Nagi

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Nagi

Postby goldfinch » 18 Jan 2012, 19:38

madzhy wrote:Vot kur šo nopirkt? Drogās atrodu tikai parastās vīlītes, arī gribētos tādu nīgrāku/rupjāku, jo ar parastajām nav tik labi, bet vīlēšana šķiet daudz labāka, nekā griešana (mazāk riska savainot dzīvnadzi).


var pirkt arī speciālajos manikīra veikalos.
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Nagi

Postby ruby » 20 Jan 2012, 21:03

zirdzinsh wrote:Vai kāds var ielikt bildi kā izskatās tās vīles?


Ja domaats taas elektriskaas viiles tad sheit ir daudz un dazhaadas:
http://www.google.ie/search?q=dog+nail+ ... 66&bih=588


madzhy wrote:Nu naf ko brīnīties, ka suņi bēg no nagu griešanas, ja apstājas tikai tad, kad iegriež dzīvnadzī...:neparliecinats: (tas vispārīgi)


Taa vispaariigi - kursh tad sheit ko rakstiija par "apstaashanos tikai tad kad iegriezh dziivnadzii"??? :neparliecinats:
~ Aiga ~
Image
User avatar
ruby
Baby
Baby
 
Posts: 82
Joined: 04 Mar 2010, 14:04
Location: Emerald Isle

Re: Nagi

Postby madzhy » 23 Jan 2012, 01:11

ruby: Vispārīgi arī nozīmē vispārīgi! 8-)
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Nagi

Postby ingo » 23 Jan 2012, 09:34

Mans mazais špiciņš, kuram šad un tad ir nāciest paciest iegriešanu dzīvnadzī, nagu griešanu uztver kā gaužām ikdienišķu un neapgrūtinošu lietu :) Toties lielā (vilku špics), kurai NEKAD nav iegreizts dzīvnadzī, mēģina visādā veidā no šīs eksekūcijas izvairīties. Reiz pat bļaut sāka, tikai izvēlējās gaužām nepareizu brīdi- es tikai skatījos, kuru nagu griezt :jautri: , kad pateicu, ka nav ko bļaut, jo neko nedaru, vairāk nav pacēlusi balsi :velnins:
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Nagi

Postby maksis » 23 Jan 2012, 10:22

Ņemot vērā savu pieredzi ar visiem saviem suņiem, pilnīgi piekrītu ingo - nav nekāda sakara suņa uzvedībai, nagus griežot, ar iegriešanu/neiegriešanu dzīvnadzī. Tikai un vienīgi suņa paša emocionalitāte un iedomas.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Nagi

Postby AliseM » 23 Jan 2012, 11:35

Viens no manējiem arī skaļi kliedz, kad redz nagu šķēres pietuvinot ķepām (iepriekš nekad nav traumēts). Tā kā nagi viņam ir mazi, es esmu izvēlējusies apvīlēšanas metodi - nervozais puiškāns atslābinās līdz pat saldam miedziņam.
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Nagi

Postby Demix » 11 Apr 2012, 16:36

Negribējās vērt vaļā jaunu sadaļu,bet te manuprāt labs kompleksais piedāvājums:
http://www.perkamkopa.lv/product/1988/? ... _campaign=
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Nagi

Postby Anita :) » 26 Apr 2012, 11:20

a es atkal skatos uz sava suņa nagiem un domāju, kā "tikt" pie tādiem skaistiem nadziņiem. Viņam nagi tādi aplupuši ... nu galīgi nav melni un spīdīgi :(
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Nagi

Postby Ingucis » 25 May 2012, 19:46

Visi,kas vēlās vīlītes,dodiet ziņu,takā savulaik pabeidzu manikīra- pedikīra speciālista kursus :sarkstosa: ,varu iepirkties profesionālajā veicīti ar trakām atlaidēm...Vīlīties tur ir simtiem,var izvēlēties,pēc krāsām un formām,kāda labāk tīk..:)
Pati Alpucim vīlēju..:)
Ingucis
Baby
Baby
 
Posts: 52
Joined: 05 Apr 2010, 09:15

Previous

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron