Frizieri un un frizētavas

Grooming and Feeding of Dogs

Frizieri un un frizētavas

Postby emy » 31 Mar 2010, 20:16

nu pavasaris ir klāt :esmilu: un dažam labam mīlulim laiks sapucēties ar vasaras frizūru :smarzas:
Divus gadus esmu savu Pēteri (tas suns :) ) vedusi pie vienas frizieres, kas viņu kopumā ir sapucējusi ļoti skaistu .
tikai ir daži BET: 1) iepriekšējā reizē vairākās vietās bija iegriezts līdz pušumam 2) ausis pilnas ar maziņām spalviņām, kuras it kā iztīrīju pati, bet tāpat suns kādu mēnesi purināja galvu, ausis. Neminēšu konkrēto frizētavu, kur gāju, jo negribu celt neslavu. Gribēju tik pajautāt - vai šādi BET ir normāli un visās frizētavās tā būs un vai kāds nevar ieteikt savu visatzītāko suņu pucētavu :nadzinji: ?
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: frizieris

Postby ezhuks » 01 Apr 2010, 19:18

Vispirms jau ir jaapasaka kaadas shkjirnes suns tas ir. Kvalitatiivi frizieri nestraadaa ar visaam visaam shkjirneem. Kvalitatiivi frizieri staadaa ar dazhaam shkjirneem, kuras paarzina.
Liidz shim esmu straadaajusi ar vienu shkjirni padsmit gadus, bik paniekojos ar draugu suni no citas shkjirnes, tagad interesi ir izraadijushi no veel vienas shkjirnes, bet tas uz vinju atbildiibu, jo es pateicu - neko par to shkjirni nezinu un nevaru garanteet kvalitaati.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: frizieris

Postby emy » 06 Apr 2010, 12:45

suns ir bezšķirnes. Dzimis esot kaut kur Jūrmalā, ilgstoši dzīvojis Brocēnos un nu pēc saimnieku aiziešanas mākoņos ir ieradies kā kungs un karalis Rīgā.
Neliela auguma. Sver 10 kg. Kad noaudzis, tad izskatās pēc palielas melnas bolonkas. Raksturs šnauceriski terjerisks :). Ausis ar spiciem galiem (trīsstūra, bet nestāv augšā - pusītē nolūzušas), deguns paliels un zobi arī nav mazsunīšu zobi.
Vasaras frizūru parasti nocirpa "pod skotu terjeru". Vienīgais aste ir kupla kā vāverei. No cilvēkiem, kas ne īpaši orientējas šķirnēs uz ielas esam dzirdējuši tādus tekstus: "Tad redz kāds izskatās nekupēts skočs"...

Frizieri es tā vienkārši google sameklēju pēc "suņu frizētavas". Man jau patika, kā nocirpa, bet pagājušajā reizē neiepatikās tie iegriezumi un tas, ka ar ausīm mēnesi mocījāmies, tāpēc arī jautāju, vai par to vispār jāsatraucas un varbūt kādam ir kāda frizētava, ko ieteikt. Nu jau grasamies uz nākamnedēļu pierakstīt.
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Re: frizieris

Postby Enzo » 06 Apr 2010, 13:02

"nekupēs skotčs"- tad jau normāls skotčs, jo šamos jau nekupē! :)
Image
User avatar
Enzo
Puppy
Puppy
 
Posts: 337
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 14:54
Location: Rīga, Purvciems

Re: frizieris

Postby emy » 06 Apr 2010, 14:09

Enzo,
es jau zinu, ka šamos nekupē un man viņi ļooti patīk (manā rajonā ar viens vārdā Otto dzīvo :)), bet nu man ir "pavisam nekupēts skočs" , kas mazliet pēc vāveres, bet skats dikti podīgs un jauks (sakopts uzreiz) :) (ja vienreiz nepaslinkošu un izpētīšu, kā bildes jāievieto, tad ielikšu ar tos pirms un pēc :smarzas: )
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Re: frizieris

Postby ezhuks » 06 Apr 2010, 14:33

Nu tad jau veel arii taads nieks kaa rajons vai pilseeta, kuraa tiek mekleets frizieris. Principaa es varu meegjinaat to suni peec kaut kaa apgriezt (peec juusu veelmem). Esmu Imantaa. Skotchus neesmu griezusi, bet schanuzerus gan.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: frizieris

Postby agrita » 29 May 2010, 07:37

Tātad, man vienai paziņai ir pūdelis. Visu laiku viņu frizēja kaut kur zolitūdē, bet tagad tā friziere atsakās viņu pieņemt. Suns tāds ļoti aktīvs un nav no mierīgajiem un galda stāvētājiem. Varat ieteikt, kādu kas atbrīvotu pūdeli un nu jau noaugušā kažoka? diezgan steidzami vadzīgs, jo pūdelis jau sāk nelīdzināties pūdelim :D nav vajadzīga nekāda dižā izstādes frizūra- viņš mājas mīlulis, saimniece būtu priecīga, par pēc iespējas īsāku griezumu :D
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: frizieris

Postby Korfa » 29 May 2010, 11:04

Es ar varētu :) Man vienreiz jau pūdeļveidīgs krancītis bija.
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: frizieris

Postby AnitaJ » 30 May 2010, 08:39

Es teiktu, ka vai nu BIS centrā, vai sameklēt Lidasgreys. Uz viņas pūdeli un citiem viņas frizētajiem, varēja skatīties ar baudu.
User avatar
AnitaJ
Puppy
Puppy
 
Posts: 414
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 14:04

Re: Frizieri un un frizētavas

Postby Ferre » 11 Jul 2010, 20:35

Nepiecieshama friziere,kura strada Ar vacu aitu sunjiem. Loti bieza spalva, patinelaujas un nu ir loti karats un sunitim ir gruti. Vel labak, tas pat butu idealism, ja atbrauktu uz majam. Riga, Babiite.
Image
User avatar
Ferre
Puppy
Puppy
 
Posts: 253
Joined: 20 Jan 2010, 12:19
Location: Riga

Re: Frizieri un un frizētavas

Postby zeina » 23 Aug 2010, 16:55

Varbūt ir iespēja iemest šeit zinamās suņu frizētavas, indivduālos frizierus visā Latvijā.
Man piemēram interesētu frizieris jorkam, ideālā variantā Valmierā vai Valmieras rajonā.
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Re: Frizieri un un frizētavas

Postby blossom » 03 Jun 2011, 15:25

Šis šobrīd aktuāls - labs piedāvājums suņu sapucēšanai!!! http://labaprece.lv/
:kucens:
blossom
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 31 May 2011, 09:03

Re: Frizieri un un frizētavas

Postby Henriete » 21 Nov 2011, 22:55

Vēlējos jautāt, vai suņu centrā BIS iepriekš jāpiesakās pie friziera?
Un kam man būtu jāpiesakās? Un kāda būtu cena nofrizēt Zeltaino Retrīveru, vai kāds zinās atbildēt?
Liels paldies. :)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Frizieri un un frizētavas

Postby Umka » 22 Nov 2011, 11:25

Henriete wrote:Vēlējos jautāt, vai suņu centrā BIS iepriekš jāpiesakās pie friziera?
Un kam man būtu jāpiesakās? Un kāda būtu cena nofrizēt Zeltaino Retrīveru, vai kāds zinās atbildēt?
Liels paldies. :)

Jāpiesakās gan laicīgi,un zeltaino sagatavošana maksā 35 ls.Man patik kā tur strādā grūmeri,zeltainie iznāk no turienes labi sakopti(ir pieredze arī citos salonos).
Umka
Puppy
Puppy
 
Posts: 169
Joined: 26 Oct 2010, 20:01
Location: Ikšķile

Re: Frizieri un un frizētavas

Postby Henriete » 22 Nov 2011, 23:49

Jāpiesakās gan laicīgi,un zeltaino sagatavošana maksā 35 ls.Man patik kā tur strādā grūmeri,zeltainie iznāk no turienes labi sakopti(ir pieredze arī citos salonos).


Paldies. :) Variet ieteikt arī citus salonus?
Jā, ar šo cenu biju rēķinājusies. Man būtu jāzvana uz BIS centru? Vai tur ir kāds atsevišķs nummurs tieši frizēšanai?
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Frizieri un un frizētavas

Postby obrija » 24 Feb 2012, 20:34

Varbūt kāds var pakonsultēt kur Rīgā var aizvest sapost amerikāņu akitas, izmazgāt-izžāvēt un ja kas, sapost izstādei, cik ilgu laiku tas aizņem un cik varētu izmaksāt :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Frizieri un un frizētavas

Postby Demix » 26 Feb 2012, 14:16

obrija wrote:Varbūt kāds var pakonsultēt kur Rīgā var aizvest sapost amerikāņu akitas, izmazgāt-izžāvēt un ja kas, sapost izstādei, cik ilgu laiku tas aizņem un cik varētu izmaksāt :)

Nu es jau to pašu BIS centru ieteiktu,viņiem liela pieredze ar V grupas(protams ne tikai) frizēšanu :jaa:Kādu laiku atpakaļ bija 25Ls,nezinu kā šodien,var apskatīties mājas lapā.
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Frizieri un un frizētavas

Postby Demix » 26 Feb 2012, 14:25

Cenas te : http://www.bestinshow.lv/index.php?opti ... 31&lang=ru
Nu re akitām plins grūmings jau 35Ls!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Frizieri un un frizētavas

Postby obrija » 26 Feb 2012, 14:40

Demix wrote:Cenas te : http://www.bestinshow.lv/index.php?opti ... 31&lang=ru
Nu re akitām plins grūmings jau 35Ls!

Paldies :roze:
Varbūt vēļ kāds kaut ko zin?
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Frizieri un un frizētavas

Postby Mikka » 05 Mar 2012, 18:44

Meklēju uz pavasari frizieri radinieces sunim (maziņa krancenīte ~pūdelis+taksis), jauka, bet noteikti nemāk stavēt, nepieciešama frizūra - vnk īsāk :) Vai ir kādi ieteikumi kaut kur pārdaugavā, ideāli Šampēterī vai tuvumā tam. Un cik apmēram maksā šāds pakalpojums?
A home without a dog is just a house...
User avatar
Mikka
Baby
Baby
 
Posts: 22
Joined: 13 Jan 2010, 13:35

Next

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests