Smirduļu deficīts

Grooming and Feeding of Dogs

Smirduļu deficīts

Postby vipdu » 09 Nov 2011, 13:45

Jau kādu laiku esmu ievērojusi, ka Ogres veikalos ir ļoti švaki ar smirduļu piedāvājumu. Ir tikai plaušas, atsevišķās vietās tesmeņi, purni u.tml. (pārpalikumi, kas vēl nav izpirkti), bet, piemēram, kuņģus vispār neatceros kad esmu redzējusi. Nu visi krājumi ir beigušies un dabūju ņemt tesmeņus, bet kuņģi iet kaut kā labāk. Citās pilsētās arī ir tāda problēma ar sirduļiem vai tas tikai mums? Šodien viena pārdevēja minēja, ka it kā uzņēmumam kaut kādas problēmas, bet kā tur ir nezinu. Dikti jau negribas lai pazūd šie suņu gardumi, maniem nekas cits tā īsti negaršo. Varbūt kāds zina kas noticies?
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Smirduļu deficīts

Postby Gabe » 09 Nov 2011, 22:03

konkrēti par "Dailēm" iet runa? laikam, jau ir viņiem kaut kādas problēmas. jo mums paziņa arī regulāri pa ceļam iebrauca vietā, kur viņas ražo un pirka tur uz vietas, bet tagad jau kopš vasaras pāris reizes iegriezās, bet tur īsti nekā nebija, pēdējās reizes, kad brauca iepriekš piezvanīja un pajautāja vai kaut kas no mums interesējošajām lietām (cīpslas, skrimšļi, peņi, kaltējuma kokteiļi) ir, bet atbilde vienmēr ir noraidoša, jo uz vietas nekā no tā neesot! izstādē "Skonto" gan "Daiļu" stends bija, tur iepirku kārumus kādam laikam, bet izvēle, man šķiet, tomēr bija dikti mazākā kā parasti!
User avatar
Gabe
Puppy
Puppy
 
Posts: 138
Joined: 13 Jan 2010, 22:04

Re: Smirduļu deficīts

Postby ash » 10 Nov 2011, 00:29

jelgavā pagaidām deficītu nemana - ir gan komlekti, gan arī dažnedažādas sastāvdaļas atsevišķi. pagājušonedēļ redzēju cīpslas, peņus, trahejas, kuņģus, barības vadu, tesmeņus, plaušas varbūt ka vēl kaut kas bija, piefiksēju tikai to, kas mums aktuāls. :)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Smirduļu deficīts

Postby Suņamamma » 10 Nov 2011, 08:18

Dinozoo Dailes smirduļi vēl atrodami, bet citos veikalos vairs nav. Es prasīju mūsu zooveikalā kas par lietu, viņi atbildēja, ka Dailes bez brīdinājuma esot paaugstinājuši cenas, viņiem vairs neesot izdevīgi iepirkt, bet konkurents Latvian meat piedāvājot lētāku produkciju. Diemžēl tam Latvian meatam arī kvalitāte ir sliktāka, plaušas galīgi cietas pārkaltētas, nopirku arī cīpslas, tās mana dāma pat neēda.
Varbūt kāds ir mēģinājis Dailes internetā pasūtīt? Tur min pasūtījums 20 Ls, varētu tā vairāk pasūtīt, uz balkona jau nesabojāsies.
Image
User avatar
Suņamamma
Baby
Baby
 
Posts: 78
Joined: 26 Sep 2011, 17:04
Location: Rīga

Re: Smirduļu deficīts

Postby zukins » 10 Nov 2011, 08:35

Es regulāri pasūtu Dailes produkciju internetā, jo tā ir ievērojami lētak kā pirkt veikalā. Pēdējo reizi gan pasūtīju augustā, tad, šķiet, ar sortimentu viss vēl bija kārtībā. Pa tiem 20Ls sanāk pamatīgs maiss, nemaz tik ātri neapēdās :) Pieved klāt, tiesa, tas piegādes serviss viņiem varēja būt vairāk uz klientu orientēts un gadās, ka pāris dienas jāpagaida. Ja gadās, ka kaut kas no pasūtītā nav, laipni piezvana un piedāva kaut ko citu.
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: Smirduļu deficīts

Postby vipdu » 10 Nov 2011, 09:14

Es tādu latvian meat vispār neesmu redzējusi veikalos. Tikai Daili. Būs jāapdomā tā pirkšana internetā, veikalos pašlaik galīgi nav ko paņemt.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Smirduļu deficīts

Postby Suņamamma » 10 Nov 2011, 09:25

vipdu wrote:Es tādu latvian meat vispār neesmu redzējusi veikalos. Tikai Daili. Būs jāapdomā tā pirkšana internetā, veikalos pašlaik galīgi nav ko paņemt.


Tādas tās Latvian meat pakas izskatās:
http://www.majasmilulis.lv/lv/katalogs/ ... iem/c1000/
Image
User avatar
Suņamamma
Baby
Baby
 
Posts: 78
Joined: 26 Sep 2011, 17:04
Location: Rīga

Re: Smirduļu deficīts

Postby just ERGO » 10 Nov 2011, 09:37

zukins wrote:Es regulāri pasūtu Dailes produkciju internetā, jo tā ir ievērojami lētak kā pirkt veikalā. Pēdējo reizi gan pasūtīju augustā, tad, šķiet, ar sortimentu viss vēl bija kārtībā. Pa tiem 20Ls sanāk pamatīgs maiss, nemaz tik ātri neapēdās :) Pieved klāt, tiesa, tas piegādes serviss viņiem varēja būt vairāk uz klientu orientēts un gadās, ka pāris dienas jāpagaida. Ja gadās, ka kaut kas no pasūtītā nav, laipni piezvana un piedāva kaut ko citu.


Kāda ir interneta lapas adrese? :flirts:
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Smirduļu deficīts

Postby Sisija » 10 Nov 2011, 09:42

Mēs labprāt kādam internetpasūtījumā piebiedrotos, pirkt uz 20 Ls gluži negribētos, mums tas ir par daudz :neparliecinats: .
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Smirduļu deficīts

Postby Sisija » 10 Nov 2011, 09:46

just ERGO wrote:Kāda ir interneta lapas adrese? :flirts:

http://www.dailes.lv/
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Smirduļu deficīts

Postby ruu » 10 Nov 2011, 09:52

Mūsu mīļākie graužamnašķi ir kaltētas liellopu astes un vistu kājas. Zooveikalā revīzijas rezultātā kāda plaukta dziļākajā stūrī aizķērušās vistu kājas vēl šad tad sanāk izrakt :viltigs: bet astes sen nav redzētas... Dinozoo ir redzēti arī kaut kādi poļu (?) kaltējumi, bet LV ražojumi kaut kā liekas uzticamāki.
Pārsvarā plauktos ir palikušas cīpslas un trahejas, kas mums nav interesantas - tur tak nav ko ēst, bet ja gribas ko pagrauzt, tad pa rokai vienmēr ir galda kāja :dejo:
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Smirduļu deficīts

Postby Suņamamma » 10 Nov 2011, 11:33

Izdarīju pasūtījumu caur Dailes mājas lapu. Iznāk arī krietns ietaupījums, neatceros cik maksāja Dinozoo, bet Mājasmīluļa mājas lapā cena ausij ir 0,76, bet pa tiešo no Dailes 0,50 Ls. Mūsu iecienītās plaušas Majasmīlulī 8.60 Ls/kg (ir tikai 100gr paciņas), Dailēs 4.50 Ls/kg :meitenedejo:
Vēlāk ierakstīšu vai atvedīs visu pasūtīto un kā būs ar piegādi.

Sisija, mēs esam lielas un ēdelīgas, tāpēc no manis kompanjons pasūtījumam nesanāks.
Pašlaik mums intensīvas apmācības process, 300 gr plaušu paka pa nedēļu kārumos aiziet :rej:
Image
User avatar
Suņamamma
Baby
Baby
 
Posts: 78
Joined: 26 Sep 2011, 17:04
Location: Rīga

Re: Smirduļu deficīts

Postby silverequs » 10 Nov 2011, 15:47

Sisija, mēs varētu jums piebiedroties uz pasūtījumu, varbūt, mums peņi interisē, bet Skonto viņu vispār nebija... :jaut:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Smirduļu deficīts

Postby Sisija » 10 Nov 2011, 16:42

silverequs wrote:Sisija, mēs varētu jums piebiedroties uz pasūtījumu, varbūt, mums peņi interisē, bet Skonto viņu vispār nebija... :jaut:

Varam sarunāt kopīgu pasūtījumu, mums derētu kuņģi, tesmeņi, arī kāds penis :jaa:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Smirduļu deficīts

Postby vipdu » 11 Nov 2011, 08:54

Es arī noskatījos, ka lētāk sanāk. Tikai nez kā ar piegādi uz Ogri? Es arī domāju pasūtīt, domāju 20 Ls sanāks, ja kāds no Ogres grib pievienoties pasūtījumam, rakstiet.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Smirduļu deficīts

Postby Suņamamma » 16 Nov 2011, 18:01

Kā solīju, atskaitos par piegādi. Pareizi zukins tēmas sākumā rakstīja, ka dažas dienas pēc pasūtījuma jāgaida.
Pasūtīju pagājušo ceturtdien, šorīt agri piezvanīja, teica, ka aknas neesot, paņēmu vēl kg kokteiļa. Ap 16 pasūtījumu piegādāja.
Pasūtījums bija
2 kg plaušu x 4,50 = 9,00 Ls
2 kg kokteiļa x 5,00 = 10,00 Ls
5 ausis x 0,50 = 2,50 Ls
Kopā 21,50 Ls

Esmu ļoti apmierināta ar pirkumu, labu laiku nebūs jāmeklē tie smirduļi un kopumā sanāca daudz lētāk kā veikalos.
Tā kā - tiem, kas šaubījās, iesaku un pati arī turpmāk pasūtīšu tikai pa tiešo no Dailēm.

Lieki teikt, ka sunes sajūsmai nav robežu par tik "jauki" smirdošu un lielu maisu :rej: :jiihaa:
Image
User avatar
Suņamamma
Baby
Baby
 
Posts: 78
Joined: 26 Sep 2011, 17:04
Location: Rīga

Re: Smirduļu deficīts

Postby Panda Bear » 16 Nov 2011, 20:14

Depo veikalā Ulmaņa gatvē vispār bija izmisums, kad mēs vakarā, suņiem smirdīgos sasolījuši, tur ieradāmies - tukšums :(.
Kaut kad sen esmu rakstījusi savu bēdīgo pieredzi ar Dailes piegādi, jacer, ka tagad serviss un attieksme uzlabojusies. Mans stāsts te: http://labienodomi.wordpress.com/2009/0 ... s-serviss/
Tas, kas mani neapmierina Dailes produkcijā, ir kvalitāte. Trahejas palikušas treknas, suņiem no tām novēroju vemšanu, vēdera izejas traucējumus - tāpēc tās vairs nepērku. Savukārt kuņģi, atvainojiet, sūdaini. Martā Skonto izstādē nopirkām lielo maisu ar kuņģiem, atvedām mājās, pirms Bestiem iedevām katram pa vienam un acis man uz kātiņiem, neviens neēd. Patiesībā bija vēl trakāk - Robis piegāja pie sava gabala un to apčurāja. No pārsteiguma man mute vaļā (suņi sen jau no kucēnu vecuma izauguši, pieauguši, kārtīgi, mājās nekad nečurā), nesapratu, ko darīt, saucu vīru, domāju, ka jāpaprasa padoms - nu jāsit gan jau. Vīrs ienāk un saka, ka baisi smird pēc govs mēsliem. Man iesnas, es nejūtu. Vīrs pacēla no grīdas Pandas neapēsto gabalu un saka, ka tas viss ir govs sūdos. Tā mēs to maisu izcilājām, kuņģu gabali ar sūdiem un 10 lati pagalam. Skaidrs, kāpēc Robis apčurāja - viņa teritorija.
Tā nu tagad, pērkot Dailes kuņģus, mēs veikalā izcilājam paciņas, jo tos sūdus uzreiz var redzēt. Tāpēc pasūtīt internetā baidos - pirmkārt jau tā pirmā pieredze ar piegādi, otrkārt - kuņģos var būt sūdi :jautri:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Smirduļu deficīts

Postby Suņamamma » 16 Nov 2011, 20:30

Izlasīju stāstu. Šodien vedējs bija vīrietis, runāja tīrā latviešu valodā bez akcenta. Jautāju vai zin kur atrodas XX iela, vīrietis atbildēja, ka mašīnā ir GPS, tāpēc bez problēmām atradīšot un stāstīt nav nepieciešamības.
Image
User avatar
Suņamamma
Baby
Baby
 
Posts: 78
Joined: 26 Sep 2011, 17:04
Location: Rīga

Re: Smirduļu deficīts

Postby undd » 16 Nov 2011, 20:37

Es šodien konkrēti aplauzos smirduļu sakarā, pirms pāris dienām sastrīdējos ar Džozi, kaut kā neadekvāti noreaģēju uz viņas prieku man mājā pārnākot, man bija slikta oma un sunim uzbrēcu bez vismazākā iemesla, Džoze apvainojās pamatīgi, ielīda gultā stūrītī un nemaz ārā negribēja līst kādu laiku, kad salīgām mieru, apsolīju nopirkt kaut ko garšīgu :) Ieeju šodien vietējā zooekspertā, paņemu vistu kājas kaltētās, jo cita prātīga nekā nebija, pārdevēja man sauc, ka ir arī sveramie smirduļi viņiem tagad pieejami varbūt interesē, ir kuņģi, plaušas un piski :D Es ko, piesakos uzreiz uz piskām - man lūdzu 300 gr, pārdevēja vēl pārjautā ar lielu izbrīnu - 300 gr? Jā 300...šī man iesver nedaudz virs 100 un cena ir 3 ščemto Ls, jo piskām cena ir 32.00 Ls/kg...es viņai - nē, nē, paldies, es labāk vistu nožkas paņemšu :D johaidī, cik daudz svaigas gaļas var nopirkt par 32 Ls :aknee: Plaušas maksāja 9,00 Ls/kg, no kurienes tādas cenas?
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Smirduļu deficīts

Postby Zakjis » 28 Nov 2011, 11:31

Nedaudz cits jautājums- vai ir kādi ierobežojumi cik daudz viņus var dot suncim dienā? Mūsējam jau nu garšo nenormāli- dodam ~ vienu ausi (vai ko citu) dienā vai divās. Tas ir nedēļā kādas 5 ausis :) Nav pa daudz?
Zakjis
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 07 Oct 2011, 08:58

Next

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron