Kucēna mazgāšana

Grooming and Feeding of Dogs

Kucēna mazgāšana

Postby LivaV » 16 Mar 2011, 16:36

Vai es savu zelta retrīveru varu mazgāt kaut arī nav visas potes līdz galam veiktas? Man teica, ka tas varot mazināt imunitāti ..
Ir pieredze? Ķepas, protams, tāpat mazgāju, bet prasās šo vienreiz kārtīgi izvannot ar šampūnu (kuru arī nezinu kādu ņemt - bet paskatīšos ko runājat šampūna diskusijā) :)
User avatar
LivaV
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 10 Mar 2011, 17:40

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kucēna mazgāšana

Postby čība » 16 Mar 2011, 16:39

LivaV wrote:Vai es savu zelta retrīveru varu mazgāt kaut arī nav visas potes līdz galam veiktas? Man teica, ka tas varot mazināt imunitāti ..
Ir pieredze? Ķepas, protams, tāpat mazgāju, bet prasās šo vienreiz kārtīgi izvannot ar šampūnu (kuru arī nezinu kādu ņemt - bet paskatīšos ko runājat šampūna diskusijā) :)


Vai kucēns ir kaut kur nošmulējies? Suni vispār nav pārāk labi bieži mazgāt uz bez vajadzības to darīt nevajag.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Kucēna mazgāšana

Postby LivaV » 16 Mar 2011, 16:49

Nu īsti nošmulējies nav, bet prasījās vienu reizi kārtīgi nomazgāt. Es pat nevaru dot sakarīgu atbildi kāpēc :) Tad jau laikam nevajag ... Cik saprotu vispār tas jādara 1x mēnesī ar šampūnu.
Bet vienkārši ar ūdeni varu viņu tjipa mazgāt? Man tas zeltainais jau tagad, protams, uz ūdeni traks. Kā "iepazinās" ar vannu, tā grib tur plunčāties tagad, kad vien var!
User avatar
LivaV
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 10 Mar 2011, 17:40

Re: Kucēna mazgāšana

Postby čība » 16 Mar 2011, 17:02

LivaV wrote:Nu īsti nošmulējies nav, bet prasījās vienu reizi kārtīgi nomazgāt. Es pat nevaru dot sakarīgu atbildi kāpēc :) Tad jau laikam nevajag ... Cik saprotu vispār tas jādara 1x mēnesī ar šampūnu.
Bet vienkārši ar ūdeni varu viņu tjipa mazgāt? Man tas zeltainais jau tagad, protams, uz ūdeni traks. Kā "iepazinās" ar vannu, tā grib tur plunčāties tagad, kad vien var!


Plunčāties nav tas, kas mazgāt. Jāskatās no suņa paša, jo mazāk mazgāsi, jo labāk suns attīrīsies pats.
Es savu 10 mēnešus veco suni esmu mazgājusi 2 reizes, 3 gadus veco VASu 3 reizes. Bet zeltainos pirms izstādēm laikam jāmazgā :)
Ūdens pats par sevi neattauko sunim spalvu kā to dara šampūns.

Kļūdas labojums - VASam ir 3 gadi nevis gads :D
Last edited by čība on 17 Mar 2011, 08:49, edited 1 time in total.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Kucēna mazgāšana

Postby OrlandoSeaHorse » 17 Mar 2011, 00:57

Kucens mazs, potes, auksts laiks vel, nav istas parliecibas, ka vajag mazgat, tatad nav meslos izvartijies. Es nemazgatu, bet aptiritu ar zidainu mitrajam salvetem (baby wipes). Mazajiem patik.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Kucēna mazgāšana

Postby madja » 17 Mar 2011, 09:11

es laikam esmu baigā sušķe. man gada laikā vispār vēl ne reizi nav radusies vēlme suni mazgāt....
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Kucēna mazgāšana

Postby s_solv » 17 Mar 2011, 10:32

man gan gribi negribi tā vajadzība pēc mazgāšanas ir milzīgi liela :( jo Tika tik ļoti mīl smērēties maitā... vienmēr!!! pat ziemas laikā pludmalē starp saledojošiem sniegiem un lediem atrada maitu. mazgāju bieži. jau 3-šo gadu (izmantoju imtīmās higiēnas ziepas. pagaidām neviens suņu šampūns nav bijis tik labs, un cena arī ievērojami mazāka)
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06


Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron