Sunim negaršo "plika" sausā barība

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Sunim negaršo "plika" sausā barība

Postby Sisija » 08 Dec 2011, 15:37

OrlandoSeaHorse , iemeslu, kāpēc kaķi nedrīkst tik ilgi nebarot, vari pajautāt veterinārārstam. Te neiet runa par garšo vai negaršo. Nu un griķi jau nu nepavisam nav kaķu barība, kaķis gandrīz 100% ir gaļēdājs. Tam, ka nevar izlutināt bezjēgā, varu tikai piekrist.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sunim negaršo "plika" sausā barība

Postby OrlandoSeaHorse » 08 Dec 2011, 16:35

Sisija wrote:OrlandoSeaHorse , iemeslu, kāpēc kaķi nedrīkst tik ilgi nebarot, vari pajautāt veterinārārstam. Te neiet runa par garšo vai negaršo. Nu un griķi jau nu nepavisam nav kaķu barība, kaķis gandrīz 100% ir gaļēdājs. Tam, ka nevar izlutināt bezjēgā, varu tikai piekrist.
Nu, ja, ne jau uzreiz ar griķiem vai kartupeļu mizām jābaro, bet lai ēd normālu kaķu barību un neākstās.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Sunim negaršo "plika" sausā barība

Postby ruu » 09 Dec 2011, 17:11

OrlandoSeaHorse wrote:Nedrīkst cilvēku par ākstu pataisīt, kad veca tante, kas knapi kustās, jo visas maliņas sāp, skrien 10x dienā uz tirgu pēc citas zivs, jo šī lūk kaķim nepatīk. Kad paklausos ko daži kaķu saimnieki stāsta par saviem mīluļiem, liekas, ka tās vispār ir kaut kādas sado-mazo attiecības: šodien viņš uz mani TĀ riebīgi skatījās, šodien - iesita ar ķepu, bet šodien - iekoda. Sunim kaut kas tāds pat prātā neienāk.

Suns domā - "Saimnieks mani lutina, baro, laikam viņš ir dievs."
Kaķis domā - "Saimnieks mani lutina, baro, es laikam esmu dievs". 8-)
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Sunim negaršo "plika" sausā barība

Postby goldfinch » 25 Dec 2011, 22:15

Sisija wrote:goldfinch , labs joks, bet ar kaķi, atšķirībā no suņa, tā darīt nedrīkst.

tā ir anekdote atrasta internetā :kanepe:
neviens te kaķi ar griķiem barot netaisās :ko: ar humoru jau laikam pavisam švaki :akes:
un "sāls"ir ne jau griķos, bet tajā, ka pie pilnas bļodas neviens badā nav nomiris
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Sunim negaršo "plika" sausā barība

Postby goldfinch » 25 Dec 2011, 22:29

OrlandoSeaHorse wrote: Nedrīkst cilvēku par ākstu pataisīt, kad veca tante, kas knapi kustās, jo visas maliņas sāp, skrien 10x dienā uz tirgu pēc citas zivs, jo šī lūk kaķim nepatīk. Kad paklausos ko daži kaķu saimnieki stāsta par saviem mīluļiem, liekas, ka tās vispār ir kaut kādas sado-mazo attiecības: šodien viņš uz mani TĀ riebīgi skatījās, šodien - iesita ar ķepu, bet šodien - iekoda. Sunim kaut kas tāds pat prātā neienāk. Sāku ticēt tam delfu rakstam, ka daži cilvēki mīl kaķus tāpēc, ka ir saindējušies ar kaķa parazītu toksīniem. :pilnmeness:


man rados bija kaķis, kuram renģītes vajadzēja sasaldēt un tad atlaidināt :)
pārlieku cilvēciskojot dzīvniekus patiesībā viņam nodara vairāk ļauna nekā laba , un tad dabū sev kakla kungu
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Previous

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests