CACIB

Miscellaneous

Re: CACIB

Postby Eklēriņš » 05 Feb 2010, 11:14

Nekur! Tas ir viens no sertifikātiem par kura piešķiršanu vai nepiešķiršanu lemj eksperts. Viņš var vispār nevienam sunim neiedot ne CACIB, ne R.CACIB.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: CACIB

Postby sansanich » 15 Feb 2010, 12:36

ezhuks wrote:Man federaacijaa skaidroja taadu variantu - kameer tev nav atnaacis apstiprinaajums savas dziivesvietas valsts CACIBam, tikmeer vari negaidiit no citaam valstiim. Man pirmais ir leishos, oktobrii 2008.g. un naakoshais LV 2009. gada juunijaa. Juunijs atnaaca, bet leishus veel gaidu.


Man gan veel nav atnaakushi abi juunija CACIB apstiprinaajumi :? Adrese mainiita nav.
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: CACIB

Postby Eklēriņš » 15 Feb 2010, 13:46

sansanich, apjautājies klubā! Manējais apstiprinājums bija nodots klubā un tur man lika dancot lai to saņemtu :lol: Cik zinu, tad pārējiem, no mūsu kluba, arī bija nodots tur un varēja saņemt uz vietas.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: CACIB

Postby Bafija » 16 Feb 2010, 15:18

Eklēriņš wrote:Nekur! Tas ir viens no sertifikātiem par kura piešķiršanu vai nepiešķiršanu lemj eksperts. Viņš var vispār nevienam sunim neiedot ne CACIB, ne R.CACIB.


Es nerunāju par ringu un tiesnesi :!: , jo zinu, ka CIB var nepiešķirt nevienam (ir pieredze), es par jumta org. lēmumu Beļģijā :twisted:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: CACIB

Postby sansanich » 16 Feb 2010, 16:08

Eklēriņš wrote:sansanich, apjautājies klubā! Manējais apstiprinājums bija nodots klubā un tur man lika dancot lai to saņemtu :lol: Cik zinu, tad pārējiem, no mūsu kluba, arī bija nodots tur un varēja saņemt uz vietas.

Paldies, noteikti apjautaashos. :)
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: CACIB

Postby sansanich » 16 Feb 2010, 16:24

sansanich wrote:
Eklēriņš wrote:sansanich, apjautājies klubā! Manējais apstiprinājums bija nodots klubā un tur man lika dancot lai to saņemtu :lol: Cik zinu, tad pārējiem, no mūsu kluba, arī bija nodots tur un varēja saņemt uz vietas.

Paldies, noteikti apjautaashos. :)

Sazvaniiju klubu un noskaidroju, ka citiem atnaakushi apstiprinaajumi, bet maneejie nee :? Laikam jaagaida veel.
http://www.zennenhund.lv
FCI kennel BALTIC SAGA

Aitu un ganu suņi
User avatar
sansanich
Junior
Junior
 
Posts: 873
Joined: 15 Jan 2010, 15:49

Re: CACIB

Postby bluebelton » 21 Feb 2010, 12:06

sansanich wrote:
sansanich wrote:
Eklēriņš wrote:sansanich, apjautājies klubā! Manējais apstiprinājums bija nodots klubā un tur man lika dancot lai to saņemtu :lol: Cik zinu, tad pārējiem, no mūsu kluba, arī bija nodots tur un varēja saņemt uz vietas.

Paldies, noteikti apjautaashos. :)

Sazvaniiju klubu un noskaidroju, ka citiem atnaakushi apstiprinaajumi, bet maneejie nee :? Laikam jaagaida veel.

Man ir tieši tāpat. Vai tiešām var paiet pat gads, kamēr tiek saņemts apstiprinājums CACIBam?
User avatar
bluebelton
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 17:57
Location: Riga, Latvia

Re: CACIB

Postby Rotija » 21 Feb 2010, 12:14

Hm,kā ir,ja atsūtītais apstiprinājums pirmajam CACIBam ir nozaudēts? :huh: To varēs skaitīt kā pirmo? Kad slēdz INT CH,tak viņi pārbauda visus saņemtos CACIBus,vai ne? vai tas ir kā akmenī kalts,ka jābūt tai apstiprinājuma lapiņai? :nagi:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: CACIB

Postby Elbe » 21 Feb 2010, 14:57

Mana audzētāja brīnījās, kad es prasīju par igauņu CACIBu apstiprinājumiem: tas jau tikai tā - papīrītis, galvenais esot sertifikāts, pārējo jau Federācija izčekojot. Varbūt tāpēc viņi arī īpaši nesteidzas tos apstiprinājumus sūtīt.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: CACIB

Postby Bafija » 14 Apr 2010, 14:02

Precizēšu informāciju - INTERCH suņiem nāk CACIBI apstiprinājumi!!!!! Tiko saņemām tādu Kruzam, kurš jau sen ir Inters un viņa mazbērnam, kurš palika aiz Kruza un saņēma derīgu CACIB. Respektīvi man no vienas izstādes atnāca 2 CACIBI vienam dzimumam :1: :2: Arī interchempim! :dejosuns:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: CACIB

Postby OSENNIJ BRIZ » 14 Apr 2010, 15:15

Man ar liekas,ka nekur nav noteikts,ka vienam no 4 CACIBIEM ir jābūt saņemtam valstī,kur suns dzīvo!Tad jau varētu prasīt arī ,ka sunim vispirms jābūt LV CH,tad tik var kļut par citas valsts CH.
Pirmo CACIBU saņēmām 2007.gada decembrī Viļņā,apstiprinājums atnāca 2009 gada martā.Līdz tam jau bija atnākuši kādi 5-6 apstiprinājumi no Rīgas un Viļņas izstādēm.Neatnāca no Baltkrievijas...Pag.gadā jūlijā iesniedzu noformēt IntCH,augustā dabūjām CACIBU Polijā-diploms par Interu atnāca š.g.janvārī,Polijas CACIBS iekšā nav un arī apstiprinājums nav nācis...No Baltkrievijas ir iekšā diplomā CACIBS,bet nav R.CACIBS,kurš arī bija CACIBS(1.suns bija Inters)...Tā kā ir sertifikāti,ir varianti..
User avatar
OSENNIJ BRIZ
Puppy
Puppy
 
Posts: 396
Joined: 13 Jan 2010, 22:07

Re: CACIB

Postby Elbe » 14 Apr 2010, 21:24

sunim vispirms jābūt LV CH,tad tik var kļut par citas valsts CH , bet vai tad tā arī nav? Vismaz mēs visus titulu mērķus stādījām, izejot no tā, kad saņemsim Latvijas CH.
Bet pagājušās vasaras Pērnavas CACIBa apstiprinājums mums atnāca tikai nupat, reizē ar EstCH diplomu.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: CACIB

Postby Robins » 14 Apr 2010, 21:41

Elbe wrote:sunim vispirms jābūt LV CH,tad tik var kļut par citas valsts CH , bet vai tad tā arī nav?


Nē, nav. Var kļūt par citas valts Ch, neesot Ch mītnes valstī - tikai nav spēkā atvieglojumi, līdz ar to, piemēram, jāvāc 3x CAC jo nepietiek ar 1x CAC. Tāpēc parasti vieglākais ceļš ir - vispirms savas valsts Ch, un pēc tam pa 1 CAC no citām. Bet protams - ir izņēmumi. Varbūt mītnes valstī konkurence daudz lielāka. Vai arī piemēram somiem - JunCh tituls neeksistē, bet var braukt 3reiz uz Igauniju, noslēgt EstJCh, un pēc tam uz citurieni.
Nu, ja gribās...
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: CACIB

Postby OrlandoSeaHorse » 15 Apr 2010, 09:36

Elbe wrote:sunim vispirms jābūt LV CH,tad tik var kļut par citas valsts CH , bet vai tad tā arī nav? Vismaz mēs visus titulu mērķus stādījām, izejot no tā, kad saņemsim Latvijas CH.
Nē. Aidans vispirms kļuva par Lux Ch (reāli jau dzīvo te, tāpēc arī vienkāršāk bija savākt), tad ciemojoties mājās, pielasīja trūkstošo LV un tad uz LV CH pamata var kārtot LT (kur mums CAC+N ir burtiski kaudzēm, bet nav vajadzīgā laika atstarpe, tāpēc dok. kārtojām, pamatojoties uz LV Ch & vienu no CAC+N).
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Previous

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests