Šnauceri / Schnauzers

Dog Breeds

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby ezhuks » 15 Jan 2010, 10:49

Nu paldies par paldies :oops:
Es jau tautai nepastaastiiju, tikai Korfai privaati, jo vinja man uzmaacaas :twisted: Meiteens (dzeltenaa, ne jau Korfa :mrgreen: ) vakar visu dienu mani terorizeeja, aardiijas, nedarbus dariija, njeemaas kaa traka. Ar nepacietiibu gaidiiju, kad vinju savaaks :twisted: Un kaadas min. 30 pirms otawas atbraukshanas, meiteens apseedaas un seedeeja. Es vinju saucu - nea, seezh. Paareejie turpina skraidiit, dauziities, nedarbus dara, ik pa briidim kaut ko nosper - shamaa tik seezh un seezh. Paarvaacaas uz koridori un pie kuliiteem piespiedusies seedeeja. Vinjai braucot pakalj mamma! Vot! Un viss! :mrgreen: Paareejie tik skrien, bet shamaa tik seezh. Arii kad es izgaaju ielaist otawu ar viiru, citi kuceeni reeja, chiiksteeja un dauziijaas - shamaa seezh! Mamma tuulinj atnaaks un ir labi jaauzvedaas! :twisted: ienaakam iekshaa, kuceeni priecaajas, leekaa - shamaa seezh! :mrgreen: Un pasakiet veel, ka suns nejuut savu saimnieku! Nu vot KAA ko taadu var sajust? Bet redz var! Un juut. Un kad otawa pie vinjas pieliecaas, tad tik maiga un miiliiga! Man smiekli - shito tejaateri! Ar citiem vinja bija nejauka, ruuca, koda (bija taades periods), bet te! Melna un puukaina! :mrgreen: Tirina astiiti, ta miiliigi priecaajas, ne taa kaa citi kuceeni, kas lec virsuu un trokshnjo.
Jaasaka, ka katrs kuceens pirms prombraukshanas saak savaadaak uzvesties. Vot kaut kaa juut vinji savus saimniekus.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby ezhuks » 15 Jan 2010, 10:51

otawa
Kaa vinja eed? Tu eest vispaar iedevi? :mrgreen: Aizmirsu vakar pateikt, lai maajaas pabarojat, jo es speciaali nedevu. Nu lai mazaak mashiinu pievemtu :mrgreen:
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby BaibaB » 15 Jan 2010, 10:54

tāpēc jau mazais arī gaidīja mammu tik ļoti, ka ezis viņai ēst nedeva. :mrgreen: zināja Dorīte, ka aizbrauks uz mājām un tur pieēdīs pilnu punci :D
nu jauki, ka kucēns atradis saimnieku. tas lieku reizi apstiprina manu teoriju, ka nevis cilvēks izvēlas suni, bet suns pats atnāk pie cilvēka, pie sava īstā saimnieka. tā tas vienkārši kaut kur augšā ir nolemts.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby ezhuks » 15 Jan 2010, 10:57

a es tikko arabs piekjeeru Caalii :P
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Korfa » 15 Jan 2010, 11:00

tak sūti viņu surp :P
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby link » 15 Jan 2010, 11:05

Ka man patik redzet foruma nikneimu "ezhuks" :twisted: Vienalga, pie kuras temas. Tas nozime, ka forums ir dziivs... :lol:
link
 

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Korfa » 15 Jan 2010, 11:07

aga, ja vien kaut kad neizbanos :D
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby link » 15 Jan 2010, 11:10

Korfa wrote:aga, ja vien kaut kad neizbanos :D

Nevajag ezhuku banot nekura gadijuma. Ja izbanos, tad kopa ar mani :twisted: Liekas, ka tikai mes divas uzdosinamies muti atvert biskit platak, neka citi. "Sirdsapzinas balsis", ibio :lol:
link
 

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Korfa » 15 Jan 2010, 11:15

hihi :) es ar uz to ceru! :twisted:
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby otawa » 15 Jan 2010, 13:01

ezhuks
Ēda labi! Un no rīta paēda. Mērtrauka mums nav, tad vīram bija ideja nosvērt vienu graudiņu un tad saskaitot uzzināt, cik vajag :D Bet to domu atmetām, vnk iedevām ēst.
Režīmu gan vel tik skatamies, kādu izveidot, lai visiem daudz maz labi. Un šorīt saule spīd!!! Tā gribas siltāku laiku...lai var staigāt.

Meitenes šodien arī teātri spēlē. Vakar mazā priecīgi un satraukti stundu laikā stāstīja, cik viņa slikti jūtas (vajag uz mājām), šorīt galva "sāpēja " lielākajai :) Labi, ka skolotāja gudra un piezvana vecākiem.
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby BaibaB » 15 Jan 2010, 13:46

neko nesaprotošā mamma :roll: varētu padomāt, ka Tev pašai šodien galva "nesāp" :D
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Korfa » 15 Jan 2010, 13:54

otawa, es ar no sākuma devu uz aci, bet tad man bija interese cik g tad īsti apēd.
atradu tādu kausiņu ar ko bārību krāmēšu iekšā, nosvēru trauciņu, piebēru pilnu, noskvēru un nosecināju ka trauks līdz ar malām ir tieši puse no nepieciešamās normas (100ml - ~65 grami - nutra Nuggets Lamb@Rice). Tiesa svēršanas procesā es vēl to trauku īstu piemeklēju. un reti kad dienas norma tiek apēsta.
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby ezhuks » 15 Jan 2010, 14:52

otawa
Nav jau vajadziigi nekaadi traucinji. Tikai svari. Nosver un eed.
Nosver, lai tu zini cik ir apmeeram norma. tas kas uz maisa ir rakstiits, tas ir taads vispaariigs parametrs. |Lai buutu peec kaa vadiities. tev pashai jaaskataas - ja vinja izeed un eestu veel, tad iedod, bet ja saak palikt resnaaka, tad atkal samazini devu. Devu nosaka skatoties uz suni, lai vinjsh visu laiku ir normaalaa kondiicijaa. lai nav par tievu vai par resnu.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby otawa » 15 Jan 2010, 18:22

Dora :)
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Kristina » 15 Jan 2010, 18:33

Otawa skaista Doriņa! :)
User avatar
Kristina
Puppy
Puppy
 
Posts: 227
Joined: 13 Jan 2010, 16:32
Location: Riga

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby Moon » 15 Jan 2010, 18:48

Čau visiem jaunajās mājās! Izskatās tiri omulīgi! ;)

P.S. No LKFa šādu soli negaidīju (es par dogs.lv forumu) pienāks brīdis, ka biedri ari vairs nebūs vajadzīgi!!! :evil:
Image
User avatar
Moon
Baby
Baby
 
Posts: 22
Joined: 15 Jan 2010, 18:06

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby ezhuks » 15 Jan 2010, 19:18

otawa
Ak tu dieninj! Man asaras aciiis un skumstu peec beerna :cry:
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby BaibaB » 15 Jan 2010, 19:35

Moon wrote:Čau visiem jaunajās mājās! Izskatās tiri omulīgi! ;)

P.S. No LKFa šādu soli negaidīju (es par dogs.lv forumu) pienāks brīdis, ka biedri ari vairs nebūs vajadzīgi!!! :evil:

laikam jūs ar Lindu un vēl arabs esat pēdējie no biežākajiem tusētājiem šnauceru palātā, kas vēl neesat rādījušies. tādi mums čigānu laiki pienākuši. :(
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby otawa » 15 Jan 2010, 19:40

ezhuks wrote:otawa
Ak tu dieninj! Man asaras aciiis un skumstu peec beerna :cry:

Mēs tepat vien esam un būsim! ;) Fotografēsimies, atrādīsimies.... :)

Ar ēšanu un barības svēršanu - galā tiksim! :) Tas par to graudiņu svēršanu - nu tādas nenopietnas sarunas bija...
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Šnauceri / Schnauzers

Postby BaibaB » 15 Jan 2010, 20:15

būtu labi, ja cvergisti vienotos par bildēm pie standarta ;) un Siemens kaut ko ieteiktu rīzenšnauceru bildēm, jeb likt tās no rīzenu standarta?
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests