Nejēdzības ar barības pasūtīšanu

Grooming and Feeding of Dogs

Nejēdzības ar barības pasūtīšanu

Postby Henriete » 12 Aug 2015, 13:24

Pacietības mērs ir pilns!
Nevaru nepadalīties..
Jau kādu laiku vienmēr ir bijušas problēmas ar pasūtīšanu no interneta veikaliem zoonet.lv un neoshop.lv.
It kā pasūtījumu veicu, bet nekad nav garantijas, kad pienāks pasūtījums, un runa nav par mantu vai lietu, bet par barību (kas ir pārtika).
Sākumā pasūtīju barību (Bozita Sensitive Lamb & Rice) no neoshop.lv, tur parasti bija aizķeršanās, ar termiņiem, ar to, ka barība nemaz nav pasūtīta, lai gan to pasūtījumu esmu veikusi, maisi neatnāk, vai pusis pie kases sajauc čekus, visādas štelles...

Tad sameklēju citu internetveikalu - zoonet.lv, tur piedāvā šo pašu maisu. Pirmā reizē pasūtīju, un cena arī bija krietni lētāka, serviss strādāja samērā ātri un maiss pienāca 2 dienu laikā (laikam stāvēja noliktavā ilgus mēnešus, jo suns attiecās barību ēst, lai gan zinu, ka viņam tā garšo, tātad - visticamāk veca,ko izskaidro mistiskā atlaide).
Tagad pasūtījumu pirms mēneša gribēu veikt otro reizi , jo barība gāja uz beigām, zināju, ka jāpasūta laicīgi. Paskatos, ka ir cita cena, par eiro lielāka nekā neoshop.lv (Sākotnēji bija 38,.. eiro, tagad 47,..) man paskaidroja, ka tā esot bijusi atlaide.
Manu pasūtījumu pieņēma, taču gāja nedēļas un pēc veikala pārstāvja zvana, barība neesot noliktavā un tuvākās nedēļas nebūs piegādāta (Līdz ar to, drošības dēļ sazinājos ar otru internetveikalu, kura pakalpojumus vairs neizmantoju nolaidības dēļ, pasūtīju arī pie viņiem, jo ko gan citu lai daru, ja nepiedāvā nekur citur šo barību?), bet pasūtīta esot. Vēlāk 27.07. saņēmu kvīti, ka man ir veikts pasūtījums ar barību konkrēto, ar norādi, ka tuvākā laikā ar mani sazināsies veikala pārstāvis.

Protams, pārstāvis vairs nesazinājās (acīmredzot, maiss nav ne pasūtīts, ne atnācis).
Tagad ir 12.08. un man nav nekādu ziņu. Ir pagājis vairāk kā mēnesis, kopš mana pasūtījuma. Ņemu klausuli un zvanu..
Izrādās, mans maiss nemaz nav pasūtīts, un nenāks vēl iespējams gadu, kā man klausulē sacīja pārstāve!
Šoks.. Ko? Es no konkrētā veikala veicu pasūtījumu, kas ir ēdiens, KO FIRMA PIEDĀVĀ, un viņi negādā par to, lai pircējs saņemtu savu pasūtīto produktu. Kādā sakarā tad firma vispār piedāvā produktu, ja nemaz negrasās to pasūtīt un piegādāt, kad tas būs saņemts? Kas tas par servisu? Es ,protams, izteicu klausulē visas savas domas, kas tobrīd bija galvā un nāca laukā uz mēles, un veikala pārstāve man skaidri un gaiši nezināja ko atbildēt, vien nosakot to, ka izņems no mājaslapas šo piedāvājumu. Es pajautāju viņai reālu jautājumu: Jūs kā dzīvnieku barības un citu sortimentu serviss piedāvājiet barību (kas ir tikai viena no piedāvātajām firmām), negrasāties pasūtīt barību, kuru Jums pasūta? Kāpēc tad pircējs tiek maldināts un piedāvāts tas, ko nemaz nepārdod veikals?
Viņa man atbildēja, ka izņems ārā šo produktu un vis.
Protams, saruna bija garāka, bet uz manu repliku vairs nebija ko sacīt, jo paši laikam saprot, ka murgs.

Es nezinu.. ko vispār šajā sakarā vairs teikt, varu tikai piebilst visam kā saldo krējumu, ka manam sunim tagad ir caureja un vemšana, jo nākas izsist kuņģi no ritma, un dot kaut ko pilnīgi citu, jo pat nav ar ko sajaukt, jādod ir kādas citas markas barība.. Mistiski gaidot, kad būs mans maiss - precīzāk, maisi. Jo kamēr sagaidītu nākošo, pirmais jau atkal būtu beidzies..

Tāpēc vēršos ar jautājumu, pašlaik esmu neziņā, ko lai sunim dod, bet interesē tāds pats vai vismaz līdzīgs sastāvs BOZITA LAMB & RICE, vēlams sensitive. Jo saprotu, ka Latvijas tirgotājiem ir lielas problēmas ar šīs barības tirgošanu, (Bozita vispār kā tāda). Ķekavā esot fileāle, kur pa taisno nāk uz noliktavu šie maisi, man Ķekava ir pilnīgi cita debespuse un neizdevīgi braukt, turklāt, aizbraukt ta var - bet VIŅI JAU NEPASAŪTA.
Neiesaku nevienam izmantot šos 2 servisus, pilnīgs murgs...
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Nejēdzības ar barības pasūtīšanu

Postby edelvise » 12 Aug 2015, 13:42

Līdz šim nav nācies sastapties ar tik nekaunīgu rīcību. Esmu arī sūtījusi no vairākiem internet veikaliem...Pēdējā laikā sūtu no tiešā izplatītāja Platinum barību Latvijā. Cenas tiešām augstas, bet toties kāda barība... :sirsninas: Gabaliņi mīksti un gaļīgi, ne tā, kā parastai sausajai barībai, mans suns vienkārši starā..Līdz šim viņš visu ar gariem zobiem, pat labas barības, bet nu tad beidzot esam atraduši tiešām to, kas reāli garšo! P.S Šī nav reklāma :aptracis:
Vienmēr ir variants iet uz kādu no veikaliem un pirkt to barību, kura vajadzīga. Itkā jau internet veikalā ir lētāk, bet, ja galīgi ilgi jāgaida, tad jau tomēr izdevīgāk ir pāris EUR piemest un nopirkt uzreiz, lai suncis vesels un saimnieks mierīgs. :dejosuns:
edelvise
Baby
Baby
 
Posts: 64
Images: 10
Joined: 28 Jan 2014, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Nejēdzības ar barības pasūtīšanu

Postby ingucel » 12 Aug 2015, 17:17

Es arī agrāk barību sūtīju zoonet.lv Nezinu, bet man nebija problēmu....zināju, ka reizi nedēļā ir piegāde uz manu galu, tad arī laicīgi pasūtīju. Vienmēr pēc pasūtījuma veikšanas man atzvanīja sieviete un informēja vai pasūtītā barība ir veikalā un kad būs piegāde. Piegāde vispār super-vienmēr laicīgi un vīrietis maisus pienesa līdz mājas durvīm(citi piegādātāji tik noliek pie vārtiem).
ingucel
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Images: 0
Joined: 31 Jan 2012, 16:01

Re: Nejēdzības ar barības pasūtīšanu

Postby Umka » 12 Aug 2015, 18:09

Esmu pārsteigta,ka zoonet ticis pie neslavas...man vislabākās atsauksmes par piegādi.
Man paziņa baro ar Bozita,pati brauc pakaļ no Ogres uz Ķekavu,kas nav dažu kilometru attālums.Pērk barību ''caur'' audzētavu.
Umka
Puppy
Puppy
 
Posts: 169
Joined: 26 Oct 2010, 20:01
Location: Ikšķile

Re: Nejēdzības ar barības pasūtīšanu

Postby Henriete » 12 Aug 2015, 19:48

Nu saku, ar pirmo maisu nebija problēmas, 2 dienu laikā bija klāt (jo drošvien bija noliktavā), bet maiss ar atlaidi, pēc tam vairs viņiem nebija.
Bet pēc šodienas telefonsarunas, pārsteigums... Izņemšot no sortimenta, un maiss varot nebūt gadu :D Konkrēti nesapratu, kā var būt tāda attieksme.
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Nejēdzības ar barības pasūtīšanu

Postby Danute » 12 Aug 2015, 20:15

Henriete

Te vari pasūtīt tevis minēto konkrēto barību -> http://www.zoochic-eu.ru/shop/tovary_dlya_sobak/sukhoi_korm_dlya_sobak/bozita/bozita/175764

Viņi piegādā arī uz LV ar DPD kurjerdienestu. Ja pērc vienu maisu,tad par piegādi + 4.99 eiro. Ja iepērcies par summu lielāku kā 69 eiro,tad bezmaksas piegāde.

Varbūt noder.

P.S.
Lapa atvērsies RU valodā,jo tā man saprotamāka,taču tu vari uzlikt ENG.
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Nejēdzības ar barības pasūtīšanu

Postby Henriete » 12 Aug 2015, 21:23

Danute, paldies. :) Jā, piedāvāt viņi piedāvā vairākās vietās, vairākos internetveikalos, tikai problēma tāda, ka tad, kad zvana un jautā, vai maisi Jums ir, cik ātrā laikā tie būs un vai piegādes ir regulāras, tad atbildes ir "Nezinam", "Nemākam teikt", "Kā kuro reizi", "Nu nesolam, ka vienmēr būs laikā" utt.
Jo varu saprast, ka dēļ pāris cilvēkiem varbūt neveic pasūtījumus lielos apjomos regulāri, tāpēc meklēju veikalu (pārdevēju), kuram tiek pasūtīts vairāk vai mazāk vairumā, lai varu rēķināties, ka maisu pēc sava pasūtījuma veikšanas, arī saņemšu, nevis gaidīšu gadu :)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Nejēdzības ar barības pasūtīšanu

Postby Mastifss » 14 Aug 2015, 16:38

Ja līdzekļi atļauj, jāsazinās ar piegādātājiem un jānopērk lielāka krava pa tiešo. Ja domā, ka pa to laiku, kas var sabojāties, tad jāpērk parastā zooveikalā nevis internetā. Dārgāk, jā, bet vismaz būs, ko dot ēst.
Dažādi ātrie aizdevumi suņiem un viņu saimniekiem .
Mastifss
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 14 Aug 2015, 16:27

Re: Nejēdzības ar barības pasūtīšanu

Postby Henriete » 15 Aug 2015, 18:53

Viss jau izmēģināts, pa lielam meklētas visādas barības, kad der. Un konkrētā pašlaik iet vislabāk pie sirds (t.i. spalva, veselība, vielmaiņa, izskats, un barības sastāvs ļoti apmierina), tā ir Bozita, pie kuras nonācām jau iepriekš visu ko testējot, esam gājuši ļoti daudzām barībām cauri.
Garšo tas pats Royal, bet nedošu to vairāku iemeslu dēļ, kas sunim atņem spalvas spīdumu, padara sarkanīgu nokrāsu (lūpas, elkoņi, vēders) u.c. pazīmes. Tāpat arī ar visādām citām barībām, izmēģināts.
Veikalā Bozitu nepiedāvā, tikai internetveikalos pēc pasūtījuma, diemžēl.
Un ir kā sakiet, jāiegādās iepriekš jau 10 maisi, un jāsāk pasūtīt, kad 5tais iet uz beigām, bez maz vai. :)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Nejēdzības ar barības pasūtīšanu

Postby Dylan » 09 Sep 2015, 19:04

Nezinu par sauso barību, bet es Depo pērku Bozita konservus.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Nejēdzības ar barības pasūtīšanu

Postby Margo » 17 Sep 2015, 18:14

Tikko kā atvēries jauns internetveikals http://www.zoocentrs.lv , tagad akija ar bezmaksas piegādi un atlaides arī dažādas. varbūt vērts pamēģināt?
šonedēļ konkurss ar iespēju laimēt dāvanu karti 10.00 Eur vērtībā https://www.facebook.com/MansZooCentrs?fref=nf un https://www.facebook.com/MansZooCentrs?fref=nf
Margo
Baby
Baby
 
Posts: 64
Joined: 09 Sep 2012, 19:45

Re: Nejēdzības ar barības pasūtīšanu

Postby Henriete » 18 Sep 2015, 01:17

Tiku galā ar savām problēmām, pašlaik ar Ķekavu, officiālo izplatītāju viss iet kā pa sviestu, kā piezvanu - maiss jau ir sagādāts un mani gaida kaut vai tajā pašā dienā :)
Paldies visiem, kas atsaucās un palīdzēja, turpinam ēst Bozitu. Un iemēģinam Platinum.
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga


Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest