Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Dog Health

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Sisija » 02 Dec 2011, 12:26

madzhy wrote:Saprotu, ka tas mēdz būt individuāli, bet biju dzirdējusi, ka kobelis var sākt izrādīt interesi jau pirms meklēšanās sākuma? :neparliecinats:

Tas tiešām ir ļoti individuāli, ir pat eksemplāri pēc kuru uzvedības pat mēnesi iepriekš var pateikt, ka kuce meklēsies.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby madzhy » 02 Dec 2011, 12:45

Kad mans tikko satika to kucīti pagāšsvētdien, tad gan bija tāds diezgan seksuāli uzvilcies.Tad sabijos, ka sajūt to tečku jau iepriekš un kuce būs jāved atpakaļ, bet drīz vien jau vairs nebija seksuāla interese līdz šim mirklim..
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Korfa » 02 Dec 2011, 13:18

Kucītēm suņa tuvums arī mēdzot izprovocēt meklēšanos. Tas tā par kā, kad mājās vairākas kuces...
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby murkata » 03 Dec 2011, 13:29

man ir jautājums divu dzimumu suņu īpašniekiem :)
kā uzvedas suņi, kad kuces meklējas? cik liels stress un kā to pārvarēt, ar kādiem līdzekļiem?

es pieļauju, ka mans suns nejuks prātā, bet jau gatavojos pirmajai reizei un vācu info :)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby iveta kazaka » 04 Dec 2011, 08:22

Man ir divas kuces un suns.Un pirmais pārbaudījums sunim jau aiz muguras-abas meklējās jūlijā,augustā.Prātā nesajuka,bet pačīkstēt jau nu dabuja gan.Varbūt mums mierīgāk tapēc ,ka puikam tās ir mamma un māsa.. :neparliecinats:
User avatar
iveta kazaka
Baby
Baby
 
Posts: 85
Joined: 16 Jan 2010, 07:41
Location: Liepāja

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Komatins » 05 Dec 2011, 10:20

Man kopā dzīvo 2 kuces un puisis, bet par laimi meitenes iemanās tecēt gandrīz vienlaicīgi un tiek izolētas dzīvot atsevišķi un atsevišķi laistas laukā. Puisis īpaši nepārdzīvo, vaktē gan momentu, kad meitenes dodas laukā un pēc viņām intensīvi ošņājas pagalmā. Nekāda gaudošana vai skumšana pie kāpnēm nav. Tas pats bija, kad nomas pieredzējis kobelis dzīvoja pie mums. Galvenais nelaist kopā un neļaut tekošām meičām ietusēt tur, kur mitināsies puisis, lai viņam vieglāk.
Komatins
Junior
Junior
 
Posts: 771
Joined: 13 Jan 2010, 13:20

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Zuzanna » 06 Dec 2011, 11:19

Manam kobelim ir ļoti spēcīgi attīstīti instinkti un pēdējo meklēšanos dabūju pasvīst. Pie tam vēl abas kuces tā viltīgi iekārtojās, tikko viena beidza, tā uzreiz sāka nākamā. Vecākā kuce ir gudra, tikko Grants līda klāt neīstajās dienās, tā neganti uzrūca un nolika pie vietas. Īstajās 3 dienās vienkārši izolējām abus. Puiks gan skuma un sargāja durvis, bet to visu saprāta robežās.
Ar jaunāko kuci gāja grūti, viņa nerīkojās tik kategoriski kā otra-nerūca, un pie tam īstās dienas bija 5-6, kad gan pati piedāvājās, gan Grants vnk juka prātā. Kobelis mājās nepārtraukti raudāja, pagalmā cauru dienu gaudoja. Ik pa laikam staigāja gar logiem, mēģinot ieraudzīt savu sirdsdāmu. Voljēra metāla stieņus mēģināja pārgrauzt (labi ka mēs tālredzīgi voljēru taisījām no metāla armatūrām, nevis no cietajiem sētas posmiem). Īsāk sakot murgs :sajucis: Pie tam visu šo laiku-apmēram 2 mēneši- praktiski atsakās no ēdiena. Pārtiek no svaiga gaisa, mīlestības un niecīga krikuma barības.
Labi ka mums meklēšanās tikai vienreiz gadā, tāpēc ceru, ka tagad līdz nākamajam gadam būs miers :ludzu:

Komatins wrote:Galvenais nelaist kopā un neļaut tekošām meičām ietusēt tur, kur mitināsies puisis, lai viņam vieglāk.

:jaa:
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby madzhy » 06 Dec 2011, 16:22

Zinot, kā mans jau parkā saošņājās, kur kāda garām gājusi, un mājās pēc tam var sēdēt pie durvīm un izdzīvot mīlas sāpes, es noteikti neturētu tekošu kuci ar suni vienā mājā. Nu ok, tikko dažus postus augstāk man te atgadījās pārsteigums, kad kuce sāka tecēt, kas brīnumainā kārtā vēl nepaspēja izraisīt mana suņa interesi. Un, tomēr, ja suns ir no tiem, kurš ļoti uzvelkās uz tekošo kuci, es uzskatu, ka ir pagalam nelabi kuci izolēt vnk citā istabā - tā ir kobeļa mocīšana! :slima: Es noteikti meklētu risinājumu vismaz uz to meklēšanās "epicentru" kuci vai suni aizfīrēt pie draugiem vai radiem divreiz gadā..
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Elbe » 08 Dec 2011, 21:23

Man jautājums - kad pēc dzemdībām jābūt nākamajai meklēšanās reizei?
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby murkata » 09 Dec 2011, 14:01

liels paldies par staastiem! domaaju, plaanoju :) buus jau ok, es ceru ;) :D
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Maija_Dakota » 09 Dec 2011, 22:51

Elbe wrote:Man jautājums - kad pēc dzemdībām jābūt nākamajai meklēšanās reizei?


parasti cikls nemainās dēļ dzemdībām.
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby undd » 09 Dec 2011, 23:32

murkata wrote:man ir jautājums divu dzimumu suņu īpašniekiem :)
kā uzvedas suņi, kad kuces meklējas? cik liels stress un kā to pārvarēt, ar kādiem līdzekļiem?


Mums manā bērnībā bija abi dzimuma pārstāvji, ne viens, ne otrs nesterilizēti. Bija katastrofa un piekrītu madzhy, ka kuces ieslodzīšana tajā pat mājā, tikai citā telpā, sunim vienalga ir nenormāls stress. Kobelis tajā laika periodā neēda vispār, praktiski negāja ārā, reizi pa divām dienām uz īso čuru un tikai, pēc tam uzreiz rāvās mājās, suns tajā periodā bija arī izteikti agresīvs, tā nevienam no mājiniekiem virsū neklupa, bet ja mēģināja suni aizskart, kad tas pie kuces lauzās, varēja arī atrauties. Mēs visu to periodu dzīvojām negulējuši, jo gulēt vienkārši nebija iespējams. Kuce gan bija ņedatroga totalis, tajās reizēs, kad viņa nebija ieslodzīta, gulēja zem sekcijas, jo kuce bija neliela auguma un sekcijai paaugstas kājas, kobelim visu laiku rādīja zobus, vobšem nomocījušies bijām visi. Izdzīvojot šādu pieredzi, es diez vai jebkad riskētu mājās turēt divus pretēja dzimuma nesterilizētus vienas sugas indivīdus.
Lai gan, ir arī pretēja pieredze. Druškas nekastrētais kobelis vispār neņem aubē manu kuci pat ja viņai ir meklēšanās. Viņa viņu vispār neuzrunā, nekā. Jā, paostās bišķi un viss.
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Linda B. » 10 Dec 2011, 02:11

Man taksis suņiem patīk arī nemeklēšanās laikā.Šodien viens atvilkās līdz pašām mājām un vēl pusstundu dīdījās gar žogu un meklēja pa kurieni ielīst.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Laura » 10 Dec 2011, 12:32

Man IR mājās suns un kuce. Neko, normāli, sadzīvo. Grūtāk bija, kad suņi bija divi un kuce viena - jo tad džeki mērījās ar to, ar ko jau tur puikas mēdz mērīties šādos gadījumos, tad tiešām nebijām gulējuši. Kuci toreiz izolējām no mājām kopā ar visu saimnieku - aizsūtījām uz laukiem. Tagad -- otrā meklēšanās -- vairāk vai mazāk pagāja mierīgi, izņemot kādas 2-3 trakas dienas un naktis. Man problēma tā, ka kuce pati ir īsta ma...a. Bet Bročs ir muļķis šajos jautājumos un ne vienmēr uztver to domu, ko viņa raida. Bija jautri.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Demix » 10 Dec 2011, 13:19

Nu,kad man bija tikai Džedis un Demona,Imantā,dzīvoklī mums arī traki gāja,domāju,ka puika durvis iznesīs ar visām stenderēm,tagad kad ir 8 - 4/4, ir vieglāk. Es parasti savām meitenēm( parasti visas četras to dara +/- vienlaicīgi,un tad kā Tu,Laura saki,arī mani puikas "mērās") dodu... ups aizmirsu ,kā sauc,nu imūnsistēmas uzlabošanai ar ķiplokiem un hlorofilu,vai vienkārši ķiplokus lieku klāt ēdienam,jo mums nav iespēju pilnībā izolēt,meitenes gan dzīvo mājā,kad meklējās,bet ārā pagalmā nokārtoties arī jālaiž...tiesa man viņas iedresētas neiet uz to pusi,kur puikas voljēros sēž,bet nu vienalga aroms jau "panesās"...,bet nu platība ir liela,vējš u.c. lietas kaut kā to izkliedē.
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Rotija » 10 Dec 2011, 13:57

Tas,kāda būs tā sadzīvošana jau ļoti atkarīgs no konkrētā suņa un pašas kuces. Citas suņi sajūt pa lielu gabalu,citas ne tik. Cits suns trako nenormāli,cits ne tik traki.
Mans suns kuces meklēšanās laikā ēd kā parasti,iet staigāt,spēlējās,klausa utt. Ja redz kuci, tad,protams,īstajās dienās trako - bet tikai tik daudz,cik īd,rej,grib tik klāt, bet pa lielam ar to arī viss beidzās. Nav nekādas durvju skrāpēšanas,neēšanas,nenormālas trakošanas,milzu stresa utt.
Tā kā pa lielam tas ir ļoti individuāli. ;)
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Linda B. » 30 Mar 2012, 13:53

Vai kāds var apstāstīt kā izpaužas viltus meklēšanās?Kaut kā dīvaini.Jaunākā kuce sāka tecēt nu un tā riktīgi,pārstāja,bet nekādas astes dancināšanas nav,nekas tālāk nenotiek,suņi ar nekādu uzmanību nepievērš,cilpa ar nav īpaši pietūkusi,nu varbūt minimāli lielāka ir.Nesaprotu,ko tagad darīt,sargāt vai varu laist,lai skrien abas pa parku bez pavadas.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Sympathy » 30 Mar 2012, 16:51

Linda B. wrote:Vai kāds var apstāstīt kā izpaužas viltus meklēšanās?Kaut kā dīvaini.Jaunākā kuce sāka tecēt nu un tā riktīgi,pārstāja,bet nekādas astes dancināšanas nav,nekas tālāk nenotiek,suņi ar nekādu uzmanību nepievērš,cilpa ar nav īpaši pietūkusi,nu varbūt minimāli lielāka ir.Nesaprotu,ko tagad darīt,sargāt vai varu laist,lai skrien abas pa parku bez pavadas.


nēsmu profisionāls, bet mūsu pekiniešu dāmai tā bija , kad bija kautkāds iekaisums ;/ domājām ka meklējās, bet pie ārsta aizvedot, izrādījās ka ārsteties vajag. Pēc visām ārstēšanām, katreiz kad meklējamies, nenāk neviens suns.. nezinu , kas notika.. tagad laiku pa laikam apciemojam ārstu uz vecumdienam.
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Lory » 23 Apr 2012, 20:31

Man ir 2 suņu meitenes.Citi raksta,ka meitenes meklējas reizē,mani interesē cik ilgā laikā viņas pielāgojas viena otras ciklam?Vai arī varētu būt tā,ka viņas meklēsies atsevišķi.Jaunākai ir bijusi tikai viena meklēšanās.
Lory
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 27 Feb 2012, 20:40

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby brex » 23 Apr 2012, 21:49

Linda B. wrote:Vai kāds var apstāstīt kā izpaužas viltus meklēšanās?Kaut kā dīvaini.Jaunākā kuce sāka tecēt nu un tā riktīgi,pārstāja,bet nekādas astes dancināšanas nav,nekas tālāk nenotiek,suņi ar nekādu uzmanību nepievērš,cilpa ar nav īpaši pietūkusi,nu varbūt minimāli lielāka ir.Nesaprotu,ko tagad darīt,sargāt vai varu laist,lai skrien abas pa parku bez pavadas.

cik ilgi bija izdalijumi ar asinim? var but, ka [i]istajas dienas asinainu izdalijumu prakstiski nav [/i]un cilpa var ari samzainaties. Ieteiktu verot rupigi - no ritiem, kad celas, pielikt pie cilpas baltu salvetiti, tad var labi redzet, kas ir, kas nav. Var but ari, ka meklesanas iesakas un apraujas kadas hormonu novirzes del. ieteiktu tomer vala nelaist, meginat saprast, kas notiek
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

PreviousNext

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron