Aptaujas anketa "'šķirnes suņu izmantošana tūrismā"

Miscellaneous

Aptaujas anketa "'šķirnes suņu izmantošana tūrismā"

Postby zeina » 08 Nov 2011, 21:23

Sveiciens visiem, rakstu gada projektu pat temu "Šķirnes suņu izmantošana tūrismā". Lai to sekmīgi veiktu, man ir nepieciešams jūsu viedoklis, šajā sakarā esmu izveidojusi 20 jautājumu anketu. Katrs, kas aizpildīs būs palīdzējis man sekmīgi veikt uzdevumu :D

Anketa Nr.1.

http://www.visidati.lv/aptauja/576689108/

Anketa Nr.2

http://www.visidati.lv/aptauja/576194317/

Ps: Anketa iespējams nav precīzi nodefinēta, bet ceru, ka domu sapratīsiet :)
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Aptaujas anketa "'šķirnes suņu izmantošana tūrismā"

Postby OrlandoSeaHorse » 09 Nov 2011, 12:04

Nebija paredzēts variants, ka LV naktsmītnes neizmanto, bija jānorāda cena, kaut gan ja neizmanto, tad jau arī nemaksā.

Par tām nakstsmītnēm vispār: es vienmēr skatos, lai būtu skaidri uzrakstīts Pets welcome. Ja par maksu, arī nekas, tikpat atrast viesnīcu, kas neprasa maksu par suni, ir gandrīz neiespējami. Un vienmēr gribu arī apsargājamu autostāvvietu un 24h recepciju, jo parasti ierodamies vairāk kā vēlu.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Aptaujas anketa "'šķirnes suņu izmantošana tūrismā"

Postby zeina » 09 Nov 2011, 12:36

Paldies par komentāriem, vsp interesantas atbildes, beigās kopsavilkumu ielikšu arī šeit
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Re: Aptaujas anketa "'šķirnes suņu izmantošana tūrismā"

Postby AliseM » 11 Nov 2011, 10:00

Mani gan interesē kāda cena viesnīcā tiek piemērota suņiem. Booking.com - tikai pasaka, ka var piemērot, bet summa nav norādīta. Mana pieredze rāda, ka maksa par suni viesnīcā var būt no 0 - līdz pat 20EUR, kas pēdējā gadījumā manuprāt, bija dikti sālīti , jo mums bija divi suņi (pie tam jorki)- tātad par abiem 40EUR, bet par numuriņu diviem maksājām 60EUR. Ja būtu iepriekš zinājusi, tad izvēlētos citu naktsmītni!
Interesants bija piedāvājums Ukrainā - suņiem nakšņošana par brīvu, ja nododot numuriņu, administrators nekonstatē nekādus suņa nedarbus ("slapjumus", spalvas, netīru, dubļainu gultas veļu u.t.t.) - mēs šo testu izturējām godam :) Pie tam viesnīca bija ļoti laba - ja nemaldos, 4*.
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Aptaujas anketa "'šķirnes suņu izmantošana tūrismā"

Postby s_solv » 11 Nov 2011, 10:25

starp citu es aizpildīju testu, lai gan man ir bezšķirnes suns. es arī braukāju ar suni uz ārzemēm vismaz reizi mēnesī uz sacensībām. mans tūrisms kopa ar suni sastāda 95% no manas ceļošanas :D un tas tieši uz suņu sacensībām braucieni visi ;) aptaujā tāda varianta nebija. Nav jau tikai tā, ka ceļo tikai ar šķirnes suņiem, vot :)
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06

Re: Aptaujas anketa "'šķirnes suņu izmantošana tūrismā"

Postby OrlandoSeaHorse » 11 Nov 2011, 10:35

AliseM wrote:Mani gan interesē kāda cena viesnīcā tiek piemērota suņiem. Booking.com - tikai pasaka, ka var piemērot, bet summa nav norādīta. Mana pieredze rāda, ka maksa par suni viesnīcā var būt no 0 - līdz pat 20EUR, kas pēdējā gadījumā manuprāt, bija dikti sālīti , jo mums bija divi suņi (pie tam jorki)- tātad par abiem 40EUR, bet par numuriņu diviem maksājām 60EUR. Ja būtu iepriekš zinājusi, tad izvēlētos citu naktsmītni!
Interesants bija piedāvājums Ukrainā - suņiem nakšņošana par brīvu, ja nododot numuriņu, administrators nekonstatē nekādus suņa nedarbus ("slapjumus", spalvas, netīru, dubļainu gultas veļu u.t.t.) - mēs šo testu izturējām godam :) Pie tam viesnīca bija ļoti laba - ja nemaldos, 4*.

Jā, tā ir gan, bet tai citā naktsmītnē arī būtu apmēram līdzīgi, ja maksa par suņiem zemāka, tad numuriņš dārgāks, vai autostāvvieta, vai ja tiešām cena zemāka, tad viesnīca draņķīgāka. Cik es esmu braukusi, tad grozi kā gribi, maksāt nākas apmēram to pašu, ja nu vienīgi atrod kādu slepenu pērli, kā piemēram, šo: http://www.booking.com/hotel/pl/kuznia- ... Dgod_GQTFw
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Aptaujas anketa "'šķirnes suņu izmantošana tūrismā"

Postby AliseM » 11 Nov 2011, 11:05

Oi, es kā izlasīju, ieraudzīju cenas - tā uzreiz sagribējās norezervēt nr. :) Tiešām pērle! Būs jāpiefiksē šī viesnīca, jo ir doma par kādu izstādi Polijā.
Par to draņķīgumu teikšu tā - vienu nakti varu pieciest arī neērtības vai arī nebaudāmas brokastis, bet viena lieta gan ir svarīga - tur nedrīkst būt kukaiņi - man no tiem ir fobija :soks: . Tikko mana kolēģe izbraukāja Itāliju - viesnīcas bija norezervētas ne zemākas par 3*, bet no četrām divās bija kukaiņi - vienā - prusaki, otrā - blaktis. Es laikam sēdētu ārā uz soliņa - nu nevaru es gulēt vienā gultā ar asinsūcējiem!
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Aptaujas anketa "'šķirnes suņu izmantošana tūrismā"

Postby vipdu » 11 Nov 2011, 11:36

Vai tad prusaki un blaktis sūc asinis? :apstulbis: Tad man laikam būs vairāk jāsāk no blaktīm baidīties! :soks:
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Aptaujas anketa "'šķirnes suņu izmantošana tūrismā"

Postby zeina » 11 Nov 2011, 11:52

Paldies par komentāriem...vsp cenas par dzīvniekiem ir tik tiešām dažādas, e-bookingos bieži nenorāda cenu - tikai "vai dzīvnieki gaidīti vai nav gaidīti", ar šo saskārāmies Francijā....tur pat vēl bija variants, ka mazs suns maksā tik un tik, savukārt lielam cena augstāka - administrators to izlemj uz vietas, mēs "paldies suņiem" par kārtīgu uzvešanos dabūjām par mazo suņu cenu abus iekšā.
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Re: Aptaujas anketa "'šķirnes suņu izmantošana tūrismā"

Postby AliseM » 11 Nov 2011, 12:08

vipdu wrote:Vai tad prusaki un blaktis sūc asinis? :apstulbis: Tad man laikam būs vairāk jāsāk no blaktīm baidīties! :soks:

Prusaki man tīri vizuāli nav pieņemami, bet blaktis gan sūc asinis - kā gultas biedri ne viens, ne otrs nav vēlami!
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Aptaujas anketa "'šķirnes suņu izmantošana tūrismā"

Postby OrlandoSeaHorse » 11 Nov 2011, 12:24

AliseM wrote:Es laikam sēdētu ārā uz soliņa - nu nevaru es gulēt vienā gultā ar asinsūcējiem!
Vai nu līdzeklis pret blusām līdzi (katram suņa īpašniekam noteikti ir kāds) vai lavandas odekolons - tas kukaiņus neiznīcina, bet apetiti pamatīgi sabojā. Jāsalej visa gulta tā no sirds, mantu nežēlojot.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Aptaujas anketa "'šķirnes suņu izmantošana tūrismā"

Postby AliseM » 11 Nov 2011, 13:46

OrlandoSeaHorse wrote:
AliseM wrote:Es laikam sēdētu ārā uz soliņa - nu nevaru es gulēt vienā gultā ar asinsūcējiem!
Vai nu līdzeklis pret blusām līdzi (katram suņa īpašniekam noteikti ir kāds) vai lavandas odekolons - tas kukaiņus neiznīcina, bet apetiti pamatīgi sabojā. Jāsalej visa gulta tā no sirds, mantu nežēlojot.

Paldies par vērtīgu padomu - tas būs jāiekļauj ceļošanai nepieciešamo lietu sarakstā. :labipadarits:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests