Mužīgais jautājums - labākā barība

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby adzenda » 25 Jan 2010, 16:54

Cik zinu, nesen ir parādījusies plašākai pieejamībai barība Josera.
Varbūt kāds varētu padalīties pieredzē par šo barību... Cena liekās tāda dikti draudzīga, ņemot vērā, ka tā ir Premium klases barība. Gribētos zināt, kā ir ar to kvalitāti un atsauksmēm... :)
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby agich » 25 Jan 2010, 17:24

Pašķir lapu atpakaļ un palasi, tur jau ir dažas atsauksmes. Nedomāju, ka ir vērts katrā lapā atkārtoties. ;)
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby brex » 25 Jan 2010, 17:31

Zuks wrote:Kā Jūs aprēķiniet dienas devu sausajai barībai - vai dodat tik cik uz pakas ir ieteicamā dienas deva? Un kā apmēram rēķināt, ja norādīts - sunim '25-30 kg - 250-375g/d. :roll:


es nerekinu - sakuma baribai paskatos, cik ir apmeram jadod, pec tam dodu pec izjutas, jo citreiz kada edienreize ir majas ediens. Tapat suns ed dazadi, kustibu daudzums dazads. Nezinu, vai ir kads idelas mers visiem suniem :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Sisija » 25 Jan 2010, 20:49

Var būt ne gluži par tēmu, bet tomēr gribu izteikt savu sašutumu par mūsu veterinārārstu kompeteci. Šorīt nejauši noklausījos LR1 radījumu "Kā labāk dzīvot", kurā tēma bija "Dzīvnieki + cilvēki = viena veselība". Raidījuma viesis - LLU Veterinārmedicīnas fakultātes lektore, veterinārārste - Ilzi Pētersone. Klausītājas jautājums bija: "Ar ko pareizi būtu sākt barot gandrīz divus mēnešus vecu kucēnu, kurš pie viņas nonāks tuvāko dienu laikā?" Ilzi Pētersones atbilde: "Būtu jāsāk ar zooveikalos vai veterinārajās aptiekās nopērkamo speciālo pienu kucēnu barošanai, jo kucēns ir vēl mazs un neko citu tam īsti vēl nevarot dot". Man vienkārši nav ko teikt :twisted:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Noise » 25 Jan 2010, 20:52

unikaali
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby undd » 25 Jan 2010, 21:37

ak vai
es saprotu, ka cilvēki, neko par to nezinot, paņem kucēnu, salasās netā visādus brīnumus un tad baro ar vvz ko, bet ja LLU Veterinārmedicīnas fakultātes lektore, veterinārārste šādus brīnumus mēdz stāstīt, tad ko tur daudz ko brīnīties par parastajiem mirstīgajiem, kuri saka, ka mans tobītis nodzīvoja 15 gadus un ēda tikai vārītus kartupeļus ar cūkgaļas strogonovu, un tas ir baigi ok
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Zuks » 26 Jan 2010, 15:50

Mīļie suņenieki

Tie, kuru mīluļi ēd Josera! Kur Jūs viņu pērkat???? Gribētu pamēģināt kādus kg 2-3 pirms pirkt maisu, bet majasmilulis.lv ir pieejami tikai 20kg maisi. Kur var nopirkt mazāk????? :?: :idea: :?:

Nupat ka atradu, ka Centrāltirgu ir Joseras kiosks. Šodien pat došos izpētīt. Rīt ziņošu!!! ;)
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Zuzanna » 26 Jan 2010, 16:19

Sisija wrote:Var būt ne gluži par tēmu, bet tomēr gribu izteikt savu sašutumu par mūsu veterinārārstu kompeteci. Šorīt nejauši noklausījos LR1 radījumu "Kā labāk dzīvot", kurā tēma bija "Dzīvnieki + cilvēki = viena veselība". Raidījuma viesis - LLU Veterinārmedicīnas fakultātes lektore, veterinārārste - Ilzi Pētersone. Klausītājas jautājums bija: "Ar ko pareizi būtu sākt barot gandrīz divus mēnešus vecu kucēnu, kurš pie viņas nonāks tuvāko dienu laikā?" Ilzi Pētersones atbilde: "Būtu jāsāk ar zooveikalos vai veterinārajās aptiekās nopērkamo speciālo pienu kucēnu barošanai, jo kucēns ir vēl mazs un neko citu tam īsti vēl nevarot dot". Man vienkārši nav ko teikt :twisted:

Lai nu no kā, bet no vetārsta gan es šādu atbildi negaidīju :shock:
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Sisija » 26 Jan 2010, 16:30

Zuzanna wrote:Lai nu no kā, bet no vetārsta gan es šādu atbildi negaidīju :shock:

Es jau iesākumā domāju, ka man ar dzirdi kaut kas nav kārtībā, tāpēc vakarā noklausījos atkārtojumu, izrādījās ar dzirdi viss ir ok.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Zuks » 27 Jan 2010, 09:19

Vakar biju Centrāltirgus Josera kioskā. Pie viņiem nopērkamas visas Josera barības kādas vien ir. Cena LVL 1.40 kg. Paņēmu četrus veidus garšot - ar lasi; ar jēru; ar vistu un active. Redzēs kurš labāk pie sirds ies. :D
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Demix » 27 Jan 2010, 10:26

Zuks wrote:Vakar biju Centrāltirgus Josera kioskā. Pie viņiem nopērkamas visas Josera barības kādas vien ir. Cena LVL 1.40 kg. Paņēmu četrus veidus garšot - ar lasi; ar jēru; ar vistu un active. Redzēs kurš labāk pie sirds ies. :D

Noteikti dod ziņu par testa rezultātiem ;)
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Zuks » 27 Jan 2010, 10:30

demix
Noteikti došu.
Par Mera Dog runājot - mans suns ir spoks - vēl kaut kā apēda Agility paciņu, bet pārējās nācās ar ko uzlabot. Lasi pat ar zupas buljonu aplietu neēda. Vot tā mums Mera Dog norāvās. :cry:
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Demix » 27 Jan 2010, 10:34

Zuks wrote:demix
Noteikti došu.
Par Mera Dog runājot - mans suns ir spoks - vēl kaut kā apēda Agility paciņu, bet pārējās nācās ar ko uzlabot. Lasi pat ar zupas buljonu aplietu neēda. Vot tā mums Mera Dog norāvās. :cry:

Nu nekas,katram savs,mums iet uz urrā!!!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby guga » 27 Jan 2010, 10:39

Par Josera - šobrīd dodu gan kaķiem, gan sunim - iet uz urrā, un problēmu nekādu! :)
Eta, Ērikam tiek dots "Josera Emotion Festival".

Pērku klubā, tur izdevīgāka cena.
guga
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 19 Jan 2010, 11:38

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Eta » 27 Jan 2010, 20:55

guga, CHAV :mrgreen: atceries, KADS man bildes solija :P
Mes iemeginasim SENSITIVE, tad jau skatisimies, ko teiks jaunais kungs :D
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Noise » 29 Jan 2010, 16:40

skatos uz vienu bariibu, LV vinjas nav, liekas, ka saturs ir labs, bet nu gribeeju pavaicaat citu domas

par piemeeru Adult ar Duck&Rice, proteiins 25%, maneejiem baigi ok
Duck Meat Meal (min. 27%), Rice (min. 40%), Whole Grain Barley (min. 10%), Potato Protein, Refined Poultry Oil, Whole Linseed (min. 4%), Sugar Beet Pulp (min. 5%), Low Allergen Poultry Digest as Gravy, Alfalfa, Dicalcium Phosphate, Natural Seawood (min. 0.5%), Sodium Chloride, Potassium Chloride, Methionine, Marigold Extract, Yucca Extract, Rosemary Extract.


un Puppy ar Turkey&Rice, proteiins 30%

Turkey Meat Meal (min. 29%), Rice (min. 25%), Whole Grain Barley (min. 10%), Potato Protein, Refined Poultry Oil, Whole Linseed (min. 4%), Sugar Beet Pulp (min. 4%), Low Allergen Poultry Digest as Gravy, Alfalfa, Monosodium Phosphate (min. 1%), Natural Seawood (min. 0.4%), Sodium Chloride, Potassium Chloride, Methionine, Marigold Extract, Yucca Extract, L-Carnitine, Rosemary Extract.


mums gan tas nav aktuaali, bet paika ir piemeerota arii juutiigai aadai un veederiem.

ljoti patiikama cena 15kg maiss maksaa £30.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Minka » 29 Jan 2010, 20:48

Demix wrote:
Zuks wrote:demix
Noteikti došu.
Par Mera Dog runājot - mans suns ir spoks - vēl kaut kā apēda Agility paciņu, bet pārējās nācās ar ko uzlabot. Lasi pat ar zupas buljonu aplietu neēda. Vot tā mums Mera Dog norāvās. :cry:

Nu nekas,katram savs,mums iet uz urrā!!!

Demix; ar ko savējos Haskus baro?...
Minka/Eski
User avatar
Minka
Puppy
Puppy
 
Posts: 120
Joined: 15 Jan 2010, 12:11
Location: Riga

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Demix » 29 Jan 2010, 21:05

Minka wrote:
Demix wrote:
Zuks wrote:demix
Noteikti došu.
Par Mera Dog runājot - mans suns ir spoks - vēl kaut kā apēda Agility paciņu, bet pārējās nācās ar ko uzlabot. Lasi pat ar zupas buljonu aplietu neēda. Vot tā mums Mera Dog norāvās. :cry:

Nu nekas,katram savs,mums iet uz urrā!!!

Demix; ar ko savējos Haskus baro?...

Tagad ar Mera Dog,mums kaut kā dikti labi garšo :D
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby pape1 » 30 Jan 2010, 09:30

No LkF kluba pārstāves man izskanēja piedāvājums ar jaunu barību. Cik atceros , ka tā nāks no Zviedrijas un nosaukums sākās ar H... Jums ir kāda nojausma, kas tā par barību, tā firma arī piegādā uz mājām barību par velti un barībai klāt ir izmēģinājuma paciņa, ja sunim negaršo, tad lielo paku vari atdot atpakaļ, bet par izmēģinājuma paciņu nav jāmaksā.
Image

Image
pape1
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 13 Jan 2010, 20:21

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby brex » 30 Jan 2010, 09:38

vai nav Husse?
http://latvija.husse.com/

zinu, ka Andrushka kadu laiku savus baroja ar so baribu
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

PreviousNext

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests