elektriskā nagu vīle

Grooming and Feeding of Dogs

elektriskā nagu vīle

Postby madja » 09 Nov 2015, 10:43

vai ir kāds izmēģinājis/ vīlē nagus suņa izmēra sunim? ar Frīdas histērijām es vēl tieku galā, bet sīkais aiziet pilnīgā astralā

viņas māte esot bijusi ne labāka un audzētāja tagad lieto visiem vīli un ir apmierināta, bet man gribētos vēl kādu atsauksmi pirms pirkt, kā arī - ko pie mums var dabūt, kāda marka labāka, vai Ķīpsalā varēs kko atrast?


p.s. ja godīgi,man šķiet,ka no tās vīles visvairak bail būs man, ņemot vērā zobārstufobiju. :ludzu:
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: elektriskā nagu vīle

Postby Eskimo » 18 Nov 2015, 13:14

madja, es lietoju saviem spanieliem elektrisko viili. Nemacesu pateikt kads ir labakais brends vai kur to nopirkt, bet te UK visos pet shops var dabuut. Man ir Pedi Paws, samera leta viile, bet laba. Ieteiktu gan saakt radinat pie taas kamer kucens vel jauns,savadak velak var nepatikt tiesi taa nelielaa troksna deelj. Es gan daru taa-apgriezu sunim nagus un tad noviileju asumus,jo manejie,ka jau springeri lec augsaa un var ieskrapet. Radinaju no mazotnes, tagad nepamirkskina ne aci kad viileju, taa viile ir tiesam feina,maiga,bet noviilee aatri, kaa vajag :)
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: elektriskā nagu vīle

Postby Margo » 24 Nov 2015, 22:28

Margo
Baby
Baby
 
Posts: 64
Joined: 09 Sep 2012, 19:45

Re: elektriskā nagu vīle

Postby Māra » 24 Nov 2015, 23:37

Knaibles mājās jau ir. :D

Ierakstīju amazonē - re http://www.amazon.de/Elektrische-Nagelfeile-Nagelpflege-Hunde-Katzen/dp/B00VU15U58
Ap 12 eur.

Tieši tas pats produkts vecajā labajā aliexpress http://www.aliexpress.com/item/New-Pet-Dog-Cat-Nail-Grooming-Grinder-Trimmer-Clipper-Electric-Nail-File-Kit/32382163956.html?spm=2114.01020208.3.1.tSpxQI&ws_ab_test=searchweb201556_1_79_78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_8
Toties cena!!! ^^
3 eur ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^

No AliExpress nāk par brīvu, ja pirms tam atlases logos ieķeksē Free Shipping, mīnuss - laika posms, kurā tas atnāk. Parasti 2-4 nedēļas.
Mēs te suņu kaku maisus pasūtam un citus Ķīnas sūdiņus. Par šādu cenu kā tur viss, nevaram sūdzēties nemaz.

Madja, ko saki?
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.


Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests