Ļoti slikta apetīte

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby acerbis » 26 Jan 2012, 11:50

Ehh..cik pazīstama problēma.. :sajucis:
Esmu ar izmēģinājusi visādus variantus jau 4 gadu garumā..Ja nav veselības problēmas, tad varianti ir dažādākie: - piedevas, vitamīni, kas veicina ēstgribu: ORGANEW ( manam šis pulveris negaršo, bet kā rakstaKorlandRein , viņu suņiem ir palīdzējis), der arī zivju eļļa, -konkurents: kaķis vai suns ( arī šis mums nelīdz, viņš neskopojas), fiziskās aktivitātes.
Barības ar ir dotas dažādas: Nutra Nuggets, Nutra Gold, Platinum, Josera Festival ( šī tika atzīta par ēdamu), Specific ( šobrīd ēd šo vislabāk) + rīsi ar liellopu vai vistas gaļu ( manam garšo uzreiz silta, nākošā dienā vairs nē)..
Ar laiku ( 4 gadu garumā) esmu apradusi ar neēšanu un vairs nedancoju sunim apkārt. Ja negrib,lai neēd. :apcelta:
Veiksmi un Pacietību Jums!!!! :jaa:
User avatar
acerbis
Puppy
Puppy
 
Posts: 203
Images: 0
Joined: 15 Jan 2010, 15:19

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby seneka » 26 Jan 2012, 14:19

Esmu atradusi vēl vienu veidu, kā palielināt ēstgribu. Viņam garšo aknu pastēte, tad to iesmērēju mazliet graudiņos. Kad apstājas ēst, tad atkal atkārtoju to pašu procedūru. Vakar pat apēda vairāk kā ir paredzētā dienas norma! :aptracis: Tāpat no rītiem es uz graudiņiem uzlieku virsū biezpienu, kas viņam garšo, un tad kopā ar biezpienu arī graudiņi tiek apēsti.
Sarunāju ar Platinum izplatītāju, ka viņš man iedos Platinum slapjo barību, kas arī veicina ēstgribu suņiem.

Paldies par ieteikumiem! :)
User avatar
seneka
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 04 Apr 2011, 07:57
Location: Liepāja

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby Linda B. » 26 Jan 2012, 23:53

Man te viens neēdājs reizēm atsakās pat no gaļās.Putras?Viņas var stāvēt dienām ilgi,apaugt ar pūku un vel sakalt-vārdu sakot tātads mēs neuzskatām par ēdamām.Sausā barībā stāv visu laiku.Uz atlaidi biju nopikrusi 3kg Pro Plan,piebēru bļodu un tā tur pilna nostāvēja kādu nedēļu-salasījās visu ko pa virtuvi,no otra suņa bļodas pa kluso nofenderēja,vēl kāda žēlīga sirds,redzot to nabadziņu,kas jau 10 gadus nav ēdis iedod kaut ko,vēl pamanās kaut kur izrakt vecus,noglabātus kārumus.Rezultātā tos nabaga 3 kg mocīja vairāk kā mēnesi,tagad zvērs laimīgs,ka tika atvērta Eucanubas paka,bļoda pilna vairs nestāv.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby acerbis » 27 Jan 2012, 10:17

Pirmajos gados ar bija grūti - neēda ne svaigu, ne vārītu gaļu. Vispār bija vieglāk uzskaitīt ko ēd nevis neēd, bet tagad nez no kā ēdamo lietu saraksts ir palielinājies...
Aknu pastēte manam bija jājauc ar sauso barību 50:50, tad tika izēsts...bet nederēja kura katra aknu pastēte...
ak jē...baigā ņemšanās... :aknee: tiešām jāapbruņojas ar pacietību...
Platinum slapjā barība varētu līdzēt...
User avatar
acerbis
Puppy
Puppy
 
Posts: 203
Images: 0
Joined: 15 Jan 2010, 15:19

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby Torijs » 27 Jan 2012, 10:30

seneka wrote:Sarunāju ar Platinum izplatītāju, ka viņš man iedos Platinum slapjo barību, kas arī veicina ēstgribu suņiem.

Manam ņergam nelīdzēja. Pāris reizes ēda urkšķēdams, pēc tam pat virsū neskatījās. Iepirkusi biju veselu kasti, labi, ka lielais ēd visu, ko liek priekšā. Bet Platinum kārumi gan iet uz urrā.
acerbis wrote:ak jē...baigā ņemšanās... :aknee: tiešām jāapbruņojas ar pacietību...


Ņemšanās ir gan ar tiem izlaistajiem ņergām. Vislabprātāk ēd, ja dod no..... dakšiņas :sarkstosa: Meklēju attaisnojumus, ka, varbūt, tāpēc, ka plakanģīmītis,-negrib smērēties, ja kāds slapjāks ēdiens (biezpiens, putra, konservs), tad nu no dakšiņas ēd pat ļoti labprāt, no bļodas- figu! Brīžiem dusmas uznāk un neliekos zinis, bļodā ēdiens ir, ja negrib, lai neēd-izd.....-ēdīs.
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby goldfinch » 27 Jan 2012, 11:02

acerbis wrote:vairs nedancoju sunim apkārt. Ja negrib,lai neēd. :apcelta:
Veiksmi un Pacietību Jums!!!! :jaa:

:par: man ir ņerga kokers, dāma un māksliniece vienā personā. pie pilnas bļodas neviens nav nomiris no bada, jo vairāk danco, jo vairāk izlaižas.
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby seneka » 27 Jan 2012, 12:02

Man te vakar buļļu kuņģus atveda. Domāju ēdīs, ka maz neliekas. Speciāli sagriezu mazos gabaliņos, safasēju pa maisiņiem. Bet ko jūs domājat viņš ēda? 1-2 gab. apēda pārējos ievilka būrī - marinēs! Nezinu smieties vai raudāt. :ieraujpoda:
Iepriekš jau paredzēju, ka varētu tik daudz neapēst, pusi atdevu pazīstamam bordo dogam, bet tagad man māca šaubas vai pat pāri palikušo manējais apēdīs. Tur ir kādi 5 kg. Ja ir kāds liepājnieks, kas baro arī ar kuņģiem, varu pāris kg uzdāvināt. Nav jau jēga turēt, jo dažas dienas pastāvējis viņam arī negaršo. Tāpat izmetīšu beigās.
Pieļauju domu par to apzinātu badināšanu, taču mēs katru vakaru kādu 1 h braukājam ar kamanām pa pludmali, tomēr slodze viņam ir. Vai nav bīstami tā atstāt bez ēšanas???
User avatar
seneka
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 04 Apr 2011, 07:57
Location: Liepāja

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby energy » 27 Jan 2012, 13:03

Torijs wrote:Vislabprātāk ēd, ja dod no..... dakšiņas :sarkstosa: Meklēju attaisnojumus, ka, varbūt, tāpēc, ka plakanģīmītis,-negrib smērēties, ja kāds slapjāks ēdiens (biezpiens, putra, konservs), tad nu no dakšiņas ēd pat ļoti labprāt, no bļodas- figu! Brīžiem dusmas uznāk un neliekos zinis, bļodā ēdiens ir, ja negrib, lai neēd-izd.....-ēdīs.

:kanepe: Labais! Toris aristokrāts :D
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby lauva » 27 Jan 2012, 14:03

labi,ka man nav shitaadas probleemas :D eed visu,ko liek priekshaa un visu,ko var dabuut :D eediens paliek eediens,galvenais,ka puncis pilns un chalis laimiigs.

bija periods,kad needa,es nemaz tur ar vinju nenjeemos. negribi eest? need,es bljodu savaacu. taa paaris dienas un viss,bilde skaidra,shitaa tas pasaakums neies cauri.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby wolf-eyes » 27 Jan 2012, 15:20

lauva wrote:labi,ka man nav shitaadas probleemas :D eed visu,ko liek priekshaa un visu,ko var dabuut :D eediens paliek eediens,galvenais,ka puncis pilns un chalis laimiigs.

bija periods,kad needa,es nemaz tur ar vinju nenjeemos. negribi eest? need,es bljodu savaacu. taa paaris dienas un viss,bilde skaidra,shitaa tas pasaakums neies cauri.

Es laikam būtu laimīgākais cilvēks pasaulē, ja man būtu tādi dzīvnieki, kuri ēd visu, ko do un ar patiesu prieku.
Suņi gan ir normālā svarā un izskatā, bet tik un tā- arī gaļu ēd nesteidzīgi un beigās vēl kaut kur norok, ja redz, ka vidū kauls.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby Torijs » 27 Jan 2012, 15:44

energy wrote:
Torijs wrote:Vislabprātāk ēd, ja dod no..... dakšiņas :sarkstosa: Meklēju attaisnojumus, ka, varbūt, tāpēc, ka plakanģīmītis,-negrib smērēties, ja kāds slapjāks ēdiens (biezpiens, putra, konservs), tad nu no dakšiņas ēd pat ļoti labprāt, no bļodas- figu! Brīžiem dusmas uznāk un neliekos zinis, bļodā ēdiens ir, ja negrib, lai neēd-izd.....-ēdīs.

:kanepe: Labais! Toris aristokrāts :D

Smejies, smejies... pašai jau kauns, a ko padarīsi, ja tas ir vienīgais veids kā ēd ar apetīti čāpstinādams. Drosi vien arī liela daļa suņinieku mani uzskatītu par viegli :akes: , pārējie-nesuņinieki par konkrēti sagājušu sviestā, ja zinātu kā cimperlējos ar to mazo kurkuli.
Bet, ja arī pats ir muļļājies pa to bļodu, tad vaigi, deguns ir nošmucēti, pat nāsīs kaut ko ievelk, laikam tāpēc arī nepatīk.
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby Demix » 27 Jan 2012, 16:43

Torijs,nu man skaidrs ar ko Tevi Džedis "paņēmis",arī aristrokāts :jautri: pēc putras ēšanas muti man drēbēs noslauka,es parasti pēc putas ēšanas laižos,bet šis vico pakaļ,protams,ka noķer :jautri:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby Torijs » 27 Jan 2012, 16:53

Demix, :jautri: :jautri: aha, esmu traka uz "smalkajiem, cacīgajiem" džekiem :jautri:
Toris arī tūlīt pēc ēšanas slauka muti, bet ne pret mani, lec gultā, dīvānā. Kaut arī ēdis "ar dakšiņu" :kanepe: un mute tīra, vienalga', kā mēs sakām-"skrūvējās" ar ģīmi iekš segas, spilvena.
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby Demix » 27 Jan 2012, 16:56

Torijs wrote:Demix, :jautri: :jautri: aha, esmu traka uz "smalkajiem, cacīgajiem" džekiem :jautri:
Toris arī tūlīt pēc ēšanas slauka muti, bet ne pret mani, lec gultā, dīvānā. Kaut arī ēdis "ar dakšiņu" :kanepe: un mute tīra, vienalga', kā mēs sakām-"skrūvējās" ar ģīmi iekš segas, spilvena.

:jautri: Tas takš forši :samilejies:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby energy » 27 Jan 2012, 20:25

Torijs wrote:Demix, :jautri: :jautri: aha, esmu traka uz "smalkajiem, cacīgajiem" džekiem :jautri:
Toris arī tūlīt pēc ēšanas slauka muti, bet ne pret mani, lec gultā, dīvānā. Kaut arī ēdis "ar dakšiņu" :kanepe: un mute tīra, vienalga', kā mēs sakām-"skrūvējās" ar ģīmi iekš segas, spilvena.

Šis mūsējam arī ir raksturīgi :) Esam jau ar salveti noslaucījuši, bet viņš ņemas gar kājām, gar segu gultā...beigās apveļas uz muguras un vārtās (Šļūc uz priekšu) :kanepe:
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby Demix » 28 Jan 2012, 11:20

energy wrote:
Torijs wrote:Demix, :jautri: :jautri: aha, esmu traka uz "smalkajiem, cacīgajiem" džekiem :jautri:
Toris arī tūlīt pēc ēšanas slauka muti, bet ne pret mani, lec gultā, dīvānā. Kaut arī ēdis "ar dakšiņu" :kanepe: un mute tīra, vienalga', kā mēs sakām-"skrūvējās" ar ģīmi iekš segas, spilvena.

Šis mūsējam arī ir raksturīgi :) Esam jau ar salveti noslaucījuši, bet viņš ņemas gar kājām, gar segu gultā...beigās apveļas uz muguras un vārtās (Šļūc uz priekšu) :kanepe:

Jūsējiem jau saprotams,bet man haskis-primitīvais :jautri:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby OrlandoSeaHorse » 29 Jan 2012, 01:47

Greylove wrote: 3) Atkarībā no saimnieka noskaņojuma un vēlmes - ākstīties kopā ar suni. Paspēlēt teātri, izlikties, ka pats ēd, laisties prom no suņa ar visu bļodiņu, bīdīt viņu prom no bļodiņas, utml. cirks. :)
Kaut kā iepriekš pārlaidu acis pāri, bet nepamanīju. Kaut ko šitādu varbūt var ar labsirdīgu labradoru, kurš to arī uztvers kā joku. Cerams. Bet nekādā gadījumā ne ar foksterjeru. Tas bija viens no vecmammas iemīļotajiem paņēmieniem, kā likt foksim apēst vairāk, nekā viņam vajadzēja (tagad saprotu, ka suns ēda normāli, bet viņa gribēja, lai ēd vismaz kā teļš). Rezultāts - šausmīgs monstrs, kura bļodai ne tikai garām nedrīkstēja iet, vislabāk ja visi miera stājā un acis ciet, lai nejauši neskatās uz suņa ēdienu. Jo apēst nevar, atdot nedrīkst. Tas bija murgs mājās. Vispār brīnos par sevi, kā es vēl kādreiz mūžā tomēr paņēmu suni.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby seneka » 30 Jan 2012, 20:04

Izmēģinājām Platinum mitro barību ar vistu, par ko tad jāsaka to pašu labāko!!! Iemaisīju to ar sauso barību, manējais izlepušais ēda kā maziņais. :) Tik garšīgi smaržo šī barība, ka pašai ir liels iekāriens to pagaršot, nekas jau slikts un neēdams tur nav, bet kaut kā nevaru tikt pāri tam uzrakstam WET DOG FOOD. :jautri: Sastāvs: 83 % vistas gaļa, rīsi, puravi, burkāni, olīveļļa un lašu eļļa.
User avatar
seneka
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 04 Apr 2011, 07:57
Location: Liepāja

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby Sisija » 30 Jan 2012, 21:42

seneka wrote:Tik garšīgi smaržo šī barība, ka pašai ir liels iekāriens to pagaršot, nekas jau slikts un neēdams tur nav, bet kaut kā nevaru tikt pāri tam uzrakstam WET DOG FOOD. :jautri:

Mani gan tas nemulsina :tikainesaki: . Tā kā parasti sunim un kaķim pērku pašus kvalitatīvākos konservus, lielu daļu esmu arī pati nogaršojusi, nav ne vainas :)
Manai izlepušai kaķenei garšo tikai tunča filejas konsevi, konservu kārbā skaidri var redzēt, ka tur, izņemot tunča fileju, nekā cita nav. Vienīgais, kas trūkst ir sāls un garšvielas, bet kvalitāte noteikti labāka nekā cilvēkiem domātajiem tunča konserviem :jaa:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Ļoti slikta apetīte

Postby maksis » 30 Jan 2012, 21:45

Sisija, minu - Applaws? 8-)
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

PreviousNext

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests