Pretblusu līdzeklis Frontline (spray)

Grooming and Feeding of Dogs

Pretblusu līdzeklis Frontline (spray)

Postby Sandra » 25 Aug 2012, 20:32

Image
Kurš zina, kur var iegādāties Frontline izsmidzināmo pretblusu līdzeki (bildē)? Esmu pie šī līdzkļa pieradusi un man patīk. Frontline Spray var lietot gan suņiem, gan kaķiem, gan putniem, kā arī kaķēniem un kucēniem no 2 dienu vecuma, turklāt labi un ātri iedarbojas, nekādu blakusefeku, tādēļ gribu lietot šo arī turpmāk.
Nu jau kādu laiku nav iespējams iegādāties vietā, kur visu laiku pirku pirmīt, kad prasīju, kad būs pievedums, teica, ka nezina, ka bāzē arī neesot. Varbūt tomēr kaut kur ir? Paldies jau iepriekš par noderīgu info!
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Pretblusu līdzeklis Frontline (spray)

Postby energy » 25 Aug 2012, 21:42

Pēdējo reizi pirkām Dino Zoo, bet tas bija pasen. Daudzi jau šo kritizē, ka formula esot veca un mošķi pieraduši.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Pretblusu līdzeklis Frontline (spray)

Postby ingo » 26 Aug 2012, 11:42

Mēs šo lietojām labu laiku, kamēr pirms kādiem gadiem 2, 3 :jaut: sapratu, ka galīgi vairs nedarbojas pret ērcēm :grr: Dinozoo šogad piedāvāja un sadusmojās, kad teicu, ka nelīdz :kanepe:
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Pretblusu līdzeklis Frontline (spray)

Postby Ligita555 » 26 Aug 2012, 15:49

Sandra ! Piezvani pajautā vet kl.TOTO .Imantā ,vēl nesen redzēju ,ka tur tas smāķis bija :jaa:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Pretblusu līdzeklis Frontline (spray)

Postby Sandra » 26 Aug 2012, 16:54

Paldies par info!
Es šo līdzekli arī kādus gadus divus laikam neesmu lietojusi (tik ilgi es viņu gaidu savā klīnikā :D), bet pirms tam man ļoti labi bij' ar šo. Jo pilienus piemēram nevar kucēnam lietot (un vispār pilieni nepatīk, tos tikai galīgā variantā lietoju), tāpēc šis labs tādā ziņā, varbūt arī tādēļ nav tik spēcīgs, ka citi vairs neatzīst, varbūt arī formula pa šiem gadiem mainījusies, bet es gan noteikti nopirkšu un savā plauktā nolikšu, tad arī redzēšu vai man vēl der vai nē. :)
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Pretblusu līdzeklis Frontline (spray)

Postby undd » 27 Aug 2012, 17:24

Laikam pavērsīšu tēmu bišķi plašāk, par pretblusu/ērču līdzekļiem lasīts daudz, bet man patiešām gribētos zināt, par ko ir vērts tērēt naudu. Esmu ar mieru samaksāt vairāk, galvenais, lai ir efektīgi. Jau kuro gadu pēc kārtas viļos ampulās, sākumā frontline, šogad nopirku advantix, piedodiet, bet ne sū*a nelīdz, ja divas nedēļas pēc iepilināšanas suns ir pilns ar blusām. Pagājušonedēļ nospļāvos un nopirku bayer siksnu, neskatoties uz to, ka man tā smaka vienkārši iebj. Tā kā man ir ne tikai suns un blusas, protams, ir mobilas, ekonomiskāk šķiet tieši spreji, bet kuri?
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Pretblusu līdzeklis Frontline (spray)

Postby maksis » 27 Aug 2012, 19:07

undd
Nu maniem Advantix vēl joprojām rullē. Nezinu,man gandrīz vai aizdomas, ka šogad kaut kāda brāķa partija bijusi ievesta, jo atsauksmes tiēšām dzirdētas diametrāli pretējas. Man, par laimi, pagaidām viss kā nākas bijis. Gan attiecībā ne uz blusām, bet ērcēm.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Pretblusu līdzeklis Frontline (spray)

Postby zeida » 27 Aug 2012, 19:13

maksis wrote:undd
Nu maniem Advantix vēl joprojām rullē. Nezinu,man gandrīz vai aizdomas, ka šogad kaut kāda brāķa partija bijusi ievesta, jo atsauksmes tiēšām dzirdētas diametrāli pretējas. Man, par laimi, pagaidām viss kā nākas bijis. Gan attiecībā ne uz blusām, bet ērcēm.

Šogad gribēju nopirkt Advantix, kas citu gadu ļoti labi palīdzēja, bet vetaptiekā, kur parasti ņēmu, man teica, ka viņi to vairs neiepērk jo esot tagad piedāvājumā cits līdzeklis, kas darbojas uz 3 mēnešiem, nevis kā Advantix - tikai uz 1.
Paņēmu to un neviena ērce šogad vēl nav bijusi, bet tagad ātrumā neatradu paciņu... Vai tik nebūšu izmetusi :-(
zeida
Puppy
Puppy
 
Posts: 113
Images: 4
Joined: 14 Sep 2010, 12:00

Re: Pretblusu līdzeklis Frontline (spray)

Postby Sympathy » 28 Aug 2012, 00:14

pret blusam un citiem mošķiem - advocate? kadas atsauksmes ? Jo mums tik vienreiz lietots :S nezinu ko teikt :D
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Pretblusu līdzeklis Frontline (spray)

Postby Demiana » 28 Aug 2012, 08:09

Frontline spreis LKFa Petelite ir redzēts
http://www.petelite.lv/lv/veterinaaraa-aptieka-13952
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Pretblusu līdzeklis Frontline (spray)

Postby sidzeja » 28 Aug 2012, 18:24

Mēs visu laiku lietojām frontline spray ar blusām nebij nekādu problēmu, bet ērces gan šad tad pa viņu rāpoja, bet piesūkties vel nebij paspējušas :) Tā kā no ērcēm man vairāk bail, šovasar nolēmu ka jāpamēģina Advantix ērces tiešām nebij, bijām gan kempingos un tā, nevienu pat uz viņa rāpojam neatradu, bet blusu kādu gan dabūjām... :pilnmeness: Tāpēc man ar gribētos līdzekli, kas no abiem mošķiem pasargā vienlīdz labi :jaa:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Pretblusu līdzeklis Frontline (spray)

Postby undd » 28 Aug 2012, 23:36

pagājušogad pilināju fypryst, blusu nebija, par ērcēm grūti spriest, jo cik zinu, ampulas negarantē to, ka ērce nepieķersies, bet tai nevajadzētu piesūkties, tā kā man šajā sakarā ir ļoti ērts suns - balts un īsspalvains, tad ērces ir viegli pamanīt un noņemt vēl nepiesūkušās
bet, lai kā man riebtos bayer siksnas smaka, nākas atkal pārliecināties, ka viņa ir efektīva, jo pēc siksnas uzlikšanas blusas pazuda momentā, nezinu gan kur viņas pazuda, jo pārējiem dzīvniekiem ar nav
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes


Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests