Sporta kurpes

Grooming and Feeding of Dogs

Sporta kurpes

Postby OrlandoSeaHorse » 24 Feb 2012, 12:34

Es jau kādreiz meklēju, bet neatradu, tagad pameklēju vēlreiz un - IR! Ir arī liela izmēra suņu apavi, kas nav tikai zeķe vien, bet normāla sporta kurpīte, ar ko var iet pa sniega un sāls putru, un kura nesamirkst! Kolēģis ķīmiķis skaidroja, ka kūstošs sniegs kopā ar sāli kaut kādā veidā rada īpaši zemas temperatūras, sanāk ka tad, kad gaisa temperatūra ir jau tīri tā nekas, sniegs sāk kust, bet uz ielas vēl ir sāls no ziemas, tās šķidrās putras temperatūra varot būt pat -30*!!!!! Ārprāts... Es domāju, ka manējiem tik ļoti nepatīk tieši auksts trotuārs un sāls graudi, nu tā mehāniski, bet izrādās.... Vārdu sakot tagad ejam ar kurpītēm, zolītes viegli pakšķ pret asfaltu, tā kā tādi mazi zirdziņi. Un ar atstarotājiem. Pirmās 5 minūtes, kamēr tikām ārā, kur viss interesantais novērš uzmanību no kājām, bija jocīgi, puikas gāja kājas augstu cilādami, kā būtu kaut kādā lipeklī iekāpuši. Aidans mazāk sūdzējās arī bez kurpītēm, tur starpību tā neredzēja, bet Rado - bez kurpītēm gāja kā ēzelītis Iā no Vinnija Pūka: "Dzīve ir grūta, bet neņemiet galvā, dažiem nākas paciest...", tad ar kurpītēm mums tagad ir vienmēr priecīgi lēkājošais Tīģeris! Es jau domāju - nu jā, sunītim 7 gadi, it kā jau nav vecums, bet redz, tās 2 operācijas utt laikam izsmēlušas enerģiju, iet tādā vieglā riksītī, astīte neterjeriski līmeniska. Apsvēru pat iespēju, ka dr. varbūt nav kārtīgi iztīrījis anālos dziedzerus. Tagad pamatgaita ir lēkši (galops), ja jāpastāv un jāpagaida kamēr Aidans atrod vietu savām darīšanām, Rado nevis stāv un blenž izplatījumā, bet spriņģo un lēkā kā kucēns! Un tā visu stundu! Fantastika!
Give the girl the right shoes and she will conquer the world! (M.Monroe) Nē, give the DOG right shoes and he will conquer the world!
Konkrēti mums ir Trixie http://www.trixie.de/en/prod/Dog_Walker ... oots,16929 Te redz izmērus. Pasūtīju vācu amazonē. Jāņem vērā, ka komplektā ir 2 kurpītes, cilvēka pāris, sunim priekš 4 kājām jāņem 2 komplekti. Lai nepazūd, kārtīgi jāpievelk stiprinājums.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sporta kurpes

Postby madzhy » 24 Feb 2012, 12:46

Bet tiešām nešļūk nost visi tie zābaciņi? Atceros, ka vilku savulaik savam uz vienas ķepas, ko bija sagriezis, lai pasargātu brūci no slapjuma. It kā līdzīgs zābaciņš (bet cits) ar klipšiem, cieši pievilku, bet tāpat krita nost pastaigas laikā vairākas reizes.
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Sporta kurpes

Postby Sisija » 24 Feb 2012, 12:49

Šitādas kurpītes es arī meklēju. Ļoti gribu nopirkt savai jaunkundzei, tikai neko no tiem izmēriem nevaru saprast, bail, ka nederēs. Pirms laika biju atradusi Amazonē, bet nebija pārliecības vai būs labas. OrlandoSeaHorse, paldies par atsauksmēm. Var būt vari parādīt tieši kuru modeli no Amazones nopirki un kā lai saprotu, kādu izmēru lai pērku :sarkstosa:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Sporta kurpes

Postby OrlandoSeaHorse » 24 Feb 2012, 14:52

Pirmajā reizē, kad kā izrādās, tomēr nebija tie zābaciņi īsti cieši pievilkti, tad 1 vai 2 nokrita. Uzvilkām atpakaļ. Visu pastaigas laiku atkārtoju 1. klases matemātiku - skaitīšanu līdz 8. Tad sapratu, ka var droši pievilkt līdz galam, tik stingri, cik iespējams, līdz zābaka robežai. Nekrīt nost, var pat kārpīt zemi un zāli, vārtīties kaimiņu lavandas dobē :sarkstosa: Mazliet jāpieskata, vai pēc kārpīšanās nav apgriezusies zole uz augšu un virsa - pa zemi. Bet kārtīgi uzvilkts, tikai 1 bija apgriezies, nenovelkot apgriezu atpakaļ (tas bija pakaļkājai, kur nav 5. nags, to gan jāuzmana). Baidījos arī vai nespiedīs tajā vietā, kas ķepas virspusē, tur tā kā uz iekšu ielocīts sanāk, bet ne, viss labi.
Nopirku tieši to modeli, kas linkā - Trixie Walker Active. Amazonē tiešām nevar saprast izmērus, firmas lapā ir paskaidrots, uz kādu ķepu katrs ir. Es ņēmu L - priekš borderkollija. Jo skaidrs, ka manējie ir lielāki par vestijiem, bet zeltainā izmēru nesasniedz. Un dēla paziņai ir borderkollijs, tad viņš teica, ka tas esot tieši Aidana augumā. Staipīties tur nekas nestaipās, bet tas kurpītes izmērs ir diezgan pielaidīgs, tieši formas dēļ. Aidana priekšķepas manuprāt ir pat 2x lielākas par Rado pakaļķepām, bet der abiem.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Sporta kurpes

Postby Sisija » 24 Feb 2012, 15:14

OrlandoSeaHorse, paldies :) . Mājās būs jāpapēta labāk un jāpasūta vismaz nākošajai ziemai. Citādi staigāšana pa tām sāls peļķēm katru gadu izvēršas par murgu. Ar katru gadu, vismaz mūsu rajonā, kļūst arvien sliktāk. Ja agrāk pārsvarā kaisīja ielu braucamās daļas, tad šogad laikam katrs sētnieks uzskatīja par savu svētu pienākumu arī ietves ar sāli nokaisīt. Vismaz tas ko viņi šogad kaisīja nebija vairs smilšu-sāls maisījums, bet gan sāls un pavisam nedaudz smilšu... :histerija:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Sporta kurpes

Postby čība » 09 Mar 2012, 12:32

Hmm, a kā viņas var nopirkt? :(
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Sporta kurpes

Postby OrlandoSeaHorse » 09 Mar 2012, 12:41

čība wrote:Hmm, a kā viņas var nopirkt? :(
Es pasūtīju amazon.de, man tas ir visērtākais, es pat veikalā nemeklēju. Varbūt vēl kur ir.
http://www.amazon.de/Pfotenschutz-Hunde ... f_gw_shvl1
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Sporta kurpes

Postby čība » 09 Mar 2012, 12:44

OrlandoSeaHorse wrote:
čība wrote:Hmm, a kā viņas var nopirkt? :(
Es pasūtīju amazon.de, man tas ir visērtākais, es pat veikalā nemeklēju. Varbūt vēl kur ir.
http://www.amazon.de/Pfotenschutz-Hunde ... f_gw_shvl1

Paldies :) Saimniecībā noderēs :)
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Sporta kurpes

Postby Sisija » 09 Mar 2012, 14:41

čība wrote:
OrlandoSeaHorse wrote:
čība wrote:Hmm, a kā viņas var nopirkt? :(
Es pasūtīju amazon.de, man tas ir visērtākais, es pat veikalā nemeklēju. Varbūt vēl kur ir.
http://www.amazon.de/Pfotenschutz-Hunde ... f_gw_shvl1

Paldies :) Saimniecībā noderēs :)

Ja izdomā pirkt, paņem mūs bariņā. Pirms dažām dienām, kad skatījos, L izmērs nebija :(
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Sporta kurpes

Postby čība » 09 Mar 2012, 14:46

Sisija wrote:Ja izdomā pirkt, paņem mūs bariņā. Pirms dažām dienām, kad skatījos, L izmērs nebija :(

Domāju, ka pirkšu, jo kādreiz gribēsies ar riteni un suni braukt. A man Bonti ir tik maigas pēdiņas... Un vetārste mani tieši par tām pēdām brīdināja, ka 10 km sunim noskriet pie riteņa ir štrunts, bet var pēdas jēlas noberzt...
Bet nu tā pirkšana visticamāk ne ātrāk kā nākammēnes no manas puses :)
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Sporta kurpes

Postby Sisija » 09 Mar 2012, 15:37

čība wrote:Domāju, ka pirkšu, jo kādreiz gribēsies ar riteni un suni braukt. A man Bonti ir tik maigas pēdiņas... Un vetārste mani tieši par tām pēdām brīdināja, ka 10 km sunim noskriet pie riteņa ir štrunts, bet var pēdas jēlas noberzt...
Bet nu tā pirkšana visticamāk ne ātrāk kā nākammēnes no manas puses :)

Derēs arī nākammēnes. Domāju beidzot nopirkt arī divriteni, tad jau iespējams mums arī vasarā tās kurpes noderēs, nezinu kā Laxmi būs ar ķepām kad sāksim skriet. Iepriekšējiem suņiem ar to problēmu nebija.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Sporta kurpes

Postby OrlandoSeaHorse » 15 Jan 2013, 08:53

Gribēju atgādināt. :pukudupsis: Mums arī beidzot ir ziema klāt - sniegs, ledus, sāls - izvilkām un uzvilkām zābaciņus. Esot baigi labi staigāt.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Sporta kurpes

Postby Sisija » 15 Jan 2013, 12:08

Mēs arī šogad nopirkām zābaciņus, jo pārvietoties, tā lai sunim nebūtu jāiet pa sāls zampu, praktiski nebija vairs iespējams :lamajas: . Neteiktu ka Laxmi ir dikti priecīga, ka jāvelk tie zābaki, parasti pirms iešanas ārā, tiklīdz es paņemu zābakus rokās, laižas lapās :kanepe: Bet ārā cilpo tīri labi, izskatās, ka tie zābaki nemaz tik ļoti netraucē. Vismaz tagad atkrīt lekšana uz 3 ķepām un ķepu mazgāšana pēc pastaigas.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava


Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests