Bioloģiskā barība - aptauja

Grooming and Feeding of Dogs

Bioloģiskā barība - aptauja

Postby čība » 01 Apr 2011, 12:29

Lūgums aizpildīt aptauju par mājdzīvnieku barošanas paradumiem!

Paldies jau iepriekš!

www.visidati.lv/aptauja/509692587/
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby Maija_Dakota » 01 Apr 2011, 14:41

Kas ir domāts ar nosaukumu bioloģiskā barība?
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby Laura » 01 Apr 2011, 14:49

Man šķiet, ka tas ir kaut kas līdzīgs bio-kartupeļiem, kas 2,50 Ls kilogramā maksā...
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby čība » 01 Apr 2011, 15:01

Laura wrote:Man šķiet, ka tas ir kaut kas līdzīgs bio-kartupeļiem, kas 2,50 Ls kilogramā maksā...


Nu cena ir kāda ir, tas, ka varētu būt 2,50.... ir nenormāli optimistiski.
Gribu tikai noskaidrot vai ir vērts vispār par kaut ko tādu domāt un vai to ideju nevajadzētu jau pie pašas saksnes nomīdīt.

Pats esmu suņinieks, turklāt tāds, kas ir skops :D ļoti vērtēju kvalitātes/cenas attiecību. Vai tas ir tā vērts? Ja man tā barība, ko vēlos ir jāved tikai priekš sevis... to laikam atļauties var tikai miljonārs.
No otras puses, dažos zooveikalos un vetaptiekās pārdod tādus mēslus pa 3,20 LVL/kg... :ninja:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby silverequs » 01 Apr 2011, 15:29

čība wrote:
Laura wrote:No otras puses, dažos zooveikalos un vetaptiekās pārdod tādus mēslus pa 3,20 LVL/kg... :ninja:

Ui, kā es Tev piekrītu. :par:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby Laura » 01 Apr 2011, 15:51

Vācijā arī Pedigree Pal ir citāda. Par LV cenām vispār neizteikšos - šeit dzīvot ir ekskluzīvi.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby čība » 01 Apr 2011, 16:29

Laura wrote:Vācijā arī Pedigree Pal ir citāda. Par LV cenām vispār neizteikšos - šeit dzīvot ir ekskluzīvi.


Nu šobrīd Platinum ar ko baroju suņus maksā praktiski tikpat cik Vācijā.
Un kā reiz metu aci uz vienu citu Vācu barību. Cena LVL sanāk 3,08, bet tas ir bez transporta utt, tāpēc skatos, ko cilvēki saka, vai ir vērts domāt par ievešanu, sazināties ar ražotāju utt? Šaubos, ka spētu piedavāt cenu 2,50 tieši manam noskatītajam ražojumam. Bet tā pat redzu, ka LV ir Bosch, bet nav Bosch bio... Lai vai kā, cilvēki savus suņus baro ar RC, cena līdzīga, bet kvalitāte?
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby Bafija » 01 Apr 2011, 17:06

čība
Bet tā pat redzu, ka LV ir Bosch, bet nav Bosch bio...


Es savam veterānam biju nopirkusi lielo maisu Bosch bio ar tomātiem! Pirktu te pat Latvijā.
p.s. mums nederēja :ninja:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby čība » 01 Apr 2011, 17:11

Bafija wrote:čība
Bet tā pat redzu, ka LV ir Bosch, bet nav Bosch bio...


Es savam veterānam biju nopirkusi lielo maisu Bosch bio ar tomātiem! Pirktu te pat Latvijā.
p.s. mums nederēja :ninja:


Bafija, atceries kur? Man nav izdevies uziet.
Kaut gan viss ir iespējams, kā nekā dabīgā matu krāsa blonda :hih:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby Creme de la Creme » 02 Apr 2011, 12:28

Ja pareizi saprotu, tad domāta ir gatavā barība, kas ražota no bio produktiem? Leišos jau tāda ir...Nebij ar nemaz tik dārga (salīdzinot ar populārāko barību brendiem). Es gan nekādu prospektu nepaņēmu. Tur bija sausā barība un cepumiņi. Man paziņai suns izšpļāva :hih: Es paņēmu savējiem pāris cepumus - manējie neēda. Pat kuce-visēdāja. Pati pagaršoju - pilnīgi bez nekādas garšas! Laikam jau apstrādes procesā visas labās garšas ''izvējo''. Bet mums vajag kaut ko kas pēc iespējas labāk smaržo (lasi -smird :hih: ).
Bet domāju ka tādai lietai būs noiets. Cilvēki tomēr sāk aizdomāties par to ko ēd paši un ko sunim dod. Protams - ja tas nemaksās nesamērīgi dārgi (nu kā tie pieminētie kartupeļi :jaa: ).
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby pixy » 02 Apr 2011, 12:48

Atķeksēju tās atbildes un aizdomājos par to, ka stulbi ir fakts, ka tik svarīga ir produkta cena - šobrīd. Jo, tā kā baroju pēc Barf, loģiski, ka gribētos arī sauso pēc iespējas dabīgāku un bioloģiskāku. Saprotu, ka vasarā nevarēšu nodrošināt gaļu, jo nevaru atļauties speciāli braukt uz Rīgu uz tirgu 50km, nopirkt gaļu un braukt atpakaļ. Bet mašīnā turēt darba laikā vasarā laikam gaļu nebūtu prātīgi :smarzas: . Tā nu būs jāmeklē normāla sausā. Garšas īpašības man nebūtu tik svarīgas, jo sune ēd absolūti visu, (vienīgā, ko viņa izbrāķēja bija nejauši atrasta rozīga piepūstā kukurūzas bumbiņa - tādas laikam dod bērniem...), bet kg cena un dodamās porcijas proporcija gan.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby čība » 02 Apr 2011, 19:39

Hmm... kā lai zina, kura ir garšīgākā? Mana cūka ēd visu :hih:

Arī man pašai svarīga ir cena, ja es tā vēsi varētu pirkt pati barību visr 3 LVL/kg nedomājot ko es īsti pērku, tad pasūtītu internetā to barību, kuru vēlos un nosviestu vēl kādu latiņu uz to kilogramu :D Patiesībā, ja nebūtu šaubu, ka cilvēki būs gatavi maksāt par to barību, neveidotu tādu aptauju. Bet situācija Latvijā ir tāda kā ir...

Ja nebūtu jādomā par izmaksām, būtu ideāli pirkt Ziwi Peak, bet diemžēl tā ir cena, kura Latvijā visus nosēdinātu uz pakaļas :pilnmeness:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby ruby » 03 Apr 2011, 21:17

Anketu aizpildiju un prieks par cilveekiem ar jaunaam idejaam :)

Bet aizdomaajos par to biologjisko bariibu!?!?! Ok visas izejvielas tad buutu tur super duper organiskas un labas, bet tas process kaadaa tad top taa sausaa bariiba - taa paarstraade un sastraade - kas tur labs iznaaks no taam super duper labajaam izejvielaam?? Veertiibas nekaadas vairs :( tad jau tieshaam labaak tam sunim to super duper labo galjas gabalu iedot taapat neapstraadaatu un labums buus lielaaks!!! Varbuut tieshaam ir veerts padomaat par to pashu ZiwiPeak un veidot ko liidziigu, nevis atkal kaut kaadu jaunu sauso bariibu kas pievienotos visaam paareejaam veikalu plauktos!!! Vienkaarshi pasviezhu idejas, ja kaadam interesee :)

Apzinos ka mums ir ljoti paveicies ka mees varam atljauties barot savus dziivniekus ar ZiwiPeak (kakji un sunjus) plus cilveekiem piemeerotu svaigu galju un IMO tas ir pats labaakais ko saviem zveeriem varu sniegt. Nevienu sauso bariibu nemainiitu pret shiim lietaam.
~ Aiga ~
Image
User avatar
ruby
Baby
Baby
 
Posts: 82
Joined: 04 Mar 2010, 14:04
Location: Emerald Isle

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby Ivettta » 03 Apr 2011, 22:03

Laura wrote:Vācijā arī Pedigree Pal ir citāda. Par LV cenām vispār neizteikšos - šeit dzīvot ir ekskluzīvi.

Pilniba piekritu. :kanepe: Es tagad atceroties Lv laikus un cenas, vispar brinos kaa tur vareeju pavilkt par savu Liepajas ofisnieka algu. :kanepe:
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby Toy » 04 Apr 2011, 16:40

Labdien!
Man ir jautajums par barību Ziwi Peak - zinu, ka Latviā nav pardošana, tad kur var to dabut?
Paldies, ja palidzesiet!
Toy
Baby
Baby
 
Posts: 55
Joined: 02 Sep 2010, 20:48

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby čība » 04 Apr 2011, 18:19

Toy wrote:Labdien!
Man ir jautajums par barību Ziwi Peak - zinu, ka Latviā nav pardošana, tad kur var to dabut?
Paldies, ja palidzesiet!


Domāju, no ārzemju lapām nav problēma pasūtīt. Bet tur būs pāris latiņi klāt...
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby Ivettta » 04 Apr 2011, 18:23

Toy wrote:Labdien!
Man ir jautajums par barību Ziwi Peak - zinu, ka Latviā nav pardošana, tad kur var to dabut?
Paldies, ja palidzesiet!

Darga bariba. Zinu,ka ruby (no foruma) savas chivas baro ar sho baribu. Es Crufta nopirku tikai Ziwi Peak gardumus, baigi ziviigie. :kanepe: Viss virtuves skapitis ozhaas tagad. :kanepe:
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby čība » 04 Apr 2011, 18:33

Ivettta wrote:
Toy wrote:Labdien!
Man ir jautajums par barību Ziwi Peak - zinu, ka Latviā nav pardošana, tad kur var to dabut?
Paldies, ja palidzesiet!

Darga bariba. Zinu,ka ruby (no foruma) savas chivas baro ar sho baribu. Es Crufta nopirku tikai Ziwi Peak gardumus, baigi ziviigie. :kanepe: Viss virtuves skapitis ozhaas tagad. :kanepe:


Jā, ja ir jāpabaro čivava... iespējams varētu arī Ziwi Peak, bet ja ir jāpabaro liels suns? Tad tur stipri sāpīgi pat visai turīgam cilvēkam sanāk...
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby Toy » 04 Apr 2011, 19:32

Paldies! Tad man lugums tieši Ruby!!! Liels lugums padalities ar "majas lapam" kur var pasūtit šo barību!
No man zinamiem, uz Latviju piegadi nav!
Toy
Baby
Baby
 
Posts: 55
Joined: 02 Sep 2010, 20:48

Re: Bioloģiskā barība - aptauja

Postby ruby » 04 Apr 2011, 21:40

Hmm ja godiigi tad nemaz nezinu kaa no Latvijas vareetu pasuutiit to ZiwiPeak (mana pashreizeejaa dziivesvieta nav Latvijaa). Es agraak, kad veel te uz vietas veikalos nevareeja nopirkt, pasuutiiju no http://www.bernpetfoods.co.uk Varbuut ir veerts vinjiem aizsuutiit e-mailu un pajautaat par piegaadi.

Veel varbuut te kaut ko var pamekleeties http://www.ziwipeak.com/nzl/europe.shtml tur ir visi eiropas izplatiitaaji.

Nu ja ir liels suns, tad jaa, noteikti sanaaktu diezgan neiespeejami, bet piem viideeja/mazaaka izmeera sunim, njemot veeraa ka ZiwiPeak dod mazaak nekaa sauso bariibu (tieshi taapat kaa svaigu galju) tad varbuut pareekjinot cik tad izdodaas naudinjas citai bariibai un sareekjinaat starpiibu, varbuut taa starpiiba nebuutu nekaada milziigaa.

Un piem slapjaa bariiba (konservi) vinjiem nemaz nav tik lielaas cenaas, paskatiijos dazhaas LV maajas lapaas piem Hills konservu kursh viena bundzhinja (370 gr) izmaksaatu 1.53 ls, tad ZiwiPeak konservs (385 gr) izmaksaatu 1.84 ls!!!
~ Aiga ~
Image
User avatar
ruby
Baby
Baby
 
Posts: 82
Joined: 04 Mar 2010, 14:04
Location: Emerald Isle

Next

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests