RAW/BARF

Grooming and Feeding of Dogs

Re: RAW/BARF

Postby Alishe » 01 Mar 2010, 16:36

o, super - materiālus var sūtīt uz alise.banga (at) inbox.lv :)
Mans suns - mana dzīve
User avatar
Alishe
Baby
Baby
 
Posts: 75
Joined: 13 Jan 2010, 19:02
Location: Rīga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: RAW/BARF

Postby BikDance » 01 Mar 2010, 17:14

Alishe wrote:o, super - materiālus var sūtīt uz alise.banga (at) inbox.lv :)


Nosūtīju :jaa:
User avatar
BikDance
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 20 Feb 2010, 21:28

Re: RAW/BARF

Postby Lapsa » 01 Mar 2010, 17:23

Es arī ar prieku palasītos lapsa.lapsa@inbox.lv
User avatar
Lapsa
Baby
Baby
 
Posts: 70
Joined: 13 Jan 2010, 16:26
Location: Baile Átha Cliath

Re: RAW/BARF

Postby Bafija » 03 Mar 2010, 19:35

Par zivīm - Aļaskā kamanu suņiem dod 99% tīrus lašus. Citas pārtikas tur praktiski nav. Tikko Lv ir ievests no Zviedrijas haskijs, kur kucēna saimniekiem tika sniegta info, ka var dot sasaldētus!!! lašus, tai skaitā galvas, pat lielās asakas. Gluži kā delikatese :riima:
Mēs tagad uzsākam barot ar dabīgo pārtiku - gaļa + atgiezumi, vistas gaļa, zivis ... Redzēs, kas beigās sanāks :neparliecinats:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: RAW/BARF

Postby Sisija » 03 Mar 2010, 20:41

Bafija wrote:Mēs tagad uzsākam barot ar dabīgo pārtiku - gaļa + atgiezumi, vistas gaļa, zivis ... Redzēs, kas beigās sanāks :neparliecinats:

Es arī arvien vairāk sliecos uz to, ka barošu ar dabīgo pārtiku, vēl jo vairāk, ka sauso ēd ļoti, ļoti slikti. Tikai mani mulsina viens, kā lai atrisina jautājumu par barošanu, ja kaut kur ir jābrauc uz vairākām dienām, piem., izstādēm, it sevisķi vasarā. Var būt Tev Bafija ir kaut kādas idejas, es neko prātīgu neesmu izdomājusi :sarkstosa:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: RAW/BARF

Postby FANE » 03 Mar 2010, 20:45

[quote="Māriņa"]
Es lasīju, ka jēlas jūras zivis nedrīkst dot, jo
1) to sastāvā ir viela, kas noārda tiamīnu (esmu dzirdējusi, ka šī paša iemesla dēļ arī kaķiem nedrīkst dot jēlas jūras zivis)

Šī viela ir mencās un apdraud suņa veselību tikai tad, ja barojat ar mencu katru dienu. par pārējām zivīm to neesmu dzirdējusi. Nedrīkst dot svaigas saldūdens zivis, to pašu parazītu dēļ.
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: RAW/BARF

Postby Bafija » 03 Mar 2010, 21:24

Sisija wrote:
Bafija wrote:Mēs tagad uzsākam barot ar dabīgo pārtiku - gaļa + atgiezumi, vistas gaļa, zivis ... Redzēs, kas beigās sanāks :neparliecinats:

Es arī arvien vairāk sliecos uz to, ka barošu ar dabīgo pārtiku, vēl jo vairāk, ka sauso ēd ļoti, ļoti slikti. Tikai mani mulsina viens, kā lai atrisina jautājumu par barošanu, ja kaut kur ir jābrauc uz vairākām dienām, piem., izstādēm, it sevisķi vasarā. Var būt Tev Bafija ir kaut kādas idejas, es neko prātīgu neesmu izdomājusi :sarkstosa:


Šis jautājums nodarbina arī mūs :histerija: Un tā kā iznākums nav zināms, tad sākumā ir nolemts, ka izstāžu suņi un topošās māmiņas ēdīs visu kā līdz šim (pamatā sausā). Pārējie būs izmēģinājuma pelītes :hih: Skatīsimies, sekosim līdzi, redzēsim : piem. vistas gaļa - tā ir tik pilna ar hormoniem, ka nezinu, vai ir jēga to vispār dot, bet no otras puses, vistu kakliņi ir dabīgais glikosamīna/hondraitīna avots... ej nu saproti :sajucis:
Vasara man jau rādās ar mušām uz bļodām :lamajas:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: RAW/BARF

Postby Greylove » 03 Mar 2010, 21:49

Sisija wrote:Es arī arvien vairāk sliecos uz to, ka barošu ar dabīgo pārtiku, vēl jo vairāk, ka sauso ēd ļoti, ļoti slikti. Tikai mani mulsina viens, kā lai atrisina jautājumu par barošanu, ja kaut kur ir jābrauc uz vairākām dienām, piem., izstādēm, it sevisķi vasarā. Var būt Tev Bafija ir kaut kādas idejas, es neko prātīgu neesmu izdomājusi :sarkstosa:


Mums līdz šim tas problēmas nav sagādājis. Pēc izstādes āst gribas visiem, tad nu ieiet veicī, nopērk biezpienu, kādu liellopgaļas gabalu, vistu kakliņus, utt., kas nu pieejams. No mājām līdzi ēdienu neņemam. Arī no kādas ēdienreizes izlaišanas sunim nekādas problēmas neradīsies (tas tad, ja uz 1 dienu brauc). :)
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: RAW/BARF

Postby BikDance » 04 Mar 2010, 12:22

Jāteic, ka šis arī bija viens no iemesliem, ko rūpīgi pārdomāju, pirms pāriešanas uz BARF. Esam braukuši augstākais uz četrām dienām. Iegādājāmies mašīnas ledusskapi (somu, darbojas no piepīpētāja), kuru var ienest arī telpās un pievienot pie elektrības un tādejādi pa to laiku produkti nesabojājas. Sliktākajā gadījumā, pat visnecilākajos lauku veikaliņos -nu vismaz saldēts heks ir nopērkams. Protams, tas ir sarežģītāk nekā iebērt sauso, bet ne neiespējami. Draudzenes sunītis, kurš arī tiek barots ar dabīgo, reizi gadā, atrodoties suņu viesnīcā, tiek barots ar sauso, un nesūdzas. :jaa:
User avatar
BikDance
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 20 Feb 2010, 21:28

Re: RAW/BARF

Postby Bafija » 05 Mar 2010, 17:14

Ja ar 3 suņiem dodas pārgājienā uz 4 dienām ar teltīm... :neparliecinats: Nu es ar domāju, ka būs vien jādod sausā.
Kad biju Stokholmā, es ar gribēju nopirkt sunītim gaļiņu, bet cenas tur :soks: Nopirku konservu, kuru sune needa. Tā nodzīvojām tur pārus dienas uz diētas :medos:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: RAW/BARF

Postby Bafija » 10 Mar 2010, 14:54

Esam pamēģinājuši, un suņiem ļoti garšo naturālā produkcija, arī jūtas tie lieliski :apkoku:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: RAW/BARF

Postby Sisija » 10 Mar 2010, 15:14

Manai arī ļoti, ļoti garšo. Vienīgais, kas mani vēl attur, tad braucieni uz vairākām dienām kopā ar suni. Ne vienmēr ir tā, ka pa ceļam ir kāda iepirkšanās vieta, kurā var kaut ko sakarīgu ēdamu nopirkt arī sunim :neparliecinats: un ne vienmēr arī līdzbraucēji (ja vie tie nav suņinieki) ir tik saprotoši. Esmu domājusi, ka var būt šajās reizēs varētu izlīdzēties ar kvalitatīviem konserviem. Padārgi jau sanāk un smagi arī tie ir, bet vismaz vasaras laikā nesabojāsies :neparliecinats: .
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: RAW/BARF

Postby Bafija » 10 Mar 2010, 15:19

Es ar domāju par konserviem, vai kaltētajiem smirdučiem, ar lielāku tauku saturu :riima: Bet ja godīgi, man suņi reti kad ēd, ja atrodas izbraucienā :noliedz:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: RAW/BARF

Postby Sisija » 10 Mar 2010, 15:43

Ja tā ir viena diena, tad jau nekas, bet, ja 3-4, tad gan kaut ko vajadzētu ieēst :riima:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: RAW/BARF

Postby Bafija » 10 Mar 2010, 17:28

Sisija wrote:Ja tā ir viena diena, tad jau nekas, bet, ja 3-4, tad gan kaut ko vajadzētu ieēst :riima:


Manējie spēj neest 3 dienas un Ilgāk, šad tad kko uzknibina. Ja strādā, tad gan ēd ļoti labi + ja barā (lai citiem netiek) :viltigs:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: RAW/BARF

Postby ruby » 15 Mar 2010, 23:57

Sveiki, vai kaads ir meegjinaajis svaigas/jeelas astes (lielopa)?

Un vai kaads sheit pielieto Prey-Model eedinaashanu saviem miiluljiem? Mazliet savaadaaka kaa BARF.
~ Aiga ~
Image
User avatar
ruby
Baby
Baby
 
Posts: 82
Joined: 04 Mar 2010, 14:04
Location: Emerald Isle

Re: RAW/BARF

Postby Noise » 16 Mar 2010, 00:03

esmu. gaaja iekshaa taa, ka nu. veeders normaals, viss it kaa normaali, tikai peec tam uzzinaaju, ka tomeer nav labi dot astes, jo tas kauls shkjembaajas. neizaicinu vairs likteni.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: RAW/BARF

Postby ruby » 16 Mar 2010, 00:19

Hmm tur iekshaa ir pliks miiksts skrimslis, vai tieshaam shkjembaajaas? Es nopirku taadu kursh jau sadaliits pa skriemeljiem, man mazi suniishi un katram viens gabalinsh - nu jau otro stundu grauzh :)

Shaadi izskataas

Image

Es nezinu, varbuut ko jaucu ---> OX Tail - ir tak govs aste,ne?
~ Aiga ~
Image
User avatar
ruby
Baby
Baby
 
Posts: 82
Joined: 04 Mar 2010, 14:04
Location: Emerald Isle

Re: RAW/BARF

Postby Noise » 16 Mar 2010, 00:33

jaa, tieshi taadu es pirku - ox tail, bet tikai man shkjiet, ka taa ir bullju aste.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: RAW/BARF

Postby ruby » 16 Mar 2010, 00:54

Tad buus vien bullja aste :) paldies Noise

Nu jau meitenes nograuza - ljoti smuki grauza - it kaa nemaniijaas ka kas shkjeltos, mums ljoti gruuti atrast piemeerotus galjas gabalinjus ar kaulinju :( deelj izmeera! Tik vien tik kaa aitas ribinjas (rack un chops), mazliet vistas spaarninji tiek no kaulainajiem gabaliem!
~ Aiga ~
Image
User avatar
ruby
Baby
Baby
 
Posts: 82
Joined: 04 Mar 2010, 14:04
Location: Emerald Isle

PreviousNext

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron