Statiskā elektrība

Grooming and Feeding of Dogs

Statiskā elektrība

Postby pixy » 28 Dec 2010, 10:04

Es un arī citi mājinieki regulāri dabū no mana suņa pa pirkstiem. Ir pat tā, ka dabūnu vienreiz, glaudu vēl un pēc brītiņa dabūju vēlreiz. No citiem suņiem tā nekad nav bijis. Nevar tak suni nopūst ar Lanu, varbūt ir kāds suņu līdzeklis pret to :jaut:? Lai gan arī man pašai ir bijis, ka mati ļoti elektrizējas, bet neko jēdzīgu no kosmētikas neviens nav varējis piedāvāt. Kaut ko lietas labā gribētos darīt, bet nevaru saprast, ko :neparliecinats:
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Statiskā elektrība

Postby energy » 28 Dec 2010, 10:13

Šis būtu interesanti, jo mums arī dažreiz tā gadās. Parasti tas ir tad, kad suns tiek ieaicināts gultā un tad laikam uz gultas pārklāja viņš dažreiz uzlādējas :) Tad pats brīnās, ka pieskaroties mums ar degunu vai ūsām izdzird sprakšķi :D

P.S. Pašam labākais bija vienreiz, kad ELKORĀ mērīju ziemas jakas. Viena uz akciju bija, uzvilku to, uzreiz jūtu, ka kaut kā krekls sāk lipt klāt. Velku nost, pilnīgi sprakšķ jau. Kad gribēju jaku pakārt atpakaļ, tad riktīgi sāpīgi atrāvos un vēlāk vēl pa veikalu uz priekšu ejot pie diviem stendiem nodzirksteļoja :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Statiskā elektrība

Postby Bafija » 28 Dec 2010, 11:01

Bio-Groom Anti-Static Spray
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv


Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 9 guests