Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Want to Buy a Dog

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby Anna » 26 Feb 2010, 02:23

Parkopets no www.dogs.lv/board

Добрый день всем !Хочу купить Собачку Хаски ,щенка

зачем? почему именно хаски?
на что смотреть при выборе?

На условия содержания и на физическое состояние щенка.
за 300 лат неготов купить ,ибо время не то

А кормить собаку, водить к ветеринару, покупать поводки-игрушки - время то?
на сс есть и по 100 лат ,вот по этой ссылке http://www.ss.lv/msg/ru/animals/dogs/si ... amglf.html

хотите купить Porsche, но не за 100000EUR, а за 1000EUR? Удачи.
Что такое Чипиррованые ?что Даёт (мать состоит в клубе ЛКФ ?)

Наличие чипа обязательно для пересечения границы, а так же для установления факта владения собакой, если она будет убегать, а хаски БУДЕТ убегать 100%. Собаку нашли, вы за ней в приют приехали, чип сосканирован - будьте любезны, предоставьте паспорт собаки с номером чира. Если чип совпадает - забирайте собаку.

ЛКФ - Латвийская Кинологическая Федерация. Это как с автосалонами. Есть диллер TOYOTA(например), кто вашу машину в случае чего будет обслуживать, и если что, возьмёт на себя ответственность за появившиеся косяки, а так же проконсультирует при надобности. А есть Rumbulas auto tirgus, где вы купили машину, и если у вас возникли с ней проблемы - ТО ЭТО ВАШИ ПРОБЛЕМЫ. Так же и с кинологическими организациями. Есть ЛКФ. Это сертифицированный диллер. Есть всякие другие организации. Это Rumbula.
Про родословную ,необязательно же что Щенок будет крутого папы и мамы ,разве нету -как так сказать (оригинальых пап и мам ?)каторые негдее неучаствуют а просто живут у хозяев ?

Родословная стоит 6Ls. Её наличие удостоверяет, что это именно Сибирский Хаски. Без родословной собака ДВОРНЯГА.
Живу в частном Доме ,есть Новый Дом для щенка и именно (http://foto2.inbox.lv/lilbro/04-01-2010/IMG-3096.jpg)
Требует Ли эта собака уход намного больший чем Лайка ?(были 3 )

ХАСКИ НЕ ЛАЙКА! Если вы ожидаете от хаски преданности одному хозяину, дому, территории - святая наивность :) Почитайте о породе. С лайками сходство отдалённо-визуальное. ВСЁ!
Хотелось Бы Мальчика. Что должен буду Дать Ей я ?какие Условия ?дом бальшой ,может жить и дома (переносят ли житьё дома)

Ей? собаке? или мальчику? :) Хаски вы должны дать нагрузку. НАГРУЗКУ. А так как отпускать с поводка их нельзя, то вам сюда: http://www.sleddog.lv
Каким способом могу давать нагрузки Собаке я ?

опять, сюда же: http://www.sleddog.lv
Чем кормиться ?

Индивидуально. Хотите - натуралкой, хотите - сухими кормами. Но не Pedigree Pal, Darling и прочим. Сравнение хотите? Вы можете есть РОЛТОН постоянно? Нет. Потому что у вас начнутся проблемы с кожей, желудкой, перхоть, волосы выпадать начнут, думаю. Так же и с кормами. То, что вы видите в супермаркетах - НЕ КОРМА.
На выставки ходить несобираюсь ,НО держать в (идеале) хачу

Похвально. Меня тоже от выставок тошнит.
Стоит Давать Сухие Корма ?

Стоит. Только надо подобрать правильный.
Были 3 Лайки ,все дружелюбные-Жили на улице ,Участок Баальшой ,вальер всегда Открыт ,зашёл вышел

Это замечатльно. Хаски может жить на улице круглый год. Только если собака постоянно находится во дворе, то следует помнить, что хаски отличные ландшафтные дизайнеры! Перероет весь двор, сожрет кусты, обоссыт ёлки, перепрыгнет забор, прокопает под забором, убежит. Хаски нужна нагрузка!
Как охранник Для человека она подходит ?

Нет. Вообще нет, никак. Это не лайка.
Либо только всё внимание в её сторону ?

Вопрос не понятен.
Разводить в дальнейшем? если ктото предложит то вазможно ,но сам в Этом незаинтересован

Если вы не хотите ходить на выставки - забудьте о разведении. И если кто предложит, то ваш долг послать этого человека как можно дальше. Потому что к разведению допускаются именно те собаки, которые по выставкам ходят, и получают подтверждение экспертов, что это действительно хаски, соответсвующий стандартам породы. И только тогда можно думать о щенках. Если направо и налево вязать всех, кто "хаски", то лет через 50 породы не будет вообще. Или она будет выглядеть как бассет, с голубыми глазами, стоячими ушами(один из вариантов).

От себя, как владелицы хаски, могу добавить одно: не было у бабы заботы, завела себя баба хаски(c) Это трудная порода. Вам весь свой образ жизни надо будет переделать под эту собаку.
http://www.handler.tk un GREAT DANES and ENGLISH BULLDOGS http://www.olvig.tk
User avatar
Anna
Puppy
Puppy
 
Posts: 349
Joined: 14 Jan 2010, 10:16

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby Dukurs » 26 Feb 2010, 09:02

Labdien, nu vispār bija vērts šeit ielogoties. Kādu laiku atpakaļ bijām zvanījuši pa sludinājumiem un neko tādu, ka viņi ir jāizklaidē, jābūt auklei u.tt. man tur diemžēl arī neviens neteica. Lasījām visu šeit rakstīto un esam sapratuši ,ka kucēnu iegādāsimies vienā no šeit minētajām audzētavām. Vakar runājām ar kaimiņiem un arī teica, ka ja pirms iegādes būtu ievākuši vairāk informācijas par to, kur pērk, tad būtu izbēguši no tik lieliem tēriņiem jau pirmajā nedēļā. Kā noskaidrojām viņi pirka Rīgas rajonā, Inčukalnā, mazu skaistu bumbulīti, bija ar bērnu aizbraukuši tikai paskatīties, bet mājās jau atgriezās četratā. No tā brīža mēs viņu visi esam iemīlējuši. Šobrīd viņš ir tiešām skaistulis, liels, pūkains, nu īsts lācis.
Dukurs
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 22 Feb 2010, 22:12

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby maksis » 26 Feb 2010, 09:06

Dukurs wrote:Inčukalnā

Šis maģiskais vārds... :velnins:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby Dukurs » 26 Feb 2010, 09:20

un kāpēc maģiskais vārds?
Dukurs
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 22 Feb 2010, 22:12

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby AnitaJ » 26 Feb 2010, 09:28

Dukurs, pameklējiet Internetā, gan jau daudz atradīsiet kas par šo tēmu ir rakstīts ;) . Patiesībā domāju, jebkurā gadījumā Jums būtu svētītgi privāti sakontaktēties ar haskijcilvēkiem no šī foruma (Bafiju, Ilzi, BViper......atvainojos, ja kādu niku nepareizi uzrakstīju) un ja pašiem nebūs ko Jums piedāvāt, gan jau ieteiks kur Jūs variet nopirkt labu kucēnu un arī audzināšanā padomu gan jau neatteiks. Haskiji man ļoti patīk, bet laikam ne priekš manis, bet ja vajadzētu, tad rīkotos tieši tā.
User avatar
AnitaJ
Puppy
Puppy
 
Posts: 414
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 14:04

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby Bafija » 26 Feb 2010, 10:03

AnitaJ wrote:Dukurs, pameklējiet Internetā, gan jau daudz atradīsiet kas par šo tēmu ir rakstīts ;) . Patiesībā domāju, jebkurā gadījumā Jums būtu svētītgi privāti sakontaktēties ar haskijcilvēkiem no šī foruma (Bafiju, Ilzi, BViper......atvainojos, ja kādu niku nepareizi uzrakstīju) un ja pašiem nebūs ko Jums piedāvāt, gan jau ieteiks kur Jūs variet nopirkt labu kucēnu un arī audzināšanā padomu gan jau neatteiks. Haskiji man ļoti patīk, bet laikam ne priekš manis, bet ja vajadzētu, tad rīkotos tieši tā.


Es ceru, ka drīkstu izpaust, bet pavasarī vienam no AnitaJ nosauktajiem audzētājiem (niki nosaukti pareizi :jaa: ) plānojas kucēni (protams, ka ārpus Lv pārojums, vecākiem acis tīras, HD -A, tēvam pat sirds slodzes pārabudes veiktas, utt. + vecāki ar labiem rezultātiem sportā). Atrakstiet uz PM vai uz siberianhusky@inbox.lv :jaa:
Uz husky.lv Lielvārdes centrā arī droši var atbraukt ciemos iepriekš vienojoties par laikiem!
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby link » 26 Feb 2010, 14:07

maksis wrote:
Dukurs wrote:Inčukalnā

Šis maģiskais vārds... :velnins:


Vai nē? :kanepe:
link
 

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby Vendeta » 26 Feb 2010, 17:59

Ak, Inčukalns (un ar to saistītā populārā persona - par viņu tak iekš dogs.lv atsevišķa tēma bija). Vēl pavisam nesen no turienes nāca kaudzēm visādu kucēnu - no toiterjera līdz haskijem :rej: :pukudupsis: :kucens: Sekoju līdzi tam, kas no viņiem izaug :neparliecinats: Un Rēzeknes rajonā ir no turienes iegādāts haskijs, kurš pusotra gada laikā ir nomainījis jau ceturtos saimniekus, pēdējo reizi tika atdots kopā ar visu ķēdi un būdu. Jo pirka viņu tieši dēļ smukajām actiņām, bet izrādījās, ka suns mūk no mājām, plēš vistas, nemaz neko nesargā, skrien prom uz vietējo ciemu ar suņiem izkauties u.t.t. Tagad no viņa mēģinās medību suni uztaisīt...
Starp citu, tā slavenā persona no Inčukalna diezgan aktīvi darbojas šajā forumā :tikainesaki:
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby Robins » 26 Feb 2010, 18:01

... zem segvārda ...... ?
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby maksis » 26 Feb 2010, 18:06

Vendeta wrote:Starp citu, tā slavenā persona no Inčukalna diezgan aktīvi darbojas šajā forumā :tikainesaki:

Ak, nenorauj šo noslēpumainības plīvuru! :kanepe:
P.S. Man jau šķiet, ka to lielākā daļa zina. :velnins:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby Vendeta » 26 Feb 2010, 18:07

Ja palasa vairāk haskiju un amerikāņu buldogu tēmu, kā arī kavalierus, tas kļūst acīmredzams ;)
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby Noise » 26 Feb 2010, 19:09

kush kush nogribeejushaas, tuuliit naaks papildspeeki miskasti piedaavaat :twisted:
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby Unkas » 26 Feb 2010, 19:30

Ja tu doma mani Vendeta tad es neesmu zilacaino haskiju fans. Vienmēr visur skaidroju pretējo. Un man ļoti žēl ja kāds haskītis ir ticis sliktos apstākļos un turēts pie ķēdes, ja es to zinātu aizbrauktu viņam pakaļ. Vienmēr uzturu kontaktus ar visiem saviem bērniem, ja viņi uz to ir ar mieru, bet diemžēl ne visi uztur kontaktus. Un nevajag mani noriet neesmu tas sliktākais audzētājs pat ja man ir vairāk par 3 suņiem. Es savus suņus mīlu un lutinu ne sliktāk kā tie kuriem ir tikai 1suns. Visus regulāri izstādu izstādēs, visi ir kopti un veselīgi.Esmu pieejama gan klubā reizi nedēļā , gan uzturu ar katru individuālu kontaktu. Mans telefona numurs nav mainījies jau gadus 20. Vienmēr visiem palīdzu gan ar padomu , gan praktiski, gan palīdzu izstādēs izstādīties, gan dzemdības pieņemt .
Unkas
 

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby Alishe » 26 Feb 2010, 19:52

ha vainīgais pats atklājās, es jau gribēju iet un taisīt izmeklēšanu, jo nebija ne jausmas par ko runā :D
Mans suns - mana dzīve
User avatar
Alishe
Baby
Baby
 
Posts: 75
Joined: 13 Jan 2010, 19:02
Location: Rīga

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby obrija » 26 Feb 2010, 20:07

Vai Vendeta gadījumā nav tā pati persona kuru rādija Bez tabu, ka veterinārajā klīnikā vetārste atļāvās ar beigtu kaķi iemest klientei? Jā ļoti jauka persona un vēl atļaujās te kaut ko kaut kam pārmest. Starp citu vairums haskiju mūk no mājām un plēš vistas, trušus utt, tā kā tas nu gan nav nevienam noslēpums un pie suņa audzināšanas ir vainīgi saimnieki, nevajadzēja grābt suni tikai dēļ skaistajām acīm, bet bij jāpainteresējās par šķirnes īpatnībām. Nezinu ko Vendeta mēģina pārmest, suns jau nebij slims, vai kroplīgs, tālākais atkarīgs no saimniekiem. :lamajas:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby brex » 26 Feb 2010, 21:31

super, sakas!! :pilnmeness: tacu jau 28.02. :) Pie rotiem ari iet vala :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby Andrushka » 27 Feb 2010, 00:54

Noise wrote:kush kush nogribeejushaas, tuuliit naaks papildspeeki miskasti piedaavaat :twisted:


Gribi otru? :hih:
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby Vendeta » 27 Feb 2010, 08:41

obrija, iespējams, ka jūs ticat visam, ko rāda/publicē "dzeltenā prese". Iespējams arī, ka jūs joprojām ticat Ziemassvētku vecītim, laumiņām un rūķiem :eglite:
Neesmu naudaszīme, lai katram patiktu, un mans darbs nav hroniska idiotisma ārstēšana cilvēkiem. Tālāk katrs var interpretēt, kā pašam patīk. Klientiem nemēdzu izdabāt, vienmēr lietas un cilvēkus saucu īstajos vārdos (ziniet, tas ļoti daudziem nepatīk) :velnins: Jā, vēl kas - ar beigtiem dzīvniekiem nemētājos!
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby obrija » 27 Feb 2010, 09:34

Vendeta wrote:obrija, iespējams, ka jūs ticat visam, ko rāda/publicē "dzeltenā prese". Iespējams arī, ka jūs joprojām ticat Ziemassvētku vecītim, laumiņām un rūķiem :eglite:
Neesmu naudaszīme, lai katram patiktu, un mans darbs nav hroniska idiotisma ārstēšana cilvēkiem. Tālāk katrs var interpretēt, kā pašam patīk. Klientiem nemēdzu izdabāt, vienmēr lietas un cilvēkus saucu īstajos vārdos (ziniet, tas ļoti daudziem nepatīk) :velnins: Jā, vēl kas - ar beigtiem dzīvniekiem nemētājos!

Ja manu suni nosauktu par kranci tikai tāpēc ka viņam nav LKF ciltsraksti, tici man stomatologs vairs nepalīdzētu :paukojas: Ticēt vai nē tā jau vairs nav mana darīšana, bet pie pārraides ir arī vieta komentāriem, kuri nebūt nav jauki :ieraujpoda: Jūsu vārds mātē ''google'' ir atrodams tikai ar negācijām, suņu slepkavībām un kaudzēm suņu līķīšu, vai uzskatat ka tas ir normāli? :pagalvu: Un nevajag sākt stāstīt ka visi to ir izdomājuši, nav dūmu bez uguns, nezin kāpēc par citiem vetārstiem nav pat puse šitādu briesmu stāstu sarkasīti :sajucis:
Last edited by obrija on 27 Feb 2010, 09:49, edited 1 time in total.
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Gribam nopirkt haskija šķirnes kucēnu

Postby Laura » 27 Feb 2010, 09:46

Cik labi visu visu zin. Man gan viegli - TV stulbo ziņu vietā labāk izvēlos suņu izvest pastaigāties, Latvijas žurnālistu neprofesionālisms ir pārāk neciešama parādība
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

PreviousNext

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests