Kā ietaupīt?

Grooming and Feeding of Dogs

Kā ietaupīt?

Postby pepper » 18 Apr 2010, 21:51

Iepriekšējā forumā bij šāda diskusija, bija vērtīgi palasīt, tāpēc nodomāju izveidot šādu diskusiju arī šeit.
Tātad kā jūs ietaupāt? Kuri veikali jums šķiet lētāki, izdevīgāki? Varbūt ir kādi lēti internetveikali, varbūt kādi paziņas kādu nieciņu ražo, gatavo, varbū paši mājās gatavojiet kādas rotaļlietas, našķus? :)
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kā ietaupīt?

Postby Bafija » 19 Apr 2010, 07:59

Nu jau labu laiku šo un to vedam no kaimiņvalstīm - sauso no dārgā gala, kaltētos gardumus, mantas, pavadas, būri (ja vajadzēs), izstāžu atribūtus, jo sanāk par 25-50 % lētāk nekā pie mums :lamajas:
Tā kā pārgājām par 90 % uz naturālo paiku, esam pamēģinājuši arī lētāku sauso dot klāt. Tas neatmaksājās, jo jādod daudz vairāk.
Groomingam, konkrēti šampūniem esam atraduši alternatīvu dārgājai kosmētikai - 1:1 tāda pati, no tā paša konveijera, tikai zem cita nosaukuma, par 50 % lētāka.
Pēc aptaujas datiem sanāk, ka vislabākais noiets zooveikalos ir akcijas precēm. Tādas ir tagad gandrīz visos veikalos. Un vēl joprojām izceļas vairumbāze pie "Spices".
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Kā ietaupīt?

Postby elīna » 19 Apr 2010, 09:39

našķus (kaltētos smirduļus) pērku izstādēs, pat ar visu ceļa naudu un ieejas biļeti tas sanāk daudz, daudz lētāk. barību ar tāpat, mūsējai pēdējās izstādēs bija 40% atlaide; vai arī kādā no bāzēm. kaklasiksnas un pavadas mums ir no trieras (izstādes vai bāze čiekurkalnā) vai happy dog bodītes. mantas tāpat no izstādēm nāk. zoo veikalos iegriežos reti, dino zoo vispār pa gabalu eju, neesmu gatava tur siksnu pirkt par 5ls, ja precīzi tādu pašu trierā var dabūt par vismaz diviem ls lētāk. piem., mums vajadzēja mīksto mantu mācībām, čiekurkalnā nopirku pa 7ls, iegāju intereses pēc dino - tur precīzi tāda pati no tā paša ražotāja pa 16,99ls. starpība ir.
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Kā ietaupīt?

Postby pepper » 19 Apr 2010, 19:43

Tātad cik saprotu vislētākās ir izstādes, kur var ļoti izdevīgi iepirkties, ja?
Man šķiet, ka arī veikals DEPO ir lētāks, vai ne? Suņu preces neesmu tur vēl pirkusi, taču dažas citas lietas tur ir lētas. Domāju, ka arī suņu lietas varētu būt cenās ļoti Ok.
Kas jums patīk no internetveikaliem? Man zināmi ir:
www.zoopreces.lv
www.vauvau.lv
www.majasmilulis.lv
www.ezydog.lv
www.e-lilly.lv
Un vēl kur jūs saviem mīluļiem iegādājāties žetonus pie kaklasiksnas un kādās cenās tie bija (tos, kur iegravēts suņa vārds un tel nr)?
:nadzinji:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Kā ietaupīt?

Postby brex » 19 Apr 2010, 19:58

Ietaupit uz suni - suns jau paliek par "lukuss mantu" :)

Ka samzinat izdevumus - nepirkt visadus su.., bez kuriem var iztikt :) Suns lieliski var dzivot ar vienu metala kediti (nevis katrai dienai sava) un riktigo pavadu, nevajag smerdelus un citus naskus, ed savu sauso pec normas, mantas katru nedelu nav vajadzigas, saimnieks pats uztaisa :)

Ja ja nopietni - ja, Depo ir izdevigakas cenas, vel baze pie Spices. Zetoni seit
http://shop.ebay.com/stjohn26/m.html?_n ... ksid=p3686
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Kā ietaupīt?

Postby pepper » 19 Apr 2010, 21:15

brex, skaidrs. Kādreiz, kad būšu Rīgā, mēģināšu ieskriet tai bāzē pie Spices un pačolēt kas tur tāds ir. Pati dzīvoju Valmierā, tāpēc man bāze pie Spices neko diži neizsaka. Vai esi taisījusi pati suņiem mantas? Padalies ar recepti :nadzinji:
Par pavadām es piekrītu. Staigā ar vienu kamēr pārplīst un tikai tad ņem nākamo. Par smirduļiem un kārumiem katrs pats spriež, tur domas var dalīties. :)
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Kā ietaupīt?

Postby brex » 19 Apr 2010, 21:21

taisu sunim promiesanas davanas - visas kastites, iepakojumi, papira maizes maisini, virtuves dvieli vidini un tam lidzigie tiek uzkrati, un, ejot uz darbu, sapakots promiesanas davana - jo grutak saraustama, jo labak. suns gaida, kad saimnieki uzvilks kurpes un ies prom, nevis serigi sez pie durvim :) ieksa var iepakot jebko - kaut sakaltusu maizes gabalinu, jo svarigakais ir izplesanas process, nevis - kas ir vidu :) un citreiz var tik pabrinities, ka suns risinajis problemu - piem., ka no ar snori apsietas kurpju kastes dabut ara smerdeli - janograuz sturis :) vai - liela kaste maza kastite ielikts siera gabalins (liela kaste ir saplacinata un izvilkta ara maza kastite) :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Kā ietaupīt?

Postby Andrushka » 19 Apr 2010, 21:28

Man Spice nav diez ko tālu, bet kur tā bāze ir, nav ne jausmas. :sarkstosa:
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Kā ietaupīt?

Postby Torijs » 19 Apr 2010, 21:40

Kādreiz tai angārā pie Spices bija Happy Dog, tagad tur, laikam, tikai mēbeles. Dogs pārvācies ārpusē, bet citu firmu barība? Vai tie daži kioskiņi skaitās tā bāze? Tur, parasti, kaķim pērku konservus "optom".
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Kā ietaupīt?

Postby elīna » 19 Apr 2010, 21:46

Andrushka wrote:Man Spice nav diez ko tālu, bet kur tā bāze ir, nav ne jausmas. :sarkstosa:


aiz hd bodes pa vārtiem iekšā.
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Kā ietaupīt?

Postby pepper » 19 Apr 2010, 22:05

brex paldies par ideju. :)
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Kā ietaupīt?

Postby adzenda » 23 Apr 2010, 08:45

Gribēju pajautāt, kur jūs pērkat un par kādām cenām maisiņus pastaigām ar suni (visu labumu savākšanai)?
Varbūt varam atrast labākās cenas & kvalitātes apvienojumu :)
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Kā ietaupīt?

Postby maksis » 23 Apr 2010, 08:49

Es pērku visparastākos plastikāta maisiņus, kas pa 1000gb safasēti ir nopērkami saimniecības preču utml. veikalos. Es konkrēti DEPO pērku. Par cenu baidos sameloties, jo pērku briesmīgi reti, bet laikam tai amplitūdā starp 2 un 3 latiem bija.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Kā ietaupīt?

Postby murkata » 23 Apr 2010, 08:53

es vispār nepērku - pieteik veikalā katru sieriņu savā kulītē ielikt un atliek gan pastaigām, gan svaigo gaļas ķesku safasēšanai saldētavā.
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Kā ietaupīt?

Postby maksis » 23 Apr 2010, 08:57

Man tie veikala maisiņi ar rokturīšiem nepatīk, neērti liekas. Un kabatā vairāk vietas aizņem. Bet nu jā - ja tīri taupības nolūkos, tad var arī uz bodes rēķina izšļūkt. :jaa: Un jā - ja viens suns tikai. Ja vairāki, tad nepietiks, būs jāpiepērk. :hih:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Kā ietaupīt?

Postby adzenda » 23 Apr 2010, 09:24

Varbūt kāds zin, kur var dabūt biomaisiņus vai papīra maisiņus par saprātīgu cenu... Internetveikalos tās cenas ir :soks:, lai neteiktu vairāk - 10gab. pa Ls 2 nu gan es netaisos maksāt.
Mēs arī pagaidām ar veikala maisiņiem iztiekam, bet viņi dikti "nedraudzīgi" mammai-dabai.... Gribētos jau būt labai un zaļai :kanepe:
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Kā ietaupīt?

Postby elīna » 23 Apr 2010, 11:44

nu man liekas, ka to savākt papīra maisiņā būtu, emm, ne visai ērti... es ar iztieku ar parastajiem maisiņiem - paņemu no darba, agrāk pirku centrāltirgū.
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Kā ietaupīt?

Postby Noise » 23 Apr 2010, 18:35

adzenda wrote:Varbūt kāds zin, kur var dabūt biomaisiņus vai papīra maisiņus par saprātīgu cenu... Internetveikalos tās cenas ir :soks:, lai neteiktu vairāk - 10gab. pa Ls 2 nu gan es netaisos maksāt.
Mēs arī pagaidām ar veikala maisiņiem iztiekam, bet viņi dikti "nedraudzīgi" mammai-dabai.... Gribētos jau būt labai un zaļai :kanepe:


ljoti ekologjiski var savaakt ar spainiiti un laapstinju, man shkjiet, ka pat ir speciaalas uzpariktes. bet nu cik patiikami ar taadu apkaart vazaaties...

a cena :soks: tie ko es vakar dabuuju arii ir rakstiits ''100% biodegradable''
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Kā ietaupīt?

Postby adzenda » 23 Apr 2010, 18:49

nu ar kaku lāpstiņu kā sprīdītis tiešām diez ko patīkami nebūtu :D
tik nez kāpēc mūsu inteliģentās sabiedrības cilvēki, kad jākliedz, ka pagalmi neizbrienami suņu dēļ, tad pirmie rindās... bet kad maisiņā kūkas nes līdz tuvākajai miskastei, tad skatās kā uz tādu jocīgu :akes:
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Kā ietaupīt?

Postby BaibaB » 23 Apr 2010, 19:37

mēs no rīta taisam kosmisko Baikonūras startu ārā no mājas, visi trīs taisa, ko nu katrs māk un kas kuram steidzamāks, un es savācu ar avīzes gabalu un mājās maisā iekšā (kamēr Tara vēl sagādā zināmus piesārņojumus, es lietoju maisu, kur pielietotās avīzes izmest), tā nu sanāk pie viena mest visu kopā.
pastaigu laikam ir maisiņi no veikalu iepirkumiem. es daru tāpat kā murkata, vai nu katru pirkumu savā maisiņā vai salieku divos, tā teikt, lai pirkums neizkrīt cauri :hih:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Next

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests