Hammers blogo ikdienā

Blogs and Chats

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby vipdu » 15 Dec 2011, 10:54

Ar kaut kādu sodas ūdeni pamazgāt to vietu nevar? Sēnītēm sodas ūdens dikti nepatīk.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby zirdzinsh » 15 Dec 2011, 10:59

vipdu wrote:Ar kaut kādu sodas ūdeni pamazgāt to vietu nevar? Sēnītēm sodas ūdens dikti nepatīk.


Daktere neko tādu neteica.. Palietosim tās salvetītes, skatīsimies. Antibiotikas es nu galīgi negribu viņam grūst iekšā, viņš jau ir saņēmis tik daudz, ka pietiek visai dzīvei.
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby Panda Bear » 15 Dec 2011, 11:03

zirdzinsh wrote:Atzvanīja dakterīte par to iekasumu pie oliņām. Izrādās tur ļoti daudz dažādu baktēriju un sēnīšu, kas norāda uz jauktām iekaisuma pazīmēm. Lietosim tās salvetes speciālās, pēc 10 dienām vedīsim atrādīt, uztaisīsim analīzes un, ja nebūs uzlabojumi, vajadzēs antibiotikas vai sistēmu.


Zirdzinsh, vai nav tā,ka šī problēma jums parādās periodiski, piem., vasarā ir vienu, divus mēnešus, tad rudenī vienu mēnesi? Manam Meskim tāda pati vaina, tik esam pirms pāris gadiem izdzēruši tās antibiotikas, bet šī lieta tāpat joprojām nezin no kā uznāk un nezin no kā pāriet. Baktērijas taču dzīvo uz ādas, iekaist, kad ir kāds papildus ierosinātājs (piem., imunitātes pavājināšanās, sastapšanās ar kādu alergēnu utt.), un, neatkarīgi no vienreiz izdzertām antibiotikām, baktērijas taču atkal savairojas - vai arī es pilnīgi nepareizi domāju? :sarkstosa:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby vipdu » 15 Dec 2011, 11:34

Es vienkārši salīdzinu sēnītes ar cilvēka sēnītēm. Kad bērniem galvā metās piena sēnīte, tad varēja ar sodas ūdeni tīrīt (ir jau arī iedarbīgākas smēres, bet tas sodas ūdens, manuprāt, vispār nekaitīgs tam sunim) Pamatojums it kā ir, ka sēnei patīk skāba vide un nepatīk sārmaina, soda rada sārmainu vidi. Es jau patīrītu divreiz dienā, pa sliktu jau nenāktu, vienīgi pret baktērijām tas diez vai ko līdzēs.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby zirdzinsh » 15 Dec 2011, 11:49

Panda Bear wrote:
zirdzinsh wrote:Atzvanīja dakterīte par to iekasumu pie oliņām. Izrādās tur ļoti daudz dažādu baktēriju un sēnīšu, kas norāda uz jauktām iekaisuma pazīmēm. Lietosim tās salvetes speciālās, pēc 10 dienām vedīsim atrādīt, uztaisīsim analīzes un, ja nebūs uzlabojumi, vajadzēs antibiotikas vai sistēmu.


Zirdzinsh, vai nav tā,ka šī problēma jums parādās periodiski, piem., vasarā ir vienu, divus mēnešus, tad rudenī vienu mēnesi? Manam Meskim tāda pati vaina, tik esam pirms pāris gadiem izdzēruši tās antibiotikas, bet šī lieta tāpat joprojām nezin no kā uznāk un nezin no kā pāriet. Baktērijas taču dzīvo uz ādas, iekaist, kad ir kāds papildus ierosinātājs (piem., imunitātes pavājināšanās, sastapšanās ar kādu alergēnu utt.), un, neatkarīgi no vienreiz izdzertām antibiotikām, baktērijas taču atkal savairojas - vai arī es pilnīgi nepareizi domāju? :sarkstosa:


Mums šī problēma ir visu laiku, tb nav tā, ka būtu nogājis pavisam. Vasarā, karstajos mēnešos pastiprinās (tāpēc jau domājām, ka dēļ tā, ka sasvīst), tad samazinās, šķiet, ka pāries, bet tagad atkal saasinājusies. Suņa to vietu vispār neaiztiek, nekasa, nelaiza. Iespējams, ka saasinājās tieši dēļ tās novājinātās imunitātes. Un jā - par tām antibiotikām, man nav arī īsti ticības, ka tas palīdzēs, jo pēc operācijas taču 'devām antibiotikas, bet "tajā" vietiņā nekas nemainījas..
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby vipdu » 15 Dec 2011, 12:01

Karstajos mēnešos paasinās, jo tad pastiprināti svīst (lai gan suņi it kā nesvīstot?) vai sasūt vairāk un vide (ādas virsma) kļūst skābāka, kas šiem mošķiem tieši patīk. Plus vēl domāju kamēr suņa bija slims viņam tur čuras sakrājās vairāk kā parasti (skāba vide), tas arī palīdzēja saasināties problēmai
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby zirdzinsh » 15 Dec 2011, 12:05

vipdu wrote:Karstajos mēnešos paasinās, jo tad pastiprināti svīst (lai gan suņi it kā nesvīstot?) vai sasūt vairāk un vide (ādas virsma) kļūst skābāka, kas šiem mošķiem tieši patīk. Plus vēl domāju kamēr suņa bija slims viņam tur čuras sakrājās vairāk kā parasti (skāba vide), tas arī palīdzēja saasināties problēmai


Jā, par svīšanu pilnīgi piekrītu, par čurām diezvai, jo tie iekaisumi ir starp oliņu un kājas cisku, abās pusēs.
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby Panda Bear » 15 Dec 2011, 15:33

zirdzinsh wrote: tie iekaisumi ir starp oliņu un kājas cisku, abās pusēs.

Jap, mums turpat! Es to vietu saucu par kāju padusītēm :sarkstosa:
Pandam ar šad tad ir tā bijis, bet pāriet pašam no sevis.
Ja es sapratu pareizi, Tu ej pie Allas, ja? Alla ir gudra daktere ar fantastisku attieksmi! :jaa:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby zirdzinsh » 15 Dec 2011, 15:36

Panda Bear wrote:
zirdzinsh wrote: tie iekaisumi ir starp oliņu un kājas cisku, abās pusēs.

Jap, mums turpat! Es to vietu saucu par kāju padusītēm :sarkstosa:
Pandam ar šad tad ir tā bijis, bet pāriet pašam no sevis.
Ja es sapratu pareizi, Tu ej pie Allas, ja? Alla ir gudra daktere ar fantastisku attieksmi! :jaa:


Jā, un viņa tiešām šķiet ļoti jauka daktere, un zinoša! :)
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby madzhy » 17 Dec 2011, 12:28

Zirdzinsh,
Vai lietojat kaut ko imunitātes stiprināšanai pēc operācijas? Tā sēnīte jau varēja "izlekt" dēļ imunitātes krišanās.. kas pēc operācijas nebūtu brīnums.
Hammerītim :hug: :pedinja:

P.S. Manam vienreiz bija sēnīte (apļveida, 1-2ls lielumā), tikām galā ļoti ātri tikai ar ārējiem līdzekļiem. Cik atceros, ar hlorxehidīna šampūnu pamazgāju ik dienu vai pārdienu to vietu (šampūnu paturot 5 min) + joda spreju bez spirta 1-2x dienā.. kaut kā tā + vai tik kaut kāda ziede vēl nebija.
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby RK12 » 19 Dec 2011, 15:31

No cilvēku preparātiem ir tāds plaša spektra līdzeklis (antiseptiskais):
http://www.medicine.lv/raksti/octenisep ... -lidzeklis
User avatar
RK12
Baby
Baby
 
Posts: 69
Joined: 05 Feb 2010, 14:06

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby zirdzinsh » 21 Dec 2011, 10:37

Visiem mīļi sveicieni no Hammerīša! :) Protam arī piemiegt jums visiem ar vienu aci ;)

Image Image



Mans smieklīgais BullClaus. :D
Image

Kurš apēdīs Ziemassvētkus? Hammers! :dejosuns:
Image

Mammīt, varbūt pietiks?
Image

Piedodiet, ka tik sliktas kvalitātes bildes, bet diemžēl nav labāka fočuka. :) Kā redzies, puisītis jau ir krietni atkopies, pieņēmies svarā un atguvis arī daļu sev raksturīgā dzīvesprieka! :aptracis:
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby Panda Bear » 21 Dec 2011, 11:03

Kāds milzīgs prieks par Tevi un Hammeru!!!!! Lai Ziemassvētku laiks jums priecīgs un nākamajā gadā tikai pozitīvi notikumi!!!! :sirsninas:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby zirdzinsh » 21 Dec 2011, 11:10

Paldies, Panda Bear! :sirsninas2:
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby blusa » 21 Dec 2011, 11:29

Hammera stāsts liek noticēt brīnumiem! :egle:
blusa
Baby
Baby
 
Posts: 18
Joined: 07 Sep 2010, 15:32

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby zirdzinsh » 21 Dec 2011, 11:48

blusa , diemžēl stāsts vēl nav galā. Janvāra vidū mūs gaida vēl viena operācija, narkoze, lai izņemtu stieni no kājas. Jo tuvāk nāk tas laiks, jo vairāk uztraucos - tieši par narkozi. Šī gada Pavasarī puisītis jau pārdzīvoja divas narkozes pie operācijām, kad tika salauzti visi pirkstiņi ķepai, tagad rudenī bija šī smagā operācija, un tuliņ atkal - narkoze. Es neticu, ka šis patiesi brīnumainais stāsts var beigties slikti un cenšos ticēt, ka Hammers būs pietiekami stiprs, lai vēl tikai 1 reizi izturētu, taču uztraukums ir neizmērojams.. Bet tagad ir Ziemassvētku laiks un jādomā labas domas, kā arī jāpriecājas par katru kopā pavadīto dienu! :sirsninas:
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby Sisija » 21 Dec 2011, 13:26

zirdzinsh, viss būs labi, jūs abi esat stipri :estevisamilosu:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby blusa » 21 Dec 2011, 14:18

Bet tagad ir Ziemassvētku laiks un jādomā labas domas, kā arī jāpriecājas par katru kopā pavadīto dienu! :sirsninas:[/quote]

Tieši tā! Malači, ka Jūs tā dariet! :pukudupsis: :samilejies:
blusa
Baby
Baby
 
Posts: 18
Joined: 07 Sep 2010, 15:32

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby Anita :) » 21 Dec 2011, 14:23

Baigie malači!
Paldies par bildītēm - baigi foršais vecītis :flirts:
Un prieks redzēt viņu dažādās emocijās - es par to, ka pēdējā bildē viņš tiešām izskatās pārguris no foto sesijas :jautri:

Priecīgus Jums svētkus un izdošanos turpmāk!!!
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Hammers blogo ikdienā

Postby zirdzinsh » 21 Dec 2011, 15:00

Paldies, Anita :) ! :pedinja:
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests

cron