Kā ietaupīt?

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Kā ietaupīt?

Postby Unkas » 23 Apr 2010, 20:49

BaibaB, :par: .
Unkas
 

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kā ietaupīt?

Postby madzhy » 24 Apr 2010, 23:01

Es tā iedomājos.. Tiešām- vācam kaku, lai ar šo piesārņojumu neradītu problēmas līdzcilvēkiem.. bet, šim mērķim tiek izlietoti nez cik plastmasas maisiņi, kas atšķirībā no kakas nebūt nav bio-musars :neparliecinats:
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Kā ietaupīt?

Postby AliseM » 25 Apr 2010, 08:41

Man viss lielāko problēmu sagādā tas, ka tas maisiņš (manā gadījumā trīs maisiņi) ir jāstiepj līdz visu pastaigas laiku, jo nav kur izmest! :sajucis: :nagi: :histerija:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Kā ietaupīt?

Postby Sandra » 25 Apr 2010, 13:24

Attiecībā uz bērniem un dzīvniekiem nedrīkst taupīt!
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Kā ietaupīt?

Postby irituska » 25 Apr 2010, 14:06

Nū, nū, nū, ir jau atšķirība starp skopošanos un pieejamo resursu saprātīgu izmantošanu, ko es šajā gadījumā saprotu ar vārdu taupīt ... ;)
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: Kā ietaupīt?

Postby pepper » 26 Apr 2010, 18:23

Sandra
Šoreiz tas bija domāts šādi - kāpēc pirkt mantu 100 % sportā pa 30 ls, ja tādu pašu var DinoZoo pa 3 ls nopirkt? (veikali minēti kā piemēri) :jaa:
Nevis - nekas ar tevi nenotiks, ja ēdīsi nevis katru dienu, bet reizi divās dienās.
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Kā ietaupīt?

Postby adzenda » 29 Apr 2010, 13:56

Ja kādam interesē saņemt par dikti izdevīgu cenu kārumu somu ar jostu + klikeri, izdevīgāk nekā LV var tos iegādāties ebay.co.uk. Sīkāk varat izlasīt aprakstā (klāt vēl kaku maisiņus pievienojuši).
Cena man bija 8.88 GBP.
22.04.2010. pasūtīju, šodien no rīta jau bija klāt ar aviopastu :aptracis:
Par kvalitāti protams neņemos spriest, bet tas tāpat gandrīz par sviestmaizes cenu :)
Piegādātājs & Produkts:
http://cgi.ebay.co.uk/Dog-Puppy-Walking-Belt-4-Lead-Keys-Poo-Bags-Treats-/320524315269?cmd=ViewItem&pt=UK_Pet_Supplies_Dogs&hash=item4aa0bcea85
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Kā ietaupīt?

Postby adze » 12 Aug 2010, 13:30

es izmantoju saimniecības preču veikalā nopērkamus 300gab pa 1.60. pati izvēlējos vēlamo izmēru un krāsu un ir ok :) kādreiz ņēmu veikala maisiņus, bet tā kā mums tā štelle jānodara vismaz 2-3 reizes pastaigas laikā...kabatas vienmēr piebāztas..
pašā sākumā arī iespringu, prasīju vietējos zooveikalos pēc speciāliem maisiņiem, visi plecus raustīja. tad 1x no Anglijas atvedu kaut kādus īpašos smaržīgos "bio-degradable" pa 99p iekšā 100gb. Nūu....manam sunim dažu labu reizi tas maisiņš bija par mazu.. :jautri:
mums laikam paveicies, jo mūsu pilsētā atkritumu tvertnes nav retums, tomēr vairāk izved cilvēki, kas vienmēr un visur grib aizrādīt par to, ka suns kārtojas. Neesmu pat paguvusi pēc maisiņa aizsniegties, kad tieku nolamāta...šī man laikam būs mūžīgā sāpīgā tēma :aizsvilstas: . Plus vēl kāds atļaujas uzbraukt "Ti dumajesh tvoja parodistaja sobaka mozhet kakatj gde zahochet?"...tas seko tad, kad esmu jau savākusi, bet nu jāuzbrauc cilvēkam vienalga ir.
Image

Image
User avatar
adze
Puppy
Puppy
 
Posts: 133
Images: 2
Joined: 20 Jan 2010, 14:38
Location: Ventspils, LV

Re: Kā ietaupīt?

Postby Linda » 12 Aug 2010, 13:34

Cilvēki ir dīvaini... :sajucis: un ir arī tādi, kas skatās, kā tavs mīlulis nokārtojās - tas arī ir visai kaitinoši. bet nu lai jau skatās, ja ir tāda vēlme. :medos:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Kā ietaupīt?

Postby adzenda » 12 Aug 2010, 13:55

es pati uz tirgus tagad pirku - 1000 gab. pa 2ls. Maisiņa izmērs pilnībā pietiekams mana greja "kūkai"

bet par tiem burkšķētājiem - ir vnk tāda cilvēku grupa, kam vienmēr viss ir slikti un vienmēr kaut kas jāuzbrauc... vienkārši jāizlej kaut kur tā sava "žults".

Mums te nesen no rīta arī bija - no rīta 6.00 tikko abas izveļamies ārā, Fidža zālītē pa lielam, maisiņš man rokā tā, ka nevar redzēt...
NĀK ome lieliem soļiem, pēc sejas izteiksmes jau var redzēt - BŪS kāds "feins" vārds! Fidža tikko beidz darīt savas lietas, kad šī jau auro: "VAI TAD NEVAR CITUR SAVUS SUŅUS DI...SINĀT. JĀSTAIGĀ PA PIED...STIEM PAGALMIEM!"
Es ņemu maisiņu un saku: "Sava suņa s...dus savācu, par svešiem neatbildu". Omei uzreiz TĀDA sejas izteiksme... un nu nav ko pateikt...
Vārdsakot pirms viņa pamanīja maisiņu manā rokā, viņa izskatījās vnk dusmīga, bet kad izvilku maisiņu, NIKNA, ka tomēr nebija kur piesieties :D
Last edited by adzenda on 12 Aug 2010, 14:04, edited 1 time in total.
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Kā ietaupīt?

Postby brex » 12 Aug 2010, 13:58

A es nopirku maisinu paku DEPO, laikam maksaja Ls2+ kaut kas, ieksa 1000 maisinu, kadam laikam pietiks :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Kā ietaupīt?

Postby adze » 12 Aug 2010, 13:59

Vo, tieši tā! Nikna, ka nav bijusi taisnība. Nemācēju izdomāt kā tas nosaucas...
un tā vienmēr, vienmēr... :lamajas: ....(kaut nu es pati ātrāk iemācītos neņemt vērā)
Image

Image
User avatar
adze
Puppy
Puppy
 
Posts: 133
Images: 2
Joined: 20 Jan 2010, 14:38
Location: Ventspils, LV

Re: Kā ietaupīt?

Postby adzenda » 12 Aug 2010, 14:07

adze ar laiku iemācās... man ir bijis tas "prieks" ar tādu tuvu cilvēku dzīvot, kas nu ne par ko nepaslavēs, bet vot atradīs par ko tomēr "uzrūkt"....
Vnk uztver vairāk to kā rakstura rūdīšanu ;)
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Kā ietaupīt?

Postby sunupuika » 13 Aug 2010, 08:54

brex wrote:taisu sunim promiesanas davanas - visas kastites, iepakojumi, papira maizes maisini, virtuves dvieli vidini un tam lidzigie tiek uzkrati, un, ejot uz darbu, sapakots promiesanas davana


Brex - tu man ar šito ieinteresēji!
Atstāju šorīt savam žiperim šādu dāvaniņu - nu redzēsim rezultātu, kad ieradīšos pēcpusdienā mājās. Bet džekiņš noskatījās, kā kārums tika iepakots un aptīts utt. ar lielu intresi, bet kad noliku uz grīdas īsti aizrautību neredzēju tikai apjukumu ! :hih:
P.S Es iepakoju vistas kakliņu-domāju pietiekami ņamīgs kārums :jaa:
Last edited by sunupuika on 13 Aug 2010, 11:07, edited 1 time in total.
Image
User avatar
sunupuika
Puppy
Puppy
 
Posts: 193
Joined: 13 Jan 2010, 14:49

Re: Kā ietaupīt?

Postby madja » 13 Aug 2010, 09:13

sunupuika wrote: bet kad noliku uz grīdas īsti aizrautību neredzēju tikai apjukumu ! :hih:


varbū pirmajai reizei par daudz sapakoji? es sākumā devu virtuves dvieļu rulli tikai vienā galā aizlocītu un iekšā dienišķo kaļķa tableti - liku ošņāties un tad atstāju.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Kā ietaupīt?

Postby brex » 13 Aug 2010, 09:53

mums sunim bija pilnigi skaidrs no 1x kucena vecuma- kas ar to jadara - japlucina un jaed gardums :)

tagad mums ir tads rituals - no rita sataisos, suns gul, kad jau tulit iziesu, sataisu davanu - suns jau ir klat un aplaizas, iemetu davanu istaba, kur suns paliks, saku ATA un eju prom. Suns paskatas uz mani - apmeram ta - ej, ej prom, un tad dzirdu, ka ar skrapskosiem nagiem iet pec davanas! :) un tad vins tiksmigi ievelk davanu divana un profesionali saplucina :) un ized dargumu! :) vinam jau ir sava tehnika - ka katru veidu saplucinat :)

musais suns jau ari sajusmigi vankskot nemetas virsu tai davanai - vinam ir lietiska pieeja - pienakas davana un ta tiksmigi jasaplucina :) citreiz piekluvi pie davas sarezgiju - piem, ietinu smerdeli papira maisina un to visu palieku zem lielas kastes - tad var redzet, ka ar kasti bijusi nopietna darbosanas :D

domaju, ka Tavs suns labi zin, kas jadara - ja redzeja, ka labums satisitits, smarzu jut - gan jau bus pastardajis, lai dabutu ara! :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Kā ietaupīt?

Postby madja » 13 Aug 2010, 10:04

brex - a kā viņam ar iepakojuma ēšanu? man nereti puse kartona ir izgaisusi bez pēdām :D
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Kā ietaupīt?

Postby brex » 13 Aug 2010, 10:14

ne, kartona esana nav bijusi populara nekad! :) kaut ka majas ietvaros apesana nav populara - plucinasna gan!! visa ka!! Sliktakais, ko apedis maja - kadas mantas acis, vai diegus no virvites. bet nu sapratiga vecuma tikai kaut ko plucina, nevis ed
A lauka - tur var apest ari pec desas smarzojosu maisinu, ja nepaspeju to piefikset un nonemt nost :lamajas:
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Kā ietaupīt?

Postby madja » 13 Aug 2010, 10:23

:D mēs maisiņus laikam vēl neesam mēģinājušas, bet ja dikti garlaicīgi, mājās var pucēt iekšā arī papīra kabatslakatiņus. Frīda vislaik neko īpaši neplucināja, bet pagājušo nedēļ izmazgātajam ezim bija atnākusi vīle vaļā un vakarā atnākot mājās visa istaba bija ar polsterējumu, un tas laikam tik ļoti iepatikās, ka tagad mēģina izplēst acis visām mantām, lai tiktu pie foršās sintētiskās vates....

bet labi ka šī tēma parādījās, es biju aizmirsusi,ka jāpamēģina piedāvāt kastītes lai pamež\ga smadzeni..
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Kā ietaupīt?

Postby brex » 13 Aug 2010, 10:28

it seviski - iedod lielaku kasti - tad jarisina 2 problemas - no kura gala sakt plosit, un ka dabut mazinu garduminu no lielas kastes ara :) jo rokas ta nava! :)
Musu sunim ir 2 pieejas - vai nu noplest sturi un kasti saplacinat, vai nu noplest sturi un dzenat kasti pa istabu, kamer gardums nonak cauruma tuvuma
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

PreviousNext

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 5 guests