Kad tek actiņas

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Kad tek actiņas

Postby Creme de la Creme » 02 Jun 2011, 08:11

blossom wrote:Žurnāla Astes maija numurā ieteikta ProPlan barība ar lasi. Tur raksts par baltu suņu kopšanu un kā izvairīties no acu asarošanas un pleķiem uz spalvas. Barība neizraisa alerģiju. :kucens:

Daudzas firmas tagad ražo barību ar lasi, bet...acu asarošana ne vienmēr ir saistīta ar alerģiju uz barību. Visbiežāk tā ir šķirnes specifika, tāpat arī vajag veikt acu pārbaudi (vai nav kāda saslimšana, vai acis nekairina nepareizi augošas skropstiņas).
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kad tek actiņas

Postby OrlandoSeaHorse » 03 Jun 2011, 00:26

ProPlan mes izmeginajam. Suni eda loti labi, bet man ne visai patika spalvas kvalitate. To gan pec vairakiem menesiem vareja pamanit.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kad tek actiņas

Postby blossom » 03 Jun 2011, 15:22

OrlandoSeaHorse wrote:ProPlan mes izmeginajam. Suni eda loti labi, bet man ne visai patika spalvas kvalitate. To gan pec vairakiem menesiem vareja pamanit.


Rigair audzētavas jorkus ar tieši šo baro, es teiktu, ka viņiem spalva pat ļoti smuka! :1:
Bet tas droši vien, cik cilvēki, tik viedokļi. :lasu: Kopumā jau lielākā daļa profesionālās barības ir ļoti labas, vienkārši mēs esam kādai lojālāki! :) Lai visiem labi garšo! :kucens:
blossom
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 31 May 2011, 09:03

Re: Kad tek actiņas

Postby OrlandoSeaHorse » 03 Jun 2011, 15:41

Bet jorku spalva ir citada, neka iru terjeru spalva!
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kad tek actiņas

Postby Sirke » 14 Sep 2012, 13:29

Creme de la Creme wrote:
blossom wrote:Žurnāla Astes maija numurā ieteikta ProPlan barība ar lasi. Tur raksts par baltu suņu kopšanu un kā izvairīties no acu asarošanas un pleķiem uz spalvas. Barība neizraisa alerģiju. :kucens:

Daudzas firmas tagad ražo barību ar lasi, bet...acu asarošana ne vienmēr ir saistīta ar alerģiju uz barību. Visbiežāk tā ir šķirnes specifika, tāpat arī vajag veikt acu pārbaudi (vai nav kāda saslimšana, vai acis nekairina nepareizi augošas skropstiņas).


Kur var veikt tādu acu pārbaudi?
Pagaidām manis apjautāti veti Beinarts klīnikā, kā arī vets no kluba neko citu kā mazgāt ar tējām neiesaka un nepiedāvā. Turklāt mums asaro tikai viena actiņa un tieši tajā pusē kur spalva ir balta :))).... tā kā pa spīti... :)

Par barību runājot ļoti ātri sapratu, ka suns kasās no biezpiena, bet acs asarošanas daudzums pa šo laiku nav diezko mainījies, lai arī pārtiku esmu mainījusi. Hills viņai vispār nepārāk patīk, Advance garšoja un ja tā mazliet piedomā liekas, ka pat mazāk asaroja, bet tā Advance cena man liek šaubīties par kvalitāti...Kā var būt ka Hills maksā tik, a Advance uz pusi lētāk... Tad vēl pamēģinājām Royal Canin.. Mazgājam un ēdam dažādu pārtiku un nekas nepalīdz... Tāpēc būtu interesanti uzzināt par tām pārbaudēm....
ImageImage
User avatar
Sirke
Baby
Baby
 
Posts: 39
Joined: 06 Aug 2012, 17:24
Location: Rīga

Re: Kad tek actiņas

Postby frise » 14 Sep 2012, 19:43

F.Candera ielas dzīvnieku veselības centrā ir ļoti laba acu ārste...pieredzējusi un zinoša tieši acu slimībās. Bet es arī esmu izmēģinājusi milzīgu daudzumu līdzekļu un visefektīgākais un nekaitīgākais un arī pasaulē visatzītākais starp suņu audzētājiem ir TEARLAX. Sastāvs ir tikai no dabīgiem produktiem. Candera ielā acu ārste ieteica arī līdzīgu I-Stain, bet laikam jālieto ļoti ilgi, lai būtu rezultāts. Tearlax es parasti pasūtu no ražotāja un izplatītāja internetā un 3 dienu laikā tas jau ir man mājā. . Efekts ir jau pēc divām nedēļām.
frise
Puppy
Puppy
 
Posts: 257
Joined: 28 Jan 2010, 19:23
Location: Ādaži

Re: Kad tek actiņas

Postby Sirke » 14 Sep 2012, 21:13

frise wrote:F.Candera ielas dzīvnieku veselības centrā ir ļoti laba acu ārste...pieredzējusi un zinoša tieši acu slimībās. Bet es arī esmu izmēģinājusi milzīgu daudzumu līdzekļu un visefektīgākais un nekaitīgākais un arī pasaulē visatzītākais starp suņu audzētājiem ir TEARLAX. Sastāvs ir tikai no dabīgiem produktiem. Candera ielā acu ārste ieteica arī līdzīgu I-Stain, bet laikam jālieto ļoti ilgi, lai būtu rezultāts. Tearlax es parasti pasūtu no ražotāja un izplatītāja internetā un 3 dienu laikā tas jau ir man mājā. . Efekts ir jau pēc divām nedēļām.


paldies par info ;)
ImageImage
User avatar
Sirke
Baby
Baby
 
Posts: 39
Joined: 06 Aug 2012, 17:24
Location: Rīga

Re: Kad tek actiņas

Postby OrlandoSeaHorse » 17 Sep 2012, 10:55

Vienu no savējiem ar acu problēmam vasarā vedu uz Jelgavu pie dr. Pētersones. Iesaku! Ļoti rūpīgi izmeklēja, vispirms izrakstīja vienas zāles, tad uz pārbaudi pēc dažām nedēļām, piekoriģēja zāles, tagad pilinām 3x dienā un sunim acis kā zvaigznes mirdzošas!
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Previous

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests