriste, kādu jūs ēdat? Man kā ideālā barība ir izrādījusies Advance.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Kad tek actiņas

Postby Kriste » 05 Nov 2010, 18:59

Cibua, liellops ;)
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Kad tek actiņas

Postby Rotija » 05 Nov 2010, 21:09

Īsti nesapratu,kādu problēmu tās kucītes saimnieki cenšas atrisināt - tieši acu asarošanu vai novērst spalvas krāsošanos,kas rodas no tās asarošanas? :neparliecinats:
Pret asarošanu ir labs līdzeklis Alfasan Eye Oitment - pa pāris ls nopērkams jebkurā vetaptiekā.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Kad tek actiņas

Postby Eklēriņš » 05 Nov 2010, 22:34

Protams ideālā variantā abus, bet bīgliem mēdz būt ciet asaru kanāli un tad, pilnībā novērst acu asarošanu nav iespējams, tomēr var samazināt līdz minimumam, kad neveidojas tādas asaru pēdas. Šobrīd, kamēr identificēs asarošanas cēloņus, mēģinās piemeklēt atbilstošu barību vai kā citādi samazināt acu asarošanu, derētu kāds variants lai dabūtu tīru spalvu.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Kad tek actiņas

Postby FANE » 09 Nov 2010, 11:52

ROTIJA wrote:Īsti nesapratu,kādu problēmu tās kucītes saimnieki cenšas atrisināt - tieši acu asarošanu vai novērst spalvas krāsošanos,kas rodas no tās asarošanas? :neparliecinats:
Pret asarošanu ir labs līdzeklis Alfasan Eye Oitment - pa pāris ls nopērkams jebkurā vetaptiekā.


Arī Alfasan Eye Oitment galvenā sastavdaļa ir antibiotika chloramphenicol, kā jau lielākajā daļā acu pilienu, lai ārstētu iekaisumu, kas rodas alerģijas rezultātā!
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: Kad tek actiņas

Postby Eklēriņš » 10 Nov 2010, 09:44

Skaidrs! Liels paldies par savu pieredzi un idejām. Es ieteicu iesākumam aiziet pie kārtīga acu speciālista, diagnosticēt problēmu un tad paeksperimentēt ar pārtiku. Ja nekādu dižu šaižu acīs nav, tad var mēģināt regulēt to asarošanu tieši ar piemērotu barību.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Kad tek actiņas

Postby blossom » 31 May 2011, 09:06

Žurnāla Astes maija numurā ieteikta ProPlan barība ar lasi. Tur raksts par baltu suņu kopšanu un kā izvairīties no acu asarošanas un pleķiem uz spalvas. Barība neizraisa alerģiju. :kucens:
blossom
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 31 May 2011, 09:03

Next

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron