Sakosts suns...

Miscellaneous

Sakosts suns...

Postby qwerty21 » 30 Dec 2011, 16:43

Sveiki!

Suns parasti tiek laist valjaa no pavadas un tiek ļauts izkrieties,bet shoreiz kaa par nelaimi muusu tusinj vietaa bija piestaajushi divi stafi(puikas)Maneeejaa protams bija saodusi un aiziet shiem pretii,viens no vinjiem pie pavadas ,bet otrs briivs.Nezinu kas ar kuru,bet notika kkaads konfliktinsh,kad atskreeju mans suns atradaas metrus 20 no shiem.Pieskreeju klaat pie sunja viss it kaa ok,skatos stafu saimniece saak virziities pretii mums.Es jautaaju: vai klope bijusi,sjhii saka ka drusku zobus viens otram paraadiijushi utt...Ok,jautaaju vai puikas abi,shii saka jaa UN njem un aakjee valjaa otru stafu,es pat iisti nepaspeeju iebilst, kaa stafs auljiem naak mums virsuu(mans suns iespiest man starp kaajaam) un iekjeraas ribaas manai kucei un kaa jau stafs iekjeras taa ,ka nevar dabuut nost paaris minuutes kameer mana sune kauc.
Finaala dabuuju nost un pirmais ko stafa saimniece saka,ka nevajadzeeja tureet man suni pie kaklasiksnas,tapeec vinjas stafs esot taa noreagjeejis.
Veel peec paaris minuuteem shii jau saka,ka neesot liecinieki un ka vinjas suns vispaar neesot neko sakodis un ka vieniigais suns ,kas esot bijis bez pavadas esot bijis mans suns...Man skaidrs ar ko dariishana,njemu mb zvanu polichiem,shii protams riksiishiem saak virziities uz savu auto...Kaa rezultaataa saakas cirks ar auto blokjeeshanu,kaa rezultaataa damiite sev pret trotaara apmali paarsit riepu un jau paaris mirklus veelaak shii pazinjo polichiem,ka es esot paarduuris riepu,lai shii netiekot prom. :)
Ko dariit shaadaa situaacijaa,ir veerts iet chakareet nervus un rakstiit iesniegumu...cilveecinsh sliipeets,liecinieku nav.Un kaa tur ir ar tiem biistamajiem sunjiem?!Ja tam stafam nav bijushi jau citi starp gadiijumi,tad ok,bet ja taa nav pirmaa reize?!Varbuut tomeer ir veerts pakjeepaaties ar tiem iesniegumiem?!

P.S.takaa suns bija nopietni sakosts paardomaaju un teicu lai plochi nebrauc jo peec iespeejas aatraak gribeeju nokluut uz kliiniku.Mashiinas numurus protams pierakstiiju un tanti uz atminju nofotagraafeeju kopaa ar dukshiem.
qwerty21
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 12 Dec 2010, 18:55

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sakosts suns...

Postby s_solv » 30 Dec 2011, 17:39

smaga neapskaužama situācija. Var piesieties ka tavējā kuce bija bez pavadas un brīvi skraidīja lielā attālumā no tevis. Sanāk pati vainīga, ka neuzmani savu suni. Liecinieku neesamība visu pagriež bēdīgā gaismā
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06

Re: Sakosts suns...

Postby undd » 30 Dec 2011, 18:50

Ja liecinieku nav, pie tam vēl atteici policijas izsaukumu, vairs neko nepierādīsi, ir tikai fakts, ka Tavs suns ir sakosts, bet kas un kā, ja ir divas pilnīgi pretējas liecības bez lieciniekiem...
Vienīgais, ko vari mēģināt darīt, ir rakstīt iesniegumu PVD, es gan nezinu, kādā veidā un vai vispār viņi noskaidro suņa saimnieku, ja ir zināms tikai a/m numurs, bet katrā gadījumā Tu no tā neko nezaudē. Uzzvani, pajautā, kā šādas lietas notiek.
Turpmāk tomēr iesaku suni bez pavadas nelaist, ja viņa nav atsaucama, jo nevienam nav pienākums gribēt draudzēties ar Tavu suni. Labi, ka situācija beidzās vēl tikai tā, viss varēja beigties daudz ļaunāk, itīpaši, ja suņi ir barā, un vairāk par vienu suni jau ir bars. Pat ja abi stafi būtu bijuši pie pavadām, tie Tavam sunim varēja nodarīt daudz nopietnāku skādi, ja gribētu. Un tā kā Tavs suns pirmais pieskrēja klāt, īsti sūdzēties ar nav par ko, kaut gan cilvēcīgi sāpi saprotu. Veseļojaties!
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Sakosts suns...

Postby energy » 30 Dec 2011, 20:53

Situācija sū...
Bet vispār jau no paša sākuma man nepatīk, ka pati saimniece raksta, ka kamēr atskrēju un tad stafus ieraudzīja...sanāk, ka suns tiek laists konkrētā brīvsolī un netiek kontrolēts.
Tik pat labi, var citreiz sanākt konflikts ar kāda cita suņa saimnieku un tur jau Jūsu būs vainīgs (lielāks u.c.).
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Sakosts suns...

Postby OrlandoSeaHorse » 31 Dec 2011, 01:41

Bez lieciniekiem un, ja godīgi, tu jau arī nezini, kas un kā tur notikās pirms tu pienāci. Ja man visu stāstītu otras puses saimniece, es mierīgi noticētu, ka kuce pieskrēja un ne par šo ne par to metās krāgā suņpuikiem. Diemžēl tā notiek.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Sakosts suns...

Postby qwerty21 » 31 Dec 2011, 09:52

Protams ,protams ka pats vainiigs...
Visi kas brauc uz to vietu laizh sunjus valjaa no pavadas un liidz ar to visi uznjemamies atbildiibu gan par saviem sunjiem,gan citu...Shoreiz tika saplosiits mans suns tajaa briidii kad es vinju tureeju aiz kakla siksnas iespiedis starp kaajaam...Un patieshjaam nozheeloju ka tureeju,ja suns buutu briivs vareetu izvairiities no taa stafa...
Lielaaka shkrobe,ka taa divkaajainaa buutne neizraadiija pat ne mazaako nozheelu...Taa mukshana un blefoshana to tik pieraada.Un cik jaabuut cilveekam stulbam,ja iisu mirkli pirms tam ir bijis kkaads asuminsh starp sunjiem un shii noaakjee tieshi to agresiivaako stafu un veel piemetina lai neabaidoties,tagd viss buus ok...
Viss ir pieraadaams,gan taa vinjas blefoshana,gan kaa tika taa riepa paardurta utt...kaa arii telefon zvani ja nemaldos tiek ierakstiiti.
Un suns ta sakosts ir man,mans iipashums ir bojaats.
Lai cik tas arii stulbi un egoistiski neizklausiitos,negribaas lai vinja raadaas tur,bet vieniigaa reaalaa iespeeja ir ja to otru stafu atziist par biistamu.Nu par 90% esmu paarliecinaats,ka nav pirmais gadiijums un iespeejams pat ir kaads jau regjistretts.ja jau paar apmaleem lido ar moshiinu prom no notikumu vietas...
qwerty21
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 12 Dec 2010, 18:55

Re: Sakosts suns...

Postby Demix » 31 Dec 2011, 11:38

qwerty21 wrote:Protams ,protams ka pats vainiigs...
Visi kas brauc uz to vietu laizh sunjus valjaa no pavadas un liidz ar to visi uznjemamies atbildiibu gan par saviem sunjiem,gan citu...Shoreiz tika saplosiits mans suns tajaa briidii kad es vinju tureeju aiz kakla siksnas iespiedis starp kaajaam...Un patieshjaam nozheeloju ka tureeju,ja suns buutu briivs vareetu izvairiities no taa stafa...
Lielaaka shkrobe,ka taa divkaajainaa buutne neizraadiija pat ne mazaako nozheelu...Taa mukshana un blefoshana to tik pieraada.Un cik jaabuut cilveekam stulbam,ja iisu mirkli pirms tam ir bijis kkaads asuminsh starp sunjiem un shii noaakjee tieshi to agresiivaako stafu un veel piemetina lai neabaidoties,tagd viss buus ok...
Viss ir pieraadaams,gan taa vinjas blefoshana,gan kaa tika taa riepa paardurta utt...kaa arii telefon zvani ja nemaldos tiek ierakstiiti.
Un suns ta sakosts ir man,mans iipashums ir bojaats.
Lai cik tas arii stulbi un egoistiski neizklausiitos,negribaas lai vinja raadaas tur,bet vieniigaa reaalaa iespeeja ir ja to otru stafu atziist par biistamu.Nu par 90% esmu paarliecinaats,ka nav pirmais gadiijums un iespeejams pat ir kaads jau regjistretts.ja jau paar apmaleem lido ar moshiinu prom no notikumu vietas...

Ja viss ir tā kā Tu raksti un ir vēlme pacīnīties,tad iesaku arī pablefot,viņa izklausās slīpēta.Iesaku nekādā gadījumā neminēt,ka izlaidi savu suni no redzesloka,drīzāk-"suns gāja blakus,kādus 2m no manis, kad pēkšņi lielā ātrumā mums abiem virsū metās 2 stafi un tālāk jau no vietas,ka piespiedi suni sev klāt,lai aizsargātu u.t.t. ",pārējais jau izklausās normāli,vienīgi to policiju jau sākumā diez vai vajadzēja atteikt,bet saprotu suņuks svarīgāks,ceļu satiksmes negadījumos arī pirmā palīdzība jāsniedz cietušajam,tad jau viss pārējais.
Tās sievietes stafi izklausās agresīvi,tomēr to tā nevajadzētu atstāt,bet nu cik dzirdēti gadījumi,reti kad taisnība triumfē.
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Sakosts suns...

Postby Ane » 31 Dec 2011, 11:43

Policijā iesniegumu gan vajag uzrakstīt! Nākošreiz tādi "sunīši" ieķersies bērniem ribās, arī liecinieku var nebūt!
:velnins:
Vismaz būs kundze brīdināta un padomās, pirms rīkosies bezatbildīgi. :pilnmeness:
Ane
Puppy
Puppy
 
Posts: 305
Images: 5
Joined: 22 Mar 2010, 11:00

Re: Sakosts suns...

Postby Greylove » 31 Dec 2011, 13:35

Izsaku līdzjūtību par sakosto suni, novēlu ātri tikt uz ķepām.
Kurā vietā šis incidents notika? Lai turpmāk suņu īpašnieki zinātu, kur jāuzmanās.
Man vīram nesen bija saķeršanās ar kādu ļoti agresīvu divu suņu saimnieci, kura paģērēja, lai mūsu (pie flekšiem esošie) suņi lasītos prom no viņas pastaigu teritorijas, un ka viņa laidīšot savējos vaļā, un attiecīgi mūsu labradoriem uzbruks. Pēc asas vārdu pārmaiņas vīram radās sajūta, ka šī dāma tiešām nejoko, un asinis būs. Incidenta vieta - Čiekurkalns, pie dzelzceļa, netālu no Čiekurkalna klīnikas.
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Sakosts suns...

Postby OrlandoSeaHorse » 31 Dec 2011, 15:08

qwerty21 wrote:Viss ir pieraadaams,gan taa vinjas blefoshana,gan kaa tika taa riepa paardurta utt...kaa arii telefon zvani ja nemaldos tiek ierakstiiti.
Un suns ta sakosts ir man,mans iipashums ir bojaats.
Lai cik tas arii stulbi un egoistiski neizklausiitos,negribaas lai vinja raadaas tur,bet vieniigaa reaalaa iespeeja ir ja to otru stafu atziist par biistamu.Nu par 90% esmu paarliecinaats,ka nav pirmais gadiijums un iespeejams pat ir kaads jau regjistretts.ja jau paar apmaleem lido ar moshiinu prom no notikumu vietas...

Atšķirt pārdurtu riepu no tādas, kas pārsista uz apmales, ir elementāri, pat var pateikt ar kādu instrumentu (kuru nazi vai kuru skrūvgriezi utt) tika pārdurta. Bet tā kā laiks jau ir pagājis, viņai ir iespēja tev par godu kādu riepu arī pārdurt, lai būtu ko uzrādīt. Nedomāju, ka es tagad viņai dodu idejas, gan jau ka pati zin. Ja jau uz tādu izgāja. Tev jābūt uz to gatavam.
Protams, ka būtu labi, ja agresīvu suni par tādu atzītu arī oficiāli un ne tikai tev, bet visiem. Pat ja šis ir pirmais gadījums, tad ar tādu attieksmi droši, ka nebūs pēdējais.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron