Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Blogs and Chats

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby pixy » 14 Nov 2011, 12:05

:labipadarits: Paldies!
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby vipdu » 15 Nov 2011, 08:53

Manuprāt, liela daļa vainas jāuzņemas arī pasūtītājiem. Piemēram, mēs nodarbojamies ar guļbūvju celtniecību. Guļbūvēm TEORĒTISKI der TIKAI janvārī un februārī cirsti koki, bet cilvēki ierodas pie mums aprīlī, maijā un saka ka viņiem vajag guļbūvi. Kad jautājam, kur jūs bijāt ātrāk, visi brīnās, ka celtniecības sezona tikai tagad taču sākas. Cilvēki - parastie patērētāji - nav zinoši šajā jautājumā un tad tie, kas neieklausās un nav gatavi gaidīt (tātad reāli tikt pie ēkas tikai nākamajā vasarā) arī pieprasa viņiem kokus gāzt pavasarī (un pēc tam mokās ar sazilējušu guļbūvi kā jau brīdinājām, jo koki pilni ar sulu). Jāsaka gan, ka ir arī tādi, kas ieklausās un ceļ guļbūvi pēc noteikumiem, bet tādu ir mazākumā.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 15 Nov 2011, 09:40

vipdu wrote:Manuprāt, liela daļa vainas jāuzņemas arī pasūtītājiem. Piemēram, mēs nodarbojamies ar guļbūvju celtniecību. Guļbūvēm TEORĒTISKI der TIKAI janvārī un februārī cirsti koki, bet cilvēki ierodas pie mums aprīlī, maijā un saka ka viņiem vajag guļbūvi. Kad jautājam, kur jūs bijāt ātrāk, visi brīnās, ka celtniecības sezona tikai tagad taču sākas. Cilvēki - parastie patērētāji - nav zinoši šajā jautājumā un tad tie, kas neieklausās un nav gatavi gaidīt (tātad reāli tikt pie ēkas tikai nākamajā vasarā) arī pieprasa viņiem kokus gāzt pavasarī (un pēc tam mokās ar sazilējušu guļbūvi kā jau brīdinājām, jo koki pilni ar sulu). Jāsaka gan, ka ir arī tādi, kas ieklausās un ceļ guļbūvi pēc noteikumiem, bet tādu ir mazākumā.


Es esmu patērētājs parastais, es par šo arī neko nezināju. Tā, ka, pieņemot, ka es gribētu guļbūvi, es tāpat vērstos pie izpildītāja, kuram tad man vajadzētu izskaidrot - kas ir kas. Par tiem, kas paši gudrāki par visiem - tādi vienmēr bijuši un būs. Es pie viena tāda biju ciemos, tam guļbūve bija celta no pārāk svaigiem baļķiem, nepagaidot, kamēr "nosēžas", bija uztaisīts smalks remonts - bija jautri paskatoties, kur kādreiz bija baļķi, par to liecināja izgriezumi flīzēs un tapetēs. Cilvēks tā iekārtots, ka vislabāk mācās no savas pieredzes :velnins:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby vipdu » 15 Nov 2011, 09:57

Jā mēs parasti brīdinām, ka guļbūve sēžas pirmo gadu un pēc tam vēl nedaudz (sēžas starp citu ļoti - vismaz baļķa tiesu uz leju). Taču kā jau minēju reti kurš grib gaidīt. Tas ir normāli (pat pareizi) celt no svaigiem kokmateriāliem (tieši tāpēc arī mums nav daudz uzkrājumu kokmateriāliem, jo stāvot tāpat vien tie mēdz zilēt, bet žāvēt tos nedrīkst), bet pareizi ir uzcelt, noklāt ar aizsargkārtu, tad gadu to paturēt (bez logiem, durvīm, iekšējās apdares utt.) lai nosēžas un tad celt tālāk, ja tā izdara tad nekas nekur nelūzt, bet atkal tikai kādi 2 no 10 ir gatavi gaidīt, pārējie labāk pieremontē. Vispār normālas kompānijas 2 gadus pēc uzcelšanas pēc vajadzības dodas un pieregulē guļbūvi kamēr tā sēžas. Vēl ir variants, ka var pasūtīt no virpotiem baļķiem (tie ir sausi un sēžas maz), bet tiem tiek novirpota dabīgā koka aizsargkārta un ēkas mūžs bieži ir īsāks, kā arī daudziem nepatīk vizuāli (izskatoties pēc mēbeles nevis mājas). Tas tā tautas izglītošanai, varbūt kāds topošais guļbūves īpašnieks, kas nezināja, ka jāsāk runas ar celtniekiem bīdīt jau tagad, tagad to zinās un izdarīs pakalpojumu dabai, jo domāju, ka ne visas kompānijas par šo brīdina (jo bizness tomēr, kāda garantija, ka pēc pusgada neies citiem prasīt).
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 15 Nov 2011, 10:25

vipdu wrote:Jā mēs parasti brīdinām, ka guļbūve sēžas pirmo gadu un pēc tam vēl nedaudz (sēžas starp citu ļoti - vismaz baļķa tiesu uz leju). Taču kā jau minēju reti kurš grib gaidīt. Tas ir normāli (pat pareizi) celt no svaigiem kokmateriāliem (tieši tāpēc arī mums nav daudz uzkrājumu kokmateriāliem, jo stāvot tāpat vien tie mēdz zilēt, bet žāvēt tos nedrīkst), bet pareizi ir uzcelt, noklāt ar aizsargkārtu, tad gadu to paturēt (bez logiem, durvīm, iekšējās apdares utt.) lai nosēžas un tad celt tālāk, ja tā izdara tad nekas nekur nelūzt, bet atkal tikai kādi 2 no 10 ir gatavi gaidīt, pārējie labāk pieremontē. Vispār normālas kompānijas 2 gadus pēc uzcelšanas pēc vajadzības dodas un pieregulē guļbūvi kamēr tā sēžas. Vēl ir variants, ka var pasūtīt no virpotiem baļķiem (tie ir sausi un sēžas maz), bet tiem tiek novirpota dabīgā koka aizsargkārta un ēkas mūžs bieži ir īsāks, kā arī daudziem nepatīk vizuāli (izskatoties pēc mēbeles nevis mājas). Tas tā tautas izglītošanai, varbūt kāds topošais guļbūves īpašnieks, kas nezināja, ka jāsāk runas ar celtniekiem bīdīt jau tagad, tagad to zinās un izdarīs pakalpojumu dabai, jo domāju, ka ne visas kompānijas par šo brīdina (jo bizness tomēr, kāda garantija, ka pēc pusgada neies citiem prasīt).


Es kā reizi gribēju Jums jautāt, vai celtieki ir tik godprātīgi un informē savus klientus visi kā viens, vai arī tomēr ir daudzas kompānijas, kuras uz klienta nezināšanas rēķina "nozvejo" sev klientus :jaa:
Man, runājot par kokmateriāliem, ir personisks kreņķis ar kublu. Pēc pagājušās - sausās ziemas, nevarējām to izmantot dēļ milzu plaisām. Plaisas bija arī aizpagājušajā vasarā, bet tad, regulāri laistot daudz maz varēja padarīt to lietojamu. te ar droši vien meistaram vajadzēja mūs informēt, kas jādara, bet kaut kā nepieminu, ka tas būtu noticis.
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Demix » 15 Nov 2011, 11:25

Panda Bear wrote:
Es esmu patērētājs parastais, es par šo arī neko nezināju. Tā, ka, pieņemot, ka es gribētu guļbūvi, es tāpat vērstos pie izpildītāja, kuram tad man vajadzētu izskaidrot - kas ir kas. Par tiem, kas paši gudrāki par visiem - tādi vienmēr bijuši un būs. Es pie viena tāda biju ciemos, tam guļbūve bija celta no pārāk svaigiem baļķiem, nepagaidot, kamēr "nosēžas", bija uztaisīts smalks remonts - bija jautri paskatoties, kur kādreiz bija baļķi, par to liecināja izgriezumi flīzēs un tapetēs. Cilvēks tā iekārtots, ka vislabāk mācās no savas pieredzes :velnins:

A vot šito es nesaprotu,vismaz man nav pieņemams,ka guļbūvei liek flīzes,līmē tapetes,manā izpratnē guļbūvi izvēlas tad,kad grib k-ko ekoloģisku un es noteikti visu apdari veidotu kokā,tad arī atkrīt problēmas ar sabojātiem materiāliem,kamēr māja "nosēžas".IMHO.
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby vipdu » 15 Nov 2011, 12:12

Lielā vairumā gadījuma guļbūves izkrāso, izlīmē un izflīzē ārzemnieki. Citreiz par viņu gaumi drusciņ smaidiņš uznāk, bet katrai tautai jau savi paradumi un viņi nav pieraduši pie tāda koka daudzuma kā mēs (jo sevišķi tās valstis, kurās koks vispār ir deficīts). Bet ir arī kad vietējie tā taisa. Reizēm jau arī vajag tās flīzes (pie izlietnēm, dušas telpās utt.).
Panda Bear protams, ka ne visi saka, tas lielā mērā atkarīgs arī no atbildībā speciālista šajā jautājumā. Ja viņš būs godprātīgs cilvēks, tad pateiks (arī ja firmas politika nav tendēta uz godīgumu). Mēs te tāds mazs kantorītis un nevaram atļauties krāt tādas sliktas atsauksmes. Tāpat jau reizēm sanāk če pē, bet vismaz tad mēs paši zinām, ka darījām ko varējām un sirdsapziņa tīra - piemēram gadījumos kad mūsu padomu neklausīja un tad griežas pēc palīdzības, kad sāk rasties nelaimes par kurām brīdinājām. Citi nemaz negriežas, uzskata ka esam vainīgi un viss, tas nekas ka brīdinājām, nekādus oficiālus papīrus par brīdinājumu jau neviens neparaksta. Citi uzņēmumi jau nemaz vairs pat neuzskata, ka tas kas slikts, ka nesaka - jūs prasījāt šovasar, mēs uzcēlām, paši esat vainīgi. Tik bieži ceļ nelaikā ēkas un nenostādina to vienu gadu ka daudziem tā jau ir kā norma. Tagad arī vienu tādu ceļam (cilvēks atnāca pats ar saviem baļķiem, atpakaļ jau līmēt neliksim, ceļam no tādiem kādi ir, labi vismaz ka zināja, ka der tikai ar viena virziena vītni citādi puse no baļķiem vispār būtu jāizmet)
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Citroniņš » 30 Nov 2011, 22:03

Ienācu, sāku sajūsmā lasīt PB un suņu kompānijas piedzīvojumus.. Bet tad uzradās politika, un ne viena paša Pandas, vai Robja, vai Mekša un Tigras piedzīvojuma... saskumu.. Mani šī kompānija ļoti piesaistīja, izlasot visas 239 bulterjeru sadaļas lapas :D ( dažās dienās, burtiski, nebiju atraujama)

Panda, lūdzu atgriežaties pie piedzīvojumiem!
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 01 Dec 2011, 14:23

Citroniņš wrote:Ienācu, sāku sajūsmā lasīt PB un suņu kompānijas piedzīvojumus.. Bet tad uzradās politika, un ne viena paša Pandas, vai Robja, vai Mekša un Tigras piedzīvojuma... saskumu.. Mani šī kompānija ļoti piesaistīja, izlasot visas 239 bulterjeru sadaļas lapas :D ( dažās dienās, burtiski, nebiju atraujama)

Panda, lūdzu atgriežaties pie piedzīvojumiem!

Citroniņ, nebēdā, stāsti jau sakrājušies, tik jāuzraksta! :jaa: Par politiku - man kā sabiedriski aktīvam un nevienaldzīgam cilvēkam arī šī lieta svarīga. Paldies Tev par iedvesmu, atgriezīšos pie stāstiem! :dejosuns:
Līdz tam - pāris jaunumi iz mūsmājām
Meskim ir jauns dīvāns
Image

Panda ar Robi iesvinēja tēta vārda dienu ar stilu
Image
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 17 Dec 2011, 12:02

Tā kā Panda ir nagu griešanas pretinieks un ir iemācījies aizmukt jau pēc pāris nagu nošķērēšanas, ir radīta Pandas nagu griešanas shēma :D un izvirzīts mērķis - viena ķepa dienā :dejosuns:

Image
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Ivettta » 18 Dec 2011, 01:37

Pandam masai Gratatujam ir tads pats sindroms - Nu tricinas visas miesas, kad mamma Iveta saka Chik Chik (buus chik chik = nagu griesana)! :kanepe:
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 18 Dec 2011, 12:41

Ivettta wrote:Pandam masai Gratatujam ir tads pats sindroms - Nu tricinas visas miesas, kad mamma Iveta saka Chik Chik (buus chik chik = nagu griesana)! :kanepe:

Vaida gan Pandam var miera vējos nagus nogriezt, viņai viņš ļaujās :kanepe:
Trakākais jau ir tas, ka Panda ir pārējos ar samācījis, ka nagu griešana - tas ir kaut kas drausmīgs. Tikai citiem dūša par mazu, lai no manis aizlaistos :kanepe:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 23 Dec 2011, 10:23

Šorīt sākās mūsu brīvdienas. Cēlāmies vēlu, laiski brokastojām. Melnie suņi jau no agra rīta šiverē, bet baltos tas neskar - viņiem ir brīvdienas un neinteresē pat rīta pastaiga. Tā teikt - saimniek, pagaidi :pastaiga:

Image
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 28 Dec 2011, 11:10

Ir 25. decembra priekšpusdiena un Robijs ir nesaprasanā, kāpēc viņš nedrīkst ņemt nost eglītes rotājums? Turklāt, ne tikai nav skaidrs, kāpēc nedrīkst, bet arī, kāpēc viņš ir par šo darbību nostrostēts???
Image
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Anita :) » 28 Dec 2011, 11:16

Nabadziņš :estevisamilosu: nu galīgi neizdevušies svētki :jautri:
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Maija_Dakota » 28 Dec 2011, 11:30

:elfs: :D
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby agrita » 28 Dec 2011, 12:22

Bobītis vienkārši gribēji izpušķot eglīti savā gaumē... aij, neko jūs nesaprotat!

Mīļuķiņš mans :sirsninas2:
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 29 Dec 2011, 15:24

Šodien sāku meklēt suņu viesnīcu. Īsumā par to kā man gāja.
Tā kā Rekša mājas pēdējajā apmeklējumā mums nepatika attieksme, meklēju viesnīcu saviem zvēriem ar vislabāko attieksmi. Apmešanās laiks februāra sākums.
Ierakstot meklētājā atslēgas vārdus dzīvnieku viesnīca, parādījās DinoZoo webs ar plašu piedāvājumu. Izskatījās cerīgi.
Kā pirmā tur parādās manis jau minētā Rekša māja, esam tās pakalpojumus izmantojuši vairākkārt, bet, kā jau teicu, pēdējā reizē īsti nepatika, tāpēc meklēju ideālo viesnīcu. Pirmajai zvanīju pansijai Ulubele, laipni atbildēja darbiniece, kura pastāstīja, ka viesnīca maksā 3 latus - woooow, nodomāju, laba cena. Bet tad sekoja BEEEET !!!!! Izrādās, šī viesnīca pieņem tikai KASTRĒTUS dzīvniekus :sajucis: . No darbinieces stāstītā saprotu, ka suņi atrodas vienā voljērā, ārā, bet katram esot siltināta būda :sajucis: . Tīri humoram iedomājos savu dīvāna un siltuma mīļotāju skatienus kaut ko TĀAAADU tikai ieraugot, un saku, ka šis nebūs mums piemērots piedāvājums. Turklāt Robis no savas vīrietības tak arī negribēs šķirties :medos: .
Tā kā Baltezera viesnīcai nav norādīta web adrese, to atlieku uz vēlāku apskates laiku, dodos tālāk meklējumos.
Uzmanību piesaista Kristīnes Lejas dzīvnieku pieskatīšanas serviss "Dod man ķepu!" IK! Apskatos webu - jauna, jauka meitene, kinologs, super. Ir iespēja suņus atstāt mājās un izmantot pieskatīšanu - iedomājos, ka tas nu tiešām ir tas, ko man vajag, jo tik labi kā mājās manējiem nebūs nekur. Nu cena ir liela, bet ko darīt, dzīve dārga. Izpētu weblapu, viss patīk, zvanu. Mums viss saskan līdz jautājumam par suņu šķirni. Kā pasaku, ka bulterjeri, tā izrādās, meitene tik tojus un labradorus pieskatot. Turklāt, tiek man pastāstīsts stāsts par bulterjeriem, stafiem un rotiem kā ļoti nopietniem, bīstamiem suņiem, ar kuriem viņa vairs nenodarbojas. Diezgan interesanti būt kinologam ar tādiem stereotipiem, nodomāju un, pasakot, ka dzīvoju ļoti bīstamos apstākļos ar 4 bulterjeriem, sarunu arī beidzu. Vienīgais, ko Kristīne man rekomendē ir pamēģināt kaut ko sarunāt ar manamāja.lv. Apskatos blogu, tur viss krievu valodā, saprotu, ka cilvēks citā valstī dzīvo, tātad mums nav pa ceļam.
Joprojām esmu nulles punktā.
Pārskatu viesnīcu sarakstu, atgriežos pie Baltezera. Atradu weblapu, turklāt, galerijas piektajā bildē redzu, ka viesnīcā ciemojies ir jauks bullīšu trikolors, noprotu, ka bulterjerus tur ņem! Zvanīšu, bet jau pēc Jaunā gada, šodien esmu nogurusi neveiksmīgos meklējumos!
Ja varat man ko rekomendēt, lūdzu nekautrējaties!
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby maksis » 29 Dec 2011, 15:31

Manas vislabākās rekomendācijas par "Laumiņām" pie Jēkabpils. Es gan tur esmu atstājusi tikai tos suņus, kas ārā var dzīvoties, bet domāju, ka ar Mārtiņu (viesnīcas īpašnieku) var sarunāt arī to, ka viņš uzņemas kādu istabas suni pie sevis ucināt. ĻOTI atsaucīgs cilvēks! Man patika daudz labāk nekā Baltezerā, ja kas, kur arī esmu savējos atstājusi.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 29 Dec 2011, 15:53

maksis wrote:Manas vislabākās rekomendācijas par "Laumiņām" pie Jēkabpils. Es gan tur esmu atstājusi tikai tos suņus, kas ārā var dzīvoties, bet domāju, ka ar Mārtiņu (viesnīcas īpašnieku) var sarunāt arī to, ka viņš uzņemas kādu istabas suni pie sevis ucināt. ĻOTI atsaucīgs cilvēks! Man patika daudz labāk nekā Baltezerā, ja kas, kur arī esmu savējos atstājusi.

Maksis, mums vispār pie Rīgas tā kā derētu :sarkstosa: Jēkabpils mums par tālu :huh:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests