Barības pasūtīšana

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Barības pasūtīšana

Postby Sisija » 04 Dec 2016, 11:37

Margo wrote:http://www.zoocentrs.lv - tagad jau Latviajas internetveiklos daudzām precēm ir cenas letākās nekā zooplusun par piegadi arī nav jamaksā, lēti, ērti un ātri

Sortiments šajā veikalā ir praktiski tik pat nabadzīgs un +/- tāds pats kā citos Latvijas internetveikalos. Ja kādu tas un cenas apmierina, tad jau ērtāk sūtīt šeit. Ar vietējiem internetveikaliem gadās arī tā, ka prece nav uz vietas un tad ir jāgaida. Latvija ir mazs tirgus, tāpēc tāda situācija laikam ir pilnīgi loģiska. Vienīgi mani nedaudz pārsteidz preču sortimenta nabadzība, visi tirgo +/- vienu un to pašu, acīmredzot iepērk no vieniem un tiem pašiem Latvijas vairumtirgotājiem.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Barības pasūtīšana

Postby Margo » 04 Dec 2016, 16:06

Sisija wrote:
Margo wrote:http://www.zoocentrs.lv - tagad jau Latviajas internetveiklos daudzām precēm ir cenas letākās nekā zooplusun par piegadi arī nav jamaksā, lēti, ērti un ātri

Sortiments šajā veikalā ir praktiski tik pat nabadzīgs un +/- tāds pats kā citos Latvijas internetveikalos. Ja kādu tas un cenas apmierina, tad jau ērtāk sūtīt šeit. Ar vietējiem internetveikaliem gadās arī tā, ka prece nav uz vietas un tad ir jāgaida. Latvija ir mazs tirgus, tāpēc tāda situācija laikam ir pilnīgi loģiska. Vienīgi mani nedaudz pārsteidz preču sortimenta nabadzība, visi tirgo +/- vienu un to pašu, acīmredzot iepērk no vieniem un tiem pašiem Latvijas vairumtirgotājiem.


www.zoocentrs.lv uz doto brīdi ir vairák ká 5000 preču, kas tiek papildināts katru dienu un tas ir nabadzīgs sortiments? :)
Nav jau problēmu ievest un tirgot arī mazāk populāras barības, tikai cik būtu to pircēju Latvijā?
Margo
Baby
Baby
 
Posts: 64
Joined: 09 Sep 2012, 19:45

Re: Barības pasūtīšana

Postby Linda B. » 04 Dec 2016, 17:26

DRAUSMĪGI dārgi! Es gan uz dabīgajiem kaltējumiem skatos, sausā man maz aktuāla. Sūtīju no zooplusa kaltētos peņus 20 gabalus, šķiet 12cm garus, pa 5 eur. Te tik daudz jāatstāj par 4 tādiem! Kuņģus ņēmu 500g, samaksāju arī ap 5eur. Neadekvāti cipari! Ja kāds sūta tā zooplusa kaut ko, es ļoti labprāt piemestos ar saviem kaltētajiem našķiem kādreiz, ome te vēl šad tad kaķim paiku no turienes sūta.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Barības pasūtīšana

Postby Margo » 04 Dec 2016, 18:56

Linda B. wrote:DRAUSMĪGI dārgi! Es gan uz dabīgajiem kaltējumiem skatos, sausā man maz aktuāla. Sūtīju no zooplusa kaltētos peņus 20 gabalus, šķiet 12cm garus, pa 5 eur. Te tik daudz jāatstāj par 4 tādiem! Kuņģus ņēmu 500g, samaksāju arī ap 5eur. Neadekvāti cipari! Ja kāds sūta tā zooplusa kaut ko, es ļoti labprāt piemestos ar saviem kaltētajiem našķiem kādreiz, ome te vēl šad tad kaķim paiku no turienes sūta.


interesanta jums tá matematika :)

Kuņģi kaltēti 500gr Latvijas produkts, ar piegádi dažu dienu laikā pa pāris euro, ar izņemšanu veikalā bezmaksas piegāde - http://www.zoocentrs.lv maksā 6,16Eur , 1kg = 11,83Eur
Poļu ražojums 1kg = 10,64 Eur(tātad 500gr 5,32)
zoocentrs.lv/gardumi-un-kaltejumi?filtr%5B1%5D%5B%5D=169&filtr%5B1%5D%5B%5D=16&filtrPrice=all
Zoopluss 4,99 , starpība 1,17 Eur

Neadvekāta starpība :) :)
tur viss lēti, te viss dargi
Margo
Baby
Baby
 
Posts: 64
Joined: 09 Sep 2012, 19:45

Re: Barības pasūtīšana

Postby Alpina » 04 Dec 2016, 19:17

*ar izņemšanu veikalā bez maksas - nezinu kur šis veikals atrodas, bet zinu, ka man viņš noteikti nav pa ceļam.
Neesmu neko ne vienā, ne otrā sūtījusi, bet tīri teorētiski man izdevīgāka ir bezmaksas piegāde novienalgakurienes :) + prece eiropas tirgum un prece Latvijas tirgum...diemžēl bieži kvalitātē atšķiras (te gan nav runa par Lv ražojuma kaltējumiem).

Šobrīd štukoju kko sūtīt no .de - tā kā ja kādam interesē, varam pieorganizēt klāt. Tālāk saņemšana Liepājā..A9..Rīgā.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Barības pasūtīšana

Postby Margo » 04 Dec 2016, 19:34

Alpina wrote:*ar izņemšanu veikalā bez maksas - nezinu kur šis veikals atrodas, bet zinu, ka man viņš noteikti nav pa ceļam.
.


Liepājā vien ir 4 veikali, un noteikti neviens nav pa ceļam :)
Margo
Baby
Baby
 
Posts: 64
Joined: 09 Sep 2012, 19:45

Re: Barības pasūtīšana

Postby Sisija » 04 Dec 2016, 19:40

Margo wrote:http://www.zoocentrs.lv uz doto brīdi ir vairák ká 5000 preču, kas tiek papildināts katru dienu un tas ir nabadzīgs sortiments? :)

Jā, nabadzīgs, kaut vai tāpēc ka praktiski viens un tas pats sortiments kas visos citos Latvijas interneta veikalos :)
Es jau nesaku, ka zooplus ir kaut kas pārdabisks, bet ar vietējiem interneta veikaliem tomēr nav salīdzināms, tur ir tik daudz dažādu lietu, kuras Latvijā iegādāties vispār nav iespējams, ne lēti, ne dārgi.
Un jā, Latvijas tirgus ir mazs, īpašas jēgas ievest nav, bizness ir bizness :jautri:
Katram savs, es izvēlot to kas mani vairāk apmierina, un tas nekas, ka pāris dienas jāpagaida, bet piegādās līdz mājas ārdurvīm :dejosuns:
Preces Rietumu tirgum arī mēz atšķirties no tām kuras piegādā Latvijas tirgum.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Barības pasūtīšana

Postby Sisija » 04 Dec 2016, 19:46

Linda B. wrote:Ja kāds sūta tā zooplusa kaut ko, es ļoti labprāt piemestos ar saviem kaltētajiem našķiem kādreiz, ome te vēl šad tad kaķim paiku no turienes sūta.

Es tagad sūtu regulāri, jo barību kaķim nekur tuvāk nopirkt nevaru. Nākošai pasūtījums būs visdrīzāk decembra pašās beigās. Tā ka, ja uz to brīdi būs vēl aktuāli, varu pasūtīt visu ko vajag.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Barības pasūtīšana

Postby Alpina » 04 Dec 2016, 20:39

Margo wrote:
Alpina wrote:*ar izņemšanu veikalā bez maksas - nezinu kur šis veikals atrodas, bet zinu, ka man viņš noteikti nav pa ceļam.
.


Liepājā vien ir 4 veikali, un noteikti neviens nav pa ceļam :)


Tieši tā! :) Neviens nav pa ceļam
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Barības pasūtīšana

Postby Linda B. » 04 Dec 2016, 20:51

Un par tiem peņiem?
Cik pie mums maksātu nopirkt 25 šādus? zooplus.de/shop/hunde/hundesnacks/natursnacks_alle/199684 Pie mums veiakalos bieži vien 1 gabals maksā teju 5eur, delikateses vērtē kaut kādas kautuves pabiras.
Sortimenta dažādība vispār nav salīdzināma. Zooplusā pat strausa kaltējumi dabūjami.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Barības pasūtīšana

Postby Begons » 08 Dec 2016, 11:47

Par zooplus.de man neattapīgajai vajag skaidrojumu: pareizi saprotu, ka es LV dzīvojoša un labradorus barojoša persona pasūtu barību no Vācijas un man bez maksas (ja virs 99 eiro) atved? Ja tā, tas taču ir superlabi!
Begons
Baby
Baby
 
Posts: 16
Joined: 18 Jul 2012, 13:34
Location: Jelgava

Re: Barības pasūtīšana

Postby Sisija » 08 Dec 2016, 14:45

Begons wrote:Par zooplus.de man neattapīgajai vajag skaidrojumu: pareizi saprotu, ka es LV dzīvojoša un labradorus barojoša persona pasūtu barību no Vācijas un man bez maksas (ja virs 99 eiro) atved? Ja tā, tas taču ir superlabi!

Tieši tā, ar DPD kurjeru līdz mājas ārdurvīm :)
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Barības pasūtīšana

Postby Retrīvers » 15 Dec 2016, 23:38

Begons wrote:Par zooplus.de man neattapīgajai vajag skaidrojumu: pareizi saprotu, ka es LV dzīvojoša un labradorus barojoša persona pasūtu barību no Vācijas un man bez maksas (ja virs 99 eiro) atved? Ja tā, tas taču ir superlabi!


Kāds var šito info apstiprināt? Tad piekrītu, ka ideāli! Vienkārši pasūti vairāk un bezmaksas piegāde? :)
Es gan vāciski neko nesaprotu, bet līdz Royal Canin barības ielikšanai grozā tiku. :D

P.s. Vienmēr esmu vienkārši pirkusi barību Zooveiklā, bet šis izskatās daudz izdevīgāk..
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Barības pasūtīšana

Postby Alpina » 15 Dec 2016, 23:45

Retrīvers wrote:
Begons wrote:Par zooplus.de man neattapīgajai vajag skaidrojumu: pareizi saprotu, ka es LV dzīvojoša un labradorus barojoša persona pasūtu barību no Vācijas un man bez maksas (ja virs 99 eiro) atved? Ja tā, tas taču ir superlabi!


Kāds var šito info apstiprināt? Tad piekrītu, ka ideāli! Vienkārši pasūti vairāk un bezmaksas piegāde? :)
Es gan vāciski neko nesaprotu, bet līdz Royal Canin barības ielikšanai grozā tiku. :D

P.s. Vienmēr esmu vienkārši pirkusi barību Zooveiklā, bet šis izskatās daudz izdevīgāk..



Viņiem ir ne tikai vāciskā .de versija, bet arī angliski un citās valodās. Piedāvājums, laikam, tāds pats vai ļoti līdzīgs, bet cenas jāskatās konkrētai precei - cita lētāk vienā, cita otrā. + atšķiras arī summas, no kuras sākas bezmaksas piegāde. Uk variantā tā pat bija krietni mazāka ;)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Barības pasūtīšana

Postby karalislauva » 16 Dec 2016, 01:42

Margo wrote:http://www.zoocentrs.lv uz doto brīdi ir vairák ká 5000 preču, kas tiek papildināts katru dienu un tas ir nabadzīgs sortiments? :)
Nav jau problēmu ievest un tirgot arī mazāk populāras barības, tikai cik būtu to pircēju Latvijā?

Nabadzīgs vai nē, bet mūsu barība nav (meklēju, kad bija aktuāli pasūtīt uz Zsv uz Latviju brīvdienām, lai nav jāved nekas līdzi). Un es neteiktu, ka Acana un Orijen būtu nepopulāras barības, bet tajā zoocentrā nebija.
Izskatījām vairākus Lv interneta veikalus, beigās pasūtīju no milkyzoo.lv. Ja nebūtu atradusi, sūtītu no .de
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Barības pasūtīšana

Postby Sisija » 16 Dec 2016, 09:08

Alpina wrote:
Retrīvers wrote:
Begons wrote:Par zooplus.de man neattapīgajai vajag skaidrojumu: pareizi saprotu, ka es LV dzīvojoša un labradorus barojoša persona pasūtu barību no Vācijas un man bez maksas (ja virs 99 eiro) atved? Ja tā, tas taču ir superlabi!


Kāds var šito info apstiprināt? Tad piekrītu, ka ideāli! Vienkārši pasūti vairāk un bezmaksas piegāde? :)
Es gan vāciski neko nesaprotu, bet līdz Royal Canin barības ielikšanai grozā tiku. :D

P.s. Vienmēr esmu vienkārši pirkusi barību Zooveiklā, bet šis izskatās daudz izdevīgāk..



Viņiem ir ne tikai vāciskā .de versija, bet arī angliski un citās valodās. Piedāvājums, laikam, tāds pats vai ļoti līdzīgs, bet cenas jāskatās konkrētai precei - cita lētāk vienā, cita otrā. + atšķiras arī summas, no kuras sākas bezmaksas piegāde. Uk variantā tā pat bija krietni mazāka ;)


Ilgi pētīju dažādas versijas, visplašākais sortiments ir de. versijai. Cenas, jā, ir atšķirīgas un piegādes izmaksas arī. Ir jāskatās ko tieši vajag. Esmu pat mēģinājusi "samest" grozā dažādās versijās, bet tā kā parasti pasūtu miksli ar vis kaut ko un arī virs tiem 99 EUR, tad man līdz šim visizdevīgākā ir bijusi vācu mājas lapa.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Barības pasūtīšana

Postby Madarabe » 16 Dec 2016, 16:00

Nevienmēr no zooplus.de sanāk lētāk nekā LV. Īpaši, ja ir kādas akcijas. Piem. tikko paskatījos manējā Orijen barība uz akciju milkyzoo.lv ir lētāk nekā zooplus.de bet izvēle gan viņiem daudz plašāka...
Madarabe
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 16 Nov 2016, 17:21

Re: Barības pasūtīšana

Postby ash » 16 Dec 2016, 17:20

es arī esmu skatījusies, ka acana man lētāk sanāk tepat uz vietas, tik jāpaskatās, kur kāda akcija.
bet protams - tirgus gaļas paviljona piedāvājums cenu ziņā izkonkurē jebkuru sauso. :jaa:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Barības pasūtīšana

Postby karalislauva » 16 Dec 2016, 19:35

Man, ja godīgi, ir vienalga no kurienes sūtīt, ka tik ir vajadzīgais un lētāk. No zooplus būtu sūtījusi, ja nebūtu atradusi vajadzīgo Latvijas piedāvājumā. Nenoliegšu, ka atsevišķas lietas pie vāciešiem maksāja drusku dārgāk. Tā kā ir pieredze, ka Puppy baribas nav uz vietas vietējos zoo Valmierā, tad par labu tika nolemts pasūtīt, nekā meklēt un stresot.
Tas pats mums Milānā, pasūtu internetā, jo atkal Acana/Orijen puppy lielās pakas nav visos zooveikalos un, ja man speciāli jābrauc uz otru pils. galu pakaļ - lol nau vērc. :D
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: Barības pasūtīšana

Postby Henriete » 17 Dec 2016, 12:09

Savus pēdējos maisus Latvijā pasūtīju Ķekavā, jo tā bija vienīgā vieta, kur tos varēju dabūt.
Saucās Sia Tropic.
http://tropic-sia.infolapa.zl.lv/

Tur bija vairākas barības, siksniņas, našķi, mantiņas. Jāsazinās kā viņiem ar cenām konkrētai barībai.
Man nebija svarīga cena, tikai tas, lai būtu tā barība, ko man vajag. Katru mēnesi braucu uz Ķekavu pakaļ.
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

PreviousNext

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests