Sunim vitaminu pardozesana??

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby NARDICUM » 05 Sep 2014, 20:39

Cilvēks jau nemaz nevēlas saņemt padomus. Cilvēks meklē kādu, kas pateiks, ka viņš rīkojas pareizi.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby kikooo » 05 Sep 2014, 20:49

NARDICUM wrote:Cilvēks jau nemaz nevēlas saņemt padomus. Cilvēks meklē kādu, kas pateiks, ka viņš rīkojas pareizi.

Principa atbildes uz jautajumiem esmu jau sanemusi!!! Pasiju vai kucenam nebus par daudz- atbildi sanemu, prasiju par glikozaminu- atbildi sanemu!
Mani jautajumi ir atrisinati... nesaprotu kapec ir uzsakta tema par saprasanos/ nesaprasanos ar audzetaju utt.
Image
kikooo
Baby
Baby
 
Posts: 62
Images: 0
Joined: 20 Aug 2014, 13:33
Location: Zviedrija

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby gunele » 06 Sep 2014, 19:22

Mana suņa audzētāja ir atņēmusi kucēnus īpašniekiem - iemesls nepareiza barošana, rezultātā rahīts, nepietiekams kontakts ar cilvēku- lielā audzētavā kucēns dzīvojis tikai voljērā. Kad nopirku savējo - nekāda līguma nebija, bet kontrole bija liela apmēram līdz pusotra gada vecumam. Bija jāsūta foto, jāatskaitās par barību, vitamīniem, kosmētiku, ķemmēm, slodzi u.t.t. Kamēr redzēja, ka ar viņas lolojumu viss ir vislabākajā kārtībā. Tagad mūsu komunikācija ir atskaites par izstāžu rezultātiem un ja rodas jautājumi. Man liekas, ka interese ir daudz labāk nekā vienaldzība.
gunele
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Joined: 06 Mar 2010, 17:46

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby DanaMary » 06 Sep 2014, 20:04

Man liekas interese un šis gadījums ir divas dažādas lietas. Ir labi, ja interesējas, bet pasaulē nav tikai viena taisnība (viena perfektā barība).
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby julika » 06 Sep 2014, 21:35

Cik labi, ka ir Facebook... nevienam neko nav jāsūta, ieliec bildi, uzraksti, kā iet un audzetāja visu redz un pat paņem tas bildes, lai sava mājaslapā ievietotu :kanepe:
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby čība » 07 Sep 2014, 10:22

DanaMary wrote:Man liekas interese un šis gadījums ir divas dažādas lietas. Ir labi, ja interesējas, bet pasaulē nav tikai viena taisnība (viena perfektā barība).


Pasaulē nav arī tikai viens labradoru audzētājs. Izvēlies audzētāju, kurš patīk. Ja gribi, lai liek tevi mierā - ir kaudzēm tādu audzētāju, kuriem pilnīgi vienalga kur un kā dzīvo viņu kucēni Ir audzētāji, kuriem ir liela pieredze un kuri vadoties pēc tās grib saviem kucēniem visu to labāko.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby DanaMary » 07 Sep 2014, 10:47

Čība , tas gan, labradori taču pilna pasaule. Bet cik es sapratu no autores teksta, sākumā viss esot licies , ka ir (un būs) okey.
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby čība » 07 Sep 2014, 11:50

DanaMary wrote:Čība , tas gan, labradori taču pilna pasaule. Bet cik es sapratu no autores teksta, sākumā viss esot licies , ka ir (un būs) okey.


Nu bet kucēns vēl nav nopirkts, visu tak var mainīt. Nu es nesaprotu, kāpēc ņemt suni no audzētāja par kuru visu laiku jāsūdzas... Nebeigsies tas labi.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby kikooo » 07 Sep 2014, 18:22

Kucens ir jau pie mums... :aptracis: :aptracis:
Temu varam izbeigt :meitenedejo:
Image
kikooo
Baby
Baby
 
Posts: 62
Images: 0
Joined: 20 Aug 2014, 13:33
Location: Zviedrija

Previous

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests