ARION kaķiem

Grooming and Feeding of Dogs

ARION kaķiem

Postby Eta » 31 Mar 2011, 17:19

Nezināju, kur jautāt, jo nav īsti par suņu, bet kaķu paiku. Man salielīja ARION, bet es nu neko nevaru iegūgtlēt, nu neatrod.. Ir kaut kāda .dk lapa, bet es pat nevaru izpīpēt, ka tā pa valodu un sastāvus nepārzinu, nezinu, cik % jābūt kam utt.. Ir kāda pieredze, atsauksme kādam suņeniekam-kaķeniekam?
Cik redzēju, nav īsti no lētā gala, ~3ls/kg, bet nu ne vienmēr var paļauties, ka normāla cena=normāla kvalitāte..
PS Tā kā esmu te nepatēmiski ielauzusies, pēc tam nosolos šo topiku dzēst.. :pastaiga:
jau iepriekš - milzīgs paldies :)
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: ARION kaķiem

Postby madja » 31 Mar 2011, 17:31

http://www.arionpetfood.com/home/ - angliski ir - var vismaz salīdzināt ar citām pakām,kas rakstīts virsū, es gan neko nesaprotu

ātri ieguglējot, atradu kautkādu barību topu,kur ši bija kā slikta pirmajā vietā, bet tas jau tāds subjektīvais viedoklis kādam
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: ARION kaķiem

Postby Sisija » 31 Mar 2011, 20:14

Eta, kāpēc ARION? Kaķu barību pārzinu diezgan labi, bet par šo neko nezinu. Tagad taču tik liela izvēle. Paskatījos mājas lapā, uzticību īpašu nevieš.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: ARION kaķiem

Postby Bafija » 01 Apr 2011, 10:05

Katrā WDSā es no viņu steda aiztiepju kaudzīti ar suvenīriem un protams paiku praugus (abām sugām). Ir lētāks gals un ir dārgāks. Man nepatīk neviens :koslene:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: ARION kaķiem

Postby Eta » 01 Apr 2011, 15:59

Arionu man vienkārš lielīja..
Man kaķīti uzbarot vajag, svārstos starp kaķēnu un sensitive paiku, abos ir palielināts proteīna un tauku %.. Un iepriekš kaķis ēda RC Kitten, bija ok, kā pārgāja uz Adult, tā ļoti daudz svara nometa.. No RC manis apmeklētajā zoo bija tikai Adults, ko negribu un kas nav piemērots, no piemērotajiem bija tikai Arion.. Tāpēc es pirms pirkšanas jautāju kādu viedokli..
Kādi būtu ieteikumi mūsu situācijā? man šķiet, ka vajag proteīnu vismaz 34% un taukus 20% - iepriekšējās barības ietvaros, bet pieaugušam kaķim.. Ai, esmu vispār stadijā "pašu labāko kaķītim, tik nezinu pati ko"..
Būšu pateicīga par konkrētu barību ieteikumiem :flirts:
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: ARION kaķiem

Postby Sisija » 01 Apr 2011, 20:47

Eta , cik vecs Tavs kaķis? Kāpēc domā, ka vajag uzbarot? Var būt, ka vari turpināt vēl barot ar kaķēniem paredzēto barību. Ar barību ir tā, ka stipri atkarīgs cik labs ēdājs viņš ir. Mani vienmēr ir bijuši ļoti izvēlīgi un slikti ēdāji, tāpēc barošana vienmēr ir bijusi problemātiska. Ja cena nav ļoti būtiska, tad ieteiktu pamēģināt Orijen, Acana, Felidae, mēs ēdam Virbac. Ēd tīri normāli un arī masu uzaudzējām. Vienīgi kaķim spalva ieguvusi viegli brūnganu nokrāsu (kaķis zils), bet to redzu tikai es. Virbac man patīk arī tas, ka ir junioru variants. Vēl masu var "pieaudzēt" regulāri ēdienkarti papildinot ar liellopu gaļu.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: ARION kaķiem

Postby Laura » 01 Apr 2011, 21:04

Arionam pat ir pārstāvniecība LV. Īpašs veikals Jelgavā atvērts - CENTo tirdzniecības centrā. Es izmēģināju sunim, nepatika ne man, ne sunim. Man bija tāda sajūta, ka es suņus ar sienu baroju kā gotiņas...
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30


Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron