Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

All About Forum

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Sintija » 15 Jan 2010, 15:12

Ezhuk, sorry, var kucēniem veikt i DNS pārbaudes uz acu slimībām i vēl viskaut ko - ir kas to dara, tādēļ šo sadaļu iekļāvu. Acis arī var pārbaudīt 2mēn vecumā.

Pirmo postu var rediģēt arī vēlāk. So, viss ir tikai laika jautājums. Vecāku bildes būs - ok, ļoti labi, kuciku bildes var nebūt sākumā, ja viņi pa mazu utt.

Pet/Show - principā var redzēt, ja tev tur krāsa ne tāda vai līdzīgi - tikai normāli. Protams, visos gadījumos to nevar norādīt, bet tas ir tikai loģiski
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby eldberg » 15 Jan 2010, 15:13

ezhuks wrote:jautaajums organizeetaajiem - nu un kaa juusi domaajat, kuraa briidii cilveeks liks tajaa sadalja asavu reklaamu? Ja es ielikshu shodien, kad man ir piedzimushi kuceeni, tad ziniet, bet es nevaru pateikt - pet vai show! man visi uz to briidi ir show, ja nav nekaadas globaalas katastrofas! paies laiks un es gribeeshu reklaamu atkaartot, bet arii tad, meenesha vecumaa, es negrasos apgalvot - pet vai show. Un arii divu meeneshu vecumaa nee, jo es nezinu vai 4 meen. vecumaa zobiem mainoties peekshnji kaads zobs neiztruukst. Liidz ar to sanaak, ka cilveeks melos liekot reklaamu pirmos meeneshus.
Fotograafijas. Ja man ir tikko dzimushi kuceeni un es gribu ielikt reklaamu, bet bildes veel nav, tad sanaak, ka es nedriikstu likt sludekli? n ja es gribeeshu atjaunot sludekli, bet uz to briidi buus tikai vecaas bildes, tad es taas nedriiksteehsu likt, jo kuceeniem jau ir 8 ned. nevis 6 kaa ieprieksheejaas bildees?
Prasiit kluba nosaukumu par abiem sunjiem - nu tas jau par daudz. Vai tad nepietiek ar FCI vai UCI? varu godiigi atziities, ka es nezinu kluba nosaukumu, kuraa ir manu kuceenu teevs. Un neviens man nav licis to uzzinaat. Man pietiek ar faktu, ka tas ir FCI suns. Un arii LKFam pietiek ar faktu, ka FCI. Kaapeec kaut kaads portaals izvirziis lielaakas prasiibas? Ko ar to pieraadiisiet? Apgalvojums - lai viss buutu tiirs neiztur kritiku, jo neviens jau neies uz klubu paarbaudiit cik shis sludeklis atbilst patiesiibai.
Titulus parasti raksta pa priekshu un tikai tad vaardu, bet tas taads nieks.
Ko noziimee veseliibas paarbaudes - pietiks ar ierakstu - jaa, acis paarbaudiitaas, tiirs, vai veel papiiri buus jaauzraada? :D
KAADAS VESELIIBA SPAARBAUDES KUCEENIEM???????!!!!!!!! Aljjo garazh! Kopsh kura laika kuceeniem tiek veiktas veseliibas paarbaudes???!!!! Toch agraak par 6 meeneshi nevarees sludekljus tad ievietot.
Un paardoshanas noteikumi - nu tas toch jau nu ir individuaals jautaajums. cena ir tas ko var publiskot, ja cilveeks veelas, bet noteikumi... nu nee. Tas ir ljoti personisks jautaajums, ar katru komreetu cilveeku izrunaajams. Cilveeks zvana, mees runaajam ko vinjsh veelas un vienojamies par abiem optimaalaako variantu. Un nevajag pieprasiit, lai cilveeks tagad publiski raksta - jaa, tas ir braakjiitis! Sunju pasaule ir nezheeliiga un nevajag tagad visiem likt nonjemt maskas. Buus kaa tajaa dziesmaa par dzejnieku ;)

nekas nav vēl akmenī cirsts.
Norādīsi ka potenciāli tev ir show un pet kucēni, vai ka plānoti visi ir show, varbūt kāds būs citāds
Sākumā ir prasīabs pret 1x postu, kur tu norādi tikai vecāku bildes
kucēnus negribi, neliec!
Veselības pārbaudes... nu... pateiksi ka acis tīras, un pēc tam pie tevis aizies klients un tu nespēsi uzrādīt papīru (ja būsi melojusi (tas neatiecas uz tevi, bet tagad par piemēru runājam), būs pamats ielikt, ka tu melo ;)
Kučenu veselības pārbaudes neviens tev neliek uzrādīt. (vari pateikt ka piem vets tos ir izmeklējis.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby De Palma » 15 Jan 2010, 15:14

pie norādāmās informācijas izskanēja arī priekšlikums vai tiek nodrošināts pirkuma-pārdevuma līgums. Jautājums (iespējams ne par tēmu) - vai tādam līgumam nebūtu jābūt obligāti?
User avatar
De Palma
Baby
Baby
 
Posts: 48
Joined: 13 Jan 2010, 15:30

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Sintija » 15 Jan 2010, 15:15

Līgumam būtu jābūt obligāti!
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby ezhuks » 15 Jan 2010, 15:17

eldberg wrote: (vari pateikt ka piem vets tos ir izmeklējis.

un tie buus meli, jo neviens vets manus kuceenus liidz 6 ned. vecumam neredzeeja. Un arii tad neko neapskatiija un neveerteeja, bet gan tikai potes un chipus sataisiija. Nevajag paarspiileet IMHO. Vajag balstiities uz reaalo dziivi. Prasiit to kas reaali ir, nevuis izdomaat, ka kaads TEOREETISKI varbuut paarbauda acis 2 meen. veciem kuceeniem, taisa vinjiem DNS bez vajadziibas, lai tikai shitajaa caurumaa iebaaztu savu reklaamu.
kaads ir meerkjis? Atbaidiit no taas sadaljas?
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Eklēriņš » 15 Jan 2010, 15:19

ezhuks wrote:
eldberg wrote:
Eklēriņš wrote:Es saprotu, ka daļa domā to kā sludinājumu sadaļu, bet man bija doma - jā viss sākumā minētais ir ok, tikai gribētos lai ir iespēja bildītes likt visu to laiku, ko kucēni atrodas pie audzētāja, lai cilvēkiem ir iespēja sekot līdzi, izteikt savas domas utt.
Pirmo postu ieliek standartizētu, tālāk liec visas bildes pēc sirds patikas

Mums jau taada sadalja ir - Kuceenu bildes ;)

Kucēnu bildēs vienkārši ir smukas kucēnu bildes, tajās nevar izsekot kā kurš kucēns vai kucēni attīstās, kā izmainās. Tas kā piemēram, Cremes asspalvainie takšuki sākumā izskatījās kā gludspalvaini un vēlāk jau sāka augt ūsas, bārdas, spalva kļūst citādāka utt. Varbūt citiem tas nav interesanti, bet man ir.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Sintija » 15 Jan 2010, 15:21

Nevis atbaidīt, bet dot iespēju sniegt PILNĪGU informāciju. :) (And, es nevis teorētiski pārbaudīju acis 2 mēn kucēniem, bet visiem maniem metieniem tiešām arī to izdarījām, kaut arī tā nebija kluba prasība - sitiet mani nost, bet es tā darīju. So, man šķiet, ka es neesmu vienīgā "trakā")
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Eklēriņš » 15 Jan 2010, 15:22

Sintija wrote:Līgumam būtu jābūt obligāti!

Bet, ja to neminēs pie pārdošanas nosacījumiem, tad varu arī pārdot kucēnus bez līguma un jautāt pircējam - kur tad es solīju, ka būs? :ugeek:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby eldberg » 15 Jan 2010, 15:22

ezhuks wrote:un tie buus meli, jo neviens vets manus kuceenus liidz 6 ned. vecumam neredzeeja.

neviens tev neliek rakstūt to kamēr kucēni NAV pārbaudīti :)

ezhuks wrote: kaads ir meerkjis? Atbaidiit no taas sadaljas?

Bija lūgums izveido šādu sadaļu, lai Cilvēks A 9audzētava vai ne) var šajā sadaļā uztaisīt postu X-šķirnes kucēni - Metiens tāds un tāds.
bet lai nav tā ka viens sāk likt iekšā piem VAS, kas nav VAS (bet piem VAS + "vilks") un sauc to par VAS.
Lai neiedomājas pateikt ka ir taisījis vet pārbaudes lai gan ir aizvedis pie vetārsta tik uz ikgadējo poti.
Lai uzrāda vecākus
Lai uzrāda visu pieejamo info
Lai uzrāda ka tirgo ar līgumu utt!

Kas negribēs, varēs nelikt, tā tak nav Obligāta lieta!!!!!!
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Sintija » 15 Jan 2010, 15:23

Sadaļā tak to var norādīt pie noteikumiem. Tā nav problēma - viss ir izstrādes procesā. ;)
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby eldberg » 15 Jan 2010, 15:23

Eklēriņš wrote:
Sintija wrote:Līgumam būtu jābūt obligāti!

Bet, ja to neminēs pie pārdošanas nosacījumiem, tad varu arī pārdot kucēnus bez līguma un jautāt pircējam - kur tad es solīju, ka būs? :ugeek:

Nu tad norādīs ka pardod arī bez līguma!
savukārt citā sadaļā foruma apmeklētājs dikt lab varēs izlasīt brīvprātīgi, kādas ir sekas pirkšanai bez līguma!
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby De Palma » 15 Jan 2010, 15:46

dažreiz demokrātija ir "galīgi garām"! :D
User avatar
De Palma
Baby
Baby
 
Posts: 48
Joined: 13 Jan 2010, 15:30

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Eklēriņš » 15 Jan 2010, 16:10

Es tā gluži neteiktu. Ja sākam galīgi liet ūdeni, tam tak mums ir Administratori, kuri pateiks STOP un saliks visu pa plauktiņiem. Turklāt var tak izstrādāt kādus kritērijus un, ja redz, ka kaut kas iet greizi, tad mainīt. Protams, ka nekad nebūs tā, ka labi ir visiem, tad labāk nedarīt neko, nebūs ne pārmetumu, ne kašķu, ne cepšanās, ne informācijas :mrgreen: Man jau likās, ka Sintijas priekšlikumi bija OK! Ja ir kāds punkts, kurš neattiecas uz visām šķirnēm vai ir tāda informācija, kura nav pieejama, tad to nemaz neliek. Nu kaut vai, ja man ir kuce, tad salieku visu info par viņu, bet par tēvu to, ko zinu (klubu varu arī nezināt un neviens loģiski to neprasīs), bet ja zinu, tad kāds kauns man to uzrādīt!
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Sintija » 15 Jan 2010, 16:30

Tieši tā, ja nav ko tajā vietā ierakstīt - atstāj tukšu, vai paskaidro. ;)
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Robins » 15 Jan 2010, 17:03

Varbūt vēl būtu interesants punkts: Pārojuma mērķis.
Piemēram, Pārojām ar Meksikas labāko samojedu, lai uzlabotu Latvijas samojedu nagu kvalitāti. Citam varbūt - Veselības dēļ, un Žoriks bija lētākais piedāvājums.
Un ezhuks manuprāt tiešām pārāk šoreiz ņem pie sirds. Doma jau ir tāda, lai nebūtu situācija - Viens audzētājs uzraksta detalizētus aprakstus, ciltsraksti, vecāki, vecvecāki, 15 veselības pārbaudes, melnā josta darba pārbaudēs utt, savukārt otrs uzraksta - "mums arī viss labi, superīgākie kucēni no krutākajiem vecākiem" un uz pirmā acu uzmetiena liekas, ka nav jau nekādas starpības...
Bet ja kādā sadaļā ezhukamnav ko rakstīt, tad nav. Tas arī parāda atšķirību no īstajiem, godprātīgajiem audzētājiem ;)
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby ezhuks » 15 Jan 2010, 17:20

Sintija wrote:Nevis atbaidīt, bet dot iespēju sniegt PILNĪGU informāciju. :) (And, es nevis teorētiski pārbaudīju acis 2 mēn kucēniem, bet visiem maniem metieniem tiešām arī to izdarījām, kaut arī tā nebija kluba prasība - sitiet mani nost, bet es tā darīju. So, man šķiet, ka es neesmu vienīgā "trakā")

JA dot iespeeju, tad nevajag izstraadaat kaut kaadas formas. kas gribees, tas rakstiis, kas negribees - tas nerakstiis. kaada jeega konkreetai formai, ja TU paarbaudi to ko nav jeega spaarbaudiit, bet ciit nepaarbauda un vinji nevarees TO aili aizpildiit?
BTW redzes paarbaude... taa ir jaaveic regulaari, nevis 1x dziivee, kaa tas LV ir ieviests. Somijaa par mumsiem skalji smeejaas, jo to ko meklee tajaa paarbaudee, tas var izliist visas dziives laikaa. Bet pie mums - 1x paarbaudiija un der visu dziivi! tas ir offtopics. Vnk paardomaam, par tik ljoti veertiigo paarbaudi.
Aizmirsu ko veel gribeeju pierakstiit :D
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby ezhuks » 15 Jan 2010, 17:26

eldberg wrote:
ezhuks wrote:un tie buus meli, jo neviens vets manus kuceenus liidz 6 ned. vecumam neredzeeja.

neviens tev neliek rakstūt to kamēr kucēni NAV pārbaudīti :)

ezhuks wrote: kaads ir meerkjis? Atbaidiit no taas sadaljas?

Bija lūgums izveido šādu sadaļu, lai Cilvēks A 9audzētava vai ne) var šajā sadaļā uztaisīt postu X-šķirnes kucēni - Metiens tāds un tāds.
bet lai nav tā ka viens sāk likt iekšā piem VAS, kas nav VAS (bet piem VAS + "vilks") un sauc to par VAS.
Lai neiedomājas pateikt ka ir taisījis vet pārbaudes lai gan ir aizvedis pie vetārsta tik uz ikgadējo poti.
Lai uzrāda vecākus
Lai uzrāda visu pieejamo info
Lai uzrāda ka tirgo ar līgumu utt!

Kas negribēs, varēs nelikt, tā tak nav Obligāta lieta!!!!!!

Un tagad iebaksti man acii un paraadi - KURSH savus kuceenus ved pie veta vai vetu aicina uz maajaam? Piedod, bet vinjsh nav iipashi gudrs cilveeks, ja taa dara. Neviens, nekur, neviena apasaules valstii neaicina vetu uz maajaam, lai "kaut kaa" izveerteetu kuceenus. Pie tam - vets nepaarzina shkjirnes iipatniibas un nevar pateikt vai svar sir normaals vai nenormaals. Vets var pateikt vai nav kaadu anomaaliju, tachu arii taas un ieprieksh piemineeto svaru utmldz. lietas speej izveerteet kluba paarstaavji, kas naak kucenus akteet ap 3 dienu vecumu. Un kaada te vajadziiba peec veta?! Tas jau itkaa paliek par off, bet censhos paraadiit, ka konkreetaas sadaljas ir bikinj... nejeedziigas.
saproti, ja tu taisi obligaati aizpildaamos laucinjus, tad iem jaabuut sapraatiigiem un reaaliem. Tikai tas ko reaali dara, nevis Sintija taisa nevajadziigas acu paarbaudes un tagad visiem tas jaadara. Plus - nu KAA, kaa tu paarbaudiisi, ka ieraksts ir reaals? da es varu sarakstiit nez kaadu tur Finnish kennel klubu, lai tikai tavas ailes aizpildiitu! un taads klubs dabaa neeksistees! Un tu man nepieraadiisi, ka es maanos, jo mans sunC buus no taa tur klubelja! Nu Ziemasveetku veciitim pie saaniem.
Shitais pasaakums ir diezgan slidens. es arii gribeetu, lai nav kaa PIE VINJIEM, kur visu ko saraksta. Gribu, lai ir tikai paardomaatu paarojumu kuceeni, bet KAA to paarbaudiit? Nu neliidzees nekaada anketa.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Sintija » 15 Jan 2010, 17:27

Vnk, viens uzskatīs, ka nav svarīgi vispār kko norādīt - ierakstīs "ir piedzimuši BLĀ BLĀ šķirnes kucēni. Smuki."

Bet, kas liedz mums to anketu neuztaisīt? A?

Offtopic: Es uzskatu, ka jāpārbauda regulāri un to arī daru.
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby ezhuks » 15 Jan 2010, 17:28

Robins wrote:Bet ja kādā sadaļā ezhukamnav ko rakstīt, tad nav. Tas arī parāda atšķirību no īstajiem, godprātīgajiem audzētājiem ;)

Secinaajums vai rezumeejums - ezhuks ir NEgodpraatiigs audzeetaajs :mrgreen:
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Robins » 15 Jan 2010, 17:32

ezhuks wrote:
Robins wrote:Bet ja kādā sadaļā ezhukamnav ko rakstīt, tad nav. Tas arī parāda atšķirību no īstajiem, godprātīgajiem audzētājiem ;)

Secinaajums vai rezumeejums - ezhuks ir NEgodpraatiigs audzeetaajs :mrgreen:


nu kuš, kuš. Šitā gan skaļi nesaki - es dzirdēju, ka viņš esot viens no kašķīgākajaiem radījumiem vienā citā forumā - tūlīt atnāks un sabrauks virsū... :?
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

PreviousNext

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests