Kurland Grants un tie citi!:))

Blogs and Chats

Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 02 Mar 2012, 12:58

Kā jau daudzi forumieši, arī es nevarēju un nevarēju sajemties uz ''radīšanas'' soli!
Bet par cik patreiz tusēju mājās un audzinu Grantu-pļāpām laiks atradīsies!
Tagad došos laukā ar mazo mednieku un pēc tam iepazīstināšu ar sevi un tiem citiem! Image
Last edited by Kurzemnieks on 22 Aug 2013, 14:07, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 02 Mar 2012, 22:44

Visiem čavas!
Es esmu 3.mēnešu jauns,ļoti aktīvs un vienkārši burvīgs Latvijas dzinēja puisēns, pilnā vārdā Kurland Grants,bet ikdienā vienkārši Grants!
Mana ģimene ir ''TĒTĪTIS''-saimnieks ,''MAMMĪTE''- saimniece un tad ir, es vēl neesmu sapratis kas tas par ''putnu'',cilvēciņš ko mammīte sauc par meitiņu (feina viņiem tā meita).
Savā blogā, (dīvaini skan) esmu pilnvarojis mammīti rakstīšanai-domāju ka man nesanāktu sliktāk,kā viņai, bet baidos ka cilvēki varētu manu domu un rakstijumu nesaprast!
Šeit atļāvu viņai uzrakstīt visu par un ap manu ģimeni un es te nerunāju tikai par cilvēkiem. Būtībā esmu nonācis ļoti lielā ģimenē (kas nemaz nav slikti).
Pirmais stāsts būs par to, kā vispār mammīte kļuva par suņumīli (un viņa mīl-točna zinu)!
Sekojiet līdz un uzzināsiet daudz ko par un ap mani un manu ģimeni!Image
Last edited by Kurzemnieks on 22 Aug 2013, 14:09, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 05 Mar 2012, 17:04

čavas visiem.
Piedodiet ka izdzēsām iepriekšējos postus,bet labāk tomēr vajadzētu runāt par dzīvniekiem ne par cilvēkiem.
Nu tad tā: mūsu cilvēku ģimene Mamma Dace, Tētis - Māris un nebēdne meita Amanda, jeb vienkārši Amis!
Pie savas ģimenes arī pieskaitam mūsu mīluļus kuru šeit ir pietiekami daudz,bet kas zina vēl vienam jau vietu vienmēr atrastu(ja vajadzētu)!
Nerunāšu te aplinkus,lūgtum IEPAZĪSTIETIES:
sāksim no paša jaunākā ģimenes locekļa.
Kurland Grants
Image
Ušakovs.
Image
Rūdis
Image
Stjuarts
Image
Vita un Fēniksa
Image
:sarkstosa:
Last edited by Kurzemnieks on 22 Aug 2013, 14:10, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Andrushka » 05 Mar 2012, 21:14

Grantiņš smuks, bet tās divas cūciņas pēdējā bildē, pārsit visu :jautri: Nu dikti amizantas!
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby agrita » 05 Mar 2012, 21:19

Tie cūciņu vārdi tiiik forši :D man vispār patīk amizanti dzīvnieku vārdi
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Ivettta » 05 Mar 2012, 21:27

Piekriitu Agritai! :jaa:
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 05 Mar 2012, 21:29

agrita wrote:Tie cūciņu vārdi tiiik forši :D man vispār patīk amizanti dzīvnieku vārdi

Paldies! :sarkstosa:
Katram vārdiņam sava vēsture.
Personīgi es tikai Grantam un rūdim vārdus izdomāju! ^^

Andrushka wrote:Grantiņš smuks, bet tās divas cūciņas pēdējā bildē, pārsit visu :jautri: Nu dikti amizantas!

Paldies ! :estevisamilosu:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 05 Mar 2012, 22:13

A mums, ir otrais nedarbs!
Sagrauzām tētim telefona lādētāju, tā smuki pa vidu pušu! :rej:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Ligita555 » 06 Mar 2012, 11:37

Kurzemnieks ! Tev tie zvēriņi visi tik foršiņi :samilejies: ,man patīk visi ! Bet UŠAKOVS ,tas vispār :velnins: Kā tad Rūdis uz viņiem skatās ? Kā uz ņam ņam ? :velnins:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 06 Mar 2012, 11:43

Ligita555 wrote:Kurzemnieks ! Tev tie zvēriņi visi tik foršiņi :samilejies: ,man patīk visi ! Bet UŠAKOVS ,tas vispār :velnins: Kā tad Rūdis uz viņiem skatās ? Kā uz ņam ņam ? :velnins:

Paldies Ligitiņ! :estevisamilosu:
Nē Rūdis zina ka nedrīkst!
Viņš man ir ļoooti gudrs zēns!Image
Vot Grantiņam gan nevar iestāstīt ka mazie kukaiņi nav medijums! :rej:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 06 Mar 2012, 20:46

Labs vakars!
Es ilgi domāju un tomēr nolēmu pastāstīt kā tikām pie Grantiņa.
(Nepārprotiet es nevienu nenosodu-ja tā var teikt!) Kad sadaļā ''jautā un saņem atbildi''jautāju pēc palīdzības, bij cilvēciņi kas norādija uz manu neapdomīgo rīcību,iegādājoties Suņuku. Bet tam visam apakšā ir savs lielais Bet!
Tad nu lūk stāsts sākas ap jāņiem.
Ar vīrabrāļa gādību mums pavērās iespēja tikt uz dzimto pusi Talsiem.
Uz to brīdi mums bij jau visi zvēriņi ko augstāk var aplūkot(izņemot Grantu)+suņuks. Parastais latvju ''dvorterjers''- itkā takša un pūdeļa jauktenītis, jau visnotaļ cienijamā vecumā. Nedzīvojam pasakā un sapratām ka suņuks jaunāks nekļūs, un ka gluži neizbēgams ir viņa gājiens pa varavīksni.
Tātad: priekšā stāvēja brauciens uz divām dienām, ko iesākt ar zvēriņiem-mazajiem jau viegli sarunāt aukli,bet Čapsīts (tā suņuku sauca)večuks ar savu Raksturu un kuru katru vis sev klāt nelaidīs,kur nu vēl laukā kopā ies!
Jāņem līdzi-domāts darīts. Aizbraucām, izciemojāmies sagaidijām vīramāsas meitiņu, pārvedām jauno ģimeni mājās un tālāk uz savu Aizkraukliju uzņēmām kursu.Vēlu vakarā bijām klāt. Itkā suņukam ne vainas.Noguris no brauciena-nu tāds omulīgs, ņemot vērā vecumu.
Nākamā rītā gan sajutām ka večukam uzbrucis vecums-ar vīru ārā negāja-lai gan tas viņam Dieva vietā!
Pusdienas laikāar lielām mokām un ar nešanas palīdzību pierunāju ka jāiet tomēr laukā.Rezultāts stāveja sabozies, pāris soļu pačāpoja, savas vajadzības nokārtoja un viss, vajag istabā.
Nākamais rīts jau labāks, suņu opis jau jestrs -labprāt ar vīru gāja laukā, no rīta, pusdienas laikā ar mani, vakarā pat līdz parciņam tepat pie mājas aizčāpojām. Nospriedām ka suņuks bij pārguris no brauciena.
Pēc pāris dienām atkal vecums klāt, itkā nepietiktu ar to ka suna puika laikā negrib iet- pamaniju ka zem astītes tāds kā jēlumiņš parādijies. Parādiju vīram -teica salaizijis!
Pēc pāris nedēļām jēlums jau krietni lielāks un pat asiņo -sekoja veta apmeklējums. Izrakstija ziedi esot jāsmērē,nedrīkstot laizīt-ej nu tu viņu novaktē.
pēc apmēram pāris mēnešiem, bumbulis tajā vietā kur bij pušu!
Ne struto nekā nu kā pummpa-vēl pēc pāris dienāmjau pušums tur un bumbulis lielāks.
Sekoja atkal veta apmeklējums-izrādijās ka tas tikai ''pumpuriņš'' kas redzams ārpuē. Esot audzējs.
Man liekas ka tad arī tā pa īstam sapratām ka diez vai mēs kopā pavasari sagaidīsim. izčamdija vets viņu iedeva zāles kas jādod vitamīnus un palaida mājā. Un ik pārdienu opītim uzbrūk vecums.
Gāja laiks un audzējs pieņēmās apmēros, bet suņuks ēda labi,bij jautrs labprāt gāja laukā-nospriedām ka nav tik ļauni kā izskatās.
Tad sekoja 11.novembra rīts-biju darbā,atskaneja zvans no vīra viņa omīte esot naktī mirusi! ;(
Tātad atkal jābrauc uz Talsiem,bet šoreiz saprotam ka suņuku līdzi ņemt nevaram-jo vecītim tā jau grūši iet.
Sarunājām aukli-kas ņemot vērā brauciena iemeslu nebij grūti. Jau pēc bērēm zvana mūsu aukle un stāsta ka ārā suņuks ejot,bet īpaši nekur negrib staigāt, grūti viņam esot.
Atbraucām mājās un sapratām ka nu jau tas tikai laika jautājums kad Večuks mūs pametīs.
Vīrs jau tā bij, maigi sakot, sabrucis un tas viss tik pasliktināja situāciju.
Braucām atkal pie veta -saka varam operēt, bet diez vai viņš pamodīsies!
Nolēmām ka ļausim viņam dzīvot un varbūt izklausīsies stulbi,bet vīrs sarunāja ka večuks pats pateiks kad ir laiks. Bieži redzēju vīru sēžam ar suņuku vienatnē un ilgi runājoties. :asaras:
Pienāca Decembris, pagāja svētki,bij večukam labās un sliktās dienas,bet likās, ka to labo ir krietni vairāk.
Un tad pienāca vecgada vakars-par cik Čapa bij dzimis 01.01-bij jāsapucē jānomazgā lai ne tikai mums prieks bet večukam ar(viņam patika mazgāties, pie nosacijuma ka mazgāju es),visu dienu suņuks bij tāds nekāds un tad es pamaniju ka audzējs ir daudz daudz plašāks nekā mēs domājām. Kāds teiks vieglprātība kāpēc nevedāt suni biežāk pie veta?
Bet atbilde jau bij zināma -iemidzināšana!
Gala rezultātā večuks pats no mums aizgāja 05.01.2012.
Vīrs, īsti nebij paspējis, sagremot Omītes aiziešanu-un atkal spēriens pa pakaļu. Viņš to suņuku bij lolojis tik ļoti-saprotams ka sāpe bij neizsakāma.
Varbūt no manas puses vieglprātīga rīcība,taču kad sapratu ka večuks grasās mūs pamest, jau sāku meklēt pēcteci. Tajā brīdī zināju ka jānovērš vīra domas no visām šīm sāpēm un kas gan labāk var dziedēt kā maza radībiņa,kas prasa mīlestību un rūpes.viss pārējais atkāpjas otrajā plānā.
Tātad ar visu šo gribēju pateikt ka Grantu pirku ,lai ''pagrūztu'' vīru nokārtot mednieka apliecību, un galvenais lai vīram nesāpētu,vai drīzāk lai nav laika par to visu domāt. Bij ļoti ātri jāatrod mazo radībiņu-un nebij svarīgi cik titulētiem vecākiem dzimis no kurienes nācis! Prātā man tanī brīdī nebij ienācis ka kucēns ar papīriem prasa tik rūpīgu gatavošanos.
Bij iespēja dabūt un tas bij galvenais!
Ceru ka ar tomātiem gluži mani neapmētāsiet,bet pacentīsieties saprast! :sarkstosa:
Last edited by Kurzemnieks on 22 Aug 2013, 14:26, edited 2 times in total.
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby nsarmiten » 08 Mar 2012, 09:35

Mjā, skumji :( Kā vīrs? Pieņēma jaunuli, palīdzēja?
User avatar
nsarmiten
Baby
Baby
 
Posts: 30
Images: 2
Joined: 13 Jul 2011, 16:08

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 08 Mar 2012, 09:46

nsarmiten wrote:Mjā, skumji :( Kā vīrs? Pieņēma jaunuli, palīdzēja?

Viņš viņu mīlē kā traks-pat aizliedz man mācīt suni ja esam visi laukā! :tikainesaki:
No sākumā(kāmēr gaidijām ,kad atvedīs),sacija ka tāpat jau Čapiņu neaizstāšot- es savukārt izklāstiju savu viedokli,ka tā jau nemaz nevajag lai notiek Grantiņam ir nevis jāaizstāj, bet jāpalīdz un jāpriecē!
P.S.:piedodiet par gramatikas kļūdām! :tikainesaki:
Mūsu, visu laiku audzinātākais, suņuks Čapa: :asaras:
:svece: Image Image :svece:
Last edited by Kurzemnieks on 08 Mar 2012, 10:05, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby nsarmiten » 08 Mar 2012, 09:56

Jauki :aptracis: Lai Grantiņš dūšīgi aug un iet medībās! :jaa:
User avatar
nsarmiten
Baby
Baby
 
Posts: 30
Images: 2
Joined: 13 Jul 2011, 16:08

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 08 Mar 2012, 10:06

nsarmiten wrote:Jauki :aptracis: Lai Grantiņš dūšīgi aug un iet medībās! :jaa:

:estevisamilosu:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 09 Mar 2012, 09:35

Labrītiņ no rītiņ, visiem, kas pie mums nāk palasīt!
Šodien, pastāstīšu :svece: Čapiņa :svece: stāstu.
Pirmā mūsu tikšanās notika 2003.gada 6.februārī. Kā šodien atceros, sava vīra brīdinājumu,lai Dies pasarg, tikai nemēģinot viņu noglaudīt! Tomēr sveš cilvēks un tā,toreiz es tā nodimāju. Ak vai, kā es maldijos! Čapam bij pie kājas, ka es sveša,viņam neviens nepatika :velnins: . Rūca, kašķējās- palīdis zem gultas.Toreiz likās, vo traks suns.
Respektēju :ludzu: viņu un iespēju robežās, viņa teretoriju un centos viņa ceļu lieki nepārskriet. :jaa:
Tajā brīdī, biju 6.mēn.jaunai meitiņai mamma, protams brīžiem bijos ka ''trakais''suns nesakož manu bernu, jo visus savus ģimenes locekļus viņš bij jau sakodis :velnins: (tagad zinu kapēc tas tā notika). Taču man par ļoti lielu pārsteigumu, Čapa nevis bruka bērnam virsū,bet gan sāka viņu sargāt :rej: , tiesa ja meita spēlējās uz grīdas suns tupēja zem gultas, bet jau cilvēciņš gulēja, tad arī Čapiņs blakus gultiņai gulēja :gul: . Tā viņa sargāšanas mānija bij tik liela,ka lai, es tiktu pie meitas,kad viņa pamodās, man bij jāmeklē kāda mājinieka palīdzība, jo suns gultiņai klāt, mani nelaida :rej: ! Tas pats notika, ja aizskatijos vakaros tv,bet vīrs jau septīto sapnīti sapņoja-lai tiktu istabā, bij jāsauc palīgā vīra māsas :labipadarits: .
Gāja laiks un mēs ar vīru nolēmām ka pārcelsimies uz Rīgu dzīvot-lielā pilsētā lielākas algas vieglāk darbu atrast. Uz to brīdi mazais ķašķis vēl nebija mani pieņēmis, kaut gan jau bij pagājis vesels gads.
Gala rezultātā bij jāpaiet pieciem gadiem,lai brīnums notiktu!
Vienā no ciemošanās reizēm Talsos, Čapa pats man ielīda klēpi un dikti,dikti priecājās! Iedomājieties manu pārsteigumu :o !

Laikam veca palieku,atmiņa pieklibo, bet neatceros kad tas notika, bijām aizbraukuši atkal apciemot radus-arī ''foršo'' vīramāti protams(es neteiktu ka man šie apciemojumi patika),vēl īsti nebijām iegājuši dzīvoklī, kad vīrene paziņoja manam vīram ka viņam esot jāņem suns, Redz ārsti viņai astmu esot atklājuši!
Maigi sakot, mani šis paziņojums šokēja(tajā laikā es nevarēju nosaukt sevi par Čapiņa fani),sekoja vēl šokējošāka vīra atbilde: ''Jā labi!'' Es bij ''zvērā dusmīga'',lai neteiktu neko vairāk. :aizsvilstas:
Gala rezultātā sapakojām Čapiņa mantas(vienu pavadu un iemauktiņus) un devāmies atpakaļ uz mājām. :ripo:

Laikam beigšu šoreiz, lai nesanāk traki garš un apnicīgs teikumu virknējums.
Būsim priecīgi :aptracis:, ja izteiksiet savas domas par mūsu piedzīvojumiem un dzīves stāstiem! :sarkstosa:
Last edited by Kurzemnieks on 01 Aug 2014, 11:23, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Linda B. » 09 Mar 2012, 10:16

Uznāca raudiens daļā par Čapa aiziešanu.Skumji :asaras:
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 09 Mar 2012, 10:28

Linda B. wrote:Uznāca raudiens daļā par Čapa aiziešanu.Skumji :asaras:

Man ar ir ļoti, ļoti skunji kad atceros mazo večpapiņu! ;(
Vīrs protams turās, kā jau vīrieša cilvēks.
Bes pagājušo sestdien pamaniju, ka viņš pie kapiņa runājas ar mīļo Čapsīti.
Viņš atdusas mūsu dārzā. :svece: :asaras:
Ar visu savu nešpetnumu,kas starpcitu bij vairāk nekā pamatots,bij ielīdis arī manā sirsniņā! :sirsninas:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby nsarmiten » 09 Mar 2012, 13:08

Gaidīšu Čapīša stāsta turpinājumu :rej:
Čapa patiešām bija baigi smukiņš.
User avatar
nsarmiten
Baby
Baby
 
Posts: 30
Images: 2
Joined: 13 Jul 2011, 16:08

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Ligita555 » 09 Mar 2012, 17:04

Linda B. wrote:Uznāca raudiens daļā par Čapa aiziešanu.Skumji :asaras:

Jā ,šādas lietas lasīt paliek ĻOTI skumji :( ,jo uzreiz ataceramies savējos ..aizgājušos... un zinam cik tā sāpe ir liela ! Mans pats pirmais Ldz aizgāja pa varavīksnes taciņu tikai 1 gada vecumā ..
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Next

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 52 guests

cron