Ļoti slikta apetīte

Grooming and Feeding of Dogs

Ļoti slikta apetīte

Postby seneka » 20 Jan 2012, 09:38

Varbūt kādam ir līdzīga problēma. Suņam (kane korso) ir 1.5 gads, taču viņš slikti un maz ēd, lai arī fiziskā aktivitāte un slodze katru dienu viņam ir augsta. Esam mēģinājuši dažādas barības, šobrīd esam apstājušies pie Platinum, par kuru man teica, ka raušot ārā no rokām, cik ļoti šī barība suņiem garšo. Ja ar suni neietu uz izstādēm, tad tam nepiegrieztu vērību - gribi ēd, negribi neēd. Bet tā nav, šobrīd viņam ir par ribas redzamas, kas nav normāli.
Sākumā domāju - parazīti. Nodevām fēces uz parazitaloģiju, viss ok, parazītu nav. Bet uzrādījās kaut kāds sekrēcijas dziedzeris, kas nestrādājot normāli vai tml., uzreiz zvans vetam, viņa teica, ka tas nekas neesot, tā mēdz būt suņiem. Nodevām urīna paraugu Gulbja labaratorijā - arī viss normāli.
Sunim barība visu laiku ir pieejama - stāv pilna bļoda.
Jāsaka, ka sunim barība nav priorotāte, viņš ringā nestrādā uz kārumu.
Mēģināju dot Homexam stimul, tas no dabiskām vielām taisīts pulverītis apetītes uzlabošanai, tad likās, ka ēd vairāk vai arī sakrita ar to laiku, kad nomainīju barību uz Acana, vrb šī barība vairāk garšoja.
Gaļa un subprodukti gan viņam garšo, kā arī mūsu ēdiens, kuram klāt ir garšvielas. Man jau liekas, ka viņš vienkārši ir pārlutināts un izlepis.
Vēl jāpiebilst, ka mana suņa brālis ir tieši tāds pats - slikts ēdājs. Vrb tas ir iedzimts? Bet kā var būt iedzimts riebums pret ēdienu? :neparliecinats:
Kad es savam suņam iedodu pagaršot kaut ko jaunu, viņš uzmanīgi, ar gariem zobiem paņem to gabaliņu (gabaliņš var būt ļoti maziņš), nomet pie zemes, ilgi osta, skatās, pēta, tad atkal paņem mutē un 1) izspļauj un aiziet; 2) apēd. Tāds nu mums ir tas sarežģītais ēšanas process. Laukā gan viņš ēd no zemes visādus s..us :)
Tāds pats cirks mums ir arī ar ūdeni. Mājās ūdens ir pēee, ar visu savu būtību viņš parāda, kā viņam riebjas..., bet ārā peļķē, kanālā, jūrā... mmm cik garšīgs. :huh: Nu riktīgs amzieris tas mans čombars ir! :)

Vai kādam arī ir bijušas šādas problēmas ar suni un kā Jūs risināt?
User avatar
seneka
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 04 Apr 2011, 07:57
Location: Liepāja

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby agnete » 20 Jan 2012, 09:48

ļoti jocīgi lasīt, jo liekas, ka rakstīts par manu suni!
pēdējā laikā arī mums problēmas ar apetīti, nu negaršo un need to barību un viss, kas vispār labradoriem nav raksturīgi, jo iepriekš viss tika vārda tiešajā nozīmē izrīts!
iespējams, iemesls varētu būt tāds, ka beidzot ir pienācis tāds apzinīgais vecums, manam sunim tulīt būs gads, un viņš saprot, ka šad tad tiek iedots, kas viņa izpratnē daudz garšīgāks par sausajiem kraukšķiem ( kāds kaltēts kārums, sirsniņu, kuņģīšu, vai lielopa astes putra, jēla gaļa, biezpiens ar olu, kefīrs ) tad nu laikam viņš ir sadomājies savā galvā, ka ja needis sauso, tad jau varbūt tiks pie kaut kā gardāka!
es pat nezinu ko darīt, lūgties viņam ēst vairs nav spēka, katru rītu tielējamies ar to ēšanu! vel man ir tāds variants, ka viņš zina, kad ir darba dienas un brīvdienas, un zina, ka darba dienās es eju prom uz darbu un visu dienu neņemos ar viņu, tad nu viņš mēģina ar to savu neēšanu ilgāk saimnieku noturēt mājās, bet varbut es te pārāk komplicēti domāju! cīnīsimies ar to neēšanu tālāk! es tikai domāju, ka nekādā ziņā nevajadzētu piekāpties sunim, citādi nāksies dot pīļu aknu pastēti un vel kaut kādas delikateses, ja tā turpināsies! :)
User avatar
agnete
Puppy
Puppy
 
Posts: 310
Images: 0
Joined: 06 Oct 2011, 10:28
Location: Babīte

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby seneka » 20 Jan 2012, 09:54

Mums tā neēšana ir jau no bērnības. Nav tā, ka pēkšņi kaut kas ir izmainījies.
User avatar
seneka
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 04 Apr 2011, 07:57
Location: Liepāja

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby Demiana » 20 Jan 2012, 10:08

Ļoti zināma situācija, kas mani noveda līdz izmisumam, mocījos līdz 1.8- 2 gadu vecumam. Vienīgi ko tas suns bija gatavs ēst liekas mūžigi bija paprika :huh: No apetītes uzlabojišiem pulverišiem ar dižas jēgas nebija.
Izstādēs bija savākti n-tie paraugi ar sausajām barībām, vienīgais kas gāja pie dūšas ir Josera. Man liekas viņu neēst ir neiespējami ^^
pie pilnas bļodas vēl neviens nav nobeidzies no bada, pie šāda principa arī jāpieturas.
Neēdīs 1 dienu, 2, 3 sāks, galvenais ka ēdiens ir pieejams. Šajā spītēšanas laikā galvenais nekādus kārumus papildus nedot, kamēr bļoda nebūs tukša.

Un vēl viens no apetītes uzlabošanas paņēmieniem ir fiziska slodze :flirts:
Last edited by Demiana on 20 Jan 2012, 10:13, edited 2 times in total.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby agnete » 20 Jan 2012, 10:10

ā, nu skaidrs, tad Jums un mums ir nedaudz cita problēma!
man draugiem ir līdziga problēma par to, ka suns ir ar sliktu apetiti jau no bērnības! zinu, ka izmēģinājuši entās barības, bet nekas nav mainījies, nu need un viss! sunim ribas izspiedušās, bet pats nenormāls aktīvists! varbūt, kāds vel ar šo ir saskāries?
User avatar
agnete
Puppy
Puppy
 
Posts: 310
Images: 0
Joined: 06 Oct 2011, 10:28
Location: Babīte

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby seneka » 20 Jan 2012, 10:19

Es nesatraucos, ka viņš nomirs bada nāvē. Tā jau viņš ikdienā ēd, taču ne pietiekami. Pie tik aktīvas dzīves viņš sadedzina vairāk kalorijas nekā uzņem, rezultātā - redzamas ribas. Tagad, kad mums pauzīte ar izstādēm, nekas, bet kad atsāksies aktīvā izstāžu sezona, kur es tādu rādīšu, ja vienīgi ringā pie kurtiem :D
User avatar
seneka
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 04 Apr 2011, 07:57
Location: Liepāja

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby nsarmiten » 20 Jan 2012, 11:32

Manas meičas arī ir sliktas ēdājas. Abas var ieturēt diētu līdz pat trīs dienām. Vienīgās zāles ir - pievienot gaļas vai subproduktu gabaliņus sausajai barībai.Ā, vēl noteikti fiziski nodarbināt, tad gan abas izēdīs tukšas bļodas. Vienīgā barība, kuru viņas ēd un nav caurejas, ir Josera (kā jau minēju-kopā ar gaļas vai subproduktu gabaliņiem).
User avatar
nsarmiten
Baby
Baby
 
Posts: 30
Images: 2
Joined: 13 Jul 2011, 16:08

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby Maija_Dakota » 20 Jan 2012, 11:48

Mans neēdaja suns (pirmie 2 dzīves gadi) kļuva par ēdāju:
1. Naturālā barošana - putras (visbiežāk rīsi, arī griķi u.c.) + gaļa vista vai liellops, dārzeņi. Papildus piedevas vitamīni + omega.
2. Konkurence pie šķīvja - cits suns.

Tagad neēdajs regulāri ievēro diētu :D

Arī jāņem vērā juniora vecums, kas šķirnēs pēc attīstības ir dažāds, šajā laikā suns neuzbarojas, ir izstīdzējis, nav nobriedis
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby ingo » 20 Jan 2012, 11:59

Maniem abiem (punduršpicam un vilku špicam) no Platinum palika stipri mīksts vēders, tā kā arī labā barība nav visiem vienādi laba
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby Korland Rein » 20 Jan 2012, 12:21

Seneka, es nezinu, kas ir Hokamix Stimul sastavā, taču savus divus tādus neēdājus es ātri "izārstēju" ar Organew piedevu. Es to nepārodu un neizplatu, bet silti iesaku pamēgināt.
Bieži vien jauniem suņiem apetītes zudums saistīts ar straujas augšanas periodu. Nu jau ap 1.5 gadiem, ja tā ir tā problēma, tam būtu jāpāriet!
Zinu, ka dažiem pie apetītes zuduma līdz ar stipri siltu ūdeni nedaudz aplieta barība. Kad tā sāk smaržot, suņiem rodas ēstgriba. :jaa:
Un, ja ir iespēja tikt pie RUS ražotā Gamavita, es to pamēginātu injicēt pēc instrukcijas.
http://www.micro-plus.ru/gamavit.htm
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby OrlandoSeaHorse » 20 Jan 2012, 17:14

Royal Canine ir diezgan trekna barība. Garšīgs arī esot. Mans kārnais puika pat tāds kā apvēlies izskatās, būs atkal uz ko liesāku jāpāriet.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby Greylove » 20 Jan 2012, 23:27

Mums arī mājās viens labradors ir ļoti slinks ēdājs, un bļodiņa pilna paliek itin bieži. Vairs jau es tādu kreņķi par to neķeru, bet agrāk tiešām ļoti centos, lai vienmēr paēd - arī izstāžu formai. Bļodā ēdiens stāv, bet pašam vēders rūc tā, ka saimnieki no trokšņa aizmigt nevar! :aizsvilstas: Ritīgs kanalizāciju trubas troksnis! Bet jāatzīstas, ka par slikti ēdošu suni sūdzējos līdz brīdim, kad mājās ienāca suns - izrijējs.
Varu padalīties ar padomiem, kas palīdzēja izēst bļodiņu mūsējam:1) Apetīte rodas ēdot. Panākt kaut kādā veidā, lai suns sāktu ēst. Ja graudiņi ir lielas formas, var pamest sunim, lai ķer kā kārumiņu. Brītiņu šādi paspēlējoties (un mazliet paēdot) sunim rodas apetīte, un atlikušo bļodas saturu apēd pats.
2) No rokas mazliet pabarot - kamēr rodas apetīte
3) Atkarībā no saimnieka noskaņojuma un vēlmes - ākstīties kopā ar suni. Paspēlēt teātri, izlikties, ka pats ēd, laisties prom no suņa ar visu bļodiņu, bīdīt viņu prom no bļodiņas, utml. cirks. :)
4) Ieviest komandu pēc kuras tikai drīkst sākt ēst. Respektīvi, sākumā ir jāpagaida, jāpaciešas, tas ēdienam piedod lielāku vērtību. Mūsējais neēdājs - suns gan bieži izliekas, ka komada nav izskanējusi, un turpina stāvēt pie bļodiņas un gaidīt. Un tad nabags izēdāj-suns arī baidās ķerties klāt savai maltītei, jo viņai šķiet, ka būs pārklausījusies, ja jau vecākais suns (kurš komandas zina labāk) vēl neēd.

Ēdiena apliešana ar karstu ūdeni man nepatīk, jo ja suns par spīti visam tomēr no maltītes atsakās, tad neizmērcētu barību var veinkārši atbērt atpakaļ.
Mums bija periods kādu pusgadu vismaz, kad baroju tikai ar naturālo barību - toreiz neatceros gadījumu, kad bļoda paliktu neizēsta! :neparliecinats:
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby NARDICUM » 20 Jan 2012, 23:41

Ir viens baigi prasts, bet baigi iedarbīgs preparāts apetītes uzlabošanai, saucas Rūgtvielu tinktūra. Uz aziāta izmēra suni vajag 0.7-1.0 ml. Pudele 100ml maksā bišku virs lata. Pusstundu pirms ēšanas iebaro caur šprici (bez adatas)
Un bļodu vajag novākt pēc 10-15 minūtēm un neko nedot līdz nākamai ēdienreizei.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby wolf-eyes » 23 Jan 2012, 15:08

seneka wrote:Sākumā domāju - parazīti. Nodevām fēces uz parazitaloģiju, viss ok, parazītu nav. Bet uzrādījās kaut kāds sekrēcijas dziedzeris, kas nestrādājot normāli vai tml., uzreiz zvans vetam, viņa teica, ka tas nekas neesot, tā mēdz būt suņiem. Nodevām urīna paraugu Gulbja labaratorijā - arī viss normāli.

Es arī gribu nodot savu suņu un lapsas fēces uz parazītu analīzēm. Negribas indēt par velti, ja gadījumā parazītu nav.
Vari lūdzu pateikt, kurā klīnikā to izdarīji? Man nav līdz šim ar to pieredzes. Varbūt kāds var ieteikt labu klīniku, kur var šīs analīzes veikt. Jeb tādā vieglā darbiņā visas klīnikas labas?
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby madja » 23 Jan 2012, 15:20

wolf-eyes - es vnk savācu paraugu un uz Gulbja laborotoriju, pēc pāris dienām rezultāti epastā. bet cik saprotu,ar tiem parazītiem tas nav tik droši,jo var trāpīties ne tā fāze un izkārnījumos nekā nav (es ļoti slikti atceros,ko tieši toreiz lasīju)
un mums primārā problēma bija saprast,kāpēc nestrādā vēders.

man arī ir ņerga + ar vēderproblēmām. kādu brīdi līdzēja konkurences sajūta ar kaķi,bet tagad kaķis var dejot džigu suņa bļodā, vienalga.

viens variants ir novākt bļodu,ja neēd un izsniegt nākamā ēdienreizē. vēl variants - dot ēst tikai par darbu, likt pildīt komandas un tad iedot pussauju grabšķu. tas piedod pievienoto vērtību ēdienam, kad pašam jānopelna.
mums gan nav uz izstādēm jāiet, līdz ar to esmu samierinājusies,ka man ir kurts.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby wolf-eyes » 23 Jan 2012, 15:42

madja wrote:wolf-eyes - es vnk savācu paraugu un uz Gulbja laborotoriju, pēc pāris dienām rezultāti epastā. bet cik saprotu,ar tiem parazītiem tas nav tik droši,jo var trāpīties ne tā fāze un izkārnījumos nekā nav (es ļoti slikti atceros,ko tieši toreiz lasīju)
un mums primārā problēma bija saprast,kāpēc nestrādā vēders.

man arī ir ņerga + ar vēderproblēmām. kādu brīdi līdzēja konkurences sajūta ar kaķi,bet tagad kaķis var dejot džigu suņa bļodā, vienalga.

viens variants ir novākt bļodu,ja neēd un izsniegt nākamā ēdienreizē. vēl variants - dot ēst tikai par darbu, likt pildīt komandas un tad iedot pussauju grabšķu. tas piedod pievienoto vērtību ēdienam, kad pašam jānopelna.
mums gan nav uz izstādēm jāiet, līdz ar to esmu samierinājusies,ka man ir kurts.

Man haskija kucīte arī agrāk bija slikta ēdāja+ tieva, bet tas tagad ir atrisinājies kaut kā pats no sevis.
Es vairāk biju domājusi tieši saprast, ir vai nav tie parazīti, jo gaļa tiek dota daudz un lapsai vispār- TIKAI gaļa, tā kā parazīti varētu būt.
Lapsa sen nav attārpota+ apetīte viņai tiešām pasliktinājusies, būtu labi to izdarīt, bet negribēju dot to indi iekšā, ja nav skaidri zināms, ka tie tārpi tiešām ir.
Bet tagad Tu man liec šaubīties...var būt tā, ka neuzrādās, ka ir parazīti? Tad varbūt labāk vienkārši attārpot tā vietā lai neattārpotu? Cik īsti kaitīgas tās zāles ir? Un kā ar tautas līdzekļiem, piemēram, ķirbju sēklām? Jeb tas tāds stulbums vien ir?
Es iepriekš lapsu attārpoju ar tādu jocīgu pastu, ko viņa pati locīja iekšā ar labpatiku, laikam zināja, ka viņai ir tārpi un juta, ko vajag. Maksāja daudz dārgāk par parastajām tabletēm, bet par kaitīgumu toreiz nepajautāju, jo toreiz vēl nebiju lasījusi tās diskusijas, kurās atklājas, cik tie attārpojamie ir kaitīgi.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby seneka » 24 Jan 2012, 09:21

wolf-eyes wrote:
seneka wrote:Sākumā domāju - parazīti. Nodevām fēces uz parazitaloģiju, viss ok, parazītu nav. Bet uzrādījās kaut kāds sekrēcijas dziedzeris, kas nestrādājot normāli vai tml., uzreiz zvans vetam, viņa teica, ka tas nekas neesot, tā mēdz būt suņiem. Nodevām urīna paraugu Gulbja labaratorijā - arī viss normāli.

Es arī gribu nodot savu suņu un lapsas fēces uz parazītu analīzēm. Negribas indēt par velti, ja gadījumā parazītu nav.
Vari lūdzu pateikt, kurā klīnikā to izdarīji? Man nav līdz šim ar to pieredzes. Varbūt kāds var ieteikt labu klīniku, kur var šīs analīzes veikt. Jeb tādā vieglā darbiņā visas klīnikas labas?

Es analīzes taisīju Liepājā, laboratorijā HILTEST http://www.liepajaskarte.lv/karostas-do ... -hiltests/. Bet urīna analīzes nodevu Gulbja labaratorijā.
User avatar
seneka
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 04 Apr 2011, 07:57
Location: Liepāja

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby vipdu » 24 Jan 2012, 10:59

madja wrote:wolf-eyes - es vnk savācu paraugu un uz Gulbja laborotoriju, pēc pāris dienām rezultāti epastā. bet cik saprotu,ar tiem parazītiem tas nav tik droši,jo var trāpīties ne tā fāze un izkārnījumos nekā nav (es ļoti slikti atceros,ko tieši toreiz lasīju)
un mums primārā problēma bija saprast,kāpēc nestrādā vēders.


Mēs paši sev lietojam homeopātiskos graudiņus pret parazītiem un tie bija jālieto tieši saistībā ar šo mūdžu cikliem. Nezinu no kurienes ārste to ņēma, bet viņa teica, ka šie parazīti attīstās lielā mērā saistībā ar mēness cikliem. Zāles bija jādzer trīs mēnešus pēc kārtas to nedēļu kad ir...no galvas netaceros vai nu pilns vai tukš mēnesis, laikam pilns, tad tie esot izšķīlušies. Varbūt ja pēc šāda principa nodod analīzes tad arī lielāka iespēja, ka trāpīs uz īsto ciklu.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby wolf-eyes » 24 Jan 2012, 16:41

vipdu wrote:
madja wrote:wolf-eyes - es vnk savācu paraugu un uz Gulbja laborotoriju, pēc pāris dienām rezultāti epastā. bet cik saprotu,ar tiem parazītiem tas nav tik droši,jo var trāpīties ne tā fāze un izkārnījumos nekā nav (es ļoti slikti atceros,ko tieši toreiz lasīju)
un mums primārā problēma bija saprast,kāpēc nestrādā vēders.


Mēs paši sev lietojam homeopātiskos graudiņus pret parazītiem un tie bija jālieto tieši saistībā ar šo mūdžu cikliem. Nezinu no kurienes ārste to ņēma, bet viņa teica, ka šie parazīti attīstās lielā mērā saistībā ar mēness cikliem. Zāles bija jādzer trīs mēnešus pēc kārtas to nedēļu kad ir...no galvas netaceros vai nu pilns vai tukš mēnesis, laikam pilns, tad tie esot izšķīlušies. Varbūt ja pēc šāda principa nodod analīzes tad arī lielāka iespēja, ka trāpīs uz īsto ciklu.

Paldies visiem par padomiem.
Es tomēr nolēmu darīt ko pavisam citu- draudzene tieši tagad paņēmusi uz pagaidu mājām divus kaķēnus, kuri ir ļoti novārdzināti, viens bija pie sistēmas, viņi ir noķerti no ielas, viņiem tārpi ir, bet attārpot viņus tagad nevar, jo nedrīkst vēl vairāk novājināt organismu. Viņa iedeva vienam, tam, kurš nav pie sistēmas, ķirbju sēklas 5 grami un tārpi veiksmīgi iznāca ārā. Tas tiešām palīdz. Pat pret lenteņiem tas palīdzot. Tikai tā proporcija ir tāda, ka sanāk baigi daudz dot tās sēklas..proti 70kg- 700g sēklu. attiecīgi man lapsai jādod 50 grami, tas ir daudz. Bet nu es viņas samalu ar kafijas dzirnaviņām un piejaukšu klāt olu. Ja redzēšu tārpus, tad drošības pēc tomēr varbūt attārpošu. Vēl jāpalasa info par to, vai ar tām sēklām pietiek, bet katrā gadījumā viņas vismaz kalpo kā indikators- ir tie tārpi vai nav, jo vismaz daļa tad nu iznāk laukā.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby ash » 24 Jan 2012, 23:42

konkurence tiešām uzlabo apetīti. tikai mūsu gadījumā sunim ar apetīti problēmas nav, problēmas ir bērnam. nu tad talkā tiek aicināts suns - abi atsaucas uz komandu balsi un tā pa abiem uzēd. :D :dejo:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Next

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests