Royal Canin veterinara partika

Grooming and Feeding of Dogs

Royal Canin veterinara partika

Postby OrlandoSeaHorse » 22 Apr 2011, 23:57

Pec akmenu operacijas Raducitis tagad ed specialo veterinaro partiku. Konkreti "Urinary S/O Moderate Calorie Dog Dry" http://www.royalcanin.co.uk/vet/clinica ... g_dry.aspx . Mes vasara brauksim uz Latviju, protams, vajadzes so pasu partiku ari LV. Kur to var dabut? Cik maksa 12 kg maiss, cik 6,5 kg?
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Royal Canin veterinara partika

Postby Elbe » 23 Apr 2011, 06:12

Es domāju, ka vajadzētu būt - vismaz kādus gadus n atpakaļ manam večukiņam pēc akmeņu operācijas Drapče turpat vetklīnikā šito izsniedza. Tā kā dzīve ir gājusi uz priekšu, tad veterinārajās iestādēs, kur tirgo arī barību, vajadzētu būt. Cenu gan nepateikšu, man toreiz aiz izbīļa bija vienalga, cik kas maksā - galvenais, ka sunim ok! Bet gan jau parādīsies tepat kāds zinošais.
Ar ko sabaroji Raduci, ka akmeņi iemetās?
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Royal Canin veterinara partika

Postby OrlandoSeaHorse » 23 Apr 2011, 10:43

Ar ko sabaroji Raduci, ka akmeņi iemetās?

Abi ar Aidanu ne nu gluzi no vienas blodas, bet no viena maisa gan eda, vienam akmeni, ka grab (gandriz 20!!!), otrs (TTT) tirs. Viena bariba, vieni karumi, viss ka dvinisiem, tikai rezultats atskirigs. Tagad lasu par akmeniem un rekinu, kas vareja but. Kefiru sie abi dzera, nogriezam to. Bet lai akmeni veidotos, vajag ne tikai Ca, bet ari to otru sastavdalu, oksilatu, nu meginu nokert, kur tas ir ielavijies suna edienkarte. Grikus sie eda labprat, bet nevar teikt, ka butu daudz vai biezi dabujusi, tie mums pasiem te retums, veikalos nav, jamekle speciali. Nu, re, kur te ir nosauktas atlautas un aizliegtas lietas cilvekiem: http://www.foodandlife.com/foodk.htm Praktiski no aizliegtajam sunim tika vienigi gala. Alkoholu vins tiesam nelietoja.... Ari ne sokoladi, riekstus, spinatus vai rabarberus.
Dazas baribas ir ari bietes. Jacer, ka ar specialo paiku problemas vairs neradisies. Sunitis nabadzins tagad salapits ka vecs zabacins....
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Royal Canin veterinara partika

Postby AliseM » 27 Apr 2011, 11:52

Tā kā man divi eksemplāri sēž uz ārstniecisko barību (viens - hiperalerģisks, otrs sēž uz Hills i/d) un pieredze rāda, ka nevienmēr var visu nopirkt, kad VAJAG, tad es savu barību vienmēr ņemu līdz - tā drošāk!
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Royal Canin veterinara partika

Postby OrlandoSeaHorse » 27 Apr 2011, 23:48

Protams. Bet tas butu pedejais variants, jo mes brauksim ar auto caur Poliju, sanaks 2,5-3 dienas cela, vasaras karstuma. Sausa bariba jau nesabojasies, bet pieredze saka, ka auto jau bez ta lieliski piesmird no pasiem un zveriem. Uz autobana logus nevar turet vala. Turklat visam baram uz 2 menesiem ari bagaza bus ne tikai vienas zekites un T-krekls. Es varetu jau laicigi palugt mammai, lai noperk. Un tad, kad vina zinotu, ka misija izpildita, tad varetu ari nemt lidzi tikai celam vajadzigo + mazliet katram gadijumam. Prieks 3 zveriem ari bus padaudz. Un par cenam interesejos, jo pedeja laika vet. izdevumi ir ta neko sev... Fuksim sterilizacija, Rado 2 operacijas, Aidanam USG un auss iekaisums, zales.... Tagad butu istais laiks kapeikas pi :hih:
Es zinu, kur LV joprojam var dabut Specific, bet te ir iesakts RC, un negribetos tik driz mainit un lekat no vienas uz otru un atpakal.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Royal Canin veterinara partika

Postby AliseM » 28 Apr 2011, 07:46

Vajadzētu noskaidrot, kurš rajons mammai ir visizdevīgākais un tad painteresēties attiecīgajās vet aptiekās. manuprāt, RC, Hills,Specific ir populārākās ārstnieciskās barības. Ja tāds variants der, tad es varu painteresēties pie Ogres veterināriem - tur RC esmu redzējusi.
... neērti jau tā uzmākties, bet gribētos jau mazo Fuksi dzīvajā apskatīt :sarkstosa:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Royal Canin veterinara partika

Postby OrlandoSeaHorse » 02 May 2011, 02:27

Mammai deretu Riga un virziens uz Saulkrastiem. Nu, ja, bus jaapzvana tuvakas vetklinikas un aptiekas. Domaju, varbut te kads jau zina.
Fuksis bus apskatams no junija beigam lidz augusta vidum. Princese labprat pienem apmekletajus.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Royal Canin veterinara partika

Postby Nesaprasha » 14 May 2011, 11:46

OrlandoSeaHorse
Nezinu ka 100%, bet man skiet ka PPS piedava tikai sito seriju: Urinary S/O Dry (sitam atskieras jau ar iepakojuma kg vien - nesajauksi), bet lai nesanak ce pe, tad labak pazvaniet piegadatajam (Pet Pro Service: 67387547, 67387546) un apjautajieties vai LV vini ieved Jums interesejuso baribu. Ja ja, tad jau varat pajautak kadas vet.klinikas, aptiekas var nopirkt!
User avatar
Nesaprasha
Puppy
Puppy
 
Posts: 249
Images: 0
Joined: 15 Jan 2010, 21:35

Re: Royal Canin veterinara partika

Postby OrlandoSeaHorse » 14 May 2011, 19:03

Paldies! :sirsninas:
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Royal Canin veterinara partika

Postby OrlandoSeaHorse » 01 Jun 2011, 20:31

Nu vardu sakot, ja kadam interese meklejumu rezultati: Latvija ir vismaz 2 firmu (RC un Specific) sausa paika, kas domata akmenu slimniekiem, bet neviena no tam nav mazkaloriju. Pamatojums - Latvija cilvekiem nav naudas un neviens neperk. Toties cena RC uzlikta 70 Ls par maisu, kas pietiek 2 menesiem. Luksemburga, kas ari nebut nav leta vietina, tads maiss maksa 70 eiro, t.i. ap 50 Ls. Visticamak, ka Vacija ir vel letak. Mes vedisim savu maisu lidzi. Ko ta citu.... Es tik nesaprotu to logiku: vini tirgo viena veida paiku, bet otra veida ne, kaut gan daziem vajag to otru un tie ari pirktu, ja butu ko. Te jau nav runa par dardzibu, ja tadu vajag, tad izstiepies vai saraujies, vajag. Varetu tacu tirgot gan viena veida, gan otra veida, nu kaut vai uz pasutijumu, bet ne, atreja ka suni, saucas klientu apkalposana. Specific vispar razo tikai parasto "akmenu paiku", nevis mazkaloriju.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Royal Canin veterinara partika

Postby energy » 01 Jun 2011, 21:05

OSH, Latvijā taču viss ir savādāk, nekā citur :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Royal Canin veterinara partika

Postby OrlandoSeaHorse » 03 Jun 2011, 00:23

Butu jau laiks nokapt no kokiem. :velnins:
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Royal Canin veterinara partika

Postby aerial » 03 Jun 2011, 11:55

Man te radās ideja, ja nu noder.

Vari mēģināt pasūtīt caur ebay.de - http://cgi.ebay.de/12-kg-Royal-Canin-Ur ... 3a65ed249c un atvest caur http://www.minstere.de/index.php?cmd=1

Piegādes cenu var aprēķināt lapā, tā ir atkarīga no pakas izmēra. Paskatījos, jūnijā piegādes ir 14.06. un 28.06., domāju, ja tagad pasūtīsi, uz 14-o būs paka Rīgā ;)
User avatar
aerial
Puppy
Puppy
 
Posts: 293
Joined: 25 Apr 2010, 08:53

Re: Royal Canin veterinara partika

Postby OrlandoSeaHorse » 03 Jun 2011, 15:36

Principa ta varetu gan. Nu, es jau pasutiju, cenas zina tas pats (59 eiro+ 10 piegade), tikai cik masina vietu aiznems, bet nav jau tik launi, sedesim virsu.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg


Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests