Smirduļu deficīts

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Smirduļu deficīts

Postby IneseL » 12 Nov 2012, 10:11

GZP wrote:Paldies par ieteikumu. Cik biezaa slaanii var likt tos zavejamos? Vai var likt vairakas kartas?
Un uz ka liekat tos produktus - cepespanna/ restes.... cepam papiru ari vajag? :)

Nu lai labāk žūtu, jāliek 1 kārtā. bet es lieku uz 3 pannām 1 kārtā, lai ekonomiskāk. Lieku uz visa, kas ir - pannas, restes. Klāju apakšā cepampapīru, bet vislabāk būtu, ja varētu likt sensenu lietu - filtrpapīru vai dzēšlapas, kur taukiem sasūkties, jo to tomēr ir diezgan daudz pat plikajās vistu pēdās! Ja žāvējamo mantu nav daudz, varētu likt uz restēm un apakšā pannu, kur taukiem satecēt. Bet ja liek vairākas pannas, tā īsti nesanāk.
User avatar
IneseL
Puppy
Puppy
 
Posts: 262
Joined: 20 Sep 2010, 09:34
Location: Rīgas rajons

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Smirduļu deficīts

Postby Nora » 15 Nov 2012, 22:31

Salasījos te jūsu diskusiju un arī pamēģināju vistu pēdiņas pažāvēt. Pirmajā dienā uz 100 grādiem kādas stundas 3 laikam, bet bez ventilatora! - no konditorejas pieredzes zinu, ka žāvēšanai ventilators īpaši par labu nenāk, krāsnī lieks mitrums krājas (ventilators vnk nodrošina vienmērīgāku gaisa izkliedi, bet mitrumu nemazina, ja kas); pēc tam pāris vakarus ap 80 grādiem, cik nav slinkums. Vienu vārdu sakot, mani trīs puiši stāv rindā pēc šitā kāruma. Paldies par ideju!
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Re: Smirduļu deficīts

Postby IneseL » 16 Nov 2012, 10:34

Nora wrote:Salasījos te jūsu diskusiju un arī pamēģināju vistu pēdiņas pažāvēt. Pirmajā dienā uz 100 grādiem kādas stundas 3 laikam, bet bez ventilatora! - no konditorejas pieredzes zinu, ka žāvēšanai ventilators īpaši par labu nenāk, krāsnī lieks mitrums krājas (ventilators vnk nodrošina vienmērīgāku gaisa izkliedi, bet mitrumu nemazina, ja kas); pēc tam pāris vakarus ap 80 grādiem, cik nav slinkums. Vienu vārdu sakot, mani trīs puiši stāv rindā pēc šitā kāruma. Paldies par ideju!

:aptracis: Man prieks!
User avatar
IneseL
Puppy
Puppy
 
Posts: 262
Joined: 20 Sep 2010, 09:34
Location: Rīgas rajons

Re: Smirduļu deficīts

Postby GZP » 11 Jan 2013, 22:53

Pasutiju Dailes smirdulus, atveda lidz durvim (par brivu) :dejo: Suna sajusmu par plaso izveli nekomentesu, tas tapat ir skaidrs :jiihaa:
Ta ka viss tur notiek :)

Nevaru sanemties aiziet lidz tirgum tas kaajas zavesanai nopirkt. ehhh
GZP
Baby
Baby
 
Posts: 15
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Smirduļu deficīts

Postby GZP » 05 Mar 2013, 20:54

Beidzot es ar tiku pie vistu kajam un tagad tas jau gatavojas (zavejas) kadas 3 h. Tik pratoju ka lai zin, ka ir kartiba??
GZP
Baby
Baby
 
Posts: 15
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Smirduļu deficīts

Postby IneseL » 06 Mar 2013, 09:35

GZP wrote:Beidzot es ar tiku pie vistu kajam un tagad tas jau gatavojas (zavejas) kadas 3 h. Tik pratoju ka lai zin, ka ir kartiba??

Kad sausas, sažuvu\sas, tad arī kārtībā! ;)
User avatar
IneseL
Puppy
Puppy
 
Posts: 262
Joined: 20 Sep 2010, 09:34
Location: Rīgas rajons

Re: Smirduļu deficīts

Postby Dagucis » 28 May 2013, 09:51

Mēs savējai DEPO nopirkām cūkas kāju. Vairs neatceros vai bija kaltēta vai žāvēta. Maksāja pāri latam 1 gab...
Mūsu meitene to kāju gardu muti noēda. Tad nu sadomāju pati nopirkt kājas un cepeškrāsnī pacepināt. Nopirkām divas kājas, kas abas zem lata maksāja. 50min cepeškrāsni. Suns svētlaimīgs :sirsninas2: Vairāk un mīkstākas gaļiņas klāt pie kauliņa. Un kā lai sune nepriecājas, ja pašai siekala tecēja, kad no cepeškrāsns tās kājas izvilku un visa māja sāka smaržot :D
Dagucis
Baby
Baby
 
Posts: 61
Images: 0
Joined: 27 Jun 2012, 15:40
Location: Mārupe

Re: Smirduļu deficīts

Postby ievish » 17 Jun 2013, 15:24

Dagucis, kāpēc cepāt? Sunim jau vislabāk jēls, ne?
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Smirduļu deficīts

Postby Eskimo » 27 Jun 2013, 21:35

ievish wrote:Dagucis, kāpēc cepāt? Sunim jau vislabāk jēls, ne?


Es savam sunim nekad neko jēlu nedodu.
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Smirduļu deficīts

Postby Sisija » 28 Jun 2013, 07:39

Eskimo wrote:
ievish wrote:Dagucis, kāpēc cepāt? Sunim jau vislabāk jēls, ne?


Es savam sunim nekad neko jēlu nedodu.

Kāpēc :neparliecinats: ?
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Previous

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests