Par tituliem

LKF/FCI izstādes u.c. / Dog Shows

Re: Par tituliem

Postby Zuzanna » 13 Jun 2011, 17:07

Tīri ziņkārības pēc-kāds labums no tā, ka diplomā tiks ierakstīti tie 50 CACIBa, nevis 4? Vienkārši skaistāk un krutāk izskatās, vai ir vēl kādas nianses?
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Par tituliem

Postby AliseM » 13 Jun 2011, 17:07

eldberg wrote:
Sandra wrote:Un tas būtu? Varētu palūgt izskaidrot līdz galam?

Piemērs: tavs suns dabūn R.CACIB. Uzvarētājsuns, kas jau IR INT CH (vai sakrājis nepieciešamo skaitu CACIBu) saņem savu CACIB, bet FCI tev atsūta jaunu diplomu, kas apliecina ka tev īstenībā CACIBs. Tas ir t'apat, kad CAC nevar ņemt jau esošs čempions, bet CAC pienākas nākamajam, kas dabūjis CQ... tikai te tas nenotiek izstādes ietvaros, bet to nokārto FCI.


Mums arī pirmais ResCACIB ir aiz interchempiona (jau ar sertifikātu). ja pareizi sapratu, tad FCI paši atsūta šo te CACIB diplomu? Nez cik ilgā laikā? jebšu man pašai kaut kas ir jādara?.. īstenībā jau ir pagājis kārtīgs laiciņš kopš tā gadījuma...
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Par tituliem

Postby zakjiits_a_bisi » 13 Jun 2011, 17:23

AliseM wrote:
eldberg wrote:
Sandra wrote:Un tas būtu? Varētu palūgt izskaidrot līdz galam?

Piemērs: tavs suns dabūn R.CACIB. Uzvarētājsuns, kas jau IR INT CH (vai sakrājis nepieciešamo skaitu CACIBu) saņem savu CACIB, bet FCI tev atsūta jaunu diplomu, kas apliecina ka tev īstenībā CACIBs. Tas ir t'apat, kad CAC nevar ņemt jau esošs čempions, bet CAC pienākas nākamajam, kas dabūjis CQ... tikai te tas nenotiek izstādes ietvaros, bet to nokārto FCI.


Mums arī pirmais ResCACIB ir aiz interchempiona (jau ar sertifikātu). ja pareizi sapratu, tad FCI paši atsūta šo te CACIB diplomu? Nez cik ilgā laikā? jebšu man pašai kaut kas ir jādara?.. īstenībā jau ir pagājis kārtīgs laiciņš kopš tā gadījuma...


Mums FCI aptuveni gada laikā atsūtīja CACIB diplomu... Nekur nerakstījām un nevienam neprasījām...
User avatar
zakjiits_a_bisi
Puppy
Puppy
 
Posts: 397
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Ogresgals

Re: Par tituliem

Postby zakjiits_a_bisi » 13 Jun 2011, 17:28

Korland Rein wrote:Nezinu gan..... nebūtu tik pārliecināta. 8-) Kamēr INT CH nav noslēgts, visi CACIBi ir tam, kam viņi ir. Jo INT CH, kurš vēlas var noslēgt ar 4 vai 24 CACIBiem. R.CACIBi manuprāt ir derīgi tikai un kļūst par CACIBiem, kad suns, kurš saņēmis CACIB jau ir INT CH un šo konkrēto sertfikātu neviens vairs nevarēs ierakstīt viņa diplomā kā saņemto un nodoto.
Sunim, kuram ir entie R.CACIBi pēc jau esoša INT CH var sūtīt R.CACIBus uz FCI. Tos pārbaudīs un piešķirs viņam CACIBus INT CH noformēšanai.


Ir cilvēki, kas saka, ka nokārtojuši R.CACIB nomaiņu uz CACIB pat, ja oriģināli CACIB saņēmušajam sunim nav noformēts INT CH, bet ir savākts nepieciešamais CACIB skaits... Tad sanāk, ka ir atkāpes no sistēmas vai arī sistēma tāda visnotaļ interpretējama...
User avatar
zakjiits_a_bisi
Puppy
Puppy
 
Posts: 397
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Ogresgals

Re: Par tituliem

Postby Korland Rein » 13 Jun 2011, 19:32

zakjiits_a_bisi wrote:Mums FCI aptuveni gada laikā atsūtīja CACIB diplomu... Nekur nerakstījām un nevienam neprasījām...

Diplomu vai apstiprinājumu CACIBam? Diez vai, ka diplomu bez dokumentu nodošanas LKFā. 8-)

Ir cilvēki, kas saka, ka nokārtojuši R.CACIB nomaiņu uz CACIB pat, ja oriģināli CACIB saņēmušajam sunim nav noformēts INT CH, bet ir savākts nepieciešamais CACIB skaits... Tad sanāk, ka ir atkāpes no sistēmas vai arī sistēma tāda visnotaļ interpretējama...

Tas nav iespējams vai tā ir kļūda vai arī cilvēki ta domā, tie, kas to saka.

P.S. Es gaidu vienam sunim gadu un iespējamo CACIBu, viņam ir entās rezerves aiz apstiprināta četru CACIBu INT CH. Es noskaidroju, ka man šajā gadijumā jāsūta visas rezerves, kas pēc pārbaudes tiks apstiprinātas un INT CH noformēts. Ja tam sunim nebūtu formēts, domāju, ka būtu nultais nummurs... :hih:

Tīri ziņkārības pēc-kāds labums no tā, ka diplomā tiks ierakstīti tie 50 CACIBa, nevis 4? Vienkārši skaistāk un krutāk izskatās, vai ir vēl kādas nianses?

Bet, ja pa to gadu suns jau saņem kādus 10 liekus CACIBus vai CACIBus valstī, kuri neder vairs INT CH noteikumiem? Kur tad viņus likt? Kāpēc gan nerakstīt tos diplomā, piemēram? Citi gan speciāli nenosledz, lai vairak CACIBu būtu, un tādu ir ļoti daudz! :koslene:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Par tituliem

Postby BaibaB » 13 Jun 2011, 20:10

man atnāca apstiprinājums (ne diploms, bet tāds mazs, prasts papīrītis ar CACIB nosaukumu vienā pusē un otrā pusē franciski, ka tas ir apstiprinājums, saņemts tur un tur, tad un tad, suņa vārds, īpašnieka vārds, un atnāca viņš, tas papīrītis, starp citu no Lietuvas Kinol.Federācijas (kur notika tā izstāde), nevis FCI.). un R.CACIB mēs arī saņēmām aiz jau apstiprināta Intera. Izstāde notika 2010.g. augustā, apstiprinājums atnāca tagad maijā. es neko netiku darījusi, papīrus nekur nesniedzu, LKFā nevērsos, FCI nevērsos, patiesībā biju jau aizmirsusi par to sertifikātu. bet es saprotu, ka tas ir noticis īpaši operatīvi, ka reizēm uz šo apstiprinājumu gaida gadu un vairāk, un pat nesagaida nemaz.
es pat nezinu, ko darīt, kā tas ir eldberg gadījumā, kad sunim ir 20 :soks: CACIBi un tie visi savākti gada laikā. vai nu saimniekiem nav naudu, kur likt, vai viņi domā - jo vairāk CACIBu, jo labāks suns :hih: .
bet pašu INT nokārto, ja ir minimums 4 CACIBi, pārējos var vienkārši ierakstīt kaut kur interneta forumā :nadzinji: .
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Par tituliem

Postby Eklēriņš » 13 Jun 2011, 20:28

Bet kādēļ lai ar labu suni, vācot dažādu valstu CH, to nedarītu konkrēti Starptautiskajās izstādēs un tā var gadīties, ka ar suni ir izbraukātas gada laikā 20 izstādes un saņemti 20 CACIBI un ne lai tas krutāk vai sazin vēl kā, bet suns ir labs un kādēļ nerādīties ar viņu lielajās izstādēs.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Par tituliem

Postby Korland Rein » 13 Jun 2011, 20:39

Tie baltie papīrīšu nav diplomi, bet apstiprinājumi. Lai tos saņemtu nekur un nekas nav jāsniedz. INT CH var nokārtot kaut vai ar 30 ierakstītiem CACIBiem diplomā. Cik nosūtīsi uz FCI, tik ierakstīs.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Par tituliem

Postby BaibaB » 13 Jun 2011, 20:40

Eklēriņš wrote: bet suns ir labs un kādēļ nerādīties ar viņu lielajās izstādēs.

nu, ja tas ir kobelis, tad vēl daļēji var saprast... potenciālās līgavas un tamlīdzīgi. bet arī tad, meklējot partneri savai kucei, skatās ne tik daudz uz to INT un vēl mazāk uz 20+CACIBu skaitu, skatās līnijas, pētī ģenealoģiju, senčus, veselības pārbaudes.
nedomāju, ka audzētava var atļauties ar vienu suni braukt uz nezin cik CACIB izstādēm un tik vākt rozetes. ok, varbūt suns tik tiešām ir izcils, perfekts, bet audzētavas arī neliek visu uz vienu suni, jo tikpat labi tad izcilais, perfektais suns ar 20+ CACIBiem var izrādīties ar spermas problēmām, un visa ieguldītā nauda vējā (pati zinu tādu gadījumu).
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Par tituliem

Postby Korland Rein » 13 Jun 2011, 20:51

BaibaB, hm..man ar kuci īpaši neiespringstot ir 13 CACIBi 3 gadu laikā. Un ne jau tāpēc, ka man vajag tos CACIBus, bet tāpēc, ka viņu vinnēt var tikai tīri nejauši. :hih: Un pierakstu viņu uz izstādēm, jo viņai un mums tās ļoti patīk. Pie tam tie CACIBi visi ir neizbraucot no Baltijas valstīm. Baigais ieguldījums tas nav, bet lādiņš gan pamatīgs. :aptracis:
Rakstīšu es viņu uz CACIem, vaks viāņ BOBus, bet tas nav tik interesanti...vairs..viņai... :hih:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Par tituliem

Postby BaibaB » 13 Jun 2011, 21:02

Korland Rein, audzētavai tur vēl laikam nākt klāt mazliet cita dimensija. Tara pakāsa BOB nupat izstādē (pēc ekspertes domām esot pārāk asa spalva :soks: . šnauceram!!!?) un BOB dabūja krievu kobelis. man personīgi svarīgāk bija dabūt viņai CAC un CACIB, bet audzētāja saka: nē, viņai svarīgs arī BOB un grupas bests. nu jā, patīkami, dabiski. tur laikam plusējas kaut kāda atpazīstamība audzētavai kopumā. bet man, kā necilam suņa īpašniekam vairāk tieši tas, kas pēc gada vai diviem ļaus noformēt CH un INT. protams, par lieku kausiņu mājās nesūdzēšos, bet līdz galam audzētāju un audzētavu politikā es tomēr neesmu iedziļinājusies.

īpaši neiespringstot ir 13 CACIBi 3 gadu laikā
bet apspriežamais suns savācis 20 gada laikā. ir jau tomēr jauki, ja plaukts pilns ar kausiem, man pašai arī tomēr prieks, ka mājās ir, kur litru šampi uzreiz ieliet. :hih:
Last edited by BaibaB on 13 Jun 2011, 21:05, edited 1 time in total.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Par tituliem

Postby Mada » 13 Jun 2011, 21:03

IV. GENERAL PROVISIONS (d) -

A Reserve-CACIB can be turned into a CACIB, at the request of the owner of the dog which was awarded the R-CACIB or at the request of his/her national kennel club, provided that the dog which was awarded the CACIB meets one of the following criteria :

1. is already an International Champion (the title being confirmed by the FCI)

2. does not have a 3-complete-generation pedigree recognised by the FCI

3. is too young to be eligible for the CACIB (entered in a wrong class)

4. fulfills at the moment of the show the FCI requirements (in terms of number of CACIB earned) for the title of International Beauty Champion as described under I.A and B. This means for non-working breeds, 4 CACIB under 3 different judges in 3 different countries over a minimum period of one year and one day and for working breeds (utility and hunting), 2 CACIB, under two different judges, in two different countries over a minimum of one year and one day.
ImageImageImage
User avatar
Mada
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1202
Joined: 13 Jan 2010, 13:33

Re: Par tituliem

Postby Korland Rein » 13 Jun 2011, 21:11

paldies, Mada, te arī ir tas, par ko daži runā. Pāriet tikai tad, ja pirmais jau ir apstiprināts INT CH. Būtu muļķīgi, ja būtu savādāk! :hih:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Par tituliem

Postby BaibaB » 13 Jun 2011, 21:17

Korland Rein wrote: Pāriet tikai tad, ja pirmais jau ir apstiprināts INT CH. Būtu muļķīgi, ja būtu savādāk! :hih:

:par: un ne tikai būtu muļķīgi, bet FCI arī nojūgtos, ja būtu jāskaita atlikušos 16 CACIBus (no tiem 20+), kuriem 16 suņiem tos tagad piešķirt. un tā kādiem 1000 suņiem katru gadu. nošauties varētu.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Par tituliem

Postby eldberg » 13 Jun 2011, 21:40

4 punktā tak ir skaidri rakstīts, ja sunim ir 4 CACIBi no 3 valstīm un vismaz 3 tiesnešiem un starp pirmo un pēdējo ir 1gads +1 diena, tad es varu lūgt savu R.CACIBu iemainīt pret CACIB... značit mans 12.06 R.CACIBs ir apmaināms. Paldies Mada.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Par tituliem

Postby Robins » 13 Jun 2011, 21:43

var būt, ka man ar angļu valodu visšvakāk no visiem, bet es tur skaidri un gaiši redzu punktu Nr. 4 - '"uz izstādes dienu izpilda prasības InterCh noformēšanai - tas ir - ir savācis 4 vai 2 cacibus, no pirmā līdz pēdējam vairāk kā gads, 3 vai 2 dažādās valstīs pie 3 vai 2 dažādiem ekspertiem".

prasības izpilda? noformējis nav? res-cacibs - derīgs.
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Par tituliem

Postby Mada » 13 Jun 2011, 21:47

Nē dārgie, var noformet arī, ja priekšā stāvošais nav noformējis vai nevēlās noformēt INT Ch! Bet jābūt pārliecinātam un jāzin, ka tam sunim noteikti ir vismaz 4 CACIBi no 3 dažādām valstīm un zem dažādiem tiesnešiem un starp 1 un 4 CACIBu ir pagājis gads. To gan jums pasiem jāmeklē, jo LKF un FCI fiziski nevar to izsekot.
Tiklīdz pārliecinājāties, ka tam suni ir pietiekoši CACIBu, Ir speciala forma "REQUEST TO TURN A RESERVE-CACIB INTO CACIB", kuru jāsūta uz FCI. Šī forma jāsūta uz FCI, taja janorāda gan info par CACIBu saņēmošo suni, iesk kataloga nr. , gan info par Rez CACIBu saņēmušo.
ImageImageImage
User avatar
Mada
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1202
Joined: 13 Jan 2010, 13:33

Re: Par tituliem

Postby Mada » 13 Jun 2011, 22:00

Image
ImageImageImage
User avatar
Mada
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1202
Joined: 13 Jan 2010, 13:33

Re: Par tituliem

Postby AliseM » 14 Jun 2011, 06:59

Mada wrote:Nē dārgie, var noformet arī, ja priekšā stāvošais nav noformējis vai nevēlās noformēt INT Ch! Bet jābūt pārliecinātam un jāzin, ka tam sunim noteikti ir vismaz 4 CACIBi no 3 dažādām valstīm un zem dažādiem tiesnešiem un starp 1 un 4 CACIBu ir pagājis gads. To gan jums pasiem jāmeklē, jo LKF un FCI fiziski nevar to izsekot.
Tiklīdz pārliecinājāties, ka tam suni ir pietiekoši CACIBu, Ir speciala forma "REQUEST TO TURN A RESERVE-CACIB INTO CACIB", kuru jāsūta uz FCI. Šī forma jāsūta uz FCI, taja janorāda gan info par CACIBu saņēmošo suni, iesk kataloga nr. , gan info par Rez CACIBu saņēmušo.

Tātad man pašai tomēr jāsūta? Johaidi, un es te sēžu un gaidu brīnumu :sarkstosa:
Kristīne, kur ir vairāk info?
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Par tituliem

Postby Mada » 14 Jun 2011, 07:09

Pašam ir jāsūta, jo LKF's nevar zināt kataloga numuru, piemeram no Krievijas, Lietuvas vai citas valsts. Bet FCI necilās un nemeklēs un neskaitīs šos CACIBus.
Pašam pa internetu japarakņājas, galu galā jāpajautā tā suņa saimniekam kur, kad ir saņets CACIBs.
AliseM - nebēdā, neesi viena, kas sēž. Mēs arī nosūtījām šādus 2 Requestus...pēc kāda laika saņēmām CACIB kartiņas. Pat ja nesaņem, var iesniegt uz INTER Ch, jo FCI ir jau info par maiņu. Ievērībai - info par Starptautisko izstāžu rezultātiem aiziet tikai pēc kāda laika no izstādes dienas. Tā kā nebūtu jēga sūtīt kautko 2 dienas pēc izstādes.
ImageImageImage
User avatar
Mada
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1202
Joined: 13 Jan 2010, 13:33

PreviousNext

Return to Izstādes / citi pasākumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron