Konservi suņiem

Grooming and Feeding of Dogs

Konservi suņiem

Postby Lazducis » 08 Apr 2015, 19:31

Sveicināti suņu saimnieki. :pastaiga:

Vēršos ar jautājumu par suņu konserviem.
Padalieties pieredzē un viedokļos par kvalitatīviem konserviem un varbūt tieši pretējiem.

Man personīgi vairāk interesē tie, kas paredzēti jūtīgai gremošanai. Pamatā baroju tikai ar sauso (veterinārā līnija) un ir sākusi nelabprāt to ēst, bet diemžēl dēļ jūtīgā vēdera, neko citu nevaram dot un jāpaliek pie šīš pašas barības. Līdz šim devām RC Intestinal konservu pie sausās, bet izskatās ka tas vairs nepiesaista galīgi un nemaz.

:lasu:
Agnese,Eduards & Margo
Image
Margo bilžu lapa - http://al-dizains.wix.com/beagle-margo
User avatar
Lazducis
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 0
Joined: 22 Jan 2014, 16:14
Location: Rīga, Dārzciems

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Konservi suņiem

Postby Linda B. » 09 Apr 2015, 18:14

Man arī ir divas jaunules ar diezgan jūtīgiem vēderiem,nav tā,ka tā būtu būtu problēma,veterinārās barības nav vajadzīgas,bet,ja iedošu,ko nelabu,uzreiz to manīšu.Mums ļoti patīk Natures Love,tas ir tādās mīsktās paciņās,pa 150g laikam un Berkly(vai kaut kā tā),abos ļoti augsts gaļas saturs,smaržo izcili,abus esmu pagaršojusi,labi,piebērt sali un pats var ēst :D Pilnīgi pretējs ir Perfect Dog.BRIESMĪGS kaut kas.Smird nenormāli,nezinu,pēc kanalizācijas,kaut kā nosprāguša vai abiem kopā,suņiem,protams,caureja no tāda.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Postby wolf-eyes » 09 Apr 2015, 18:37

Reizēm iedodu savējiem Dr-clauders ar liellopa kuņģiem vai citu šīs firmas, ja spēju noticēt, ka sastāvdaļas tiešām varētu būt adekvātas. Proti, es ticu, ka tur varētu būt tie 70% kuņģi, jo tie dārgi nemaksā. Ar, piemēram, tītaru es nedotu, jo tas var būt gadiem saldēts bijis.
http://www.majasmilulis.lv/lv/konservi- ... opa-kungi/
Vēl mēdzu kādreiz iedot Dogo konservu,jo arī it kā esot 70% gaļas.
Nezinu, vai tas ir tādēļ, ka es savējos baroju ar gaļu, bet vairāk kā pāris dienas pēc kārtas viņi konservu negrib ēst, proti, pirmajā dienā ir sajūsma, otrajā jau gari zobi, trešajā vairs negrib redzēt. Attiecīgi cenšos izbarot nopirkto daudzumu divās dienās.
Bet konservus dodu ļoti reti.
Varbūt pirmajā dienā kā pārmaiņu tikpat labi ēstu arī kkādus lētos, kur gaļa 4%
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50


Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron