Mazā Mija un citi zvēri

Blogs and Chats

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby gilroy » 29 Jul 2011, 10:05

Šorīt...
Izvedu Miju staigāt. Tā kā mums meiteņu dienas pilnā plaukumā, vedu vēlāk kā parasti, kad lielais vairums suņu jau devušies uz mājām. Aizejam - pastaigu vietā tikai viens suns - paveca boksera jauktenīte, mūsu "kociņsuns" Renda. Viņas ar Miju saprotas lieliski - Renda skrien pakaļ kociņam, Mija skrien pakaļ Rendai - ideāla kombinācija īsai pastaigai.

Tā nu abas laimīgi skrien, skrien, skrien, līdz Mija sāk klibot. Paskrien soļus piecus, tad kreisā priekšķepa gaisā un uz trim kājām steberē pie manis.

Man sirds ar skaļu blīkšķi nogāžas kautkur papēžu rajonā. Kreiso priekšķepu Mija sagrieza maijā. Smagi sagrieza. Kavetā sašuva visu, ko varēja, bet sekas ir jūtamas - viens pirksts īsti neklausa, ne vienmēr nostājas līdzeni pie zemes. Tā nu, kamēr suns ar izmisīgi nelaimīgu sejas izteiksmi klumburo pie manis, prātā pārcilāju viisas iespējas...

Atklumburē, apsēžas, ķepa gaisā - "mamm, glāb!"

Iztaustu sagriezto pirkstu - nekādas reakcijas, iztaustu locītavu - viss it kā kārtībā, nekādas reakcijas. Palaižu ķepu vaļā. Mija pieliek ķepu pie zemes un atkal augšā - "Palīgā!"

Man jau pavisam šķērmi ap dūšu paliek.

Ņemos taustīt augstāk, un...

...atrodu...

Zem elkoņa spalvās ieķērusies dadža pogaļa. Ziniet, tās apaļās un pūkainās, no kurām bērnībā visādus zvēriņus lipinājām?

Izņemu, un Mija laimīgi aizskriien dauzīties. :parvertibas:

DADZIS. Kliba ķepa un baisa drāma. Dadzis. Un īru vilks.... :histerija:

Mammai īstenībā ir taisnība. Kad Mija dabūja savu pimo CAC, mamma viņu par cacu sāka saukāt. Un te nu ir pierādījums. Nu kurš normāls suns uztaisīs drāmu no spalvās ieķērušās dadža pogaļas?

Ja viņa turpinās tādā garā... nopirkšu rozā kaklasiksnu ar briļukiem, un rozā bantītes kā Jorkšīras terjeram. Viss. Caca, vai zinies. Es esmu dusmīga!
Last edited by gilroy on 29 Jul 2011, 10:59, edited 1 time in total.
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby agrita » 29 Jul 2011, 10:25

Nopērc vēl suņu somu, kurā Miju nēsāt :D :D :D

Kā es sasmējos, nu Mija ir riktīgākā meitene.

Es te tā padomāju, tā kā Jūs abas te pa Rīgu tagad esat un man vēljoprojām ir brīvlaiks, vai es nevarētu uzprasīties uz kādu pastaigu ar Jumsīm kopā?
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby gilroy » 29 Jul 2011, 10:57

Nu bet protams, agrita :D Pavisam droši, ja nebaida šaušalīgie dadži. Tkai niansīte - Mijai meiteņu dienas - ar to gan jārēķinās.
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby agrita » 29 Jul 2011, 10:59

Nu Mijas meiteņu dienas mani netraucē un es jau varu arī kādu nedēļiņu nogaidīt, līdz trakums pāriet. Gribās vēl pirms skolas sezonas sākuma mazo meiteni satikt- dikti iemīlējos viņā Reto laikā :)
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby čība » 29 Jul 2011, 11:01

agrita wrote:Nu Mijas meiteņu dienas mani netraucē un es jau varu arī kādu nedēļiņu nogaidīt, līdz trakums pāriet. Gribās vēl pirms skolas sezonas sākuma mazo meiteni satikt- dikti iemīlējos viņā Reto laikā :)


Dabūsi bulku, nosauksi par Miju? :D
Jebšu dabūsi īru un sauksi par Bulku :viltigs:

Bet par Mijas stāstiņu ar dadžiem - arī sasmējos.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby pixy » 29 Jul 2011, 11:11

Nu tev princese uz zirņa :D . Mijai noteikti ļoti piestāvētu rozā sprādzītes un kakla siksniņa ar svarovska kristāliņiem - rozā. Tā ka neskopojies un iegādā meitenei viņas būtībai atbilstošus aksesuārus :smarzas: . Nez ko viņa teiktu, ja būtu kā vakar Keli, kad astē ielipa bumbiņa ar zvaniņu no bērnu šautriņveida spēles. Sākumā nesapratu, kas tā par skaņu no viņas nāk, bet, kad viņa kā vilciņš sāka griezties, ieraudzīju smuku rozā bumbiņu kārtīgi ielipušu astē... Dadži gan pie mums daudz un regulāri arī ķepās ieķeras, bet tos pamanu tikai es, viņai pofig... Jābrauc jums pie mums pie dadžiem radināties ;) .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby agrita » 29 Jul 2011, 11:16

Drīzāk jau pirmais variants :D Nē nē kurti nav mans, tos man patīk ņurcīt un tā. Citiem jā ļoti forši, man pašai nē. Ir divas kategorijas- šķirnes, kas man patīk un suns, ko gribu sec-bulka!
Patīk man būdīgie un muskuļotie suņi, kurti kaut kā neietilpst šajā kategorijā :D (apraksts ļoti atbilst tam sunim, kas man šobrīd guļ pie kājām- maza un ar trauslām ķepiņām :D :D :D )
Es nez, kam vajadzētu notikt, lai bulkas man nobīdītos no topa pirmās vietas :pastaiga:
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby gilroy » 29 Jul 2011, 11:37

agrita, pilnībā piekrītu - man arī patīk lieli un būdīgi suņi. (Man vispār ir lielummānija - man patīk lieli suņi, lielas mašīnas un lieli vīrieši :D )Kurti mani galīgi nevaldzināja... Nav jau sanbernārs... Bet tad es ieraudzīju īru vilkus, un sapratu, ka ne jau visi kurti sirgst ar anoreksiju smagā formā... Bet mani joprojām biedēja kurtu temperaments - zini, ļoti kustīgi, praktiski neapmācāmi, tik vien zina, kā skriet... Nu, mūžīgais vējš matos... Un tā gadus 30 domāju un prātoju...
Un tad es beidzot satiku makša Frīdu... Nevis glīti pavadas galā, bet manos lauku plašumos, un sapratu, ka nu nav tas vējš matos, ka ir apmācāms, un vispār... tās acis... Tā dvēsele...

Tā kā nekad nesaki nekad :D Viss mainās! Nekad nebūtu ticējusdi, ka man sanbernāra vietā būs kurts. Bet ir.
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby agrita » 29 Jul 2011, 11:43

Es jau nesaku nekad :D tik saku, ka bulka tomēr man būs pirmā, man arī bija :esmilu: kad pirmo reizi suņos ieraudzīju Dakotu un tad, kad iepazinos ar PandaBear, viss ar mani bij cauri. Un tā jau 2,5 gadus :D

Bet ir kurtos, kas tāds, kas mani pievelk. Ne velti hendleros esmu ar afgāni gājusi un tagad man Mija pievelk :D

ps. tā kā gaidi, ka tuvākajā laikā es nopietni uzprasīšos un Mijas pastaigu...patik man paturēt suni pie siksnas, kad nav jāliecas :D
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby gilroy » 16 Aug 2011, 11:33

Šodien es čīkstēšu! Raudāšu publiski visiem uz pleca! Siltā ūdens man nav jau kopš piektdienas vakara, jo apakšstāvā kaut kas noticis maģistrālajai siltā ūdens caurulei. Pēc drudžainas dažādu "izmeklētāju" vazāšanās pa manu vannas isatbu un tualeti gan sestdien, gan svētdien tika noskaidrots, ka tiešām vainīga lielā truba, nevis kāds neapzinīgs īrnieks. Un šorīt mani pirms 7 uzrāva augšā bariņš pārmēru enerģisku santehniķu ar saukli TAGAD MĒS JUMS MAINĪSIM CAURULES!

Izplosījās pa tualeti ar mērlentēm, paziņoja, ka man noteikti jāsēž mājās, un... pazuda. Nu jau ir 12:00 - santehniķu joprojām naff, un nedzird arī, ka plosītos citos stāvos.

Labi vismaz, ka man pietika prāta noignorēt un izvest Miju fiksā rīta pastaigā. Bet nu vispār man vēl tikai pilnai laimei bija vajadzīga trubu mainīšana, nepietiek ar kastēm viesistabā. Mani gaida nu ļoti jautra diena (un visticamāk dažas turpmākās arī - nu neticu es ka viņi nomainīs tās maģistrālās caurules pa vienu dienu! Un kur nu vēl cementēšanas prieki!

Izrāvos uz veikalu nopirkt cigaretes un ieviesu Mijai žāvētu cūkas kāju, ko izsniegt tajā brīdī, kad tie plānprātiņi ieradīsies postīt māju (viņiem, redziet, ir ĻOTI BAIL NO T:A BRIESMĪGĀ SUŅA).

12:30 - Turpinu gaidīt "trubu mainītājus".

Lai aina būtu pavisam skaidra, kopš piektdienas ārā aiz logiem lauž asfaltu - neizskatās, ka tur taisītos mainīt trubas (un tas nekādi nav saistīts ar manu lokājo mājas cauruli, kuru mainīs), vairāk gan pēc "nomainīt ietves segumu". Bet tās skaņas visu dienu , kad bariņš ar urbjiem urbj, un visam pāri eskavators plosās... Tie darba trokšni vēl nekas, paciestu, bet eskavatoram tāds elektronisks pī-pī signāls visu laiku skan. Pī-pī , pī-pī , pī-pī ... Skaļi un monotoni, pāri visai dārdoņai.

Tā nu es te sēžu. Gaidu santehniķus. Siltā ūdens nav, santehniķu nav, tikai galvā žļerkst asfalta urbji... Pilnīgs pī!
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby Daiga » 16 Aug 2011, 13:49

gilroy wrote:Tie darba trokšni vēl nekas, paciestu, bet eskavatoram tāds elektronisks pī-pī signāls visu laiku skan. Pī-pī , pī-pī , pī-pī ... Skaļi un monotoni, pāri visai dārdoņai.

Šāda pī-pī skaņa parasti ir, kad eskavators brauc atpakaļgaitā - ļoti nervus kaitinoša skaņa :sajucis:
French bulldog - Zeus Le Monarque I'F

http://www.boomerball.lv - ļoti izturīgas bumbas un rotaļlietas suņiem!!
User avatar
Daiga
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 13 Jan 2010, 14:37
Location: Riga

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby vipdu » 16 Aug 2011, 14:37

Ehh tie bailīgie vīrieši, bet vismaz vari būt droša, ka pateicoties TAM BRIESMĪGAJAM SUNIM šis nebūs tas gadījums kad santehniķi pēc remontu veikšanas ierodas apciemot dzīvokli naktī un ne jau santehnikas labošanas nolūkos (nu tas tā, zelta maliņai pelēkajam mākonim). Bet vispār jūtu līdzi, zinu kā tas ir kad labo maģistrālās caurules. Mums vienu mazu posmiņu kanalizācijas caurules laboja divas dienas un tad māja un mēs paši visi bijām klāti ar baltu putekļu kārtiņu un grīdā palika caurums pa kuru ar lejas kaimiņiem sveicināties :hih: Novēlu veiksmīgi izkļūt caur cauruļu mainīšanas procesu!!
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby gilroy » 16 Aug 2011, 14:41

15:30 - joprojām sēžu un gaidu santehniķus! Damn! Būtu mana truba un mans santehniķis, būtu jau kādu nožņaugusi, bet tagad nekā - tā truba pieder ūdenim, un viņi komandē savus santehniķus, man atliek tikai griezt zobus. Ne jau es vienīgā - 7 stāvi, katrā pa diviem dzīvokļiem sēž bez ūdens. Tualetē, piemēram. GRRRRRRR!
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby gilroy » 16 Aug 2011, 16:06

Es jau to zināju! Ir 17:00 un no santehniķiem ne ziņas! Un tas pilnīgais pī aiz loga joprojām turpinās. Šī man ir slikta, ĻOTI dusmīga diena!
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby maksis » 16 Aug 2011, 18:15

gilroy
Turies, mās! Man personīgi saskarsme ar visa veida meistariem, galdniekiem, santehniķiem utt., utml. uzdzen zosādu. Ir, protams, izņēmumi, bet... tie ir izņēmumi. Tavējie, šķiet, nav nekāds izņēmums...
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby gilroy » 16 Aug 2011, 20:07

maksi, protams, nav. Tā arī neparādījās. Paldies par sapratni! :kanepe: Toties asfalta lauzēji dragā joprojām - ir 21:00. Ar saviem meistariem es kaut kā tieku galā, bet ko darīt ar šitiem, nav ne jausmas. an pat nav skaidrs, vai tā truba Rīgas Ūdenim vai Rīgas siltumam pieder, respektīvi, esaprotu, kam zvanīt, lai izpaustu savu viedoklīti. Jāturās, naša nezdajotsa.

Par spīti visam, šodien gludināju savus veco linu krājumus un svilpoju, nepadošos taču!
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby Danute » 17 Aug 2011, 09:16

:hih: Un Mija? Šķiet, ka viņa nemaz neliekas traucēties vai ne?!
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby gilroy » 17 Aug 2011, 09:52

Kas tad Mijai! Trokšņi vinu neuztrauc, nekādi (arī negaisi un salūti), un santehniķi, turklāt neesoši... :D Mija šorīt dabūja kārtīgu pastaigu ar jauku draudzīgu kompāniju (melnais terjers, boksera mix, mopsis, taksis un viņas foršais draugs staffs Taisons). Līdz ar to tagad svētlaimīgi guļ.
Santehniķi piezvanīja - šodien nekas nenotiek, apakšējā dzīvoklī netiekot, tātad man vismaz otbojs uz vienu dienu.
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby silverequs » 23 Sep 2011, 08:26

Vai mēs ar Miju piedalamies Skonto CACIBĀ? Tas tā, lai es laicīgi zinātu. :)
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Mazā Mija un citi zvēri

Postby gilroy » 23 Sep 2011, 09:54

Nē, nepiedalamies! Mums šobrīd sanāk tā, ka Latvijā mēs nevienu CACu vairs nevaram ņemt, ne ātrāk kā nākamā gada jūlijā. Es gan no tās izstāžošanās neko daudz joprojām nesaprotu, bet pa manam, ja jau nevar CAC ņemt, tad nav jēgas tāpat vien pagrozīties, vai ne? Manos plānos šogad vairs vienīgi Nante 12.decembrī ierakstīta, jo to izstādi man vajag.
Ja es no tiem CAC un CACIB kaut ko ne tā esmu sapratusi, droši vari mani apgaismot. Man titulu vākšanas tehnoloģoja vēl nav pilnībā skaidra :D
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests