Angļu buldogs / English Bulldog

Dog Breeds

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby Torijs » 06 May 2011, 17:54

Es arī :) Saldū nevienu anglīti neesmu satikusi :( Tikai, kad pie mums bija izstāde, tad gan tiklu klāt uzreiz 3 apalīšiem, un viņi pat ļoti labprāt ļāvās manām kārajām roķelēm :jautri:
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby diamond » 06 May 2011, 19:03

Anglīši vispār ir ļoti sabiedriski un viniem patīk kad tos mičkā, staipa, spaida utt.
Daimis vispār ir sajūsmā par dienas masāžu :jiihaa:
http://english-bulldog.jimdo.com/

Fantastik Dog Gordon Buck - LV & EST JCH, LV & EST & LT & BALT & RUS & RKF CH, PL CH candidate
User avatar
diamond
Baby
Baby
 
Posts: 74
Joined: 27 Jan 2010, 21:31

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby Rotija » 27 May 2011, 06:57

Sveiki.
Man te draugi interesējās par šīs šķirnes kucēnu.
Loģiski,ka gribas viņiem ieteikt normālu suni ar labu veselību,psihi utt. Tas galvenais. :jaa:
Varbūt ir info par gaidāmiem metieniem kkad vasarā? Sunci gribētu ņemt uz rudens pusi.
Izrādās,ka draugi jau izstudējuši Fantastik Dog mājaslapu. Pati ar ieskatījos - respekts audzētājai,kas tik plašu info salikusi interesentiem. :labipadarits:
Skatos,ka te vismaz pārītis šo audzētavu suņu saimnieku ar ir sastopami. :P
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby diamond » 27 May 2011, 16:42

ROTIJA wrote:Sveiki.
Man te draugi interesējās par šīs šķirnes kucēnu.
Loģiski,ka gribas viņiem ieteikt normālu suni ar labu veselību,psihi utt. Tas galvenais. :jaa:
Varbūt ir info par gaidāmiem metieniem kkad vasarā? Sunci gribētu ņemt uz rudens pusi.
Izrādās,ka draugi jau izstudējuši Fantastik Dog mājaslapu. Pati ar ieskatījos - respekts audzētājai,kas tik plašu info salikusi interesentiem. :labipadarits:
Skatos,ka te vismaz pārītis šo audzētavu suņu saimnieku ar ir sastopami. :P


Iesaku viņiem zvanīt "Fantastik Dog" audzētājai Ļubai, viņa sniegs visu vajadzīgo informāciju, ļoti atsaudzīga un izpalīdzīga audzētāja. Kucēns būs ar labu veselību, psihi utt.
Vēlu veiksmi kucēna meklējumos! :aptracis:
http://english-bulldog.jimdo.com/

Fantastik Dog Gordon Buck - LV & EST JCH, LV & EST & LT & BALT & RUS & RKF CH, PL CH candidate
User avatar
diamond
Baby
Baby
 
Posts: 74
Joined: 27 Jan 2010, 21:31

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby onetouchspark » 27 May 2011, 17:38

Man ar vien vairāk patīk šie suni :samilejies:
User avatar
onetouchspark
Junior
Junior
 
Posts: 642
Images: 97
Joined: 23 Jan 2010, 16:00
Location: Riga

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby Rotija » 27 May 2011, 19:51

diamond, paldies. Izskatās,ka tā arī būs jādara,jo pēc mājaslapas info īsti nesaprotu,kad nākošais metiens ir gaidāms. :-)
Tā kā par izstādēm šo to jau draugi zin no manis,izklausās,ka būs pierunājami arī savu kucēnu iespējams kkur aizvest atrādīt. :jaa:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby Cilveeks » 25 Jul 2011, 23:34

http://cilveeks.jimdo.com
,,Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts." /Karlsons/
User avatar
Cilveeks
Junior
Junior
 
Posts: 816
Joined: 13 Jan 2010, 13:34
Location: Latvia, Vidzeme

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby diamond » 26 Jul 2011, 12:25

Šitas ir labs :D
http://english-bulldog.jimdo.com/

Fantastik Dog Gordon Buck - LV & EST JCH, LV & EST & LT & BALT & RUS & RKF CH, PL CH candidate
User avatar
diamond
Baby
Baby
 
Posts: 74
Joined: 27 Jan 2010, 21:31

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby Ieva B » 26 Jul 2011, 12:55

:jautri: :jautri: :jautri: Kapēc saimniekiem vanna mājās? Viņam arī savējo gribējās mazliet tuvāk, ārā taču nevienmēr ideāls laiks
User avatar
Ieva B
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1023
Images: 19
Joined: 13 Jan 2010, 16:18
Location: http://shinkabeads.jimdo.com

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby Killers » 31 Aug 2011, 13:34

sveiki!
jau kopš pagājušā gada meklēju informāciju, vai ir normāli, ka buldogs ir tik tievs, un kā viņu uzbarot.
skatos, ka šeit ir bijis lietotājs ar suni vārdā Zorro, kurš ir apmēram tikpat tievs kā manējais - ar izteiktu vidukli, nevis vienādi apaļš kā citi buldogi, un diezgan garām tievām kājām, nevis paīsām, plati novietotām.
es visu laiku domāju, ka tas nav īsti riktīgi, lai gan jāsaka, ka man labāk patīk tievāks suns, viņam ir vieglāk kustēties.
Tomēr tos iekritušos sānus gribētos mazliet "papildināt"... mans bobis sauso barību ļoti nemīl, turklāt ir alerģisks - nekas daudz nepaliek, ar ko viņu barot.
Sakiet, ar ko jūs savus suņus barojat?
un manējais ir ļoti aktīvs, skrien un lec kā zaķītis (viņam ir pusotrs gads).
Killers
Baby
Baby
 
Posts: 16
Joined: 31 Aug 2011, 13:15

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby Demiana » 31 Aug 2011, 13:42

Killers foto studijā lai var ievērtēt, varbūt normāls suns, tik Jums par tievu liekās :pukudupsis:
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby Killers » 31 Aug 2011, 14:14

mēģinu ielikt bildi, kur var labi redzēt šo "kurta" viduklīti:

Image
Killers
Baby
Baby
 
Posts: 16
Joined: 31 Aug 2011, 13:15

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby Rotija » 31 Aug 2011, 15:08

Šajā bildē man ar viņš izskatās stipri pa tievu. :neparliecinats:
Attārpots viņš ir? Ēstgriba laba?
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby zakjiits_a_bisi » 31 Aug 2011, 15:19

Ar ko suns tiek barots? Vai pie veta pakonsultēties neesat bijuši?
User avatar
zakjiits_a_bisi
Puppy
Puppy
 
Posts: 397
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Ogresgals

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby Killers » 31 Aug 2011, 15:22

ir attārpots, ēstgriba normāla, sauso barību praktiski neēd, nākas pamatā barot ar putrām un liesu liellopa vai vistas gaļu.. dodu arī makaronus.
viņam arī ir tā vaina, par ko šeit forumā ir bijusi runa - no rītiem mēdz vemt dzltenu šķidrumu (neregulāri, reizi vai pāris reizes mēnesī varbūt).
bērnībā diemžēl daudz slimoja... un tagad tāda "caurbira" sanākusi :(
arī man vetārsti neko prātīgu nav spējuši šajā sakarā pateikt, visādas pārbaudes arī ir taisītas..
audzētāja man pārmeta, ka suns par tievu, bet, tā kā ēd viņš normāli, nezinu - varbūt kaut kāda vielmaiņas vai gremošanas vaina tomēr..
Killers
Baby
Baby
 
Posts: 16
Joined: 31 Aug 2011, 13:15

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby zakjiits_a_bisi » 31 Aug 2011, 15:37

Ielieciet šo jautājumu un arī suņa bildi veterinārajā sadaļā, kur konsultē Dzīvnieku veselības centra vetārsts Aigars Briņķis... Atbilde protams nebūs momentāli, bet vismaz reizi dažās nedēļās tur ieskatās (atkarībā no noslodzes klīnikā)...
Ar putrām, liellopu vai vistu gaļu suns nevar uzņemt visus nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas...
Ja būtu jūsu vietā noteikti censtos noskaidrot kādēļ suns samērā regulāri, ja jau reiz dažas reizes mēnesī atvemj...
Es no buldogiem protams neko nesaprotu, bet man suns šķiet ārkārtīgi tievs...
User avatar
zakjiits_a_bisi
Puppy
Puppy
 
Posts: 397
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Ogresgals

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby AliseM » 01 Sep 2011, 07:06

iespējams, ka atkārtojos, bet varbūt vaina ir aizkuņģa dziedzera darbības problēmās - ļoti grūti diagnosticēt (kamēr problēma nav palikusi sunim fiziski nepanesama - tas ļoti sāp, raksturīgi - suns nevis guļ, bet sēž) - visas analīzes ir normas vai tuvu tai robežās. Man arī viens no suņiem ir tieviņš - uzzinot, kas ir par vainu - jau vairākus gadus lietojam ārstniecisko barību, ja jūtu, ka nav īsti labi (rīta vemstīšanās, burbuļojošas skaņas no vēderiņa) tad + enzīmi. Pa šo laiku suns ir kļuvis pieklājīgāka apjoma + uzlabojusies apetīte. Saasinājumi var rasties ne tikai no neuzmanīgi iedota nepiemērota kāruma, bet arī uz psiholoģiskiem pārdzīvojumiem, piemēram, "mammīte" aizbrauc uz vairākām dienām - tādos gadījumos enzīmus jau sāku dot pāris dienas pirms aizbraukšanas.
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby Killers » 01 Sep 2011, 12:51

pārcēlu šo jautājumu arī uz veterināro sadaļu, kur arī minēju, ka man ir aizdomas uz aizkuņģa dziedzeri, taču neviens vetārsts to nav apstiprinājis..
ieteica padot enzīmus, lai paskatītos, vai būs uzlabojums - ar domu, ka tādā gadījumā tiešām varētu būt pie vainas aizkuņģa dziedzeris. Tomēr nekādas atšķirības, godīgi sakot, nebija, arī, kad devu tos enzīmus, sunim nekas no apēstā labumā negāja..
sakiet, kā tad Jūs uzzinājāt, ka problēma ir tieši tur?
man arī ir grūti dot "speciālo barību", jo viņš neēd sauso, līdz ar to ēdiens ir tik liess, ka nav pat īsti no kurienes tās kalorijas iegūt.
Killers
Baby
Baby
 
Posts: 16
Joined: 31 Aug 2011, 13:15

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby Demiana » 01 Sep 2011, 12:59

es tik tā no malas, vai gadījumā jēlie/svaigie lielopu kunģi nespētu šo puiku uzbarot? vai tie ir aizliegto produktu sastāvā?
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Angļu buldogs / English Bulldog

Postby GEMINI » 01 Sep 2011, 21:33

Mums patversmē arī ir angļu buldogs, kas gaida sev zinošus un gādīgus saimniekus! --> http://www.dzd.lv/new/?w=animals&animal ... 1ce264a0f4
User avatar
GEMINI
Puppy
Puppy
 
Posts: 122
Joined: 15 Jan 2010, 13:03
Location: Rīga, Pārdaugava

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests