Smirduļu deficīts

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Smirduļu deficīts

Postby pixy » 28 Nov 2011, 11:58

Zakjis wrote: dodam ~ vienu ausi (vai ko citu) dienā vai divās.
Te nu būs diezgan liela starpība, vai Tev ir toiterjers vai īru vilks ;) . Man cūku ausis nepatīk, jo viņas sažļepājās un pārvēršas ķepīgā masā. Bet tā - ja suņa puncis panes un tas tiešām nav čihuja kucēns - nešķiet, ka tas baigi daudz. Mēs treniņos ne tik vien apēdam..
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Smirduļu deficīts

Postby Zakjis » 02 Dec 2011, 17:01

pixy wrote:
Zakjis wrote: dodam ~ vienu ausi (vai ko citu) dienā vai divās.
Te nu būs diezgan liela starpība, vai Tev ir toiterjers vai īru vilks ;) . Man cūku ausis nepatīk, jo viņas sažļepājās un pārvēršas ķepīgā masā. Bet tā - ja suņa puncis panes un tas tiešām nav čihuja kucēns - nešķiet, ka tas baigi daudz. Mēs treniņos ne tik vien apēdam..



aizmirsu piebilst- mums ir labradoriņš :) nu sk.. tad tādā garā arī turpināsim :)
Zakjis
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 07 Oct 2011, 08:58

Re: Smirduļu deficīts

Postby vipdu » 08 Aug 2012, 13:40

Šodien atveda smirduļus no Dailes. Man tā interesanti, viņi visiem kas vienreiz pasūtījuši smirduļus zvana un prasa vai ko nevajag (vai kā manā gadījumā vienkārši informē, ka rīt vedīs, bija pieņēmuši ka es patstāvīgais pasūtītājs, sajutos kā veikals :jautri: ) Man jau patīk, tieši nolēmu, ka būtu jāpasūta, vairs tik krikumi palikuši no iepriekšējā sūtījuma un šie kā zinādami pazvana. Pirmajā reizē bija dikti ilgi jāgaida, bet turpmākais serviss mani ļoti apmierina :roze:
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Smirduļu deficīts

Postby Dagucis » 14 Aug 2012, 11:28

Salasijos par tiešo piegādi no piegadātāja Dailes un ar' iemetu aci mājas lapā. Njaaa.. Cenu atšķirība ar veikalu vnk kapitāla!!!
Tikai radās jautājums par peņiem - negribās ticet, ka cena ir TIKAI 0.55 Ls KILOGRAMĀ. Tas ir korekti? Negribētos pasūtīt un beigās saprast, ka ir liels aplauziens, jo runa varbūt ir par 1 gab...
Dagucis
Baby
Baby
 
Posts: 61
Images: 0
Joined: 27 Jun 2012, 15:40
Location: Mārupe

Re: Smirduļu deficīts

Postby Umka » 14 Aug 2012, 12:18

Dailēm pēdējā laikā trūcīgs sortiments,no tā,kas ir mājās lapā,labi,ja 2 -3 produkti ir pieejami.Cik zvani,skrimšļu nav,cīpslu nav,peņu nav.Tik- viens-divi sagraužamie ir. :kanepe:
Umka
Puppy
Puppy
 
Posts: 169
Joined: 26 Oct 2010, 20:01
Location: Ikšķile

Re: Smirduļu deficīts

Postby ezhuks » 14 Aug 2012, 12:49

Jūnija izstādē Skonto viņiem kuņģi bija dabūnami tikai mazajos iepakojumos. Pārdevēja to komentēja - nu lai visiem pietiktu. Dīvaini.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Smirduļu deficīts

Postby vipdu » 14 Aug 2012, 12:58

Jā kuņģu viņiem nav, bet no ilgāk graužamajiem ir purni (cik uziet), trahejas, bija arī no dārgāka gala visādas grūti sagraužamas lietas, bet kuņģi nebija tas gan. Purni maniem ļoti patīk. Ar trahejām mazākajam (takšveidīgs) gan pagrūti tikt galā. Vienreiz pat padevās un atdeva lielajam (bet tāda gan gada laikā tik viena reize bijusi)
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Smirduļu deficīts

Postby Umka » 14 Aug 2012, 13:28

Gan purni,gan trahejas mūsu sētā ātri likvidējas.Man laikam trāpijušies suņi-ātrgrauzēji. :)
vipdu wrote:bija arī no dārgāka gala visādas grūti sagraužamas lietas

kas tās būtu?
Umka
Puppy
Puppy
 
Posts: 169
Joined: 26 Oct 2010, 20:01
Location: Ikšķile

Re: Smirduļu deficīts

Postby vipdu » 15 Aug 2012, 08:15

Ui es neatceros vairs ko viņa man tur sauca, biju objektā nebija kur pierakstīt (laikam bija barības vadi, našķis gotiņa bet kas vēl neatceros). Bet nu, ja purni un trafejas ātri graužās tad jau pārējais arī. Tur jau laikam tik peņi grūtāk sagraužami. Par tiem es nepajautāju. Atcerējos ka tos gribēju tikai tad kad jau noliku klausuli.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Smirduļu deficīts

Postby undd » 27 Aug 2012, 17:32

Es absolūti negribu nodarboties ar dezinformāciju, man ir tikai viena tante teica līmeņa info - Dailes, visdrīzāk, iet uz galu un drīz viņu produkcija vispār nebūšot, kaut kas tur ar kautuvju trūkumu saistīts. Bet es patiešām negarantēju par šīs info patiesumu, lai gan, ja ņem vērā straujo sortimenta sarukumu, kas zina
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Smirduļu deficīts

Postby vipdu » 28 Aug 2012, 13:22

Var jau būt (es atkal biju dzirdējusi, ka viņiem krīze bija sakarā ar to ka liela daļa produkcijas nepareizas uzglabāšanas dēļ aizgāja bojā - laikam par peņiem bija runa, bet tā arī runa "viena tante teica" līmenī).
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Smirduļu deficīts

Postby GZP » 01 Nov 2012, 23:54

vai tas kantoris ir atdzivojies? mineta majas lapa nestrada. :( kur bija vinu razotne??
GZP
Baby
Baby
 
Posts: 15
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Smirduļu deficīts

Postby IneseL » 06 Nov 2012, 11:20

Es kopš kāda laiciņa žāvēju pati :)) Nopērku tirgū cīpslas par 10 sant/kg vai vistu kājas par 25 sant/kg un žāvēju cepeškrāsnī. Ui, cik ilgam laikam maniem 2 grauzējiem sanāk un n-tās reizes lētāk! :jaa:
User avatar
IneseL
Puppy
Puppy
 
Posts: 262
Joined: 20 Sep 2010, 09:34
Location: Rīgas rajons

Re: Smirduļu deficīts

Postby Umka » 06 Nov 2012, 19:52

IneseL wrote:Es kopš kāda laiciņa žāvēju pati :)) Nopērku tirgū cīpslas par 10 sant/kg vai vistu kājas par 25 sant/kg un žāvēju cepeškrāsnī. Ui, cik ilgam laikam maniem 2 grauzējiem sanāk un n-tās reizes lētāk! :jaa:

Vai visa māja nesmird?Un cik ilgi,kādā temperatūrā notiek žāvēšana?
Umka
Puppy
Puppy
 
Posts: 169
Joined: 26 Oct 2010, 20:01
Location: Ikšķile

Re: Smirduļu deficīts

Postby vipdu » 07 Nov 2012, 09:28

Nebiju iedomājusies pati žāvēt. Man tie paši jautājumi kas Umka.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Smirduļu deficīts

Postby IneseL » 07 Nov 2012, 10:29

Umka wrote:
IneseL wrote:Es kopš kāda laiciņa žāvēju pati :)) Nopērku tirgū cīpslas par 10 sant/kg vai vistu kājas par 25 sant/kg un žāvēju cepeškrāsnī. Ui, cik ilgam laikam maniem 2 grauzējiem sanāk un n-tās reizes lētāk! :jaa:

Vai visa māja nesmird?Un cik ilgi,kādā temperatūrā notiek žāvēšana?

Nē, nekas nesmird!Vismaz kājas un cīpslas nesmird, kuņģus neesmu mēģinājusi žāvēt. Žāvēju sākumā 100 grādos, ventilācijas režīmā, pēc tam samazinu uz 80. Diezgan ilgi gan tas iet, darbiņš vairākiem vakariem. Parasti pielādēju pilnu cepeškrāsni, lai nav lieks elektrības patēriņš. Žāvēju arī akniņas - mazos gabaliņos kārumiņus skolai un izstādēm. Manējais gatavs no ādas izlīst tāda smaržīga gardumiņa dēļ! ;)
User avatar
IneseL
Puppy
Puppy
 
Posts: 262
Joined: 20 Sep 2010, 09:34
Location: Rīgas rajons

Re: Smirduļu deficīts

Postby agnete » 07 Nov 2012, 18:27

Umka būs jaizmēģina ne? 8-)

IneseL paldies par recepti :)
User avatar
agnete
Puppy
Puppy
 
Posts: 310
Images: 0
Joined: 06 Oct 2011, 10:28
Location: Babīte

Re: Smirduļu deficīts

Postby Umka » 07 Nov 2012, 19:42

agnete
aha,tik jāsaņemās.
IneseL
Gribu pamēģināt trahejas žāvēt.Pirmā vakarā uz 100 žāvēt cik ilgi?Stundu,divas?Un otrā dienā cik ilgi uz 80 grādiem?
Umka
Puppy
Puppy
 
Posts: 169
Joined: 26 Oct 2010, 20:01
Location: Ikšķile

Re: Smirduļu deficīts

Postby IneseL » 08 Nov 2012, 10:09

Umka wrote:agnete
aha,tik jāsaņemās.
IneseL
Gribu pamēģināt trahejas žāvēt.Pirmā vakarā uz 100 žāvēt cik ilgi?Stundu,divas?Un otrā dienā cik ilgi uz 80 grādiem?

Trahejas arī esmu žāvējusi. nu nevaru īsti pateikt to ilgumu, tur jāimprovizē ;) Skatos, kad daudz maz jau apžuvušas, griežu mazāk. Nu teiksim stundiņas 3-4 pirmajā vakarā un tad tikpat nākamajā vai arī tikmēr, kamēr sasniegta vajadzīgā kondīcija! :) Nav jēlas, mīkstas vai arī pārgrauzdētas...
User avatar
IneseL
Puppy
Puppy
 
Posts: 262
Joined: 20 Sep 2010, 09:34
Location: Rīgas rajons

Re: Smirduļu deficīts

Postby GZP » 10 Nov 2012, 23:17

Paldies par ieteikumu. Cik biezaa slaanii var likt tos zavejamos? Vai var likt vairakas kartas?
Un uz ka liekat tos produktus - cepespanna/ restes.... cepam papiru ari vajag? :)
GZP
Baby
Baby
 
Posts: 15
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

PreviousNext

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests

cron