Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Grooming and Feeding of Dogs

Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby just ERGO » 13 Aug 2013, 08:57

http://www.visidati.lv/aptauja/857671711/

Lūgums piedalīties aptaujā, tika trīs jautājumi, Jūsu informācija ir svarīga.
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby pixy » 13 Aug 2013, 10:56

Es atbildēju, bet kā vienmēr tādās aptaujās, tas nav ne precīzi, ne līdz galam saprotami. Dabīgās pārtikas ražošana tā īsti neko neizsaka. Un es, piemēram, nesapratu, arī ko nozīmē saldēts un fasēts - vienmēr sasaldēta? vai tomēr varbūt arī nesasaldēta? Un vispār jau, kas ir domāts ar "dabīgā barība" - es savu suni baroju ar jēlu barību, bet citi par dabīgu barību sauc arī putras un pārpalikumus no pusdienām. Tomēr noteikti ir apsveicama jebkura iniciatīva papildināt piedāvājumu un rūpēties par kvalitatīvu barošanu, tā, ka tik uz priekšu :jaa: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby seila » 13 Aug 2013, 15:58

Aizpildīju, taču es arī īsti nesapratu kas būtu tās dabīgās barības sastāvā?
Ir jābūt kaut kam, kas ieinteresētu cilvēku pirkt tieši šādu ražojumu nevis pašam sapirkt dārzeņus, gaļu un barot suni dabīgi.
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby Demiana » 14 Aug 2013, 09:21

Es gan atbildēju ka būtu gatava maksāt par 1 kg šādas barības līdz 2 ls/1kg, jo lētāku atbilžu variantu nebija , bet patiesībā, skatoties kas tajā iepakojumā būtu iekšā, bet ne vairāk kā 0.50 - 0.99 ls par 1 kg.
Pašlaik, man 1 kg ar subproduktiem izmaksā - 0.30 Ls - 0.80 Ls
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby fedelta » 14 Aug 2013, 12:35

Tur gandrīz visi jautājumi bijā tādi uz kuriem es būtu sniegusi citādākas atbildes, gan par ikmēneša tēriņiem, gan par to cik es maksātu par kg tās dabīgās barības, gan par to ar ko baroju suni, jo sauso un konservus viņš praktiski neēd. Domāju, ka daudziem kuri atbildēja uz tiem jautajumiem nesakrita atbilžu varianti ar patiesību.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby Anna » 21 Oct 2013, 10:02

Domaju ka cilvekiem paradijas ideja razot, iepakot, sasaldet un tirgot subproduktus....
BET!
Realitate subprodukti maksa ap 0.30-0.50Ls/kg, un tie kas ta baro labi zin kur tos dabut. Ko vel, es neesmu gatava maksat vairak ka 1Ls/kg par subproduktiem.

Nu un pedejais jautajums, liekas ka tie kas so plano, nav dzili saja tema.
http://www.handler.tk un GREAT DANES and ENGLISH BULLDOGS http://www.olvig.tk
User avatar
Anna
Puppy
Puppy
 
Posts: 349
Joined: 14 Jan 2010, 10:16

Re: Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby wolf-eyes » 21 Oct 2013, 16:20

Anna wrote:Domaju ka cilvekiem paradijas ideja razot, iepakot, sasaldet un tirgot subproduktus....
BET!
Realitate subprodukti maksa ap 0.30-0.50Ls/kg, un tie kas ta baro labi zin kur tos dabut. Ko vel, es neesmu gatava maksat vairak ka 1Ls/kg par subproduktiem.

Nu un pedejais jautajums, liekas ka tie kas so plano, nav dzili saja tema.

Es diemžēl vēl neesmu atradusi iespēju dabūt subproduktus lētāk. Ja kādam ir zināms, kur var dabūt diafragmu, sirdis, rīkles, kakla gaļas atgriezumus un kuņģus lētāk, lūdzu, dodiet ziņu.
Es subproduktus pērku tirgū par cenu sākot no 70 sant/kg par kuņģiem un beidzot ar diafragmām un kakla gaļas atgriezumiem par 2.5ls/kg.
Protams, gribētos atrast lētāk.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby Linda B. » 21 Oct 2013, 16:36

Aizpildīju,bet nesaprotu gan,kas tā par barības ražošanu,ja gaļa,kas nopērkama tirgū nesasaldētā veidā(tātad labāka) tiek vienkārši safasēta,sasaldēta un pārdota par dārgāku naudu zem nosaukuma dabīgā suņu barība.
Neko tādu es noteikti nepikrtu.Man patīk aizbraukt uz tirgu,sapirkt no visa kā pa bišķim,mājās to pašai sadalīt pa porcijām,daļu atstāt drīzai izbarošanai daļu sadalīt sev vajadzīgās porcijās un sasaldēt.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby wolf-eyes » 21 Oct 2013, 16:54

Linda B. wrote:Aizpildīju,bet nesaprotu gan,kas tā par barības ražošanu,ja gaļa,kas nopērkama tirgū nesasaldētā veidā(tātad labāka) tiek vienkārši safasēta,sasaldēta un pārdota par dārgāku naudu zem nosaukuma dabīgā suņu barība.
Neko tādu es noteikti nepikrtu.Man patīk aizbraukt uz tirgu,sapirkt no visa kā pa bišķim,mājās to pašai sadalīt pa porcijām,daļu atstāt drīzai izbarošanai daļu sadalīt sev vajadzīgās porcijās un sasaldēt.

Jā, man ir tāda pati attieksme, bet ņem vērā, ka aizbraukt līdz tirgum nozīmē transporta izdevumi, laika tērēšana un tad vēl sagriezt gaļu atkal nozīmē patērēt laiku- ir cilvēki, kas to nevar vai negrib.
Man jau liekas, ka ideja ir laba un būtu arī tādi, kas gribētu pirkt tādu barību. Tikai vēl tas ir atkarīgs no reklāmas, kā arī no cilvēku viedokļa par dabīgo barību kā tādu- vai tā viņuprāt ir vai nav labāka par sauso barību. Bet man jau liekas, ka gana daudz būtu gan aizņemto, gan slinko, kam negribas ne uz to tirgu/citu vietu braukt, ne to gaļu sadalīt, ne saldētavu aizņemt. Es domāju, ka izņēmuma kārtā es arī šad tas nopirktu tādu barību. Katrā ziņā uzskatu, ka tāda barība, pat būdama saldēta, tāpat ir labāka par sauso. Turklāt, DAUDZ.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby julika » 21 Oct 2013, 20:48

wolf-eyes wrote:Bet man jau liekas, ka gana daudz būtu gan aizņemto, gan slinko, kam negribas ne uz to tirgu/citu vietu braukt, ne to gaļu sadalīt, ne saldētavu aizņemt.


Pilnīgi piekrītu, es noteikti būtu viens no tādiem cilvēkiem :jautri: jo rēti kurš pie visām izmaksam rēķina arī degvielas un laika izmaksas, parasti cilvēki skatās tikai uz produkta cenu.
Bet jebkurā gadījumā jāskatās uz kopējo stārpību, cik liela tā ir un cik lieli katram ir limiti, jo vienam pat 1 Ls stārpība jau ir daudz, bet citam pat 5 Ls ir nekas.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby ash » 22 Oct 2013, 08:14

viss jau vēl ir arī atkarīgs no ēdāju skaita un svara - ja mājās 3 lieli zvēri, tad noteikti ir izdevīgāk gādāt visu pašam. bet man piemēram ir viens neliels ēdājs un es būtu ar mieru maksāt tos 2 latus, ja pretī dabonu lietošanai gatavu prioduktu. diemžēl es neesmu no cilvēkiem kas regulāri dodas iepirkt gaļu - ne sev, ne suņam. patiesībā - es tā īsti nespēju ieiet Jelgavas tirgus gaļas paviljonā. un tad mājās nodarboties ar gaļas apstrādi... 5 gadus sabiju veģetāriete un arī tagad ar gaļu attiecības ir vairāk uz jūs. :kanepe: man tā būtu pieņemama cena un es labprāt iegādātos šādu produktu. ;)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby wolf-eyes » 22 Oct 2013, 17:26

julika wrote:Bet jebkurā gadījumā jāskatās uz kopējo stārpību, cik liela tā ir un cik lieli katram ir limiti, jo vienam pat 1 Ls stārpība jau ir daudz, bet citam pat 5 Ls ir nekas.

Jā, bet ņem vērā, ka tas, kuram 5 ls starpība nav nekas, visticamāk daudz vai gudri strādā, lai nopelnītu to starpību.
Tātad viņš labāk vairāk strādā tajā savā jomā, kur nu viņš strādā, nekā noņemas ap šo gaļas jautājumu. Beigās sanāk, ka visu izšķir prioritātes.
Man, piemēram, ļoti patīk gan gaļas sagādes process, gan arī gaļas griešana un tt. Man draugs visu laiku saka- tev vajag pieņemt darbā kādu gaļas griezēju, citādi, kad sāc griezt savu gaļu, pazūdi uz vairākām stundām ;D Bet labāk es to daru pati, nekā maksāju vairāk par gatavu produktu veikalā, kur kāds to jau ir atvedis no tirgus vai citas vietas, kur gaļu var dabūt lētāk kā lielveikalā, sagriezis, sapakojis.
Otra versija ir ietaupīt to laiku un pirkt gatavu produktu.
Bet ir cilvēki, kuriem katra viņu stunda maksā naudu. Vispār es domāju, ka tādu cilvēku, kas gribētu pirkt šādus jau safasētus saldētus produktus, būtu vairāk,kā varētu šķist. Es uzskatu, ka ir gana daudz turīgu personu, kuras negrib noņemties ar gaļas jautājumiem pašas, bet, tiklīdz šīs personas padzirdētu, ka ir iespēja pirkt jau gatavu produktu, kurš ir veselīgāks un labāks sunim nekā sausā barība, tad pieprasījums augtu. Ja vēl tā kļūtu par modes lietu vai prestiža apliecinājumu- paskat, es suni baroju ar gaļu nevis sauso, tad vēl jo vairāk pieaugtu šāda produkta izredzes. Bet jāsaka tā (manuprāt)- šī nebūtu tā sliktākā un kaitīgākā modes lieta.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby janka » 23 Oct 2013, 17:47

Godīgi sakot 5 ls man ir daudz, tāpēc sunim taisu ēst pats dodu dažāda veida putras ar olu u.t.m.l , protams dažreiz kādu akniņu panašķēties...
Un suns nav mazāk priecīgs kā ēdot dārgu barību un ir tik pat veselīgs un ar spīdīgu spalvu - sunim jau 14 gadi bet lec kā kucēns!
User avatar
janka
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 23 Oct 2013, 17:40

Re: Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby just ERGO » 24 Oct 2013, 07:57

Paldies par lielo interesi un daudzajiem jautājumiem. 8-)
Saprotu, ka var likties kāpēc safasēta barība, ja var nopirkt sastāvdaļas atsevišķi. Labumi: gatavajam gaļas/ dārzeņu maisījumam ir spec. izstrādāta recepte, porcija satur visu vienai ēdienreizei nepieciešamo vielu, to vieglāk lietot, uzglabāt. Arī ir zināma izcelsme. - Ja uzsāksim šādas gaļas raž., tad izejvielas - gaļu, dārzeņus pirksim tikai no zināmiem avotiem. Ideja vispār ir par ja ne bioloģisko, tad par dabīgi audzēto gaļu.
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby just ERGO » 02 Jan 2014, 14:46

Sveiki, kolēģi ir uzlabojuši aptauju un nu lūgums atkal tajā piedalīties!
http://www.visidati.lv/aptauja/898096916/
Ja ir papildus jautājumi, droši rakstiet, mēģināšu rast atbildes no spečukiem un dot ziņu šeit.
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby seila » 02 Jan 2014, 17:14

Aizpildīju.
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby just ERGO » 02 Jan 2014, 22:49

seila wrote:Aizpildīju.

liels paldies! :labipadarits:
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby fedelta » 02 Jan 2014, 22:49

seila wrote:Aizpildīju.


:par: es arī.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Aptauja "Dabīgā barība suņiem"

Postby Rona » 02 Jan 2014, 23:18

fedelta wrote:
seila wrote:Aizpildīju.


:par: es arī.



es arī :D :par:
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga


Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron