Jūras kāposti pigmentācijai

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby biinumz » 21 Jul 2010, 21:23

nu nez, man bīglenei kucēna vecumā nebija līdz galam izpigmentējies deguns - devām tos pašus jūras kāpostus žāvētos, Algolits gan mums nepatika un ieteica speciālisti kaut kādu koncentrētāku... šķita labāks. deguns izpigmentējās smuki (protams, es nezinu, vai nebūtu izpigmentējies arī tāpat), noteikti zinu, ka visas kažoka krāsas trīskrāsainei palika spilgtākas - gan rudā, gan melnā... un baltajās sadaļās nekādi krāsu plankumi neielavījās.
un man nav ne jausmas, kas ir ar veimāriešiem... tādi gaiši un pelēcīgi. baidos izskatīties pēc dumiķes, bet vai tur nav sakars ar delūtiem, novājinātiem pigmentiem utt., ka sit ārā to rudo (ja patiešām sit, nevis rādās)... tikai minu. neko nezinu par krāsu ģenētiku. man pašai arī matus balinot, kuri tā normāli izskatās visai latviski pelēki, momentā parādās ruds tonis - frizieris saka, ka dabiski rudais ir visspēcīgākais un to pat ar riktīgu balināšanu neizēdīsi, tad pa virsu jākrāso... nu un tad es iedomājos, ka varbūt suņu ģenētikā ir kas līdzīgs - ja suns defoltā ir ar savādāku krāsu ģenētikas formulu, kur tas rudais pigments ir novājināts, tad dodot ko pigmentu spēcinošu, tas rudais sāk parādīties no sentēvu mantojuma dzīlēm...
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby AliseM » 22 Jul 2010, 13:02

Sen atpakaļ man bija bokseris - melnās maskas toņa uzlabošanai devu jūras kāpostus - pusgada laikā baltā krāsa uz krūtīm un ķepām samazinājās uz pusi (bez pārspīlēšanas), maska bija smuki melna visu mūžu, suns bija tumši, tumši brūns. Nekad nebiju domājusi, ka tā var samazināties baltā krāsa. Starp citu, mēģināju dot jorkam - pamanīju rudas krāsas matus vietā, kur vajadzētu būt tēraudpelēkajam tonim :soks: - uzreiz pārtraucu dot tos jūraskāpostus un tagad viss ir OK.
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby Demiana » 22 Jul 2010, 15:20

Kādreiz devu Laminariju, nopērkams veikaliņos, kur pārdod visādus cilvēkiem domātos uztura bagātinātājus. maksāja ap 3 ls kādas 60 tabletes. Kaut kādi minimāli uzlabojumi bija.
Zinu ka viens veikals kur viņus pārdod ir Alfā, tieši pretī Drogām, un viens veikals ir Imantā, Anniņmuižas Rimi ēkā.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby Anita :) » 23 Jul 2010, 14:10

Demiana ...Zinu ka viens veikals kur viņus pārdod ir Alfā, tieši pretī Drogām, un viens veikals ir Imantā, Anniņmuižas Rimi ēkā...
Tāds veikals vēl ir arī stacijas tunelī (šķiet A tunelis)
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby Nora » 01 Sep 2010, 21:09

Vienā no pavasara izstādēm no igauņu izplatītājiem nopirku 5 kg spaini ar Vācijā ražotiem kaltētiem jūras kāpostiem. Bet nu man īru seteri, kā smejies :dejosuns:. Nelsons, kurš jau no dabas ir tumšāk pigmentēts mahagoni, vienkārši kļuvis vēl drusku piesātinātāks, savukārt Remī arī nomainīja vidēji gaiši rudo kažociņu uz ievērojami tumšāku un izteiktāku. Abiem visu vasaru deguni noturējās kārtīgi tumši, bet spalva kopumā - izteikti mirdzoša. Dabū katrs pa ~ tējkarotei dienā, ja neaizmirstu.
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby murkata » 02 Sep 2010, 08:58

jā, mēs arī turpinām dot kāpostus, apmēram ēdamkaroti. plus butrkānus ar eļļām (linsēklu, nevainīgo(virgin) olīveļļu). spalva spīd, pat, ja suns ir nemazgāts kādu laiku :) deguns visu vadsarus tāds pumš brūndano rozīgs. šobrīd krīt pēdējās kucēnu splavas. ceruy uz Ventspuli brauksim vienmērīgi tēraudkrāsas kažoklā :)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby Eklēriņš » 15 Sep 2010, 23:05

Smejies, smejies, ezhuk, bet krievi ilgus gadus ir pētījuši šo sievietes ģenētiskā materiāla "sasmērēšanos" ar pirmā un arī nākamo vīriešu ģenētisko informāciju. Pat prezervatīvu lietošana nepasargājot no tā ietekmes, jo ietekmējot enerģētiskais lauks utt. Katrā gadījumā visu to figņu noskatīties nedabūju, bija jāskrien prom, bet vairs tai pārraidei virsū uzskrējusi neesmu. Bet būtu interesanti dzirdēt viņu pamatojumu un jo sevišķi pierādījumus šādai ietekmei, jo dzirdētā informācija mani nepārliecināja :noliedz:

Sorry par netēmu! :sarkstosa:

Bet par tēmu, mēģināju ar jūras kāpostiem uzlabot sunim pigmentāciju ap acīm (bīgliem jābūt tādām kā apvilktām acīm), nekas nesanāk :noliedz: Kā izbalē uz ziemu, tā izbalē un parādās smuka pigmentācija tikai vasarā, kad spīd īsta, dabīga saulīte. :)
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby murkata » 20 Sep 2010, 09:02

ieauļojas :jaa:
par ntēmu - manai mammai bija draudzene, kura kaislīgi mīlēja Alenu Delonu. nekāda sakara viņai ar aktieri nav bijis, protams, bet dēls piedzima un izauga līdzīgs Delonam... :P
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby Kriste » 20 Sep 2010, 09:20

Eklēriņš wrote: Kā izbalē uz ziemu, tā izbalē un parādās smuka pigmentācija tikai vasarā, kad spīd īsta, dabīga saulīte. :)


Tad Dekucis tagad jāved uz solāriju... :hih:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby Eklēriņš » 21 Sep 2010, 09:16

Arī par netēmu. Arī mans bērnības sapnis bija Alēns Delons, bet dēls tomēr ir ļoooooti līdzīgs savam miesīgajam tēvam :jaa:

Kriste, mēs jau par to esam smējušies un pat to lampu "saulīti" meklējām, bet nevienam vecās labās padomju mantas nav saglabājušās, tā kā nāksies vien samierināties, ka smuki apvilktas acis viņam ir tikai pavasaris/rudens sākums :D
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby murkata » 22 Sep 2010, 13:53

[quote="Eklēriņš"]Arī par netēmu. Arī mans bērnības sapnis bija Alēns Delons, bet dēls tomēr ir ļoooooti līdzīgs savam miesīgajam tēvam :jaa:

es runāju drīzāk par mātes ietekmēšanos grūtniecības laikā, nevis bērnības sapņiem :)


manam sunim pa vasaru arī deguns ieguvis sulīgu pelēku toni. jāsaka, ka dažbrīd tas ir tumšāks, dažbrīd gaišāks. iespējams tas atkarīgs no asinspieplūduma. kā ir? gaišajiem deguniem droši vien ir nozīme, kāds asins pieplūdums. aukstumā tie kļūst gaišāki?
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby Lidija_ice » 22 Sep 2010, 14:26

Отдам совершенно бесплатно ведерко сушеной морской капусты(специально для собак, заказывалась из Англии). Израсходовано 1-2 мерные ложечки, срок годности до апреля 2011 года.
User avatar
Lidija_ice
Baby
Baby
 
Posts: 59
Joined: 04 Mar 2010, 15:04

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby Sanio » 03 Nov 2010, 16:46

Izlasot visu komentus, īsti nesaprotu ko darīt ... man ir Džeka rasela terjers, kurs praktiski viss ir balts, iznjemot galvu - brūna. Mums deguntinjs pašā centrā tāds pagaiša un nezinu vai man tagad tos jūras kāpostus dot vai nē? Jo lasot, ka kāposti ļoti ietekmē spalvas krāsu un mēs tumšāki toč nevaram kļūt ...
User avatar
Sanio
Junior
Junior
 
Posts: 526
Joined: 02 Aug 2010, 16:27
Location: Rīga

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby Kriste » 03 Nov 2010, 18:09

Sanio -
Jūras kāposti iedarbojas uz pigmentiem, bet baltajā spalvā pigmentu nav vispār, līdz ar to balto krāsojumu šie kāposti neietekmē. ;) Tā kā lieto droši, tas iedarbosies tikai uz tumšajiem ādas veidojumiem un tumšo spalvu...
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby Sanio » 04 Nov 2010, 09:37

Kriste

paldies par info, biju Depo un neredzēju kaltētus jūras kāpostus.
varbūt uz parastu zoo jāaiziet un tur būs?? Vai arī jābrauc uz tirgu un jāpērk svaigi.

Bet ar.. es pat nezinu, vai man Brents vispār ēdīs :huh:

Lasīju, ka vēl deguna pigmenta uzlabošanai var dot burkānu, ķirbi un bieti. Kā arī vispār deguna pigments var norādīt uz iespējamām slimībām ..
User avatar
Sanio
Junior
Junior
 
Posts: 526
Joined: 02 Aug 2010, 16:27
Location: Rīga

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby energy » 04 Nov 2010, 11:19

Mēs kāpostus pirkām DinoZoo.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby Kriste » 04 Nov 2010, 12:15

Cik esmu ievērojusi, vispopulārākais j.k. produkts ir Algolith -

http://www.gimene.lv/products/lv/1846/96085/sort/1/filter/0_0_0_0/ALGOLITH-/-Bar%C4%ABbas-piedeva-ar-j%C5%ABras-z%C4%81l%C4%93m-500-gr..html

Parasti ir visās vet aptiekās un klīnikās. Kā arī Zoo veikalos. Produkts ir pulvera veidā, vajadzīgo daudzumu (tējkaroti) pieber pie barības, samaisa. Parasti suņiem nav nekādu iebildumu pret šo produktu un viss tiek apēsts. ;)

Par tām slimībām dikti šaubos. Nu, var būt kādam specifiski parādās, bet kopumā diez vai to tā var attiecināt, jo ir suņi, kam deguna pigments pavājinās tieši ziemas sezonā, katru gadu... Tā drīzāk ir ģenētika.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby Sanio » 04 Nov 2010, 12:34

Par deguna pigmentāciju un slimībām - http://www.jackrussellterrier.ru/forum/ ... l#msg85799 - krievu valodā!!!
User avatar
Sanio
Junior
Junior
 
Posts: 526
Joined: 02 Aug 2010, 16:27
Location: Rīga

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby pixy » 04 Nov 2010, 14:16

Vai jūras kāpostam ir vēl kādas vērtīgas īpašības, bez pigmenta pastiprinātāja? Kad man bija balti-brūnā angļu kokerīte, viņai devu, jo sezonāli palika gaišāks deguntelis - ļoti labi palīdzēja. Tagad man ir melns suns, īpašas vajadzības kaut ko paspilgtināt nav. Laikam jodu tas kāposts satur (?). Bet pie Barf barošanas sistēmas, kā ikdienas papildlīdzeklis šis kāposts ir minēts, tad varbūt viņam ir vēl kāda iedarbība uz organismu.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Jūras kāposti pigmentācijai

Postby madja » 04 Nov 2010, 17:01

Frīdai kāpostspulveris garšo, bet jēgas neredzu nekādas, jau kādu mēnesi lietojam, degunplankumi kādi bija, tādi arī ir. Mandomat, pēc mēneša jau bija jābūt kādam rezultātam...
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

PreviousNext

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests