"Ar visām četrām!" Labdarības akcija

Miscellaneous

"Ar visām četrām!" Labdarības akcija

Postby agrita » 26 Feb 2010, 18:08

Image

Atverot acis no rīta un ieraugot sev pretī veramies divus acu pārus, silts smaids parādās sejā, bet vairāk kā apmierinātu riešanu un ņurdēšanu nav iespējams saklausīt. Tas nenozīmē, ka dzīvniekiem nav ko teikt! Tiem nav valodas, kuru mēs, cilvēki, varētu iemācīties. Tomēr tiem ir bezgala daudz sakāmā ne tikai par sevi, visu pasauli, bet arī par mums!

Tāpēc dejotāji, mūziķi un vēl pāris entuziasti ir gatavi runāt viņu vietā. Sakopojot labās idejas un domas, apvienojot vokālo izpildījumu ar raitiem deju soļiem, vēlamies uzrunāt cilvēkus un sniegt palīdzību Slokas dzīvnieku patversmei un patversmei „Dzīvnieku draugs”, piedaloties labdarības projektā „Ar visām četrām! Par mājām, par draugu, par balsi!”

Latvijas rosīgākie tautas deju ansambļi sadarbībā ar sabiedrībā pazīstamiem mūziķiem organizē kopīgu labdarības koncertu 2010.gada 10. aprīlī Kongresu namā. Koncerta mērķis ir palīdzēt mūsu mazajiem draugiem - dzīvnieku patversmju iemītniekiem.

Labdarības projekta radošā grupa ir izvirzījusi sev moto „Uzticība, labsirdība un iejūtība”.

Projekta galvenais idejas autors ir TDA „Uguntiņa”, kura radošā komanda ar nozīmīgu Rīgas Skolēnu pils atbalstu ir aicinājusi apvienoties kopīgiem spēkiem grupu „Tumsa”, vokālo grupu „Cosmos”, sirsnīgo un lielisko Dukuru ģimeni, grupu PER, Aishu, Intaru Busuli, kā arī vēl citus Latvijas TDA. Koncertā gaidāmi patīkami mūziķu un dejotāju pārsteigumi!



Reklāma
Pirms galvenā notikuma labdarības projekta radošā grupa ir nolēmusi ar savām darbīgajām rokām, kājām un balsīm palīdzēt patversmes ikdienas darbos. Lai vismaz nedaudz saprastu to cilvēku ikdienu, kas katru dienu nenogurstot rūpējas par dzīvnieciņu labsajūtu. Kā mums kopumā būs gājis - to mēs jums parādīsim koncerta dienā.

Mūziķi steidz palīgā

Vēla pēcpusdiena – esam pie Slokas dzīvnieku patversmes, mūs sagaida, bet autobuss iestrēgst – ziema kā nekā, no autobusa izlec grupas PER puiši, Miks Dukurs un radošās komandas Ar visām četrām puiši – ko darīt? Nedaudz sporta pirms aktivitātēm patversmē – autobuss veiksmīgi nonāk tam paredzētajā vietā, puiši visi smaidīgi! Pēc brīža mums pievienojas vokālās grupas Cosmos dalībnieki Jānis Ozols un Andris Sējāns, kā arī pārsteiguma momentu sagādā Intars Busulis, ierodoties kopā ar savām atvasēm. Veiksmīgi iepazīstamies ar patversmē notiekošo, vedam pastaigā suņus. Šoreiz neieradāmies ar tukšām rokām. Bija sarūpētas jaunas bļodiņas, ķemmes un rotaļu mantiņas, pateicoties mūsu atbalstītājiem. Emocijas atkal ļoti dažādas, sastopoties ar patversmes iemītniekiem, brīžiem mūziķu acīs, kas patversmē bija pirmo reizi, varēja redzēt skumjas, mulsumu, satraukumu. Bet beigu beigās laba sajūta pēc labi padarīta darbiņa!

Arī martā plānojam apmeklēt patversmi. No 15. līdz 21. martam ir paredzēta ziedošanas nedēļa, kuras laikā tiks vākti visdažādākie ziedojumi patversmes iemītniekiem. Ziedošanas vietas būs sporta klubs „Veselības fabrika“, Rīgas Skolēnu pils, Rīgas 64. vidusskola, Rīgas 49. vidusskola un Rīgas Angļu ģimnāzija. Šīs nedēļas laikā ļoti ceram uz cilvēku atsaucību un atbalstu.

Tā kā mana skola ir viena no vietām, kur var ziedot, tad droši mantas var nodot arī caur mani :)
Last edited by agrita on 15 Mar 2010, 16:05, edited 1 time in total.
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: "AR VISĀM ČETRĀM!" Par mājām, par draugu, par balsi!

Postby Bak-tax » 26 Feb 2010, 19:22

Kolosāla akcija! :sirsninas2:
Diagnoze- TAKSIS!
Image
Latvijas Takšu un medību Terjeru klubs
http://www.ltmtk.lv
User avatar
Bak-tax
Puppy
Puppy
 
Posts: 285
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Latvija, Rīga

Re: "AR VISĀM ČETRĀM!" Par mājām, par draugu, par balsi!

Postby Unkas » 26 Feb 2010, 19:34

Lieliski! Cik jauki ka ir tik daudz atsaucīgu cilvēku. :jaa:
Unkas
 

Re: "AR VISĀM ČETRĀM!" Par mājām, par draugu, par balsi!

Postby agrita » 26 Feb 2010, 20:20

Draugos interesējās par biļetēm, precīzi pateikt nevarēšu. Bet, manā skolā bija meitene, viena no organizātoriem, un viņa stāstīja, ka mēs kā ziedotāji, kā pateicību pretī saņemsim šo koncertu. Respektīvi secinu, ka ieeja pret ziedojumiem. Mūziķi pat ir tik atsaucīgi, ka ir gatavi nākt uz skolu un sniegt koncertu, lai savāktu vairāk mantu!
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: "AR VISĀM ČETRĀM!" Par mājām, par draugu, par balsi!

Postby Bak-tax » 26 Feb 2010, 20:45

agrita

Es interesējos par biļetēm! :)
Ok, nu skaidrs tad ar to koncertu! :roze:
Diagnoze- TAKSIS!
Image
Latvijas Takšu un medību Terjeru klubs
http://www.ltmtk.lv
User avatar
Bak-tax
Puppy
Puppy
 
Posts: 285
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Latvija, Rīga

Re: "AR VISĀM ČETRĀM!" Par mājām, par draugu, par balsi!

Postby agrita » 27 Feb 2010, 08:48

Saņēmu precizēju no organizatores! Lūk viņas teiktais-Par biļetēm mēs vēl risinām jautājumu, bet noteikti būs arī par to informācija..noteikti ziņošu!!
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: "AR VISĀM ČETRĀM!" Par mājām, par draugu, par balsi!

Postby agrita » 12 Mar 2010, 16:42

JAUNA INFO!

Šodien skolā viesojās organizatori. Tātad visu nākamo nedēļo notiek ziedošana (Rigas Angļu ģimnāzijā, ja ir vēlme, var nodot arī man). 10. aprīlī Kongresu namā būs lielais labdarības koncerts, uz kuru biļetes varēs iegādāties Biļešu paradīzē!
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: "AR VISĀM ČETRĀM!" (PAPILDINĀTS)

Postby agrita » 15 Mar 2010, 16:28

Paceļu tēmu, šodien sākas ziedošanas nedēļa!
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests