Mužīgais jautājums - labākā barība

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby elīna » 14 Jan 2010, 12:15

izmēģināts - Hills, Pronature, Mera Dog, Acana, Brit, Nurga Nuggets - neviena tā īsti neder. apstājāmies pie Eukanuba - sastāvs labs, devas normālas, sunim spalva spīd un mazāk krīt ārā, visi ir laimīgi, veseli un paēduši. tikai labākās atsauksmes par šo barību!
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Bafija » 14 Jan 2010, 12:17

Mūsus TOP pa daudziem gadiem ir aptuveni tāds:
1. vieta Eagle Pack - viss tas labākais un garšu izvēle milzīga. Sevišķi labs ir holistic un senior formulas
2. vieta (s) Techni Cal, droši vien Orijen, jaunā Acana (ilgstoši neesam lietojuši, nezinu, ka notiek ilgtermiņā)
3. vieta(s) secībā no garšīgākā Nutra Nuggets (melnais), Mera Dog Pure, Eukanuba, Nutra Gold
4. vieta (s) RC, Advance, Pro Plan, utt....
p.s. Hill's ir sojas "karalis", kurš ļoti daudziem garšo. Man kaķis praktiski ēd tikai šo. Wilde Taste mani suņi need, kaut gan skaitās dikti labs :P

ASV populāri ir Pro-Pac, Purina, Proformance, Diamond pet food (mūsu paziņas baro).

Jau gandrīz gadu pamatā ēdam PROFILUM, varu teikt, ka barība nav slikta, bet ļoti trekna un neder suņiem ar noslieci uz alerģiju.
Visam pa virsu svaiga gaļa + subprodukti.
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby čība » 14 Jan 2010, 14:26

rema wrote:izmēģināts - Hills, Pronature, Mera Dog, Acana, Brit, Nurga Nuggets - neviena tā īsti neder. apstājāmies pie Eukanuba - sastāvs labs, devas normālas, sunim spalva spīd un mazāk krīt ārā, visi ir laimīgi, veseli un paēduši. tikai labākās atsauksmes par šo barību!


Tu dod Eukanuba VASiem? Mums reiz sanāca tā, ka nu beidzās barība un nevarējām uz sitiena dabūt savējo, nopirkām mazo paku Eukanuba - suns burtiski izrija visu! Spalva spīdēja vēl vairāk, sunim ļoti garšoja... Bet maciņam nepavisam nav izdevīgi... Pirku dino zoo, nu tas skaidrs, ka tur jau ar cenas griestos... Varbūt ir kas izdevīgāks?
Tagad esam barības meklējumos, VAS meitenei parādījās alerģija un tagad ēdam nutram, bet nu negaršo... Varbūt kāds var ieteikt kādu barību +/- normālā cenā ap 30 Ls 15 kg, ko var dot gan VAS, gan kokerspanielam? Vienkārši abas ēd no abām bļodām :mrgreen:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby De Palma » 14 Jan 2010, 14:32

man arī reiz bija VAS, kuru baroju ar Eukanubu. Ļoti patika, man un suņupuikam! Bet tad tās cenas bija draudzīgākas.
Tagad savu bernieti, kā jau īstu šveicieti baroju ar šveices barību. :)
User avatar
De Palma
Baby
Baby
 
Posts: 48
Joined: 13 Jan 2010, 15:30

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Rotija » 14 Jan 2010, 14:34

Manējie ēduši Happy Dog, Acana,Gilpa,bet sobrīd ēdam Josera. Pirmie maisi gan tik izēsti,tā kā daudz spriest nevaru,bet pagaidām izskatās,ka ir ļoti ok. Suņi izskatās un jūtās ļoti labi. Barība garšo ļoti!!! Uz iepriekšejo Gilpu vairs virsū neskatās,kad sāka Joseru ēst. :roll:
Mazs,bet man svarīgs aspekts,ka Gilpai nebija 20kg maisi. vienmēr mēneša baigās pietruka. Joserai ir! :D
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby elīna » 14 Jan 2010, 14:37

nu teorētiski Kore nav VAS, viņai nav c/r, tāpēc man patīk viņu dēvēt par bezsķirnes VASiņu ;)
dodu Eukanuba large breed maintenance. sanāk par ļoti finansiāli izdevīgi, pēc viņas svara jādod aptuveni 230g dienā, tātad 15kg viņa ēd +-2 mēnešus. zoopreces.lv barība maksā 42,17 (tagad cenas mazliet pacēlušās), bāzē pie spices lētāk. tā nu suns man mēnesī apēd ne vairāk kā 25ls. iepriekš mūždien bija problēmas ar vēderu, pat rīsi netika normāli pārstrādāti. kopš ēdam Eukanuba viss ir vislabākajā kārtībā, vēders iziet normālā daudzumā un normālā sastāvā.
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Inese A » 14 Jan 2010, 19:45

Mani alerģiskie mopši ēd GILPA - alerģiju nav, mūžīgo "smaržīgo" balodīšu vairs nav, sunim vairs nesmird mute, vēdera izeja ļoti laba un viņiem viņa garšo - un cena lielajai meitenei 4 kg - 6.80 Ls un 15 kg - 22.00 Ls, kucēniem - 4 kg - 7,50 Ls, un barības piegāde tieši uz mājām man izdevīgā laikā:))
Pasūtīt barību var: e-pasts lauragusane@inbox.lv vai zvanīt 26155522

Sīkāka infor par barību: http://www.gilpa.jimdo.com
vai ražotāja mājas lapā:
http://www.gilpa.co.uk

Image
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby čība » 14 Jan 2010, 22:39

Inese A wrote:Mani alerģiskie mopši ēd GILPA - alerģiju nav, mūžīgo "smaržīgo" balodīšu vairs nav, sunim vairs nesmird mute, vēdera izeja ļoti laba un viņiem viņa garšo - un cena lielajai meitenei 4 kg - 6.80 Ls un 15 kg - 22.00 Ls, kucēniem - 4 kg - 7,50 Ls, un barības piegāde tieši uz mājām man izdevīgā laikā:))
Pasūtīt barību var: e-pasts lauragusane@inbox.lv vai zvanīt 26155522

Sīkāka infor par barību: http://www.gilpa.jimdo.com
vai ražotāja mājas lapā:
http://www.gilpa.co.uk

Image

Diemžēl mums ir alerģija tieši no Gilpas. Man gan kontakts bija Rinalds :)
Katrā gadījumā attieksme ideāla, tagad arī uzraksta, paprasa kā suņiem. Nu patīkami.
Un Gilpa suņiem garšoja un gan cena pievilcīga, gan piegāde. Bet man pagaidām ir dilemma, vetārsts nav īsti sajūsmā par Gilpas sastāvu (neprasiet, es no tā visa maz saprotu). Un te nevarētu teikt, ka viņam kāds labums no manas klientūras jo Nutram un Nutru var dabūt daudzās vietās, ja vēl ir brīdera karte, sanāk visai izdevīgi, bet tie izlepušie lopi brāķē :evil: Bija doma pasūtīt citu Gilpu, bet nu vetārsts tā iestājās pret - lai paiet ilgāks laiks un tad var mēģināt.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Rotija » 14 Jan 2010, 22:44

Kā tieši tā alerģija jums no Gilpa izpaudās?
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby čība » 14 Jan 2010, 22:50

ROTIJA wrote:Kā tieši tā alerģija jums no Gilpa izpaudās?

Iekaisums ausīs - sarkanas ausis, kasa ausis,brūni izdalījumi.
Šai sakarā es ne tikai barībā vīlos, vēl vairāk - Alūksnes vetārstē. Atļaušos to teikt skaļi, jo uzstādītā diagnoze varēja beigties sliktāk, kā beidzās šoreiz :(
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Nora » 14 Jan 2010, 23:38

Nelsons uzauga ar Specific, pēc tam pārgāja uz Happy Dog, sīkais Remī aug ar Happy Dog, un abiem labi. Spalva ar Specific, iespējams, bija vēl spodrāka, bet varbūt arī man tā tikai tagad liekas. Nelsons vispār nav no ēdājiem, bet Happy Dog ēd drusku labāk par Specificu. Kaut kādā izstādē dabūjām balvā Mera Dog (vai-kā-viņ-tur??) maišeli, tas pazuda momentāni un ar miiiiiilzīgu apetīti, bet īsti novērtēt izmaiņas kondīcijā tā arī nepaguvām.
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Inese A » 15 Jan 2010, 00:05

čība wrote: Diemžēl mums ir alerģija tieši no Gilpas. Man gan kontakts bija Rinalds :)
Katrā gadījumā attieksme ideāla, tagad arī uzraksta, paprasa kā suņiem. Nu patīkami.
Un Gilpa suņiem garšoja un gan cena pievilcīga, gan piegāde. Bet man pagaidām ir dilemma, vetārsts nav īsti sajūsmā par Gilpas sastāvu (neprasiet, es no tā visa maz saprotu). Un te nevarētu teikt, ka viņam kāds labums no manas klientūras jo Nutram un Nutru var dabūt daudzās vietās, ja vēl ir brīdera karte, sanāk visai izdevīgi, bet tie izlepušie lopi brāķē :evil: Bija doma pasūtīt citu Gilpu, bet nu vetārsts tā iestājās pret - lai paiet ilgāks laiks un tad var mēģināt.


Nu kontakts var būt arī Rinalds viņi viena ģimene, mājaslapa ir norādīti viņa kontakti :)
Nezinu mopši jau nu ir vispār izteikti alerģiska šķirne uz barībām, mums nav nekādu problēmu, bet uz barību gan pārgājām pamazām, lai nerastos alerģijas, pamazām jaucot kopā ar iepriekšējo barību, varbūt vienkārši par strauju pārgājāt no vienas uz otru? ;) Vispār esmu ja godīgi baigā sajūsmā par Gilpu, jo man tik daudz problēmas atrisinājās, sāksim jau ar to ka no Royal Canin sunim tā smirdēja mute, ka es jau plānoju apmeklējumu pie zobārsta, kaut arī apskatot zobus zobakmens vai bojājumi nebija redzami, kopš ēd Gilpu tādas problēmas vairs nav, tad no RC suņiem tā gāzējas vēders un viņi visu laiku laida pirdieniņus un ar tādu aromātu :shock: kāds atnāk ciemos :oops: nu un protams tas, ka atšķirībā no RC ēd ar prieku un par cenām jau arī nesalīdzināsim :)
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby čība » 15 Jan 2010, 07:45

Inese A wrote:
čība wrote: Diemžēl mums ir alerģija tieši no Gilpas. Man gan kontakts bija Rinalds :)
Katrā gadījumā attieksme ideāla, tagad arī uzraksta, paprasa kā suņiem. Nu patīkami.
Un Gilpa suņiem garšoja un gan cena pievilcīga, gan piegāde. Bet man pagaidām ir dilemma, vetārsts nav īsti sajūsmā par Gilpas sastāvu (neprasiet, es no tā visa maz saprotu). Un te nevarētu teikt, ka viņam kāds labums no manas klientūras jo Nutram un Nutru var dabūt daudzās vietās, ja vēl ir brīdera karte, sanāk visai izdevīgi, bet tie izlepušie lopi brāķē :evil: Bija doma pasūtīt citu Gilpu, bet nu vetārsts tā iestājās pret - lai paiet ilgāks laiks un tad var mēģināt.


Nu kontakts var būt arī Rinalds viņi viena ģimene, mājaslapa ir norādīti viņa kontakti :)
Nezinu mopši jau nu ir vispār izteikti alerģiska šķirne uz barībām, mums nav nekādu problēmu, bet uz barību gan pārgājām pamazām, lai nerastos alerģijas, pamazām jaucot kopā ar iepriekšējo barību, varbūt vienkārši par strauju pārgājāt no vienas uz otru? ;) Vispār esmu ja godīgi baigā sajūsmā par Gilpu, jo man tik daudz problēmas atrisinājās, sāksim jau ar to ka no Royal Canin sunim tā smirdēja mute, ka es jau plānoju apmeklējumu pie zobārsta, kaut arī apskatot zobus zobakmens vai bojājumi nebija redzami, kopš ēd Gilpu tādas problēmas vairs nav, tad no RC suņiem tā gāzējas vēders un viņi visu laiku laida pirdieniņus un ar tādu aromātu :shock: kāds atnāk ciemos :oops: nu un protams tas, ka atšķirībā no RC ēd ar prieku un par cenām jau arī nesalīdzināsim :)


Alerģija parādījās apmēram pēc 4 mēnešiem, kad ēdām Gilpu. Tā kā nebūs strauja pāriešana, diemžēl.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Inese A » 15 Jan 2010, 12:02

Nu katram sunītim individuāli vienam der, citam nē, mums pašlaik nekādu problēmu nav tpfu, tpfu, tpfu un ceru ka nebūs arī turpmāk ;)
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Unkas » 15 Jan 2010, 12:29

Mūsu suņi ēd Acana ,Prairie Harvest. Ļoti laba barība un suņiem garšo. :)
Unkas
 

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Bafija » 15 Jan 2010, 13:10

Unkas wrote:Mūsu suņi ēd Acana ,Prairie Harvest. Ļoti laba barība un suņiem garšo. :)


Prairie Harvest pirmo reizi dzirdu :roll: Var palūgt nelielu rakturojumu sastāvam, izcelsmei un iepēju pagaršot/nopirkt?
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby maksis » 15 Jan 2010, 13:11

Bafija wrote:
Prairie Harvest pirmo reizi dzirdu :roll: Var palūgt nelielu rakturojumu sastāvam, izcelsmei un iepēju pagaršot/nopirkt?

Tas ir Acanas veids, ne jau cita paika. ;)
Re: http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food ... 2257&cat=3
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Bafija » 15 Jan 2010, 13:18

maksis wrote:
Bafija wrote:
Prairie Harvest pirmo reizi dzirdu :roll: Var palūgt nelielu rakturojumu sastāvam, izcelsmei un iepēju pagaršot/nopirkt?

Tas ir Acanas veids, ne jau cita paika. ;)


aha, paldies, tagad zināšu ka acana tikai cita :lol:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby s_solv » 15 Jan 2010, 14:17

kameer bija kucens baroju ar Specific, it kaa bija viss oki bija, nopirku pieaugushajiem specific, dziegan slikti eeda, un vedera izeja bija sliktaka, pargaaju uz Nutram ar jeru, tagad viss kartiibaa, vedera izeja laba, ed ljoti labi, spalva spiid, suns smuks veseliigs ;), perku uz svaru , 2.50ls/kg
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby čība » 15 Jan 2010, 14:26

s_solv wrote:kameer bija kucens baroju ar Specific, it kaa bija viss oki bija, nopirku pieaugushajiem specific, dziegan slikti eeda, un vedera izeja bija sliktaka, pargaaju uz Nutram ar jeru, tagad viss kartiibaa, vedera izeja laba, ed ljoti labi, spalva spiid, suns smuks veseliigs ;), perku uz svaru , 2.50ls/kg

Tavējais ir veselīgā dzīvesveida piekritējs :D Mūsējiem Nutram - ni, ni :) Bet tas laikam no saimniekiem, kam arī patīk garšvielas pie ēdiena... :mrgreen:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

PreviousNext

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests