"Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Dog Sports

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby dresetajs » 24 May 2011, 08:14

-"Кто на бетонный завод?" -"Я!" (с) :hih: Спасателям покричала, меня записывай!!!
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby helen69 » 25 May 2011, 19:51

sanita wrote:Visiem dalībniekiem ekspress jautājums!
Andreijs ar Mariannu piedāvā vēl papildus lekciju tēmā :
по теории тема семинара " Конфликтный тренинг, негативное усиление, способы коррекции на послушании и защите ".
Šo lekciju viņi var nolasīt Rīgā 2 jūnijā Rīgā ( jo viņi atlido pa dienu) un vakarā pēc darbiņa ( ap plkst. 18.00) varam satikties un jau iesākt savu semināru. Ja tas ir pieņemams rakstiet vai zvaniet steidzīgi!!!!!!!!

Интересует цена и место проведения.
helen69
Baby
Baby
 
Posts: 14
Joined: 19 Apr 2010, 16:58

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby sanita » 25 May 2011, 22:44

[quote="helen69
Интересует цена и место проведения.[/quote]

Сейчас решается вопрос с залом. Немного потерпите, решу все организационные вопросы и тогда информацию выложу!
Paldies visiem par atsaucību un sapratni. Visus ziņojumus e-pastā izlasīju un dalībniekus šai lekcijai pierakstīju, trūkst laika visiem momentāli atbildēt. Drīzumā izlikšu papildus informāciju par šo lekciju. :sirsninas2:
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby sanita » 30 May 2011, 23:52

Atvainojos par nelielu aizkavēsanos.
Lekcija ar M. Gladkih un A. Lihačevu 02. jūnijā notiks Skanstes ielā viesnīcā " Skanste" plkst. 18.00
Maksa 5,- LVL
Visiem dalībniekiem , kas piedalās pilnā seminārā Liepājā lekcija iekļauta semināra cenā. :mierina:
Līdz ceturtdienai!!!!!!!!
Vlada! Pasaki Pēterim, ka ies viņu nedaudz piemāniju par lekcijas vietu :sarkstosa:
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby dresetajs » 31 May 2011, 08:24

sanita, спасибо за информацию! Передам конечно 8-) Но также очень хочется узнать о субботней лекции- нам надо и занятие с детишками планировать, и остальным выезд из Риги :)
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby Ever » 31 May 2011, 10:30

dresetajs wrote:Но также очень хочется узнать о субботней лекции

Sanita, Dresetajs,

Piedāvāju apvienot patīkamo ar lietderīgu - "lekciju" noklausīties (diskutēt par instinktiem) pirtī, jo tur tā jau ir ieplānotā diskusija. Jo man kā semināra apmeklētājam un "investoram" vairāk interesē nedaudz savādāka, vairāk praktiska pieeja, nevis lekcijas par instinktiem. Es, protams, apzinos, ka viss ir cieši saistīts, bet ja A.Lihačevam un M.Gladkih ir kāds brīvais laiks un brīdis sarunām, varbūt semināra dalībnieki (piemēram, es) gribētu diskutēt un klausīties, skatīties, mēģināt praktiski, runāt (nevis klausīties lekcijas) par tam lietas, kas būs tieši saistītas ar praktiskam nodarbībām, redzēto, pielietoto, praktizēto... arī tas ietver instinktus;-) Šādu pieeju uzskatu par efektīvāku un šādā veidā es saredzu lielāku lietderību un pielietojumu manai naudai par semināru;-)

Pilnīgi apzinos, ka esmu nejauka un egoistiska,
Ļena.
Ever
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 21 Jan 2010, 12:29

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby dresetajs » 31 May 2011, 10:44

Ever, ja es piedalītos seminārā pēc pilnas programmas visdrīzāk es piekristu. Bet mēs būsim ar suņiem pēc kanisterapijas nodarbības + cilvēki no Rīgas atbrauks tieši uz lekciju (kuru es labprāt ar praktiku apvienotu! Bet nu tas šoreiz nesanāks...). Mums vēl jātiek atpakaļ uz Rīgu lai svētdien no rīta uz savu nodarbību brauktu... Ne visi ar IPO nodarbojas, znajete li :kanepe:
Un pirms diskutēt es tomēr gribu tieši padziļinātu lekciju, kuru arī "pasūtīju" :hih: Apsolos- mēs padiskutēsim! Pa ceļam uz Rīgu un par to, ka to piemērot nevis cīņā ar cilvēku, bet palīdzot viņam :)
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby Ever » 31 May 2011, 11:06

dresetajs wrote:znajete li

Jā... jā... znaem;-))) Es jau apzinos, ka katrs grib „izmantot” Lihačevu „pa polnoj ili hotja bi čutj čut” savām vajadzībām un sev interesējošām lietām. Es tevi saprotu... un sevi... un mūsu interešu atšķirību;-)
Ever
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 21 Jan 2010, 12:29

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby dresetajs » 31 May 2011, 11:17

Ever, nu es gan šoreiz vairāk Gladkih gribētu "izmantot" 8-)
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby jeerime » 31 May 2011, 11:38

ee...a 6dienaa buus teoreetiskaa lekcija ??? paklausiibas vietaa?? paklausiibas laikaa???
Sanita, ir kaadas izmainjas programmaa vai kaa??? 8-)
jeerime
Baby
Baby
 
Posts: 24
Joined: 18 May 2010, 07:37

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby Ever » 31 May 2011, 12:00

dresetajs wrote:Ever, nu es gan šoreiz vairāk Gladkih gribētu "izmantot" 8-)

dresetajs, es sapratu;-) Bet Gladkih šī semināra ietvaros uztveru kā Lihačeva neatņemamo sastāvdaļu... vai otrādāk;-))) ... jo nevaru iedomāties, ka viena semināra dalībnieku daļa iet klausīties lekciju pie Gladkih, bet citi strādā ar Lihačevu... vai otrādāk. Tad jau ko... būtu jāsadalās;-))) Labi, jābeidz off topics... es tevi saprotu un domāju, ka tu mani arī;-)

Sanitai veiksmi organizēšanā un dažādu interešu saskaņošanā;-)))

p.s. dresetajs, labāk iefiltrē savā grafikā semināra paklausības dienu, es, starp citu, ar labprāt ko paklausītos un padiskutētu no OBD un GM „paņēmieniem” un darba ar instinktiem... un pievienojies vakarā tālāk atpūsties, klausīties lekcijas un diskutēt pirtī;-) Galu galā cik tur ir līdz tai Rīgai un atpakaļ un naktis tagad īsas... no rītiem ceļš uz treniņa laukumu jau varētu būt „gaišs”;-))))))))
Ever
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 21 Jan 2010, 12:29

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby dresetajs » 31 May 2011, 13:02

Ever , manā grafikā tajā dienā kanisterapijas nodarbība bērniem ar īpašām vajadzībām. Es gan uzskatu, ka tas ir svarīgāk par sporta paklausību :) It īpaši ņemot vērā, ka Obd-paklausība mani interesē daudz vairāk jo tā tuvāk kanisterapijas paklausībai. Tie, kuri piedalījas seminārā ar Aivo par instinktiem, un pēc tam piedalījas nodarbībā ar Gaļinu Fjodorovu to perfekti izjūta un saprot :) Lai nebūtu pārpratumu - Gaļa vairākus gadus ar IPO pirms Obd nodarbojas :nadzinji:

Katram savs :labipadarits: Es gan pēc nedēļas ar Gaļu nodarbošos - šī nodarbība manā grafikā ir 8-)

Lai atgrieztos pie tēmas- visa cieņa Ļihačovam! Priekš manis viņa pieieja laikam vistuvāka - ja es tādu paklausību (un ne tikai) darītu :sirsninas: Bet nu šoreiz nevaru sadalīties uz daļām un būt dažādos vietās vienlacīgi :neparliecinats:

Off :sarkstosa: Tik sen nebaudīju Ever kompāniju, ka nevaru attiekt sev kaut rakstiskā veidā parunāt :kanepe:
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby vetiņa » 31 May 2011, 13:54

sanita wrote: Lekcija ar M. Gladkih un A. Lihačevu 02. maijā notiks Skanstes ielā viesnīcā " Skanste" plkst. 18.00

Saprotu, ka runa ir par 02. jūniju 8-)
User avatar
vetiņa
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 22 Feb 2010, 20:01

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby dresetajs » 31 May 2011, 14:14

vetiņa wrote:
sanita wrote: Lekcija ar M. Gladkih un A. Lihačevu 02. maijā notiks Skanstes ielā viesnīcā " Skanste" plkst. 18.00

Saprotu, ka runa ir par 02. jūniju 8-)

Protams! Es palaboju datumu Sanitas postā :)
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby sanita » 31 May 2011, 23:21

Mīļie draugi! Kā es gribētu lai tādu Andreju un Mariannu varāki dzīvotu pie mums Latvijā un tad gan nebūtu jāstrīdās! :tomati: Bet runājot par sesdienu, kā arī ir ieplānots lekcija vakarā pēc paklausības daļas. Neaizmirstiet, ka viņi strādās kopā un process ies ātrāk. Galvenais, lai tikai nebūtu tik karsts , kā šodien ( pie mums bija 27 grādi).
Dresētāj, paldies par labojumu. :sirsninas2:
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby sanita » 31 May 2011, 23:24

jeerime wrote:ee...a 6dienaa buus teoreetiskaa lekcija ??? paklausiibas vietaa?? paklausiibas laikaa???
Sanita, ir kaadas izmainjas programmaa vai kaa??? 8-)

Viss ir bez izmaiņam. Visu dienu paklausība un vakarā lekcija un pēc tam atpūta ( ceru ka nogursiet tā, ka gribēsies un burbuļvanna pasēdēt un pirtiņa pamieloties. :davinuziedus:
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby Ever » 01 Jun 2011, 07:53

Sanita, skaidrs, paldies!
sanita wrote:Mīļie draugi! Kā es gribētu lai tādu Andreju un Mariannu varāki dzīvotu pie mums Latvijā un tad gan nebūtu jāstrīdās!
Nezinu par Mariannām (tā jau mums te Latvijā sieviešu pārsvars), bet tāaaadu Andreju točna varētu būt vairāk :smarzas: A mēs nestrīdamies – mēs izklāstam „preferences” un (kā saka dresētājs) baudām kompāniju :kanepe:
Ever
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 21 Jan 2010, 12:29

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby dresetajs » 01 Jun 2011, 12:00

sanita, paldies par ziņām! Vēl laiki precizē lūdzu :davinuziedus:

Ever, :labipadarits:
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby sanita » 01 Jun 2011, 23:37

Atgādinu, ka rīt 18.00 lekcija Skanstes ielā
Piektdien sāksim no rīta ar pēdam. Tiekamies visi pie pilsētas robežas no Klaipēdas puses( kur ir lielie burti LIEPĀJA) 8.30 un brauksīm uz pēdu laukumu ( karti nevaru izlikt, jo vienkārši nav tādas adreses).
Sestdien viss paliek , kā bija jau progrāmma rakstīts ( lekcijas sākums 20.00).
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: "Schutzengel" IPO semināri, eksameni , sacensības

Postby dresetajs » 02 Jun 2011, 10:13

Par šodienas lekciju- sazvanījos ar Sanitu un lai visi viņai netraucētu uzrakstīšu šeit:
nekur nevajag pierakstīties, ejam ar 5 ls uz Skanstes 9, meklējam kur notiek lekcija, maksājam un baudam-izglītojāmies :)
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

PreviousNext

Return to Suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron