Pastaigas tumšajā laikā

Grooming and Feeding of Dogs

Pastaigas tumšajā laikā

Postby Dani » 11 Sep 2012, 10:12

Nāk rudentiņis un paliek tumšs vakaros..
Varbūt varat padalīties pieredzēs, kā padarīt savu mīluli drošaku.
Varbūt ir speciālas atstarojošās vestes suņiem?
Divas sarkanās velo lampiņas mans kurchārs jau ir pazaudējis?
Varbūt vēl kāda ideja?
Dani
Baby
Baby
 
Posts: 67
Images: 19
Joined: 22 Feb 2012, 11:29

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Pastaigas tumšajā laikā

Postby ash » 11 Sep 2012, 10:50

es no ebay pasūtīju kaklasiksniņu kas aprīkota ar led gaismiņām.
ir pieejami arī piekariņi ar led spuldzīti, bet tos jau tikai no priekšas var redzēt. man liekas, ka kaklasiksna ir labāks varinats. salīdzinot ar parasto atstarotāju plus tāds, ka savu suni arī krūmos varēšu saskatīt. :)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Pastaigas tumšajā laikā

Postby čība » 11 Sep 2012, 11:10

Ir arī dzeltenās vestītes ar atstarojošām joslām uz sāniem :)
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Pastaigas tumšajā laikā

Postby OrlandoSeaHorse » 12 Sep 2012, 11:03

Man ir tādi kā kaklautiņi ar atstarojošiem ķepiņu rotājumiem. Redz tikai, ja ir gaismas avots, pie kam jāspīd virsū. Un no priekšas, ja lakatiņi uzlikti kā kovbojiem. Ja kā pionieriem, tad viņi ir bezjēdzīgi, no augšas jau neviens virsū nebrauc.
Ir kaut kādas kakla siksnas ar lampiņām. Tām ir 2 režīmi - mirgojošais un nepārtrauktais. Mirgojošo es nevaru izturēt - 2 suņi, katrs kaut kur savās darīšanās grozās + zibinās kā jaungada eglīte, pa 10 min galva dulla. Nepārtrauktais izskatās labi un ir pamanāms. Turklāt pamats ir no tāda materiāla, kā kā atstarotāji.
Un vēl noskatīju veikalā, kad būs finanses un lielāka vajadzība (t.i. laiks kļūs slapjāks un aukstāks) tad pirkšu: vestīte-lietusmētelis ar atstarojošām joslām gar sānu. Tas būtu "2 zaķi ar vienu šāvienu". Gan suns pamanāms, gan nesalīst. Bet slapju suni pie gandrīz 0*C vazāt stundīgās pastaigās nav Ok. Un pēc tam atstāt savā gultā, tad tur arī būs viss slapjš.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Pastaigas tumšajā laikā

Postby Danute » 12 Sep 2012, 15:01

OrlandoSeaHorse wrote:Un vēl noskatīju veikalā, kad būs finanses un lielāka vajadzība (t.i. laiks kļūs slapjāks un aukstāks) tad pirkšu: vestīte-lietusmētelis ar atstarojošām joslām gar sānu. Tas būtu "2 zaķi ar vienu šāvienu". Gan suns pamanāms, gan nesalīst. Bet slapju suni pie gandrīz 0*C vazāt stundīgās pastaigās nav Ok. Un pēc tam atstāt savā gultā, tad tur arī būs viss slapjš.

Vai tas veikals ir LV vai Luksemburgā? Varbūt ir kāda bilde,kurā varētu redzēt kā tas izskatās? Un cik maksā?
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Pastaigas tumšajā laikā

Postby brex » 12 Sep 2012, 16:25

Hurttai ari atstaro°

http://www.veikalssuniem.com/store/inde ... duct_id=95

man ir Visiglo kakla siksna, loti liels minuss - mitra laika samirkst baterja
http://www.ebay.co.uk/itm/VISIGLO-HIGH- ... 0955171022
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Pastaigas tumšajā laikā

Postby Dani » 13 Sep 2012, 08:26

Paldies visiem par atsaucību! Izrādijās ka Depo ir gan atstarojošās vestītes, gan mirgojošās kaklasiksnas. Turklāt pirmās pastaigas laikā vetste noturējās mugurā, gan būs Okei.
Dani
Baby
Baby
 
Posts: 67
Images: 19
Joined: 22 Feb 2012, 11:29

Re: Pastaigas tumšajā laikā

Postby OrlandoSeaHorse » 14 Sep 2012, 11:15

Danute wrote:Vai tas veikals ir LV vai Luksemburgā? Varbūt ir kāda bilde, kurā varētu redzēt kā tas izskatās? Un cik maksā?

Es skatījos Lux un izstādēs, šķiet, ka tādi ir daudz un dažādi, arī cenas atkarīgas no ražotāja, fasona, izmēra, utt.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Pastaigas tumšajā laikā

Postby Danute » 14 Sep 2012, 12:05

OrlandoSeaHorse
Paldies. Skatīšos izstādēs,jo mani interesē tās lietus vestes tieši suņu meitenēm(tādas,kuras nosedz pilnībā visu vēderu),lai vēderi nepaliek dubļaini.
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Pastaigas tumšajā laikā

Postby undd » 17 Sep 2012, 21:45

Man sagribējās sunim jaunu kakla siksnu un pirms kāda mēneša, ieejot zooveikalā, acs piedūrās koši sarkanai trixie kakla siksnai ar atstarotāju. Lieki jau kaut ko piebilst par sarkanu kakla siksnu bulterjeram :kanepe: par tās ietekmi iedomājos tikai izejot ar to pirmo reizi pastaigā, kad vairāki garāmgājēji tā tramīgi noskatījās :) Bet staro tā siksna uz vella paraušanu, mirdz tā, ka acīs durās :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Pastaigas tumšajā laikā

Postby Sisija » 18 Sep 2012, 07:54

Mums ir ar mirgojošām lampiņām, izvēlējos baltas, domāju būs tādas neitrālas, bet zibinās tā, ka acis sāk sāpēt :kanepe: , taču suni var redzēt ļoti labi.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Pastaigas tumšajā laikā

Postby OrlandoSeaHorse » 19 Sep 2012, 11:15

Vajag tās siksnas, pat ļoti. Atceros, vienreiz braucu ar auto ziemas dienā, viss it kā gaisš un redzams, bet baltu labradoru uz balta sniega fona (abi nosacīti balti) saskatīju tikai pateicoties atstarojošai siksnai!
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg


Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests

cron