Bioloģiskā barība - aptauja

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby madzhy » 05 Apr 2011, 18:02

Es kaut kur ārzemju saitos ziwi peak barības cenu redzēju 14ls - 1kg.. :jaut: :meitenedejo: :riima:
un tur nemaz lielāki maisi par dažiem kg nebija man liekas.. laikam defaultā priekš mini šķirnēm, vismaz pēc cenas jau ofic :koslene:
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby Sanio » 05 Apr 2011, 18:26

Pirmo reizi dzirdu par šādu firmu ziwipeak ^^ Var, lūdzu, kāds pateikt ar ko viņa ir tik laba?
Paldies !
User avatar
Sanio
Junior
Junior
 
Posts: 526
Joined: 02 Aug 2010, 16:27
Location: Rīga

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby čība » 05 Apr 2011, 18:34

Sanio wrote:Pirmo reizi dzirdu par šādu firmu ziwipeak ^^ Var, lūdzu, kāds pateikt ar ko viņa ir tik laba?
Paldies !


Diskusijā "Mūžīgais jautājums -labākā barība" ir arī par šo barību nedaudz.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby Laura » 06 Apr 2011, 08:55

Juhū, cena par 1 kg -- 14 Ls, tas ir ko vērts... Ja pieņemam, ka mani trīs vidēji nelielie suņi kilogramu sausās barības apēd aptuveni 2 -- 3 dienu laikā, tad var viegli nonākt pie aprēķina, ka mēnesī tas man izmaksātu aptuveni 200 latus. Tā neko, ja ņem vērā, ka visa mana 3,5 cilvēku ģimene (ar vienu ļoooti rijīgu eksemplāru) tik lielu summu mēnesī neapēd.
Tas liek aizdomāties - vai cilvēki tomēr neiet bišku sviestā ar visu šito "bio"? Var jau man stāstīt, ka konkrētais lasis ir peldējies tikai biojūrā pie biojaunzēlandes krastiem, bet pasaulē viss ir saistīts, it īpaši ūdeņi. Tāpēc neticu, ka kaut kas uz zemeslodes vēl vispār var būt tik ļoti bio, lai suņu barība maksātu 14 Ls/kg.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby Toy » 06 Apr 2011, 14:59

Paldies, Ruby, par atsaucību!
Jus nesatrauc ļoti liels proteinu % baribā? It ka maziem šķirniem līdz 25 % vajadzetu but!
Toy
Baby
Baby
 
Posts: 55
Joined: 02 Sep 2010, 20:48

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby ruby » 06 Apr 2011, 22:13

Es nezinu kur jums sanaak taa cena 14ls/kg, man augstaakais kas sanaak ir 12ls/kg, es parasti njemu lielo iepakojumu 5 kg taa sanaak izdeviigaak, un peedeejo reizi peerkot man sanaaca 8ls/kg! Njemot veeraa Latvijas algu liimeni, protams ka cenas ir trakas, taapeec protams shoks kur taadas izmaksas naak, bet citaas valstiis nez neviens taa iipashi matus nepleesh no galvas nost, protams ir daargi, bet var atljauties. ZiwiPeak nevar nemaz saliidzinaat ar sauso bariibu, jo vinja nav sausaa bariiba, viss kas tur ir tas ir mazi dehidreeti galjas gabalinji, nevis grabulji ar galjas smaku kaa sausajaa bariibaa. Protams arii paskatoties sastaavu, tur nav nekaadas galjas atliekas, bet iista galja, iisti orgaani. Taapeec arii proteiina (olbaltumvielu procents) ir augsts jo tur ir galja, nevis galjas atliekas kaa sausajaas bariibaas, bet ZiwiPeak ir alternatiiva bariiba sunjiem kuri tek baroti ar RAW vai BARF (svaigu galju/kauliem/neapstraadaatiem daarzenjiem) nevis sunjiem kas tiek baroti ar sauso bariibu/apstraadaatiem daarzenjiem,graudiem u.c. Daudziem saimniekiem nav laika un veeleeshanaas balanseet visu sunja uzturu kaa tas ir jaadara barojot ar RAW vai BARFu, taapeec shaada bariiba ir lieliska alternatiiva, tapeec arii taada cena, jo kvalitatiiva galja jau nav no taam leetaakajaam.

Un ZiwiPeak dod daudz mazaak nekaa sauso bariibu, vinju vajag mazaak, jo ir olbaltuvielaam bagaataaka, saatiigaaka, taa kaa nevar reekjinaat ja parastaa bariiba iziet 1 kg 3 dienaas, tad Ziwipeak 1 kg arii izies 3 dienaas.
~ Aiga ~
Image
User avatar
ruby
Baby
Baby
 
Posts: 82
Joined: 04 Mar 2010, 14:04
Location: Emerald Isle

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby Sanio » 07 Apr 2011, 09:21

Toy wrote:Paldies, Ruby, par atsaucību!
Jus nesatrauc ļoti liels proteinu % baribā? It ka maziem šķirniem līdz 25 % vajadzetu but!


Varat, lūdzu, argumentēt - kāpēc? Lai nebūtu problēmas ar svaru, problēmas sagremot :huh: ?
User avatar
Sanio
Junior
Junior
 
Posts: 526
Joined: 02 Aug 2010, 16:27
Location: Rīga

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby Sanio » 07 Apr 2011, 09:36

ruby wrote:Hmm ja godiigi tad nemaz nezinu kaa no Latvijas vareetu pasuutiit to ZiwiPeak (mana pashreizeejaa dziivesvieta nav Latvijaa). Es agraak, kad veel te uz vietas veikalos nevareeja nopirkt, pasuutiiju no http://www.bernpetfoods.co.uk Varbuut ir veerts vinjiem aizsuutiit e-mailu un pajautaat par piegaadi.


Aizrakstīju viņiem meilu, par Ziwipeak shipping uz LV :ahaa: . Redzēs, ko atbildēs !
User avatar
Sanio
Junior
Junior
 
Posts: 526
Joined: 02 Aug 2010, 16:27
Location: Rīga

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby madzhy » 07 Apr 2011, 10:23

ruby wrote:es parasti njemu lielo iepakojumu 5 kg

Shitas izsauca smaidu :hih:
Bet reāli pat "dzīva gaļa" un orgāni nemaksā 12 ls kg..
Tad laikam jāmaksā par to, ka viņi to attiecību jau smuki sabalansējuši, nav nekas jārēķina līdz kā BARFā vai Rawā, bet tādu cenu es maksātu tikai tad, ja pati redzētu, ko viņi tur saliek iekšā. Un vēl pie nosacījuma, ja man mājās būtu šķirne, kam 5kg ir lielais iepakojums. ;)
Tobiš, ja lielu šķirni par šo cenu barotu pie LV algu attiecības.. Nu, tur ir jābūt miljonāram, lai izdevumu un ienākumu attiecība saistībā ar suņa barošanu būtu normas robežās - tas ir, lai nepārsniegtu izdevumus, ko atvēlam cilvēku ēšanai. Protams, katrs nosaka savas normas un baro, ar ko grib. :)
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby Creme de la Creme » 07 Apr 2011, 19:43

Mīlīši - pārbāzejaties nu uz attiecīgo sadaļu. :jaa:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby Bafija » 12 Apr 2011, 08:31

Kādu gadu Lv ir firmas Happy Dog organic barības par sakarīgākām $.
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Previous

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron